Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Robokutya


Robokutya
senior tag

srácok segítsetek ezzel a küldivel kapcsolatban
http://www.stowiki.org/Mission:_Everything_Old_is_New
Az egészből ez: Scavenge Components to Build a Subspace Field Emitter
meg ez hiányzik: Find a Planck Regulator
van egy konzol ahol ügyködhetek mindig megráz vagy mi a szösz és arrébb lök.
van az egyik szobában egy fehér lebegő kocka is de azzal nem lehet semmit csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1152) Robokutya válasza Robokutya (#1151) üzenetére


Robokutya
senior tag

megoldotam:)

(#1153) Plutor válasza DonCapello (#1148) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nekem van sci karakterem. Vice Admiral szinten.
Minden fő küldetés kész,kivéve a 6.Episode
Ott nem tudom felvenni az egyik küldetést. :W

Ha veszek még két karakter helyet,akkor az gondolom +1 föderációs,és egy klingon lesz?
A plussz karaktereknek külön van a raktár?(inventory)Vagy ugyan azt használják?

(#1154) Wolverine válasza Plutor (#1153) üzenetére


Wolverine
félisten

Az inventory és a bank is karakterenként jön létre, de levélben küldhetsz át cuccokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1155) Plutor válasza Wolverine (#1154) üzenetére


Plutor
aktív tag

:R
Ez a leveles dolog működik föderáció és klingon közt is?

facility 4028 nevű missiot nem tudom felvenni. (time is short) ezt irja ki,ha fel akarom venni.

(#1156) CPT.Pirk válasza Wolverine (#1154) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na erről nem is tudtam eddig. Szal akkor ezzel a nagy karival tápolhatod a kisebb karit? Csak nem bounded cuccal megy?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1157) John_Doe válasza Plutor (#1155) üzenetére


John_Doe
senior tag

Az a küldetés ma este 7től lesz elérhető. A Boldly They Rode pedig jövőhét szombat este 7től.
A levelezés pedig úgy megy hogy ami még nem bound azt át lehet küldeni akár a másik frakcióhoz is.Egyébként az AH is közös a két frakciónak. (gondolom a ferrengik működtetik :D) Én úgy szoktam hogy a címzetthez csak annyit írok hogy @felhasználónév és akkor az összes karakter hozzáfér a levélhez.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#1158) Wolverine válasza CPT.Pirk (#1156) üzenetére


Wolverine
félisten

Bound cuccot nem küldhetsz át, de bármi mást igen, én is tápolom a kicsiket folyamatosan :)

Ráadásul a magadnak küldött levelet minden egyes karaktereddel elérheted.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1159) Plutor válasza John_Doe (#1157) üzenetére


Plutor
aktív tag

:R

Akkor küldök is át a klingonomnak(Gorn) egy két cuccot

Carrier hajóról vélemény? Esetleg tapasztalat?(klingon)
Nagy a dilemma,hogy milyen hajót válasszak. :F

(#1160) Plutor


Plutor
aktív tag

Megvettem végül a Carriert.
Érdekes vele játszani.Mentem pvp-re,és volt a föderációsoknak nagy meglepetés. :DD
15:0 lett a klingonok javára a meccs.
50 másodpercenként 4 Bird of Prey repült ki a hangáromból,+ Scorpio fighter.
Ledaráltak minden ellenfelet. :C

(#1161) John_Doe


John_Doe
senior tag

Kicsit utána számoltam a dual cannon vs dual heavy cannon energia fogyasztásának. A számoláshoz az mkxii borg szettet néztem.
Dual Cannons 196DMG (216 DPS) -10 energia
Dual Heavy Cannons 392DMG (216 DPS) -12 energia
Ezek alapján a Dual Cannon 2szer lő míg a Heavy 1szer. (Egészen pontosan a Dual 0.75 másodpercenként a Heavy 1.5 másodpercenként.) Így az energia fogyasztása azonos elméleti sebzéshez másodpercenként a Dual -13.3 energia a Heavy -8 energia. Ha jól számoltam.

