Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) CPT.Pirk válasza Iginotus (#400) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerencsére itt nem kell bőrt nyúzni meg gyógyfüvet kapirgálni! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#402) Iginotus válasza CPT.Pirk (#401) üzenetére


Iginotus
őstag

Ja csak aszteroida wave hullámokra igazítgatni? :D
Bár még azt sem mindig vágom.

Plug and Pray... :)

(#403) CPT.Pirk válasza Iginotus (#402) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah vannak a nebulák, ott lehet a z anomália szkenneléssel összeszedni a kraftoláshoz kellő anyagokat. Nem tudom jártál-e már a memory alfa állomáson, ha nem akkor majd fogsz, ott végigvezetnek ennek a mikéntjén. A kül. csillagködökben eltérő anyagokat találni, pl. ami a földhöz legközelebb van, ott az első ranghoz való cuccok vannak.

Persze később mikor már lesz lóvéd, meg is veheted ezeket, de a különleges dolgokat, amiknek "trace" van a nevében, azokat drágán szokták adni. Ellenben mióta van a duty officer rendszer (Liutennat 7-es szinttől), ott a megfelelő küldetésekkel nulla munkával is be lehet szerezni őket, egyébként meg véletlenszerű (ritka), hogy anomália szkenneléskor kapsz-e olyat is.

A jobb felső részen lévő ablakban az egyik gombra rányomva van olyan, hogy "visit R&D progress", ott meg tudod nézni, mit kell összeszedned a neked kellő cuccokhoz, így nem kell feleslegesen elmenni a memory alfára, csak ha le is akarod gyártani.

Ha nem tudod, hogy pl. a plasma sample melyik nebulában található, csak írd be a googlebe, rögtön meglesz.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#404) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Én is most kezdetem el, hogy ingyenes lett. Ez az első MMO, ami eddig fél óránál tovább lekötött, így két nap után úgy érzem ezzel hosszútávon is el tudnék lenni.

Valami tippetek van, mint kezdőnek? :B

[ Szerkesztve ]

(#405) CPT.Pirk válasza GeneraL_XTX (#404) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Óvakodj a klingonoktól! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#406) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hali!

Craftolásban tudna valaki segíteni, hogy mit hol és merre kell? Van már egy halom cuccom amiből elvileg lehet, de arra még nem jöttem rá, hogy hol kell ezekből valamit összerakni. Angol Wiki sem segített kimondottan.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#407) MasterMark válasza PowerBuldog (#406) üzenetére


MasterMark
titán

Na ilyenből nekem is van egy csomó.

Switch Tax

(#408) PhilBrick válasza PowerBuldog (#406) üzenetére


PhilBrick
őstag

Elméletileg van egy küldi, ami elvisz a Memory Alphára és szépen végigvezet a crafting folyamatán. Azt már ne kérdezd, melyik szinten kapod.

(#409) CPT.Pirk válasza PowerBuldog (#406) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Konkrétan mivel akadtál el? A képek alapján valahol Liutennat szinten vagy, és gyűjtögettél már sok mindent a T1-es nebulákból.

Itt van egy jó táblázat róla, hogy melyik cuccot melyik nebulában találod meg: [link]

Ezen kívül kell majd common és uncommon nem replikálható anyag kell, ezeket a memory alfa közepén meg tudod venni, meg ha jól emlékszem, a mark 1 és 2-es cuccoknál még nem is kell, főleg mert az utóbbit Dilíthiumért tudod beszerezni. Ezek még nem kerültek be az online leírásokba.

A jobb felső sarok lévő ablak alsó részén van egy olyan, hogy visit R&D progress, ott meg tudod nézni, mihez mi kell.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#410) PowerBuldog válasza CPT.Pirk (#409) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Schematicot most Memory Alphán csináltam. De ezekből hogy lesz használható tárgy?
Amúgy egyelőre csak saját kútfőre mentem oda, szóval küldetésként még nem kaptam meg. :)

Lieutenant(9).es szinten vagyok amúgy.

