Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) EmThor


EmThor
addikt

jolene blalock [T'Pol] a jövőheti lost-ban!! [csak beugrik]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#102) Gergello válasza EmThor (#101) üzenetére


Gergello
addikt

kíváncsi leszek mit fog szerepelni
Ne felecsük ám el: Bővebben: link heti több muliplayet tréning/parti külföldi liga szereplés, baráti légkör, Star Trek , kell még valami?
Játékok: EF1, BC, A2, Imperium Galactica
Ha egy kicsit is felkeltette érdeklődésed írj emailt, vagy kérdezd meg itt!
Üdv: Gergello

zsiga: okés:C

(#103) kypre válasza Gergello (#102) üzenetére


kypre
tag

hát, gondolom Ő lesz a francia nő, akit az arab fickó elmegy megkeresni a dzsungelbe...aki a segélykérést elkezdte sugározni...

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#104) busman


busman
addikt

Trekkerek fel!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#105) Gergello válasza kypre (#103) üzenetére


Gergello
addikt

meglássuk, up neki!
klánosdi, mulipalyeresdi nem érdekel senkit? [L]http://ufh.scifi.hu

(#106) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Live Long & Prosper!

ááá, van star trek topic. de jó!!!!
}}}:-<
(:-< Captain Jean-Luc Picard
=/\=

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#107) Forest_roby


Forest_roby
őstag

lol:
Lebe lange und erfolgreich!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#108) Gergello


Gergello
addikt

up

(#109) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ismeritek a star wrecket?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#110) lapa


lapa
veterán

királyság, hogy van ilyen totyik. a next genen nőttem fel gyakorlatilag... és pedagógiss vértfoll karakterek voltak benne, nem mint ezekben a nyálakban mostanság asse tudom mik vannak... szóval jól összerakták.

nummereinz, bringen sie uns hierraus...

(#111) BlackWoOd válasza CPT.Pirk (#109) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Itt üldögél a vincsin, most épp olyan szervert keresek, ahonnan szabadidőt lehetne letölteni, hogy meg is nézzem. :DDD

Viccet félretéve: belenéztem, kicsit erőltetettnek tűnt így elsőre, meg a finn (?) hang sem túl passzolós...
Ráadásul ha jól emléxem, akkor ez már ''Creative Commons'' licenszes. :R

mod.: Ja, ezt még ide akartam tenni: [link]

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#112) CPT.Pirk válasza BlackWoOd (#111) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak az In the prikininget szedted le? mert az csak a vége egy 92-től készülő sorozatnak... Az előző részek elérhetők a [link] linken...

Erőltetett, ezt nem mondanám, max hogy tölcs le időt, és nézd végig... :D

A finn nyelvel mi a baj? nem lehet minden angolul, az úgyis elég uncsi lenne... Ráadásul van angol felirat (meg mostmár nockadlee magyrra is lefordÍtotta a feliratot).

A creativ commonnal mit akartál mondani? Nemvágom mivan, ha licensze ezeknek a film...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#113) BlackWoOd válasza CPT.Pirk (#112) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Jáháááj! Ez zsír, akkor szép lassan leszedem az előző részeket is...
Nem is figyeltem, hogy van(nak) előző epizód(ok).

:O

Creative Commons: [link]

mod.: a régi epizódok offline-ok. Esetleg nincs torrent-ed hozzájuk?
mod2.: ööö... már találtam is. :DDD

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#114) busman


busman
addikt

Enterprise folytatásáról nincs vmi friss info?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#115) busman


busman
addikt

Senki? :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#116) ArGab válasza busman (#115) üzenetére


ArGab
őstag

Semmi. :(

A Trek szerintem pár évre sztázisba kerül az elmúlt évek gyengébb szereplései után. Egyetlen dolog amiről hallani lehet, az egy új mozifilm, de ez is még csak ilyen csináljuk-e, ha igen miről szóljon tipusú hírekkel.

(#117) busman válasza ArGab (#116) üzenetére


busman
addikt

Kár ! Eléggé elbaszott így a season 4 vége... :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#118) ArGab válasza busman (#117) üzenetére


ArGab
őstag

Tulajdonképpen még így valahogy össze is kaparták a végét, legalább lett egy ''lezáróepizódszerűség''. A UPN elég korán szólt, hogy nem rendelnek többet. Ha csak később döntik el (ahogy szokták), akkor egyszerűen abbamaradhatott volna, lehet hogy éppen egy fordulóponton valami átívelő történet közepén, mert nem lett volna idő változtatni.

