Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) ArGab válasza Nimrod (#199) üzenetére


ArGab
őstag

Jelenleg még ez az utolsó, bár a XI-es (előzményfilm) készülőben van.

(#202) Nimrod válasza ArGab (#201) üzenetére


Nimrod
addikt

Arról lehet tudni valamit? IMDB-n nem volt róla spoiler. :U

(#203) Nimrod válasza zsiga667 (#200) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor ezt benéztem, mert az Insurrection-t hittem a legutolsónak. :W

(#204) Nimrod válasza Nimrod (#199) üzenetére


Nimrod
addikt

Történetileg ez még a Voyager sorozat előtt vagy után van?

(#205) zsiga667 válasza Nimrod (#204) üzenetére


zsiga667
addikt

Közvetlenül a VOY után.
[link]

(#206) Nimrod válasza zsiga667 (#205) üzenetére


Nimrod
addikt

Voyager csak egy évig botorkált volna vissza az űr másik feléből? :F
Amiért felmerült bennem az az, hogy van egy jelenet amikor Picard és Janeway beszélget, de Janeway haja még olyan, mint a Voyager sorozat kezdetén. Talán csak figyelmetlenség. :U

(#207) CPT.Pirk válasza Nimrod (#206) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Voy utazása 7 évig tartott...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#208) Nimrod válasza CPT.Pirk (#207) üzenetére


Nimrod
addikt

Igaz, bocsi. Benéztem a táblázatot. :W

(#209) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Részemről elég öreg vagyok hozzá, hogy az első sorozattal kezdtem a ST nézést. :) Felejthetetlen karakterek aztán a Picard féle NG megint szuper volt (Picard egyszerűen zseniális) és aztán a DS9 megint és a Voyager megint. Nem hibáztak soha szerintem a sorozat alkotói valahogy mindíg megmaradt az eredeti ST hangulat, légkör, univerzum.
Viszont ez az új Enterprise ..... ez valahogy nem igzán fogott meg. Bár dicséritek.

Nem tudtok olyan helyet ahonnan a teljes sorozatok leszedhetők? Az se baj ha szinkronizált. ;) dc, torrrent mindegy.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#210) Dr. Romano válasza Hun'reeth (#209) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ment privi! ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#211) CPT.Pirk válasza Dr. Romano (#210) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Énis! Énis! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#212) Dr. Romano válasza CPT.Pirk (#211) üzenetére


Dr. Romano
veterán

ment! ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#213) Shy


Shy
tag

Sziasztok!

Én is kérnék privibe infót honnan lehetne leszedni köszi! ;)

Kell, vagy rakom el?!

(#214) CPT.Pirk válasza Shy (#213) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak sasold mega privit!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#215) Shy válasza CPT.Pirk (#214) üzenetére


Shy
tag

Köszi :K

Kell, vagy rakom el?!

(#216) Finwe


Finwe
őstag

A viasat3-on most megy a Columbo, Kirk kapitány a gyilkos :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#217) akaido válasza Dr. Romano (#210) üzenetére


akaido
addikt

Nagy tisztelettel de én is kérném az előbb említett letöltő linket, előre is köcce!

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#218) Szpisti


Szpisti
addikt

Császtok!

Érdekelne, hogy megvan-e valakinek a Star Trek The Next Generation sorozat magyarul?
De nem volna rossz az eredeti, első sorozat is, meg az új Enterprise sorozat...
Ha valakinek megvan valamelyik, érdekelne minden megoldás... :))

(#219) Shy válasza Szpisti (#218) üzenetére


Shy
tag

Engem is érdekelne... ;) Apropó ha tvbe lementek 100x miért nem adják ki DVDn?

Kell, vagy rakom el?!

(#220) CPT.Pirk válasza Shy (#219) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Karácsonyi ajándék ment... :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#221) Rive


Rive
veterán

Őőőőőőő... Izé.... Ha lehet, akkor nekem is :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#222) bdav válasza Shy (#219) üzenetére


bdav
őstag

évekkel ezelőtt láttam a Corába TNG DVD-t. de valami 30ezer huf volt egy évad ami kicsit sok azért...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#223) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Itt a megoldás:

"DC-n gyere fel ide: startrekhub.myip.hu:4111
Van itt egy állandó szerver a userek között: [HUN]atiskmetserver -neki megvan összes film, minden ST sorozat minden része, feliratokkal is, gyakori a dualaudios váltzotat, és még gyors is. Emelett többi scifi sorozatokból is sok van neki..."

Most egyetlen változás, hogy a fenti címre a stargatehub jön be, ez elvileg csak ideiglenes, de atiskmet ott is fentvan...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#224) CPT.Pirk válasza CPT.Pirk (#223) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Affene, ez privát akart lenni, na most már mindenki tudja a megoldást... ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#225) Szpisti válasza CPT.Pirk (#224) üzenetére


Szpisti
addikt

Na most már nem lesz gyors a letöltés... :W

(#226) Finwe válasza CPT.Pirk (#224) üzenetére


Finwe
őstag

Vagy töröltesd a hsz-t ;)
Egyébként frankó :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#227) CPT.Pirk válasza Szpisti (#225) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amúgy is töltenek tőle mindig, ezzel nem lesz probléma...