És ha már itt vagyok akkor megkérdezem. Ebben az új dilítiumos rendszerben hogy lehet majd hajót venni? Láttam, hogy egy hajó kb 400Cryptic Pont, 1 pontot meg ~290Dilitiumért árulnak. Csak C-ért lehet majd venni hajót?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#411) CPT.Pirk válasza PowerBuldog (#410) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azok különleges hajók, a normál hajókat ingyen kapod minden új rang elérésekor, az admirális az űrdokkban ad egy hajó igénylési plecsnit.

9-es szinten már bőven mennie kellett volna annak a küldetésnek, ami végigvezet a kraftingon, meg kivizsgáltatja a 4 ferengi egymásközti lopásait. Hívd fel az illetékest, aki a kveszteket adja.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#412) PowerBuldog válasza CPT.Pirk (#411) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A sirius sectort jártam eddig és csináltam a patrol küldetéseket. :) Csak pár tényleges küldetést csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#413) CPT.Pirk válasza PowerBuldog (#412) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazából felesleges a patrolokat csinálni, meg unalmasak is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#414) PowerBuldog válasza CPT.Pirk (#413) üzenetére


PowerBuldog
veterán

kaptam értük egy csomó XP-t, így az elején jól jön az. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#415) Wolverine válasza PowerBuldog (#406) üzenetére


Wolverine
félisten

A Memory Alphában nemcsak Schematicokat csinálhatsz, hanem aktuális tárgyakat is - csak másik fület kell kiválasztanod. Ha elég magas a skilled, megpróbálkozhatsz Mark II-es eszközöket készíteni, ezek a te szinteden a maximumot jelentik. A gyártáshoz szükséged lesz az alapanyagok mellett a schematicokra is; ezeket vagy legyártod (plusz skillpont), vagy megveszed az egyik ferengitől.
Az alapanyagokat nyugodtan pakold be a bankba, ugyanis onnan is lehet craftolni, és sok helyet foglalnak ezek a táskában. A kék, görög betókkel jelzett részecskékre vigyázz, mert azok elég ritkák; Captain (2)-n, folyamatosan kutatva is 10 alatt van mindegyikből tartalékban nálam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#416) Iginotus


Iginotus
őstag

Márnök vagyok megvettem az uj hajómat valami cruser.
Nagyon élvezem, a torpedózást haver tudóssal leszedi a pajzsát, és még darabokra torpedózom.
Kérdés, lehetne nekem is olyan officerem ami leszedi az ellenfelem pajzsát?
Illetve a pve-s "öljél klingont stb" mellet van más csoportos esemény ahova be lehet menni, és jó cuccokat kapni?
AHzni érdemes?
Mennyire lehet a fejlesztésekből eléldegélni, mert én pl nem tudok jo cuccokat kifejleszteni az artifactokból amiket találok :(
Illetve tud valaki segíteni , hogy milyen cuccot érdemes a hajóra halmozni, és mire adjam a skill pontjaimat? :)
Kicsit tankos torpedós akarok lenni..

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#417) CPT.Pirk válasza Iginotus (#416) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy Sci tiszted neked is van / lesz, azt meg megtaníthatod arra, amire szeretnéd. Persze egymagában nem fog csodát csinálni, mert nem sci hajód van. Te feladatod elnyelni a lövéseket, miközben gyógyítod a többieket vagy saját magad.
*ha már belejössz, lehet olyat, hogy te mint mérnök, egy sci hajót vezetsz, de ilyesmihez kell némi tapasztalat, hogy mit miért, speciel én sem próbáltam még élesben...

Tegyél fel egy képet a hajód jelenlegi állapotáról / felszereléseiről (U gomb) és ott felette lévő fülön a te skiljeidről.

