Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Hunter2


Hunter2
addikt

esélyes hogy ha lehet is játszani akkor a nulláról fogsz indulni.

(#252) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#251) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mindenkinek töröltek mindenét a béta végén nem?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#253) Wolverine válasza CPT.Pirk (#252) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a bevett eljárás, meglepne, ha itt másképp jártak volna el.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#254) sniper elite


sniper elite
senior tag

Lehet eladó sorba kerül a játékom, mivel nem tudom megoldani ezt az egész xart, én még ilyet nem láttam... Egy percet se játszottam eddig még vele, nem enged be bármit csinálok. Elegem van az egészből :W

(#255) Wolverine válasza sniper elite (#254) üzenetére


Wolverine
félisten

Tipp: 1. szoftveres tűzfal nem engedi ki; akár a Windowsé, akár az önálló; 2. hardveres tűzfal nem engedi ki, mondjuk a routernél; 3. van valamilyen vírusod vagy trójaid, ami az MMO-kra pályázik. (ha belépés előtt online van a szerver, utána meg offline, akkor valami közben vágja el a kapcsolatot)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#256) sniper elite válasza Wolverine (#255) üzenetére


sniper elite
senior tag

Tűzfalakat kinyomtam mindegyiket, de úgyse akarja engedni, mindig server down van ahányszor beírom a felhasználót meg a jelszót, holnap átjön egy szoftver szakértő barátom, ő majd megnézi de kétlem hogy megtudná csinálni. Routert próbálgatom most állítani, mert én is arra gondoltam hogy valami olyan gebasz lehet vele. Jó lenne vele játszani, mert a sorozatokat is szeretem, játék se lehet rossz.

(#257) Wolverine válasza sniper elite (#256) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a router hardveres tűzfala megfogja a klienst (és a jelek szerint az lesz a ludas), akkor amíg ki nem engeded, addig nem is fog menni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#258) John_Doe


John_Doe
senior tag

Nos kétféle próba lesz egy Demo és egy Welcome Back ez utóbbiban a béta teszterek szerintem nem vehetnek részt mert ezt a mondatot találtam a linkelt oldalon:
To sign up, you must be logged in and have a Star Trek Online retail key

Shal'kek nem'ron!

(#259) Exelsior


Exelsior
senior tag

most sokat túlóráztam hogy megvehessem és meg is vettem steam-en nem bírtam ki. még tölti de mindjáá lent van. remélem más is megveszi nagyon jó.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#260) Wolverine


Wolverine
félisten

A demón túl vagyok, ez ugye a kezdeti tanuló küldetéseket jelenti a Vega rendszerben. Hát... nem győzött meg, hogy őszinte legyek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#261) Exelsior


Exelsior
senior tag

a demó nem az igazi utána jönnek a jó dolgok. jó mert itt van kihívás. új hajó megszerzése sok küldi nem csak farmolsz meg ilyenek. nagyon ki van találva.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#262) Gergello válasza Exelsior (#261) üzenetére


Gergello
addikt

Sok küldi, de mind olyan, hogy "Patrol/Discover " + randomString() + " system". Ahol jönnek és szét kell őket lőni.
Nem rossz ez, de azért annyira nem jó, hogy előfizessek.

(#263) CPT.Pirk válasza Gergello (#262) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Van 1-2 küldi, ahol nem kellett gyilkolni, de ettől független tényleg túl sok a gyilkolás, ez nem tetszik nekem sem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#264) Wolverine válasza Exelsior (#261) üzenetére


Wolverine
félisten

Viszont a demóküldetésen kívül nincs más módom arra, hogy leteszteljem, érdemes-e megvenni :) Ráadásul a demóban teljesen az volt az érzésem, mintha a Cryptic másik friss játékával, a Champions Online-nal játszanék; csak az jobban bejött :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#265) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A demóban lehet fejlődni szinteket? Hajót nem lehet cserélni azt tudom, mert az egy küldetés, de szintlépéseknél mi a helyzet?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#266) Wolverine válasza CPT.Pirk (#265) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem teszteltem, meddig lehet a Vegánál borgot irtani :) Talán majd egy 2. karakterrel, szerencsére kettőt lehet csinálni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#267) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok!

Tudom, kicsit offtopik, de feltételezem, itt összegyűlt egy-két ST fan:)
Szóval szeretnék beszerezni egy ST: Armada 2-őt, és reménykedem, itt esetleg nagyobb eséllyel találok valakit, akinek van egy elfekvő példánya, mint csak simán a vakvilágban.

