Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) John_Doe válasza Robokutya (#1550) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nem. Ez egy Warp1 képes vurlicer atomrakétából átalakítva egy részeg sofőr által próbaútra víve.
LINK

Ja és Happy First Contact Day!

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#1552) Robokutya válasza John_Doe (#1551) üzenetére


Robokutya
senior tag

Az a baj hogy mi még csak álmodozunk vagy nem tudom hol tartanak ezzel a projektel a srácok
video
video2

[ Szerkesztve ]

(#1553) Szpisti válasza Robokutya (#1550) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha eddig nem tetted, nézd meg a Star Trek: First Contact (Kapcsolatfelvétel) c. "egészestés" vagy "mozi-" filmjét, és megtudod, hogy mi ez az űrhajó, a Phoenix. :)

(#1554) Robokutya válasza Szpisti (#1553) üzenetére


Robokutya
senior tag

tudom tisztában vagyok vele kívülről fújom a filmet:)

(#1555) Szpisti válasza Robokutya (#1554) üzenetére


Szpisti
addikt

Akko' nem szó'tam... :DD

(#1556) Powerpityu


Powerpityu
csendes tag

Régebben olvastam valahol (talán itt),Hogy hogyan lehet a Borg ellen harcolni.
Megjegyzem a földön.Elméletileg valahol át lehet állíttatni a fegyvereket,hogy folyamatosan változtassa a fegyverek frekvenciáját,vagy mi a szösz :D
Halvágyon még a DS9 dereng,hogy talán ott lehet :DDD

(#1557) Robokutya válasza Szpisti (#1555) üzenetére


Robokutya
senior tag

Csak kicsit többet vártam volna ettöl a hajótól azt hittem értelmes használható járgánnyal rukkolnak elő:)
Más
Segítsetek légy szíves hol tudok hozzájutni száz százalék eséllyel ezekhez a kártyákhoz?
Common Unreplicateable Materials
Uncommon Unreplicateable Materials
Főleg ez kéne most Uncommon Unreplicateable Materials
aegis hez:)

(#1558) John_Doe válasza Robokutya (#1557) üzenetére


John_Doe
senior tag

Memory Alpha. Van egy árus aki dilitiumért ad vagy az exchange-en vehetsz máshol nem találsz.

Shal'kek nem'ron!

(#1559) John_Doe válasza Powerpityu (#1556) üzenetére


John_Doe
senior tag

Alap esetben kell szerezned magadnak és az embereidnek is Frequency Remodulator-t. Ezt a replikátorodból tudod kivenni és ha berakod a cuccaid közé lesz egy képességed amivel átállíthatod a fegyveredet. Persze újra és újra adaptálódik a borg így újra és újra át kell állítani. Ennél létezik hatékonyabb módszer is ezek a omega, maco földi szettek 3 darabos szettbónusza. Az gyakorlatilag ugyanez csak gyorsabban állítja át a fegyverek frekvenciáját. Ezekhez lehet a DS9-en hozzájutni.
Állítólag régebben működött az is hogy két különböző energia típusú fegyvert cserélgettél pl egy antiproton-t és egy disruptor-t. Ez úgy működött hogy amikor adaptálódtak az egyikhez csere és az sebezte őket rendesen amikor ahhoz adaptálódtak akkor csere vissza és az sebezte őket.
És olvastam valami olyat is hogy az adaptációnál minden egyes lövedék (lövedék és nem lövés) külön számít vagyis pl az assault minigun-hoz gyorsabban adaptálódnak mint a assault blast puskához.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#1560) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a zen vásárlás ez hogy működik? Nekem Cryptic accountom van, egyáltalán érint engem a húsvéti zen akció?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1561) Wolverine válasza CPT.Pirk (#1560) üzenetére


Wolverine
félisten

A ZEN elvileg átváltható Cryptic pontra is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1562) Plutor válasza Wolverine (#1561) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nem csak elvileg váltható.
Én vettem már mobilról ZEN-t,és átváltottam CP-re.

(#1563) CPT.Pirk válasza Wolverine (#1561) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszont perfect worlds account nélkül nem vehetek zent. Azt meg nem akarok csinálni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1564) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok véleményt kérek mit alkottam?
Skilek, resist rendszer
Én úgy látom hogy ez egy kifejezetten álló vagy lassan köröző bombázóvá sikeredett.
Kicsit keveslem az aegis rendszerrel produkált pajzsmennyiségemet.

(#1565) Novo válasza Robokutya (#1564) üzenetére


Novo
csendes tag

ne sector spaceben nézd ott nem vesz figyelembe pár dolgot

-A 13 éves újonc ;)-

(#1566) #19617792 válasza CPT.Pirk (#1563) üzenetére


#19617792
törölt tag

Steamen is él az akció, plusz CP-ket kapsz, ha Steamen veszel.

