Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Gergello válasza CPT.Pirk (#50) üzenetére


Gergello
addikt

Hol írtam, hogy egy?

(#52) CPT.Pirk válasza Gergello (#51) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, este 1-nek olvastam...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#53) bullseye


bullseye
addikt

még vegyesek az érzéseim, de asszem az én elvárásaim voltak hibásak.
1-2 órát játszottam, és hadban állunk a Borggal, Klingonokkal, 8472-vel, Orionnal, kilőttem vagy tucatnyi hajót, földi harcot nem is számolom, mert az csak daráló.

Végig ez lesz, vagy lesznek "trekkesebb" küldetések is? Felfedezés, diplomácia, problémamegoldás?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54) Hunter2


Hunter2
addikt

kb mikor lehet magassabb hajó osztályokat szerezni? a karakter fejlődésével párhuzamosan jönnek a jobb hajók? A hajón meg van adva hogy max mennyi fézer illetve torpedóvető lehet vagy ezt lehet fejleszteni? Pl jól jönne hátra is egy torpedó vető.
Engem az zavar hogy mikor pl van előttem 4 hajó akkor nem tudom kijelölni hogy melyiket lőjem hanem csak lő valamelyikre, így pl nincs lehetőség össztűzre vagy arra hogy először a gyengébb hajókat lőjem le.

(#55) Gergello válasza CPT.Pirk (#52) üzenetére


Gergello
addikt

Kb. olyan 3-4 volt eddig. Szerintem később érdekesebbek is lesznek, meg is veszem majd a gamet.

Tegnap este találkoztam egy hatalmas klingon flottával , BoP, Neghvar. Volt minden.

(#56) Hunter2 válasza Gergello (#55) üzenetére


Hunter2
addikt

Kaptam egy feladatot hogy beszéljek Sokketh nagykövettel csak fogalmam sincs hol van. Hogy lehet megtalálni?

(#57) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#56) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az elején vagy, ha jól emlékszem, az egy Klingon nagykövet volt (egyébként 8472-es beszivárgó ügynök), és a promenádon, a kezdő ponttól jobbra kellett menni. De ha körbemész, megtalálod.

Amúgy 50 szint van a játékban, és 10 szint fejlődés után lesz új rangod, akkor fogsz kapni új hajót, amire már elvileg több cucc fér. Sajnos 8,5-ös szinten megakadtam, mert nem tudtam megcsinálni este küldiket, mindegyik bugos volt, amit akartam.

Egérrel rákattintva arra fog lőni a hajód, amit kijelölsz, az más kérdés, hogy bugos, és elfelejti a kijelölést egy idő után, több esetben.

Amúgy annyira nem estem hanyatt a küldetésektől, elég átlagosak. Pl. van egy Gornos küldi, ahol az idióta Gorn túszokat ejt, és tüzet rak az állomás jó részén, nekem meg poroltóval kell menni, és oltani! 24. század, és poroltózás.
Egyik tisztem megakadt, és 2 percig égett a hullája a tűzben, erre odamegy a társam, és feléleszti...

Gergello: klingonokat még meg is fogod unni, az a legszebb, ha 3-4 neghvar egyszerre támad rád...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#58) Hunter2


Hunter2
addikt

A 8472-est eltudtad fogni? mert nálam simán eltűnt.

(#59) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#58) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Föltranszportál a hajójára, aztán te is a tiedre, és túl kell élni egy rövid ideig a támadását, még odaér a felmentő sereg, majd szétlövitek a hajóját.

A vicc persze az, hogy ezek a dögök egy lövéssel szétlőttek a sorozatban egy borg kockát, és egy bolygó eltörléséhez sem kellett kb. 6-nál több. Persze ez nem trek, csak sto... :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#60) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég komoly patchet kaptunk most! 792Mb

Nincs szint korlát.
Minden szektor elérhető.
Minden újonnan felvett tisztet kicsit átalakíthatunk magunk ízlése szerint.
Az anomália keresése egyből a legközelebbi anomália felé irányít.
Tisztek random módon felajánlják csatlakozásukat a legénységhez, mikor szintet lépsz.
Leonard Nemoy (eredeti Spcok) hangüzenete fog lejátszódni, mikor belépsz egy új szektor blokkba.