Később lehet használnod majd trikobalt fegyvereket, na azok a torpedók csúcsai, ritkán lőnek, de akkor nagyot.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#418) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ok, köszi srácok, megvan minden. Annyi, hogy majd még gyűjtögetnem kell sample-t, mert nem elég a gyártáshoz. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#419) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ja meg annyi, hogy van ugye felül a kék meg a sárga csík ami jelzi, hogy mennyi Xp-m van. A sárga az pontosan micsoda?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#420) Iginotus válasza CPT.Pirk (#417) üzenetére


Iginotus
őstag

Lehet de én gyakni akarok :D
De mérnökkel és torpedókkal!
Persze csak ha lehet..
most meg szerver off szóval nem tudok feltenni képet.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#421) CPT.Pirk válasza Iginotus (#420) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe!

Am. lehet, egy-egy torpedó mindenképpen kell a hajóra, csak pusztán fézerekkel nem igazán lehet eredményt elérni, meg lezabálnák az áramot.
Viszont mivel cirkálón vagy, az nem a mozgékonyságáról híres, így maradj a quantum torpedók mellett, azok ritkábban lőnek, de találatonként nagyobbat sebeznek, mint a foton torpedók.

Ha ennél is több torpedózásra vágysz, akkor már másik hajó kategória kell, ami rajta tud maradni a mozgékony célokon is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#422) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Szervert minden nap lelövik? Tegnap is volt szünet, ma is...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#423) Wolverine válasza Iginotus (#420) üzenetére


Wolverine
félisten

Van egy olyan torpedó, ami ezen a szinten überelhetetlen: a Haargh'pengh, amit egy küldetésért lehet megszerezni. Igyekszem nem elfelejteni és megnézem, melyik küldetés indítja azt a questchaint, aminek a végén megkapod :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#424) CPT.Pirk válasza Wolverine (#423) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt a torpedót admirális szinten is sokan használják, én is.

A Doomsday machine újrajátszása adta meg nekem, korábban az említett küldetés a klingon csodafegyver volt emlékeim szerint, újrajátszva meg annak a nagy űrhajóevő lénynek az elpusztítása, ami még a sorozatban volt. Azt nem tudom, hogy cserélték-e kompletten a küldetést.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#425) Wolverine válasza CPT.Pirk (#424) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyönyörű cucc, az első végigjátszáskor kb. lvl15-ön kapott változatát lvl32-n tettem félre először... :) A S5 óta nem jártam arra, ezért nem tudom, hogy most hogy néz ki; eredetileg a Xindi bolygópusztító fegyver klingon másolatát kellett megsemmisíteni benne (az eredeti sztori az Enterprise 2. és 3. évadában szerepelt).

A jelek szerint a megszerzéséhez elég végigcsinálni a klingon sztoriszálat, ami a Vulkánon indul Ambassador Sokkathtól; abba a küldetésbe meg mindenki belebotlik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#426) CPT.Pirk válasza Wolverine (#425) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Te szoktad csinálni a "Distress call"-os borgos harcokat? Eddig még egyszer sem sikerült lenyomnunk a végén azt a bazi nagy borg valamit, a 0047-es jármű néven. Mondjuk ahogy nézem, velem egyező szintű embereket rak be, és LA44-es szintre hoz mindenkit, de ezek a hajók nem bírják ki, ha az a plazma öv vagy mi eltalálja, az meg elég gyakran támad.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#427) Iginotus válasza Wolverine (#423) üzenetére


Iginotus
őstag

Hudejó igen akarom :)
Még csak 15 ös vagyok...