(#1567) CPT.Pirk válasza #19617792 (#1566) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Reméltem, hogy így lesz. Szerintem beruházok egy odessy packra, kíváncsi vagyok rájuk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1568) #19617792 válasza CPT.Pirk (#1567) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem a Defiant retrofit kéne, de sokba kerül. :DDD inkább farmolok. :DDD

(#1569) CPT.Pirk válasza #19617792 (#1568) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az klassz hajó, nekem is jöhetne, de nem fogok még1 flottás karit indítani, tac tisztem az klingon. Mondjuk neki meg nem fogom megvenni a Bortas szetet, azért gazdagság nincsen. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1570) #19617792 válasza CPT.Pirk (#1569) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem a fed és a klingon is tacti :DDD Klingonnál a bop-pal akarom szivatni az ellent. :DDD

(#1571) Wolverine válasza #19617792 (#1570) üzenetére


Wolverine
félisten

1-1 engi, taktikai és science tiszt mindkét oldalon... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1572) #19617792 válasza Wolverine (#1571) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem unatkozol. :DDD

(#1573) Robokutya


Robokutya
senior tag

újabb kérdés
mi a különbség a sima fehér színű officer és a lila színű officer között?

(#1574) John_Doe válasza Robokutya (#1573) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nos röviden és tömören a bridge officereknek vanak úgynevezett traits-eik. Ez ilyen tulajdonság vagy hogy fordítsam. Az hogy milyen "szinű" azt határrozza meg menyire jók ezek.
Ez alapján van elosztva:

Hogy mik ezek a traits-ek azt ITT találod.
A basic standard meg superior verzió abban különbözik hogy a standard-hoz képest a basic fele olyan erős a superior pedig 1.5 ször erősebb a standardhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#1575) John_Doe válasza John_Doe (#1574) üzenetére


John_Doe
senior tag

Egy példát is idehozva a vulkáni bénító fogás is egy trait és így néz ki.

Vagy például az agresszivitás:

Nekem csak az a bajom ezekkel hogy kevés az űrharcra vonatkozó és engem azok jobban érdekelnének.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#1576) Robokutya válasza John_Doe (#1575) üzenetére


Robokutya
senior tag

köszi

(#1577) madgie


madgie
titán

Huhh, ezek a ground stf-ek baromi nehezek... normál fokozaton is kínszenvedés, elite-en meg sem merem próbálni :) Még az űrben csak elvan az ember elite-ben is, bár amikor egy szem klingon/borg raptor kicsinál, akkor szépen elmorgok magamban :))

(#1578) #19617792 válasza madgie (#1577) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Kithomer Ground Elite még nem is olyan nehéz, még az optional is teljesíthető, csak kell egy jó team. földön is elöl vagyok és szórom a damaget. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1579) Robokutya


Robokutya
senior tag

Mire lehet használni ezeket a prototype plansokat?

(#1580) Dr_Syrex válasza Robokutya (#1579) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nagyritkán kapsz olyan assignmentet-et, amivel készíthethetsz belőle egy fegyver platformat és berakhatod az egyik device slot-jába a hajódnak vagy eladhatod, ha nem akarod tárolni / nincs helyed.
10 vagy 20 darabos csomagban kphatod meg és minden 5. perceben tudsz belelő újat aktiválni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1581) #19617792


#19617792
törölt tag

yay, már a Klingon karim is 40-es. :DDD gyorsan meglesz az 50.

[ Szerkesztve ]

(#1582) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok a Tribble mit lehet csinálni azt tudom memory alphán mokolnak vele.

(#1583) Wolverine válasza Robokutya (#1582) üzenetére


Wolverine
félisten

A tribble-ök device-ként működnek és buffot adnak. A tisztjeidnél is lehet ilyen, meg nálad is; de ne legyenek egy helyen kajával, mert akkor szaporodni kezdenek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1584) Robokutya


Robokutya
senior tag

hoppá és van értelme szaporítani lesz belőlük esetleg valami különleges egyed belölük?
Volt az a tribbles küldi onnan szedtem párat...mennyi időnként szaporodnak mert az invertorim szerintem mostanra tele lesz mert volt kaja benne:) Ja az extra qs időszakban szerzett triblit is lehet szaporítani vajon? Van nekik bolti értékük?

(#1585) CPT.Pirk válasza Robokutya (#1584) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Van borg tribli is. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1586) Wolverine válasza Robokutya (#1584) üzenetére


Wolverine
félisten

Külön folyamatábra van a tribble-szaporításról :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1587) Robokutya


Robokutya
senior tag

Mért állították le a szervert? hétfő van.

(#1588) madgie válasza Robokutya (#1587) üzenetére


madgie
titán

Franctuggya, pont komplett fegyverzet csere közben voltam (fézerről plazmára), már akadozott, vacakolt, remélem nem tűnik el semmim... :DDD

Hogy miért plazma? Turretből és konzolból is olcsó a XII, legalábbis a fézerhez képest. Majd kiderül, milyen lesz, asszem a quantumtorpedót megtartom azért, a plazma high yield-del nagyon lassú lenne. A full borg szett is nemrég lett meg, még szinte ki sem tudtam próbálni. Van egy veteran req-m, majd meglátom, érdemes-e a maco-ra ráállni.