+ több oldalnyi hibajavítás, mindenre kiterjedően. [link]

Viszont örö bodotá, 70% körül dobott egy crasht a frissítő, és abbamaradt a folyamat. Ugyan a játék szerint végzett, de szerintem ez így nem jó. Valszeg tölthetem le, és rakhatom fel újra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#61) Hunter2


Hunter2
addikt

megakartam csinálni a Risa küldetést erre mikor lesugároztam akkor a nem a karakterem jelent meg a bolygó felszínén hanem a hajó kicsinyített mása, na mondom akkor felsugárzás. Erre meg a karakterem jelenik meg az űrben és elkezd haldokolni.
Látott már valaki ilyet?
Próbáltam screenshotot csinálni de nem működik se prtscr se az xfire.
Egyébként a risa-n mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#62) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#61) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem nekem kimaradt a risa küldetés. Amúgy működik a printscr, ha engedélyezve van directdraw módban, pl. XP alatt így kell:

Ha ezt beteszed egy .reg fájlba, és ütsz rajta 2 entert, akkor menni fog. Max esetleg egy restart kell.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\DirectDraw]
"EnablePrintScreen"=dword:00000001

Ezek a hibák még gondolom a patch előtt voltak. Amúgy ki adta ezt a küldit?

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#63) Hunter2 válasza CPT.Pirk (#62) üzenetére


Hunter2
addikt

Patch után lett ilyen. Azt passzolom hogy ki adta.

Win7 64 alatt ezzel a reg fájlal sem megy a kép mentése.

[ Szerkesztve ]

(#64) Hunter2


Hunter2
addikt

Itt az említett két kép, kicsit gyenge a minőség mert telefonnal csináltam.
Csillaghajó a tengerparton
Ember az űrben

[ Szerkesztve ]

(#65) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#64) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ismerős, velem is volt többször ilyen, de még patch előtt. Viszont pár másodperc után ált. megjavult. Most nem tudom megnézni, mert még 59 perc, mire lejön az alapjáték...

Win7-en meg nem tudom, mi van a printscr gombbal.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#66) Wolverine válasza CPT.Pirk (#65) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem jó a patchelés, akkor általában az újrapatchelés is elég, nem kell megint telepíteni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#67) CPT.Pirk válasza Wolverine (#66) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó, de hogy vegyem rá patchelésre? A launcher szerint fel van patchelve, tölti be a játékot. Az meg nem tudja lekérni a karakterek listáját.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#68) Gergello


Gergello
addikt

Most lett vége a Starbase 24-es csatának. Először az űrben, utána a bázison. Mondjuk ez 2 külön küldi volt asszem. Bázisos részén még kellemes csapatjáték is volt, pedig nem írogattak semmit a Team-be. Kezd tetszeni a játék. Mondjuk annyira nem, hogy elolvassam a küldetés hosszú leírását is :))

(#69) Hunter2 válasza Gergello (#68) üzenetére


Hunter2
addikt

A starbase 24 után valami jelentést (report) kell adni de azt hol?

(#70) decibel válasza Hunter2 (#69) üzenetére


decibel
aktív tag

Contact starfleet és ott leadhatod.

"you are a monkey poo-poo"

(#71) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#69) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A térkép alatt a jobb sarokban vannak gombok, és ott elvileg villog is a "hail starfleet" felirat. Aztán végignyomod a tiszteket a listában, és egyiknél megkapod az xp-t.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#72) Gergello válasza CPT.Pirk (#71) üzenetére


Gergello
addikt

Jaja. Elég hasznos, én is tegnap vettem észre.
Kezd fejlődni a hajóm, quantum torp, mk2 fézer.
Béta lejárta után törlik a karaktereket?

(#73) Hunter2


Hunter2
addikt

most annyira felbaszott hogy az valami fantasztikus. Valami állomáson kell kiírtanom a klingonokat erre mikor megdöglök meg a 3 agyhalott is akit a gép irányít és velem vannak akkor hova dob vissza, hát a legelejére. Ekkor 5 perc mire végig rohanok az egész állomáson utána meg még 1 perc mire ez a 3 barom utolér. És utána ugyanúgy lelőnek a faxba. az irányítás meg néha olyan szar hogy egy ajtón nem tudok bemenni, csak 3 próbálkozás után.
Kibaxott idegesítő még ha Bétáról is van szó. :W

(#74) Wolverine válasza Hunter2 (#73) üzenetére


Wolverine
félisten

1. Vannak ilyen helyzetek és küldetések, amikor egyben kell teljesíteni, vagy bukta.
2. Ne fuss el a tisztjeidtől, olyan tempóban haladj, ahogy ők...
3. Ha egy módon nem megy, akkor találj ki más stratégiát - ez az MMO-kra is igaz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75) Ornagy válasza Wolverine (#74) üzenetére


Ornagy
tag

Van 1-2 űrcasta ahol nagyon kell taktikázni, mit lősz mikor hogyan, meg állandóan forogni kell :) Én már 9,5 Vagyok ma lejön a peccs és feltolom 10-re és Nalám új hajó :C

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#76) Hunter2 válasza Wolverine (#74) üzenetére


Hunter2
addikt

Ahol annyi a téma hogy bemész egy szobába ahol van 8 klingon ott nem igazán lehet taktikázni.