Shal'kek nem'ron!

(#1162) Robokutya


Robokutya
senior tag

Kapom ezeket a Federation Junior Officer Cadre kártyákat mi a menete ezeknek az aktívállásuknak?
nem vagyok biztos hogy eddig jól csináltam e.

(#1163) Dr_Syrex válasza Robokutya (#1162) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jobb klikk az egérrel és use opció választása. Így hozzáadódnak a jelenlegi tisztjeidhez.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1164) Robokutya


Robokutya
senior tag

semmi más teendő nincs vele utána?

(#1165) Dr_Syrex válasza Robokutya (#1164) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nincs, szolgálatra készen állnak :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1166) Robokutya


Robokutya
senior tag

Még egy kérdés irányítással kapcsolatban
Valami nem stimmel nálam tömegharc közepén nem tudom rendesen kiszúrni a betargetelt ellent nehezen fókuszál rá illetve ha simán utazgatok és forgatom a kamerát mindig a hajóval szembe ugrik át a kamera. Valaki játszik joystikkal közöttetek van egy 3d atack joyom érdemes vele foglalkozni?

(#1167) Iginotus


Iginotus
őstag

Mit kell ahhoz csináljak, hogy több helyre tudjak transwarpolni ne csak a kiinduló rendszerbe?

Plug and Pray... :)

(#1168) #19617792 válasza Iginotus (#1167) üzenetére


#19617792
törölt tag

az episodes ablakban a küldik listájánál lesz transwarp gomb, de sok kreditbe kerül.

(#1169) Plutor válasza Iginotus (#1167) üzenetére


Plutor
aktív tag

Diplomáciai küldetéseket kell csinálni.
A küldetéseknél,meg ha először veszed fel,akkor lesz transwarp.

Levélben,meg pontosan hogyan kell tárgyat küldeni?
Az üzenet rendben átmegy,de nem tudom hol,hogyan kell a tárgyat berakni az üzenetbe. :W

(#1170) PowerBuldog válasza #19617792 (#1168) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nézőpont kérdése, hogy sok EC-e. Ha ilyen milliós nagyságrendekben van már pénzed, akkor aprópénz. Én eleve úgy csináltam, hogy sok mellékküldetést végeztem, sok pénzem lett és magas rangom, mire elkezdtem a tényleges sztori küldiket.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1171) Wolverine válasza Plutor (#1169) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak postaládánál lehet tárgyat betenni vagy kivenni, maximum 5 db-ot levelenként - ilyen van pl. Memory Alphán, az akadémián vagy Earth Spacedockon

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1172) #19617792 válasza PowerBuldog (#1170) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja úgy igen. de ha alig egy-kétszázezer, akkor ilyen 20k-s transwarpok sokak. :DDD

(#1173) Szpisti válasza Iginotus (#1167) üzenetére


Szpisti
addikt

Én anno mikor Commander lettem, az Advanced Heavy Cruiser-t vettem meg, annak Ability-je a Transwarp azaz van egy "Console - Universal - Transwarp Drive Coil"-ja. Ezzel néhány főbb szektorba is lehet transwarp-olni (Sirius, Regulus, Pi Canis), de azóta kapitány lettem, és egy Galaxy osztályú Exploration Cruiser-re váltottam. Igaz kivettem a konzolt a régi hajóból, de nem próbáltam ki, hogy működik-e ebben...

