Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Gery D.


Gery D.
senior tag

Üdv. 135-ös szerveren vagyok, 42-es szint.
Igaz, már egy éve nem jött új hsz.

Pár észrevétel a leírtak alapján.
Mivel a játék már úgy lett megcsinálva, hogy a napi ládákból kijön egy napra való pajzs, felesleges húzni az időt.
Nekem bevált módszerem van a pajzs húzásban. Reggel 10-kor húzok egy 8 órást, délután 6-kor 4-eset, majd este 10-kor 12. Így a napi tökéletesen kijön üresjárat nélkül. Persze ez az én időbeosztásomnak megfelelő, ilyenkor biztos, hogy aktív vagyok.

Pár érdekesség a játékról: Az újakat nem új szerverre dobálja a játék, hanem véletlenszerűen, ahol van hely. Ha hosszú ideig, hónapokig nem lép be valaki, inaktiválja a Scopely a fiókot. Így megnyílik a lehetőség új játékosok, alacsonyabb szerverszámúra kerülését. Mellesleg Európának 116-186-ig vannak a szerverei.

Akármelyik szerverre is kerül valaki, úgy is lesz egy, kettő, több olyan csoport, akik beleölik a pénzüket a játékba és terrorizálja a többi kisebb csoportot. Ezért nem azt kell megnézni, hol vannak erős csoportok, hanem hogy az adott szerveren milyen szabályok vannak (a 135-ösön ROE-nak hívják). Ezeket a szabályokat éppen az erős csoportok hozták létre a közös fejlődés érdekében.

Olvastam még azt is, hogy egy frakciónak 4 feladata van. Nos, ez igaz. 2 bányászás, 2 hostile lövés, ezek szinthez igazítva.

Még egy fontos dolog. Cél, hogy minél hamarabb meglegyen Pike és Moreau, valamint Chen és T'Laan maxra. Chen Explorer és Fúró hajókra jó. Szemléltetem. Egy 300K-s hajóval 7-800K-s hajót simán leszedsz, alacsonyabb szinten. Ez később, 1 millás hajónál 4 millást is jelent.
A 2. hozzászólásban egyébként nem Scout hajó van, hanem Explorer. Scout hajókat 32-es területtől felfelé lehet találni néhány rendszerben. Ezek a frakció store-ban lehet felhasználni az adott frakción belül. Szemléltetem: Klingonnak Romulan, Romulannak Federation, Federationnak pedig Klingon scout kell.

Bármi kérdésetek van, szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.