Ornagy

Az alap hogy űrcsatánál úgy forgatod a hajót hogy az éppen gyengébb pajzsot véded, viszont mikor rád mennek 3 csatahajóval akkor ezzel sem mész semmire.

[ Szerkesztve ]

(#77) CPT.Pirk válasza Ornagy (#75) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam más taktika szokott lenni. Elől dupla szitruptor bank van, az 90 fokban tud lőni, így én inkább (nagy célpont esetén) megállok vele szemben, vagy tolatok, vagy rátapadok a seggére közvetlen közelről, és folyamatos tűz alatt tartom.

Most jó lenne majd a pajzsomat cserélni egy 5% átengedősre az átlag 10%-os helyett.

Talán most majd engedi a játék megcsinálni a küldijeimet a patch után.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78) Wolverine válasza Hunter2 (#76) üzenetére


Wolverine
félisten

Dehogynem. Kell lennie legalább egy tisztnek, aki jobban bírja a lövéseket a többinél, és kell lennie egy dokinak is, hogy healeljen... (vagy a tisztekre semmilyen befolyásod nincs? az eléggé gáz lenne)
Esetleg azt sem ártana megnézni, hogy elérhető-e hatásosabb kézifegyver, illetve hogy a küldetés nem csapatra szól-e; mert utóbbi esetben keríts embereket magad mellé, különben nem is fog menni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#79) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, a patch sok újdonságot hozott. Mondjuk a célzási problémát, hogy elveszik a célpont űrharc során, azt még nem javították ki. Viszont amin jót röhögtem, egy Ferengi taktiaki tiszt akar csatlakozni a legénységemhez. OMGROtFLOL ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#80) Ornagy válasza Hunter2 (#76) üzenetére


Ornagy
tag

Ezért kell taktikáézni, te nemtod miket éltem már túl... Hiei(Hunter)

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#81) Gergello válasza CPT.Pirk (#79) üzenetére


Gergello
addikt

Akar csatlakozni? Azt, hogy írja? Nekem eddig csak rewardként kapott tisztjeim vannak.

(#82) CPT.Pirk válasza Gergello (#81) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Rámész oda, hogy hail starfleet, és ott van egy új emberke személyében, mint instant reward. Azt írták, szintlépésekkor lesz ilyen. De hogy szint v. rang lépéskor, az nem tiszta.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#83) Hunter2 válasza Wolverine (#78) üzenetére


Hunter2
addikt

Naja menet közben rájöttem hogy nem lenne baj ha adnék az embereimnek testpáncélt meg rendes fegyvert. Mondjuk így is elég gyengék de már használhatók valamennyire.
Most meg kidobott a szerver, biztos karbantartás van.

(#84) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#83) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Max 2 órás karbantartás patch miatt, folyamatosan írták ki percenként, hogy le fog állni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#85) Hunter2 válasza CPT.Pirk (#84) üzenetére


Hunter2
addikt

jah , kb addig el is jutottam hogy "Dear Beta testers" aztán el is tűnt az üzenet.
Nah mindegy akkor majd holnap függök tovább. :U

(#86) Wolverine válasza Hunter2 (#83) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Ez nem single game, ahol neked kell mindent csinálni ;) Egy tiszt kapjon erős páncélt és tankoljon, egy másik foglalkozzon a gyógyítással, és akkor nem lesz gond.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#87) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#85) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam ki volt írva a chat ablakba is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#88) Gergello válasza CPT.Pirk (#87) üzenetére


Gergello
addikt

Az is bugos volt egy kicsit. Először csak fent írta ki, de én is csak addig jutottam el, hogy "Dear, beta tester...", aztán megjelent a chatban is.

(#89) decibel válasza Gergello (#72) üzenetére


decibel
aktív tag

Igen, törlik a beta-s karaktereket.

"you are a monkey poo-poo"

(#90) Jojo5


Jojo5
őstag

Sziaszok!