Amúgy sajnálom, hogy nincs Trek, valahogy hiányzik. Azóta Battlestar Galacticával tömöm a rést, meg kezd érdekelni a Firefly is, lehet megnézem, de ez pont megint egy lelőtt sorozat. :O

(#119) ArGab


ArGab
őstag

Újraindult az egyik legnagyobb magyar Trekes oldal, a Transporter: [link]

(#120) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

majd ha kijön a Star Trek Online, megint fellendülnek a dolgok...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#121) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

A legújabb sorozatnak mi Sat1en megy mi a címe?

Esetleg vmi beszerzési eshetőséget nemtud vki....? Megörülök a heti 1dbtól ráadásul 45percben van +45perc reklám éljen a sat1

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#122) Trak válasza Dare2Live (#121) üzenetére


Trak
addikt

Amire gondolsz, az az Enterprise.
Torrenten, vagy DC-n tudod maximum beszerezni.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#123) CPT.Pirk válasza Dare2Live (#121) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én DC-n leszedtem az összes Enterprise részt, nézz be ezekre a hubokra: startrekhub.myip.hu:4111

tvseries4.no-ip.org:11411

ds9.asgards.org:4111

Meg ezek mellé egy nagy hubra, és akkor ezerrel fog lejönni... Mikor néztem Enterprise-t mÍg megnéztem egy részt, a gép letöltött kettőt... :DD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#124) ArGab


ArGab
őstag

Egyszerűen elszomorít, hogy kedvenc sorozataimat nem akarják megjelentetni idehaza, miközben minden kiadó nevesebb és kevésbé ismert sorozatok dömpingjét árulja már, többségében szinkronos verzióban. :(
Amúgy most jelenik meg a sorozatokból egy olcsóbb változat, a TNG első évada mindössze 27.99 font: [link]

Dare2Live: ha gyors a net és főleg nagy a korlát, akkor inkább torrent. Nagyobb torrent oldalakon fent vannak évadokra bontva.

(#125) ArGab


ArGab
őstag

:D

Lost - Star Trek házasság

írta: winnie

mikor: 2006. április 21. 21:58
Micsoda crossover lenne, mi? De nem erről van szó, hanem mindössze csak arról, hogy a Paramount Pictures újra életet kíván lehelni a mozis Star Trek franchise-ba és felkérte J.J. Abrams-t, az Alias és a Lost egyik készítőjét, hogy írja és rendezze meg a 2008-ban a mozikba kerülő 11. Star Trek mozifilmet. Abrams mellett két Lost-os tettestárs, Damon Lindelof és Bryan Burk is résztvenne a produkcióban.

A film várhatólag a korai Star Trek-es napokról fog szólni, leginkább egy bizonyos James T. Kirk és egy még bizonyosabb Mr. Spock kerül a középpontban, valamint az első találkozásuk a Csillagflotta Akadémián és az első közös küldetésük a világűrben.

Remélhetőleg Gene Roddenberry is elégedetten fogja nyugtázni a végeredményt.

by Sorozatjunkie

SFPortal: [link]

[Szerkesztve]

(#126) Trak válasza ArGab (#125) üzenetére


Trak
addikt

Érdekes...
Maga a kezdeményezés, hogy felélesszük a Star Trek-et az jó, de egy ilyen előzmény dolog már nem biztos, hogy annyira bejön.
Az Enterprise mondjuk nekem nagyon bejött, de ide beraknak valami hülye szinészt Kirk-nek és máris megyek is ki a moziból...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#127) CPT.Pirk válasza Trak (#126) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A TREK sosem volt halott... :((( :DD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#128) ArGab válasza Trak (#126) üzenetére


ArGab
őstag

Első reakcióm az volt, mikor olvastam, hogy végre, folytatják!
Aztán napközben belegondoltam, hogy akkor ez most mégsem olyan jó. Hiába folytatják így, mert nekem Kirk = William Shatner, de ami kikerülhetetlen, és belegondolni sem tudok másba: Spock = Leonard Nimoy. Ő lenne az a karakter, aki helyébe más színészt még belegondolni is rossz. :(
És ha ez a film is bukik, akkor lehet, hogy végleg lehúzhatják a rolót.