Finwe: igazából inkább otthagyom, ezt nem tekintem wareznak, mivel ezeket a cuccokat még venni is nehéz lenne, és legalább gyarapodik a trekkerek klubja.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#228) Shy válasza bdav (#222) üzenetére


Shy
tag

Magyarul volt? Amúgy Star trek + Gate forewa :D

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#229) Finwe válasza CPT.Pirk (#227) üzenetére


Finwe
őstag

Tudom :( Sok minden van amit vadászok a boltokban és még csak nem is létezik.

Egyébként a héten néztem meg a Voyager 7. évadját, itt voltak részek amiket nem láttam régebben de az utolsó "Endgame" még mindig nem tetszik.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#230) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Infók a 11. filmről: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#231) akaido válasza Finwe (#229) üzenetére


akaido
addikt

Nekem is nagyon tetszett a Voyager kalandjai sorozat. Néhány részt én is kihagytam, pl a 8742-es fajjal való találkozást, ami némi Borg gyilokkal is egybesült... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#232) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nemtom láttátok-e, de hardwireden fentvannak a 11. film első trailerei, HD felbontásban! Nem kicsit dúrva! :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#233) Lenry válasza CPT.Pirk (#232) üzenetére


Lenry
félisten

őőőő.... ezt a trailert már láttam... de....
ha nem mondják benne, h "Space, the final frontier" meg nem mutatják az Enterpriset, akkor akármilyen filmnek is lehetne a trailerje...
LEGYEN MÁR KÉSZ!!!!
bár, ahogy állunk, mire elkészül, addig befejezem a teljes DS9-t... meg sztem a Voyagert és a TNG-t meg lehet h a TOS-t is... :(((

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#234) CPT.Pirk válasza Lenry (#233) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Legalább szenteste lesz mit nézni! A fára aggatok pár enterprise modelt, magamat meg megajándékozom vulkáni fülekkel! ;]

Egyébként szerintem ilyen korán nem kell bővebb trailer, ettől csak jobban várja az ember!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#235) bdav válasza Lenry (#233) üzenetére


bdav
őstag

" meg nem mutatják az Enterpriset, akkor akármilyen filmnek is lehetne a trailerje..."

ha nem mutatják az Enterpriset, akkor az másfél perc feketeség lett volna :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#236) Lenry válasza bdav (#235) üzenetére


Lenry
félisten

nah így meg aztán végképp... másfél percnyi sötétséget szinte minden filmből össze lehet szedni :)) :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#237) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Loll, ezt látnotok kell! [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#238) Lenry válasza CPT.Pirk (#237) üzenetére


Lenry
félisten

:DDD LOOOOL

és milyen gagyik a klingonok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#239) Ra3


Ra3
őstag

eléggé leült a topic, én most a ds9-ból nézek újra részeket, annak örömére hogy sikerült az egyik kollégát függővé tenni :) ja, és jött hozzánk melózni egy csajszi is aki eléggé trek fan, na azért ezen meglepődtem, mondjuk pont a ds9-et nem látta...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#240) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

PFFFF 18+ [link] ;]

A végefelé Henry és a kapitány ááá!!!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#241) ravaszka*


ravaszka*
csendes tag

Hali! Szintén függő. :D Voyager és DS9 megemésztve, most a TNG van soron, 2. évad.

"Mindenhez van jogom, hát játszom..."

(#242) bandiras2


bandiras2
senior tag

Az a rész nincs meg valakinek amikor Riker Worf és Geordi előszedik Scottyt egy régen lezuhant csillagflottakomp transporterbufferéből? [RÉSZLET]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#243) CPT.Pirk válasza bandiras2 (#242) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem éppen megvan. Ha vágod a DC++ progi használatát, át is tudom küldeni.
Egyébként TNG 6x04 Relics a címe

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#244) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#245) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Áááááá [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#246) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Star Trek Crimbs! [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#247) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

[Klingon Power]

[Klingon Rhapsody]

[lklingon harci ének]

[és a vér bokáig állt!]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#248) Lenry


Lenry
félisten

nah... DS9 mind a 173 rész megnézve és DVD-re archiválva...

mi legyen a következő? TOS teljesen lenn van már, vagy a folyamatosan jövő TNG?...
TOS-be belekezdtem, de... hát nem új... és a kivitelezése sem... de mégiscsak az az eredeti... úgyhogy szerintem az lesz a vége

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#249) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok!
Nemrég én is csatlakoztam a Star Trek fanok népes táborához. Épp most néztem meg az Enterprise befejező részét. Még pár évadot szívesen megnéztem volna belőle :( Új sorozat van készülőben esetleg?

TOS-ből is megnéztem már 2 évadot, de elég nehezen emészthető. Néhol annyira röhögök rajta :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#250) Lenry válasza wiggen123 (#249) üzenetére


Lenry
félisten

a TOS-t elég rég forgatták, nem csoda, ha itt-ott khmm... gagyinak hat...
új sorozatról sajna nem udok... viszont ha szeretnél még Star Treket nézni, én a Deep Space Nine-t javaslom következőnek... nagyon tetszik benne, hogy valódi fősztori is van benne... bár lehet hogy épp ez miatt érdemes utoljára nézni... nekem most hiányzik a TOS-ből és a TNG-ből az hogy az epizódok kapcsolódnak egymáshoz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.