Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Koga777 válasza drmotto (#100) üzenetére


Koga777
tag

Hétköznap csak 2 challenge van. 2 is elég a napi bónuszhoz, és egy challenget többször is meg lehet csinálni.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#102) drmotto válasza Koga777 (#101) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom, nem is ezt írtam...
Nem megy végig a challenge. Az 1/3 és 2/3 megvan, a Final Encouter -nél viszont megáll, és úgy marad. Magyarul nem lehet megcsinálni, mert lefagy.

(#103) Sienthe válasza Zsoleszhun (#99) üzenetére


Sienthe
tag

Cantina 4-es szinten a 3-as mező.

(#104) Zsoleszhun válasza Sienthe (#103) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszönöm, de az még nincs nyitva csak a 4-1 nél járok, lehet akkor írta ki amikor megynyílt a 4. szint.

Ma először vittem végig a GW-t a kamikaze csapatos taktikával :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#105) Sienthe válasza Zsoleszhun (#104) üzenetére


Sienthe
tag

Eztán majd mindegyik fog menni :) A retreat is hasznos, ha nem jön össze elsőre veszteség nélkül egy meccs, újra kell próbálni.

(#106) csababarca válasza Sienthe (#105) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem még sosem sikerült.
Pedig van egy Eeth Koth és Luminara duóm 8 csillagosak, 70es szintűek, gear is level 8.
Szintén 70es és gear level 8as Chewi-Asajj-Barris trióm 6 csillagosan.
Van még 70esen egy Jedim,csak 4 csillaggal,de gear level 8, Darth Vader is ugyanez.
Rajtuk kívül is még van Sidiusom,Savagem, Taliam, Poe DAmeron,Pasma, First O Stroomtrooper, mind lvl 8as gearen, 3-4 csillaggal, 60+ szinten.
Meg még rengeteg másom, most csak az arra érdemeseket írtam le (rajtuk kívül még 23 más karakterm is van)

Most szereztem egy Poggle-t mert olvastam itt hogy hasznos, de még csak 4 csillagos, és 45ös szintű, rajta még dolgozok.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#107) drmotto válasza drmotto (#102) üzenetére


drmotto
őstag

Feladtam mára. Egyszerűen nem tudok egyetlen challenge-t se végig menni, mind megáll a 3/3 "Final Encounter" feliratnál. Próbáltam mindent. Töröltem az adatokat, visszatettem korábbi mentést, töröltem az egész játékot, és tettem fel újra, de nem. Semmi.
Minden más megy, haladtam a side-okon, végigvittem GW, de a challenge nem megy.

(#108) Sienthe válasza csababarca (#106) üzenetére


Sienthe
tag

Ezekkel simán kellene mennie. Én jan 1-től játszom, ennyit sikerült nyerni:

Továbbra is a retreat funkciót javaslom, ha elsőre nem jönne össze.

(#109) sztanozs válasza csababarca (#106) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy túl magas helyezésed van az Arena-ban. Ha jobban kell a GW kredit, akkor érdemes lehet lejjebb menni a létrán és akkor megvan a napi 1200 GW kredit.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#110) csababarca


csababarca
őstag

Hát nem tudom, általában ott fogyok el a GW-n, hogy még 3 csata lenne hátra...

Arénában 700 körüli vagyok, de már ilyen 23ezer alatti ellenfeleket ki sem ad. 24-25ezres összerejű brigádok jönnek.

Nem feltétlen a kredit miatt kell,sem az XP miatt, level 70en vagyok, most ez a max a játékban egyelőre.

Más kérdés, achievementsnél van olyan,hogy The forci is strong in you-Comlete the first training mission.
Ezt hol kell teljesíteni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#111) Lui82 válasza csababarca (#106) üzenetére


Lui82
tag

Nekem sem sikerült addig végig vinnem míg ki nem farmoltam poggle-t, most 5csillag 6gear, azóta minden nap végig megy a GW. Mellé még IG-k Lumik plusz Geonisian.

(#112) csababarca válasza Lui82 (#111) üzenetére


csababarca
őstag

akkor fejlesztem őt, aztán meglátjuk:)
Köszi a tippet.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#113) ZaJanga


ZaJanga
tag

A mai naptól már lvl 80 -ig lehet fejleszteni.
Hajrá.

Ámítástechnika

(#114) .OM. válasza ZaJanga (#113) üzenetére


.OM.
aktív tag

az.
Remélem betesznek valami extra credit szerzési lehetőséget, mert így soha nem lesz senkim 80..

ex .Oldman.

(#115) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ma végre bementem 500 alá

kiváncsi vagyok meddig tudok menni ezzel az 53-as csapattal

Érdemes tovább szintezni vagy így elég egy darabig pvp-re? Minden javaslatot, tippet, trükköt várok :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#116) Drenadar válasza Zsoleszhun (#115) üzenetére


Drenadar
veterán

ez fura :) én még 600-nál is kb mindenkit 70-esnek látok...

(#117) x_o_n válasza Drenadar (#116) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez szint függő

(#118) S e t h válasza Drenadar (#116) üzenetére


S e t h
nagyúr

Függ a szervertől is, hogy milyen régi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#119) S e t h válasza Zsoleszhun (#115) üzenetére


S e t h
nagyúr

A felső képen látható három csapat karakterei jobbára elfogadhatóak ezek a szinten az arénában, egy részük ki fog kopni, de a tiéd sajnos meglehetősen nélkülözi a tagok közötti kölcsönhatást, közülük szinte egyik sem fog később magasabb szinten helytállni az arénában.

Jedi consular- nagyon jó a galactic warban, arénában egy szint után kevés

Asajj Ventress-jó karakter, de nagyon lassú, jelenleg(még) a gyorsaság meghatározó a játékban, így ő kevésbé rúghat labdába, mire megmozdul addigra már lassan vége is a meccsnek

Talia-nagyon korán dobtam, gyógyítónak is vékony, mert kvázi önmagát áldozza fel

Lobot-maximum droid csapathoz jó leadernek, de azoknak is akad jobb vezető pl Poggle vagy Hk-47

Biggs-számomra sötét folt, annyira nem használja senki az arénában

Mutasd meg inkább a többi karaktered, de így látatlanban is inkább Luminara és Darth Sidious legyen elsőként a cél.

Egyébként ami most jelenleg nagyon megy az arénában, pár karakter:

- QGJ
- Dooku
- GEO
- Rey
- Royal Guard

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120) Zsoleszhun válasza S e t h (#119) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszönöm :R . Sajnos a többi karakterem még nagyon "csirke"

Jelenleg Luminarát szeretném kifarmolni. Biggs a jó dps miatt van, a meglévők közül talán Phasma, Ashoka, és a Royal Guard lesz még használható.
Arénában Sidius-t és Dooku-t is brutálnak látom.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.