CPT.Pirk: Vettem is de pont olyat ami dot ot is rak rá. De nekem tetszenek a torpedók. De meg fogom nézni, hogy mi lenne, hogy ha DPS hajót vennék és mérnökkel mennék szerintem jó kombó. De majd elolvasom.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#428) PowerBuldog válasza Wolverine (#423) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Na ez a torpedó engem is érdekel. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#429) Iginotus válasza Wolverine (#423) üzenetére


Iginotus
őstag

Itt azt irják, hogy már no longer exist, nem értem :)

Plug and Pray... :)

(#430) Wolverine válasza CPT.Pirk (#426) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Ahhoz nem ártana egy item, ami pont ettől véd, ha jól értettem a chaten, és azt nem szereztem még meg.

Iginotus: volt egy egyszer használatos cucc, ami ilyet lőtt ki, az valóban nem létezik; de rendes fegyverslotba tehető torpedóként ma is megszerezhető, ha befejezed a Doomsday Machine nevű küldetést :) Ha megnyitod a Mission Jourmalt, akkor a Klingon War epizódjai között fogod megtalálni. Ugyanakkor azt vettem észre, hogy erre nem hat a Torpedo: High Yield buff az officerektől.

szerk: #419-et eddig nem vettem észre... :B Szóval az nyilván feltűnt már, hogy minden 10 szintenként lépsz rangot. A sárga csík azt jelzi, milyen messze vagy a következő rangtól (pl. Lieutenant -> Lieutenant Commander vagy Commander -> Captain).

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#431) CPT.Pirk válasza Wolverine (#430) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tudom mire gondolsz, de másnak sincs (ezen a szinten), mert ahogy az a plazma bolt eltalálja a hajókat, felrobbannak.

Szóval mikor ezt lövöldözi az unimatrix 0047 [link] a két végén, akkor gáz van:

Nem találtam adatokat a konkrét sebzésről, de célkövető és új célpontot is tud keresni magának ez a kis vacak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#432) Wolverine válasza CPT.Pirk (#431) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha jól látom a Wikin, akkor ez egy heavy plasma torpedo - és ha tényleg az, akkor ki lehet lőni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#433) CPT.Pirk válasza Wolverine (#432) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen ki lehet, de amióta bevezették a mellélövés a fegyvereknél, nem olyan egyszerű, valamint 3298 élete van, amit szétlőni megint nem egyszerű az alacsony tier-ü hajókkal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#434) PowerBuldog válasza Wolverine (#432) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jól értem, hogy lehet alrendszereket támadni? Mert én eddig erre nem jöttem rá! :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#435) CPT.Pirk válasza PowerBuldog (#434) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sci kapitányok kapnak ilyen skillt ha sci hajón ülnek, valamint bármilyen hajón a taktikai tisztet ki lehet képezni subsystem targetingre. Ha bejön, akkor egy rövid időre megbénul az a rendszer, érdemes pl. a pajzsokat lőni így, mert akkor pár másodpercre minden pajzsa leválik.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#436) Wolverine válasza PowerBuldog (#434) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, nem igazán, csak egy science skill van erre. Viszont az ilyen nehéz plazmatorpedók ugyanolyan objektumok, mint mondjuk egy klingon hajó vagy egy akna - és emiatt célozhatóak, elpusztíthatóak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#437) MasterMark válasza CPT.Pirk (#435) üzenetére


MasterMark
titán

Azt milyen szinttől lehet?

Switch Tax

(#438) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lt.Commandertől, ahogy megkapod a Nova osztályú hajót. Megjelenik 4 kis ikon a fegyverzet kijelző alatt, az a 4 fő rendszer célzása.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#439) MasterMark válasza CPT.Pirk (#438) üzenetére


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#440) Iginotus


Iginotus
őstag

Nu megvan a lvl 20 kapok uj hajót. Szeretnék maradni mérnökkel a torpedóknál de unom, hogy nem kanyarodik. Melyik hajót vegyem? (Gondolom a dps-est, de azon belül melyik lenne nekem az ideális. Ugye mérnök vagyok torpedózni akarok :D És hogy jól forduljon.
Szóval mi a séf ajánlata?