(#129) CPT.Pirk válasza ArGab (#128) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem ezekkel a dolgokkal ők is tisztában vannak, az új film tervező gárdája elég nagynevű, bár mondjuk ettől még nembiztos h. tudják mi az a görbületi sebesség...

Szóval Shattner mára eléggé elhÍzott, meg kiöregedett az összes régi szÍnész, egyszerűen nehéz lesz őket pótolni... Viszont egy paródiában láttam egy nagyon jó szerepkiosztást, ezt nézzétek meg: Last voyage of enetprise, a sztori csak annyi, hogy epizód közben az NBC-sek elkezdik szétszedni a dÍszletet, mert alacsony a nézettség... -méág Spock füleit is elviszik :DD

Szal mindenesetre érdekes lesz akármit is csinálnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#130) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Üdvözletem!

Ezt olvasgattátok?

Star Trek Online FAQ [link]

Nekem eléggé szimpatikusnak tűnik... Eddig a havidíj visszatartott az MMORPG-ktől (kivéve az Anarchy Online-t, az ingyenes), de ha ez kijön valaha (most jövő nyárra időzítik a bétát), akkor esküszöm, befizetek... :)

(#131) ArGab


ArGab
őstag

Nem hivatalos források szerint még az idén a boltok polcaira kerülhet a hazánkban egyelőre nem vetített Star Trek animációs sorozat. A külföldi rajongók immáron begyűjthették valamennyi Trek epizódot és mozifilmet, némelyiket több féle kiadásban is, egyedül a The Animated Series hiányzott a gyűjteményből - hamarosan pótolhatják ezt a hiányosságot.

Paramount közeli forrásokra hivatkozik TVShowsOnDVD című weboldal szerkesztője, amikor egészen pontos dátumot is közöl a Star Trek: The Animated Series megjelenése kapcsán: ezek szerint idén november 21-én kerül a terjesztőkhöz a legújabb kollekció.

1973-ban és 1974-ben sugározták a 22 epizódból álló sorozatot, afféle hiánypótlás gyanánt a Trek rajongóknak, akik kitartóan nézték az eredeti sorozat ismétléseit. A rajzfilmek az eredeti legénységre - Kirk, Spock és McCoy - épültek, az ő további kalandjaikat mesélték el, természetesen Gene Roddenberry felügyelete alatt készültek az epizódok, a forgatókönyvek között Larry Niven és Walter Koenig nevét is felfedezhetjük. A szereplőknek az eredeti színészek kölcsönözték a hangjukat annak idején.

Amennyiben igaz a hír, úgy a hivatalos bejelentés sem várathat magára sokáig.

SFPortal

(#132) ArGab


ArGab
őstag

Most akadtam eme érdekes hírre:

Star Trek TOS - remastered

Csak egy gyors kis hír hasonszőrű Trekkie testvéreimnek.

A CBS-Paramount EEBWKT (Evil Empire of Bastards Who Killed Trek) úgy döntött, hogy meglepi a rajongókat és az ősszel szindikációban újrainduló eredeti Start Trek sorozatot (TOS) digitálisan felújítja. Ez nem csak a 60-as években készült celluloid szalagok kijavítását jelenti, hanem – tessék megkapaszkodni – lecserélik az összes effektet, űrhajót és matt paintinget (''festett'' háttereket, alien városokat) és újraveszik a zenét no meg Bill Shatner legendás főcím-monológját is feljavítják. (Tudjátok: Space the final frontier….)

Állítólag nyugtatják is a népet, hogy nem kell félni, ez nem Star Wars szintű kult-gyalázás, nem lesznek új jelenetek, de azért mindenképpen rizikós. Nagyon profinak kell lenniük, hogy jól nézzen ki, de azért ne lógjon ki (nagyon) a lóláb.

Az új kiadást – amit jó csendben készíthettek, mert eddig nem hallottam erről – már szeptember 16-án elkezdi vetíteni több mint 200 helyi csatorna a nagy vízen túl. A munka még mindig folyik, ezért először csak egy pár híres epizódot készítettek el, de végül m ind a 79 eredeti rész fel lesz turbózva.

Valahogy úgy érzem ez már a JJ Abrams féle, a TOS érában játszódó XI-es mozifilm előkészítése…

Hmmm. Lehet, hogy ráveszem magamat, hogy megnézzem végre a régi sorozatot?