Elnézést az offért, és előre is köszönöm :R

Sectumsempra - For Enemies

(#268) CPT.Pirk válasza Wolverine (#266) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Attól független, hogy nem enged új küldetéseket csinálni, a rendszerek között enged csatázni, meg repkedni nem?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#269) Wolverine válasza CPT.Pirk (#268) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor rányomtam a küldetés végén a Warp gombra, kifagyott a töltőképernyőn a kliens :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#270) John_Doe válasza CPT.Pirk (#268) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nem enged harcolni repkedni is csak a rendszerek közötti űrben belépni nem lehet egyikbe se és a Sirius Sector Block -ot se hagyhatod el. Engem megkergetett egy klingon de mikor utolért döccent egyet a játék és kirakta hogy bocsika de demo-val nem harcolhatsz egyébiránt érdekes hogyha odamegyek a 24-es csillagbázishoz a küldetést hagyja felvenni csak hát ugye hogy védjem meg ha nem lehet harcolni.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#271) CPT.Pirk válasza John_Doe (#270) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért ez így surmósság. Azt várják, hogy 1 küldetés, meg a bemelegítés alapján döntsek a megvétel mellett?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#272) Wolverine válasza CPT.Pirk (#271) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a korlátozott demó lényege.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#273) CPT.Pirk válasza Wolverine (#272) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerinted ez elég?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#274) Wolverine válasza CPT.Pirk (#273) üzenetére


Wolverine
félisten

A Champions Online-nál elégnek bizonyult, ennyiből is kiderült számomra, hogy élvezhető a játék. A Star Trek nem győzött meg...

Viszont a Cryptic/Atari duó néha tart ingyenes hétvégéket a Championsnál is, amik minden accountnak elérhetőek, a demónak is. Egy ilyen esetben valsz. visszanéznék további tesztelésre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#275) Exelsior válasza Morden24 (#267) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia megnéztem csak elite force 1 van meg meg az Armada 1 sajna meg legacy :D nekem most az online elég néha igen nehezek a küldik de a földi harcok igen jók ha a sok ür harcot megunod :D mindjárt meg lesz a Akira osztályú hajóm alig várom. a Beta accomat ürítették de arra lazán megvásároltam a játékot. vettem cryptic pontot is 500-at igen olcsó volt jó ár amit kitaláltak rá. csak hát meg kell venni a dobozost(retail) egyszer.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#276) raga64 válasza CPT.Pirk (#252) üzenetére


raga64
csendes tag

A karakter maga megmaradt, (kinézete, öltözéke).

(#277) raga64 válasza sniper elite (#256) üzenetére


raga64
csendes tag

Meg kell adni azt, (a my account-nál) hogy a jövőben hogyan fogsz fizetni (függetlenül attól , hogy akarsz e majd)
és csak utána enged be.

(#278) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, valaki játssza mostanában? Mi a helyzet?

Drága kollégáim állandóan a wowba akarnak beszervezni, de ha már előfizetnék valamire, akkor inkább ez lenne, mint a tündebünde ork világ...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#279) raga64 válasza CPT.Pirk (#278) üzenetére


raga64
csendes tag

Persze, nyomjuk, nagyon jó, a lényeg 45lv. felett van, az STF-ek nagyon jók.
Írtam pü.-t.

(#280) Exelsior válasza CPT.Pirk (#278) üzenetére


Exelsior
senior tag

Ja én is tolom most lettem kapitány a 3. hajómat kaptam meg. nagyon tetszik de néha nehézkes egy egy küldi vagy több ember kell hozzá különben nem tudod megcsinálni.
Én igen csak előtérbe helyezem ezen játékot mint a wow-ot magyar HGF klán-ban vagyok bent és jó csapat meg minden segítőkészek mindenben. már várunk :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#281) CPT.Pirk válasza Exelsior (#280) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Őszintén szólva egyre jobban hiányzik a dolog. Addig addig csesztetem magam az ügyön, még beújítok egyet.

Hogy alakul manapság az a fene sok gyilkolás, amit a bétában tapasztaltam?

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#282) Exelsior válasza CPT.Pirk (#281) üzenetére


Exelsior
senior tag

hogy érted(gyilkolás)?

