Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7370) FireKeeper válasza Plata (#7366) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az omni-t a +AP DMG set bónusz miatt rakta fel, plusz hogy tudjon BO-zni, ha már a harmadik ensign tac boff helyre más értelmes skillt nem lehet pakolni.

viszont egy cutting szerintem is elférne, az omega weapons amplifier nagyon hasznos, és sokszor proc-ol.
talán a zero point konzolt kukázhatod, bár akár maradhat is, kérdés mennyire lesz papír egy neutronium-al.

emergency power to weapons helyett akár kipróbálhatod az auxiliary to structuralt vagy aux to dampenerst doffal, mindkettő hasznos tud lenni. mondjuk a retró borg set bónusz miatt valszeg nem lesz gondod a hull-al, az aux to damps pedig segíthet hogy mozgékonyabb meg tankosabb legyél.
transfer shield helyett én inkább polarized hull-t raknék fel.

skilleknél gravira szerintem felesleges 6 pont, ha csak a torp miatt skillezel rá. NPC-knek ez is elég lesz, pvp-re meg úgy is harmatos ha többet raksz rá. a sensorsra viszont összekaparhatnál 3 pöttyöt.

groundon az armorra minimum 3, inkább 6, de mondjuk elég drága skill. ha fire team kittel nyomulsz akkor spec forces-ra is kellene 6, squad command/advanced tactics-ra se árt 3-3.

a torpos buildekben mondjuk ezt nem szeretem, ha a torp critre is skillezel az kurva sok pontot elvisz... :(

#7368: szóló hive-on, tac cube-okkal meg gömbökkel??? insane, bro :DDD
az OP 20-kmről-kilőlek-és-nem-tehetsz-ellene-semmit szivarokról meg inkább ne is beszéljünk... :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.