(#1589) Robokutya


Robokutya
senior tag

Én a héten lovasítottam egy defiantot az ody mellé:) nagyon más a két hajó az tuti:)
Lassan elérem a 100.napot és muszáj lesz lenulláznom a skill táblámat mert nagyon elsztam rajta valamit pvpn mind a két hajóval döglök, pedig aegis szettel díszelgek makoban is pusztul mind a 2 hajóm kolléga defiantal szokott ellenem nyomulni szarrá szed,szembe jön velem és el szál a pajzsom a hajó 45%os lesz és onnant kampeca mind maco mint aegis settel.

(#1590) Robokutya


Robokutya
senior tag

A fleet bank repository szintjét hogy lehet emelni?

(#1591) #19617792 válasza Robokutya (#1589) üzenetére


#19617792
törölt tag

PVP-n dögleni is fogsz, mindegy milyen skilljeid, meg setupod van. gyakorlatilag full át kell állnod DPS-re, Defiant, MVAE, némi shield heallel és maximum damage.

(#1592) CPT.Pirk válasza Robokutya (#1589) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Odessy + aegis set esetén zúz le a defiant?

Vannak tippjeim. Kapásból legyen egy tiszted, akinek van vonósugár képessége. Valamint egyik engi tisztednek legyen meg a "rotate shield frequency" skill, mert így mikor az első rushnál elnyomja minden sebzés növelő képességét, te ezzel a skillel a pajzsodat fogod erősíteni, míg lő rád.

Valamint érdemes lehet makrót írni, bár még nem próbáltam, de van rá mód, hogy minden fézer lövésnél kiegyenlítse a pajzsok energiáját. Így már az összes pajzsenergiádat le kell, hogy lője.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1593) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Van még a ZEN akció? Rájöttem, 14.000Ft-ért nem veszek Odessy packot, max kifarmolom a játékban szép lassan. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1594) #19617792 válasza CPT.Pirk (#1593) üzenetére


#19617792
törölt tag

már nincs. én is gondolkodtam, hogy veszek egy 500 + 75-ös pakkot a Defiant Retrofithez és farmolok hozzá még, de így mégsem. majd valamikor meglesz a Defiant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1595) Blade_W


Blade_W
tag

Sziasztok, pár napja kezdtem a játékot, és néhány dolog nem világos:

- egy science karival kezdtem, de fejleszthetek engineer, meg tactical skilleket is. Ami így elsőre nem világos, hogy a nem kasztbéli skilleket mennyire érdemes fejleszteni? Néhol az sem egészen egyértelmű, hogy mire is jó egy adott skill.

- lvl2-nél írják, hogy new ship, meg diplomatic missions. Azt megtaláltam, hogy hol lehet customizálni a hajót, de nem tudom kell-e/érdemes-e új hajót beszerezni, illetve, hogy ezt hol tehetem meg? Diplomatic (first contact?) küldetéseket hogyan tudok felszedni? Vagy inkább csináljam a sztori küldetéseket?

Próbáltam utánanézni beginner's guide-okban a dolgoknak, a karakterfejlesztésről nem sok konkrét infót találtam, szóval többet érne valakinek a személyes véleménye.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1596) Wolverine válasza Blade_W (#1595) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak olyan skillek, amiket igencsak érdemes fejleszteni a többi spectől is, ha szeretnél haladni is; és ha valaminek nem érted a leírását, kérdezz nyugodtan.
Mit értesz lvl2 alatt? Amikor előléptetnek Lieutenant Commandernek? Új hajót minden ranglépésnél érdemes beszerezni, mert erősebbet kapsz, mint a régi volt.
Diplomáciai küldetéseket Jiro Sugihara ad az admirális irodájában Earth Spacedockban, illetve ha már beszéltél vele, akkor a Journalban is találhatsz majd rendszeresen újabb küldetéseket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1597) Blade_W válasza Wolverine (#1596) üzenetére


Blade_W
tag

Hol tudok új hajót szerezni?

szerk: közben rájöttem, hogy a lvl2-n jelzett new ship valószínűleg a kezdő hajóra vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

(#1598) CPT.Pirk válasza Blade_W (#1597) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Bemész az ürdokkba a földön, ott megkeresed az admirálist, ő előléptet, ad neked egy hajó vásárlási tókent, azzal elmész az űrdokkban a shipyardra és ott tudsz hajót venni. A szintednek megfelelő hajó így ingyen van.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1599) Wolverine válasza Blade_W (#1597) üzenetére


Wolverine
félisten

Ah, szóval zászlósból hadnagy lettél :) Igen, az a Miranda lesz, amit elsőre kapsz. Ezután minden 10. szintnél kapsz előléptetést és új hajót egészen lvl40-ig; lvl51-en nincs ingyen hajó, csak Cryptic pontért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1600) madgie válasza Wolverine (#1599) üzenetére


madgie
titán

Hogy lesz valaki lvl 51? Csak a fizetősök kapják meg? Nekem úgy rémlik, hogy az 50 a Vice Admiral, utána nincs semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.