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#283) CPT.Pirk válasza Exelsior (#282) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hogy minden egyes küldetésnél irdatlan mennyiségű hajót meg embert kellett szétlőni. Nincs is annyi hajó az egész kvadránsban. :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#284) Exelsior válasza CPT.Pirk (#283) üzenetére


Exelsior
senior tag

lehet van benne valami de szerintem ezeket balance-olták valamennyire. meg jön a nagy update nem sokára rengeteg + tartalommal megéri neki esni.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#285) CPT.Pirk válasza Exelsior (#284) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most jön majd pl. Cardassia, mint játszható faj, nem?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#286) Exelsior válasza CPT.Pirk (#285) üzenetére


Exelsior
senior tag

nem a Romulánokat szavazták meg a sto-on. :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#287) borgab


borgab
aktív tag

Császtok!! :)

Sztetek jo game? mert én ugy állok, hogy letöltsem v ne :DDD

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz ki belőle.

(#288) Wolverine válasza borgab (#287) üzenetére


Wolverine
félisten

Van trial. Nem sok, de egy kis betekintést jelent.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#289) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Steam akciós STO Digital deluxe edition, 20 Euro mindössze. [link] 4.-éig tart a dolog.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#290) Wolverine válasza CPT.Pirk (#289) üzenetére


Wolverine
félisten

Még el is gondolkodnék rajta, ha nem inkább a Championst vettem volna meg :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#291) Exelsior válasza CPT.Pirk (#289) üzenetére


Exelsior
senior tag

ez azt jelenti hogy meg veszed? xD

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#292) CPT.Pirk válasza Exelsior (#291) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még mindig rágódok a dolgon. :DDD Egy biztos, több értelme lenne, mint pl. MW2-nek.

Ez lenne érdekes a digital deluxe verzióban számomra:

Unique Ship Item: Automated Defense Battery. This Tactical Module grants any ship a passive 360 arc attack power with a short range.

Ez meg a sima verzióban:
Now includes a Steam-exclusive Phaser Turret – This Tactical Station Mod allows you to deploy a small space phaser turret.

Az árkülönbség minimális, nem tudom, melyik a jobb cucc.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#293) Exelsior válasza CPT.Pirk (#292) üzenetére


Exelsior
senior tag

én a simát vettem abban egy automata turret votl amit aktiváltam és az ürben lötte az enemy-t(phaser turret volt). a másik sem rosz szerintem ugyanolyan jó az elején a turretel jobban jársz.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#294) CPT.Pirk válasza Exelsior (#293) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valami olyat olvastam a defense battery cuccra, hogy képes lelőni a romulán torpedókat, vagyis tulajdonképpen point defense.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#295) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megvettem! Hú bazze, nem volt egyszerű döntés! :N

Amúgy most már a digital deluxhoz is adják a kis phaser turetet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#296) Dyingsoul válasza CPT.Pirk (#295) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hogy fogod megoldani a havidíjas fizetést, ha gamecard nincs Mo-n? Épp ezért is preferáltam volna a tört szervereket, de ebből sajna nincs, ezért nem is játszottam sto-val béta óta. :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#297) csoli31 válasza Dyingsoul (#296) üzenetére


csoli31
aktív tag

Hatvan napos gamecard van. Méghozzá pld. a CD Galaxis-nál.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#298) CPT.Pirk válasza Dyingsoul (#296) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Paypal használható. A játékot is steam+paypalon keresztül vettem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#299) Dyingsoul válasza csoli31 (#297) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Akkor viszont nem ártana módosítni az első hsz-t! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#300) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ehh, kicsit kiakadtam.

Most csinálom a starbase 24 védelmét, de a földi harcot nem lehet megcsinálni, mert ahogy meglátok pár klingont, elkezd random esni az fps, majd egy-két ellenséges csapat legyőzése után kiakad a játék, és kampec. Zsinórban 4x crashelt, most hagyom kicsit. Mondjuk nem ez az első eset, már két másik klingon földi harcos helyszínen is megismétlődött a dolog. Egy alkalommal a crash izé cucc feltöltött 9 gigát vissza a cégnek. :Y

Ugyanezzel a konfiggal, OS-el bezzeg a béta teljesen stabil volt.

Amúgy sokat könnyítettek az első küldetéseken, pl. a béta alatt a Tazi rendszerben legalább 5 neghwar lőtt rám egyszerre, meg az apróságok, most meg egy darab sem volt belőlük.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.