Plug and Pray... :)

(#441) PowerBuldog válasza Iginotus (#440) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem ez az egyik legjobb torpedózásra.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#442) Wolverine válasza Iginotus (#440) üzenetére


Wolverine
félisten

Hát, ez nem lesz egyszerű feladat. Az ajánlott hajótípus itt a Cruiser, amely lassan kanyarodik és inkább fézerrel, diszruptorral, egyéb sugarakkal dolgozik; de a science hajókkal is elboldogulhat egy mérnök karakter az okosok szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#443) Iginotus válasza PowerBuldog (#441) üzenetére


Iginotus
őstag

Nagyon szépen köszönöm elleszek vele :D

Wolverine : De mégis melyik fordul a legjobban?

Plug and Pray... :)

(#444) Wolverine válasza Iginotus (#443) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha minden igaz, a taktikai hajók, de azokat nem a mérnök képességeihez szabták.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#445) CPT.Pirk válasza Iginotus (#443) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

[link] [link] [link] Itt van a 3 választható hajó egymás után, a Sci hajó alig van lemaradva fordulás és mozgékonyság terén a tacticalhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#446) Iginotus válasza Wolverine (#444) üzenetére


Iginotus
őstag

Tudom, hogy csak az baszottnagy tankot szabták a mérnöknek :D
De nem baj most tier 3 on kiapprobálom, ha nem jó akkor majd T4 nél visszamegyek a mérnökösdire.

CPT.Pirk Szerinted legyen inkább sci vessel?

Szerkesztés:
Megvan turn rate... :)

És pl a fegyverekre lesz e hatással, a másik hajó? Pl erősebb vagy gyengébb lesz a torpedó? Vagy az az én tulajdonságaimtól függ, és nem a hajóétól.

Gondolom abban gyengébb lesz, hogy nem bírom majd annyira az ütleget..

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#447) MasterMark válasza Iginotus (#446) üzenetére


MasterMark
titán

Turn rate gondolom. ;)

Switch Tax

(#448) CPT.Pirk válasza Iginotus (#446) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Torpedó ugyanannyit sebez, ez nem lesz kérdés. A kevesebb fegyver miatt tanácsos dual beam bankot tenni a sci hajóra, mellé 1 torpedót.
Pajzsa erősebb, de burkolata gyengébb. Azon a szintén még simán tudsz sci hajóval is érvényesülni, de ha a cirkálód sci tisztjének megtanítod a vonósugár képességet, akkor azzal megfogva az ellent úgy torpedózod, ahogy nem szégyelled.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#450) Iginotus


Iginotus
őstag

Annyi kérdésem lenne vazze :D
De majd idővel tutti rájövök, de jobb előbb.
Szóval, Találtam táblázatot a Turn Rate ről. És mimnél erősebb a hajó annál kisebb ez az érték... Az én sajnálatomra. Lehet ezt valahogy tuningolni? Pl jobb hajtómű vagy talent esetleg rá.
Illetve ha a másik oldalról közelítem a dolgot, van e olyan fegyver ami 360 vagy legalább 270 fokban sebez.
Illetve olvastam valami olyat (angol tudásom szerény, nem úgy mint az egóm... :D) hogy van olyan fegyver aki mindenkit lő aki közelemben van válogatás nélkül.

Az a dilemma van, hogy ha már nem tudok ráfordulni és szétlőni, mivel lassan fordulok valahogy megoldást keresek erre...

Mérnökön, magasabb szinten, hogy boldogulnak? Mert számomra két lehetőség adódik egy harc során, vagy mákosan egy tulajdonság használatával rá tudok fordulni és széjjel torpedózóm az ellenfelet, vagy kidobok egy aknát és miközben ö körülöttem forgolódik belemegy. Ez erősebb ellenfeleknél nem egészséges, kicsit kezdeményezőbb taktika nincs mérnökkel? így nagyon a csapattársaimra vagyok utalva.

Plug and Pray... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.