Sorozatjunkie

(#133) Trak válasza ArGab (#132) üzenetére


Trak
addikt

Na, ez érdekes lesz...
Mindenképpen meg kell majd néznem:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#134) Integra válasza ArGab (#132) üzenetére


Integra
titán

én nem félek annyira tőle, ha belegondolok, hogy a ds9-nál az utolsó szériánál a nagy csaták milyen minőségűek voltak...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#135) CPT.Pirk válasza ArGab (#132) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na ez az a hír, amit nem vártam volna... :R

Valaki tudja, hogy most pontossan mikor lesz a Trek 40 éves fennálása? Mert aznap jön ki a Star Trek Legacy játék, és már naon várom...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#136) Integra


Integra
titán

lesz 11ik star trek mozifilm...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#137) CPT.Pirk válasza Integra (#136) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, Kirk és Spock találkozását fogja bemutatni, de mikor lesz kész?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#138) ArGab


ArGab
őstag

Kisfilm az újjászületett TOS-ról: [link]

Eddig tetszik. :D

(#139) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Bennevolt a trektalálkozó az RTL hiradójában!!!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#140) Finwe


Finwe
őstag

Igeeen!! Király topic :C

Nekem a Voyager tetszett a legjobban és még angolul is szuper! A DS9-re elég nehezen szoktam rá de végül az is megtetszett és így annak is láttam minden részét (bár lehet néhány kimaradt :DDD ) A TNG-t sose bírtam igazán de persze ha rátalálok a tv-ben nem kapcsolom el ( már amennyit tévézek :( ) A régi TOS szintén nem csíptem annyira de lehet közbejátszik, h főként németül láttam ilyen részeket.

szal: Voyager!!!

ja, és a kevert részek különösen tetszenek amikor másik sorozatból vannak szereplők és/vagy összemosódnak a történetek!

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#141) Integra válasza Finwe (#140) üzenetére


Integra
titán

pedig a német szinkron nagyon jó volt, ezernyi poén jött át, amit a magyar soha nem tudott visszaadni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#142) Dare2Live válasza HaroWerks (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

szerintem az új enterprise volt eddig a legjobb..... végre életszerű világ nem mint a régi enteprise, voyager.... ban ahol a tökéletes elvek mindig a megoldás ami sikerre vezet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#143) Finwe válasza Integra (#141) üzenetére


Finwe
őstag

Hát igen, csak én alsós voltam amikor ezek nagyrészt mentek (TOS) és angolos osztályba kerültem. Így azért rendesen figyelni kelett, hogy valamit megértsek. Most persze jobb a helyzet de ha lehet választani inkább az angolt választom a némettel szemben :D

szerk: :U

Finwe

[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#144) Yooha


Yooha
aktív tag

Hat en meg a TV3-on kezdtem el nezni a TNG-t, akor az volt az etalon, aztan a Sat1-en lattam a DS9-t, meg a VOY-t, aztan ezeket kesobb leadtak a Viasat-on - szerencsere. Azota abszolut a DS9 a kedvencem, az nem olyan linearis (megyunk-talalkozunk-megmentjuk)..
Meg ott nem mindenki grallovag-csillagflottatiszt, Garak pl. ;]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#145) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nov 7.-én jön kia PC-re az új ST game, a Legacy, már naon várom... :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#146) Ra3


Ra3
őstag

no, csakhogy én is hozzászóljak, nekem a ds9 az abszolút kedvencem, a szinkronja is elég jól elvan találva, meg a sztori is eléggé szerteágazó.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#147) Finwe


Finwe
őstag

A Star Trek megváltoztatta a történelmet, Kirk kapitány 2 részen át ecsetelgette. Hogy milyen pocakos lett... :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#148) CPT.Pirk válasza Finwe (#147) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

már nemtudom hányadszor néztem meg a discovery-n, én szétröhögtem magam rajta :))

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#149) Khaal


Khaal
őstag

Van itt valaki aki a legacyvel játszik? Szükségem lenne egy kis segítségre...

(#150) as_Rock


as_Rock
őstag

Sziasztok!
Ha valaki gyűjti az ST relikviákat és érdekli egy annó RealMagic digikártyához mellékelt ''Star Trek First Contact VideoSaver'' korong:) dobjon egy privit, aztán a honoráriumban megegyezünk ;)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.