Az mitől lehet, hogy ha a 24 es csillagbázison vagyok és kéne a tudósokat megmentenem a game crashel... A hang elkezd recegni aztán a monitor feketébe vált és újraindul a rendszer :O

Valakinek vmi 5let :F

üdv
josy

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#91) L_ajos válasza Gergello (#49) üzenetére


L_ajos
őstag

Azzal csak az a baj hogy egészen más világ. És itt kb elveszti értelmét a hasonlítgatás.

Amugyan pedig majd minden nap jönnek 200mb körüli patchek, szal dolgoznak a srácok, és ez A BÉTA! minden velejárójával együtt. Aki meg bug és minden sallang mentes mmo-t várt az jó nagy hülye ( és ezt komolyan is gondolom :) )

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#92) Hunter2


Hunter2
addikt

Már a második küldetést kapom amiben az van hogy mentsek meg egy bolygót és hogy kell hozzá 10db pajzsgenerátor, ezeket honnan kell megszerezni? Érdekes módon kezdésnek 3/10-et ír .

A másik meg hogy elértem a 10.-es szintet, állítólag inentől lehet új hajót választani, vagy meg kell venni vagy hogy megy ez?

[ Szerkesztve ]

(#93) Gergello válasza L_ajos (#91) üzenetére


Gergello
addikt

Szerintem csak a hangulat hiányzik a játékból kicsit... :(

Második felét remélem nem rám érted :DDD

Ma csináltam egy klingon karaktert is, de elég nehezen boldogultam a hajóval. Ráadásul itt a küldik sem olyanok voltak, hogy patrol xy sector, spawnon is eltévedtem. Rá is hagytam inkább ezt a klingon oldalt.

Hunter2: Inventory-ban nézz szét. Az egy item, ami amúgy nem jó semmire.(ha jól tudom)

[ Szerkesztve ]

(#94) Ornagy


Ornagy
tag

Én is elértem a 10. szintet, de nem attól függ az új hajó, hanem hogy mennyi skill pointot költöttél el a hősöd-re. Nekem még pár száz kell asszem

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#95) Hunter2 válasza Ornagy (#94) üzenetére


Hunter2
addikt

6500 xp van a karakteremen. Mennyi kell az új hajóhoz?

(#96) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#95) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ráviszed az egeret a skill részre, akkor kiírja. Egyébként a skilleknél lefelé is görgettél, mikor adtad a pontokat? Mert én csak most jöttem rá, hogy arra is vannak...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#97) Hunter2


Hunter2
addikt

A Kerrat system War zone nevű küldetését valaki megcsinálta?
Arról szól hogy egy rakat borg van és először 8 titkosító állomást kell kiiktatni majd pár javító állomást, ezután viszont nem történik semmi. :F
Azt írja hogy meg kell nyerni viszont megcsináljuk a feladatokat és semmi, legyőzni ennyit meg nem is lehet pláne hogy mindig jönnek újabb kockák.

CPT.Pirk
Adtam, mondjuk én se elsőre vettem észre hogy van ott is még tulajdonság.

[ Szerkesztve ]

(#98) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#97) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ott jártam ma én is. Én becsatlakoztam egy társasághoz, már csak szét kellett lőni 1 javítót, aztán egy ideig még aprítottam a borgot, majd kijöttem onnan. Visszamentem a bázisra, beszélni a tiszttel a K7 állomáson, hogy mi a fákk van, de nálam sem történt semmi. Szal most nem tudom mi a helyzet.

Amúgy voltam ezekben a kvázi "pvp" rendszerekben, érdekes. Az űrharc jól van megcsinálva, mikor pl. pontokat kell elfoglalni és tartani. Persze a sok BOP meg túl gyorsan manőverezik, okoztak némi meglepetést. A földi harc már kicsit kuszább volt elsőre, de aztán párat játszva, továbbra is elég kusza, nem egyszer spawnoltam közvetlen az ellenség elé, háttal. :)

Egyébként most kaptam meg az új cirkálómat, még nem néztem meg, de remélem tűrkíz kék metál festése van! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#99) Ornagy válasza CPT.Pirk (#98) üzenetére


Ornagy
tag

Hogy kaptad meg? :D

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#100) CPT.Pirk válasza Ornagy (#99) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát türkiz nem volt, de szépen kipingáltam. mikor megléptem a szintet, az admirális szólt, hogy menjek el az űrdokkba, én megnyomtam a transwarp gombot, felszaladtam az admirálishoz, aztán lementem a a starship request részlegbe, és átvettem az új hajómat. Aztán átalakítottam, most már csillaghajó formája van.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.