(#1174) Wolverine válasza Szpisti (#1173) üzenetére


Wolverine
félisten

Működik, de csak a transwarp cooldownját csökkenti.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1175) Szpisti válasza Wolverine (#1174) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor be sem szerelem... :(

(#1176) Szpisti válasza #19617792 (#1172) üzenetére


Szpisti
addikt

Tényleg drágák, de érdekes, hogy a Klingon karakteremmel ugyanazok a Transwarp-ok csak 1-200pénzbe kerülnek... :F

(#1177) Plutor válasza Wolverine (#1171) üzenetére


Plutor
aktív tag

Működik! :R

(#1178) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csinálom az Iconia küldetést Lev 38-on Intrepiddel, van 22% kinetic defense értéke. Bekaptam a szokásos Heavy plasma torpedót, 36000 pontnyi sebzést okozott, mert éppen pajzs nélkül ért. A hull mindössze 22 v. 24000HP-s, szal a hatása egyértelmű... Végül lenyomtam, de már eléggé utálom a Romulán boss warbirdeket.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1179) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No Den Stahl visszatért az STO-hoz.

Röviden összefoglalva a mostani Q&A-t:

-A C-store beli Odessy és Bortas különbözni fog attól, amit a 2 éves fennállás alkalmából kaptunk.
-Idővel lesz majd Romulán frakció, ez az egyik fő oka, hogy visszatért, szeretné megvalósítani. Valamikor Cardassia is játszható frakció lesz.
-Lesznek új szetek, mint pl. a reman, amiből még csak pajzs van.
-A season6-ra új PVP-t ígérnek, meg rakás, hosszú idő óta létező PVP beli hiba, szopatás kijavítását
-Lesznek új BO és játszható fajok
-Még több ST hajót terveznek betenni a sorozatokból
-Az összes karakterednél együttesen 39 hajó lehet, vagyis előfordulhat, hogy régieket törölni kell, ha újat akarsz venni, ezen majd változtatnak, mert nem elegáns.

Btw, a régi hajóitokkal a kis szintekről mit csináltok? Én spec. semmit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1180) Iginotus válasza CPT.Pirk (#1179) üzenetére


Iginotus
őstag

Én is bent hagytam a helyén a régi hajókat :D Lehet kéne törölni? :)
Mondjuk a kezdő meg a következő (10 és 20. szintért kapottak) 2-vel úgy sem lehet nagyon mit kezdeni, az már karakterenként 3 hajó :)

Plug and Pray... :)

(#1181) Robokutya


Robokutya
senior tag

egy kérdés
Státusznál amikor a bodyt rakom fel a tisztekre valamelyik tisztnek a ruházata megváltozik valamelyiké meg nem ez mitől függ?

Ja és van itt is valami szabály kire milyen body illik?
persze a rangon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#1182) Robokutya


Robokutya
senior tag

Ezt a küldit egyedül hogy lehet kivitelezni esélytelen,:(

http://www.stowiki.org/Mission:_The_Big_Dig

(#1183) PowerBuldog válasza Robokutya (#1182) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mivel egy egy csapat küldetés. De még úgy is nehéz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1184) CPT.Pirk válasza Robokutya (#1182) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csapat küldi, ahogy PowerBuldog írja, de nem kötelező megcsinálnod, nem fog hiányozni az XP sehonnan. Van még pár ilyen csapatos küldi, mint pl. a kristály lényes.

-------------------

Jah srácok megvan a Deep space sience hajó [link], meglátjuk mire lesz képes. Viszont az "uncommon unreplicatable material" igény elég durván megnő a craftolásnál ezen a szinten. Pl. aegis cucc kraftolása kb. 54000 dilíthiumba fog kerülni, stb...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1185) PowerBuldog válasza CPT.Pirk (#1184) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez a deep space science hajó szintén a ritka ronda kategóriába tartozik :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1186) John_Doe válasza CPT.Pirk (#1184) üzenetére


John_Doe
senior tag

Na én azért vettem meg a klingon karakteremnek 3milla EC-ért inkább. Bár az unreplicated material-t is lehet ah-ban venni de drágább lett volna azt megvenni és legyártani.

Shal'kek nem'ron!

(#1187) Wolverine válasza PowerBuldog (#1185) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy továbbfejlesztett Intrepid, nekem ez jön le az alakjából.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1188) CPT.Pirk válasza PowerBuldog (#1185) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valóban ronda, nem is kicsit. Az segített rajta, hogy le lehet szedni az aljáról azt a kinövést. Valamint szerencsére régebben a turn rate-jét megnövelték 9-ről, mert úgy fordult, mint egy cirkáló.

John_Doe: én is sok EC-t költöttem most el, meg amúgy is kevés dolog kraftolható. Talán a breen sethez a legkönnyebb hozzájutni jelenleg, esetleg a borg sethez.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1189) Robokutya


Robokutya
senior tag

a bolygós küldetésekhez milyen skilleket érdemes kiosztani a tiszteknek?

(#1190) #19617792 válasza Szpisti (#1176) üzenetére


#19617792
törölt tag

mert a Klingon oldal még erősen kidolgozatlan... aztán tervezik még a Romulant is berakni sztorival...

(#1191) Robokutya


Robokutya
senior tag

a küldetésnél
http://www.stowiki.org/Mission:_The_Vault
a végén kapok egy ilyet http://www.stowiki.org/Scorpion_Fighters
mire és hogy lehet használni?

[ Szerkesztve ]

(#1192) woker válasza Robokutya (#1191) üzenetére


woker
aktív tag

A hajód device slotjába kell beraknod és csata közben tudod kiengedni őket (maximum 6 fighter lehet kint, ez 2 kilövés). Az adatlapján fel van sorolva, hogy milyen osztályú hajókra rakhatod. A használhatósága sajnos limitált mivel csak 50 töltet van benne.

Az STF-eket viszont szeretni fogom. Tegnap megcsináltam az elsőt (igaz advanced volt beállítva nehézségnek :D ) és rögtön kifogtam egy rare borge engine tech-et amiből szépen csináltam egy M.A.C.O. Mark XI-es impulse enginet amivel sector space-ben warp 18.43-al lehet repülni (maxra húzott driver coil skillel) ami elég hasznos, mivel a slipstream drive csak limitált ideig használható és nem tesz lehetővé sokkal gyorsabb utazást.

(#1193) Wolverine válasza Robokutya (#1191) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy device-ként működő cucc. 50 alkalommal idézhetsz a használatával 3 db Scorpion Fightert, amik veled fognak harcolni; de egyszerre maximum 6 db lehet belőlük aktív (azaz 2 töltetnyi). A minivadászok a szinteddel skálázódnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1194) CPT.Pirk válasza woker (#1192) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha újrajátszod a Vaultot, akkor újra kapsz 50-et. Elég sokáig kitart azért az 50.

Az STF elit volt? Először nekem is fasza cucc esett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1195) woker válasza CPT.Pirk (#1194) üzenetére


woker
aktív tag

Nem, normál STF volt, a The Cure űrbeli változata (csak advanced volt beállítva nehézségnek). Lehet ez ilyen welcome gift akkor :DDD

(#1196) Iginotus válasza woker (#1195) üzenetére


Iginotus
őstag

STF en feljelentkezéskor választasz nehézséget, amikor jelentkezel lehet normál és elit. Ott nem számít, hogy a misson mire van állítva.

Plug and Pray... :)

(#1197) Robokutya


Robokutya
senior tag

van esetleg olyan küldi ami ad invertory illetve bankhely bővítési lehetőséget vagy csak fizetni lehet érte?

(#1198) PowerBuldog válasza Robokutya (#1197) üzenetére


PowerBuldog
veterán

csak fizetni lehet érte

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1199) DonCapello válasza Robokutya (#1197) üzenetére


DonCapello
tag

goldosok kapnak szintenként, amúgy fizetős... :(

(#1200) Dr_Syrex válasza DonCapello (#1199) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

néha nem jönne rosszul +12 slot az inventory-hoz, csak elég sok cp-t kell leszurkolni érte :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.