Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lehet szidni Abramst, de megnéztem az új filmet és azt kell mondjam, hogy igen csak jó lett! Nagyon ügyesen megcsinálta a Khan haragját újratöltve, sikerült neki megragadni a történet lényegét Kirk és Spock egymáshoz viszonyulásával.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#652) Integra válasza CPT.Pirk (#651) üzenetére


Integra
titán

véleményem az st:id-ről a filmtopicból.

az abrams fikázóknak meg csak annyit tudok üzenni, hogy a tng mozik tették szinte teljesen tönkre az st franchise-t úgy, ahogy van. sorozatnak jó volt, de a mozifilmek gyalázatos bukták. abrams a legjobb ami történhetett, megmentette az egész franchise-t. a szemellenző és vérkonzervatív elvakultság sehova sem vezet. max a halálba.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#653) CPT.Pirk válasza Integra (#652) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyetértek veled, elolvastam az elemzésedet is.
A film 3D-je tényleg odavert. Előzőleg a vasember 3-at néztem meg ugyanabban a teremben 3D-ben mikor kijött, de annak nem volt ilyen élménye, plusz ott mikor oldalra mozdult a kamera, akkor eléggé zavaró volt a látvány. Itt nem volt ilyen, csak néha nem állt össze a kép, ha túl közel volt a szereplő a kamerához, de ez ritka volt, meg igazából valszeg a cinemacity passzív 3D-s vetítője a problémák forrása, nem a film. (minőségi, Panasonic tv-hez való szemüveggel nézem a filmeket)
Én mondjuk középről nézem a filmeket, a 4. sor amit írtál az piszok közel van, néztem már onnan filmet, de a végére a nyakam már igen csak fájt a folyamatos fölfelé nézéstől. ;]

+++spoiler+++
Igazából csak egy dolog van amit fel lehet róni Abramsnak, az a romulánok meg a klingonok megjelenése. Különösen a romulánok külseje nem lett jó az előző filmben, de a klingonok se lettek annyira "klingonossak" ebben azzal a masszkal, szerencsére nem is róluk szólt a film.

Meg vajon miért lakatlan a Keta tartomány? A DS9-ben azt mondják, hogy az alföldi terület, ahol földet művelnek, plusz ott székel az egész Martok ház, gondolom már ekkor is létezett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#654) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amerikában április 25.-én leadták tv-ben a "Két világ legjava" c. TNG epizód, méghozzá az eredeti, 35mm-es szalagról, amit annak idején csak minőséget lerontva tudtak megtenni. Érdemes megnézni a trailert az effektekkel, hogy eredetileg mennyire szebbek voltak, tökre olyan, mintha újra cserélték volna őket, de nem.
[link]

Továbbá egy érdekes részlet, hogy állítólag benne van a Wolf 359-es csata is és nem csak a végeredménye, valamint bővebb formában, mint a DS9 első részében.

Valahonnan be kellene szerezni...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#655) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Wow, na ez a fasza reklám, Kirk és Scotty meg a TNG gépház főszereplésével. ;] [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#656) wetomi


wetomi
aktív tag

Az új film nagyon jól sikerült. IMAX-ben hatalmasat üt, a 3d is, pedig nem pártolom. Egy hete már a 4dx vetítéshez is volt szerencsém, egyszer ki kell próbálni, de rendszert nem csinálok belőle. Jó film kell, nem izgő-mozgó székek. Szerencsére most mindkettő megvolt.

Saját vélemény következik:
A lens flare és a kamerarángatás továbbra is idegesít, a klingonokat eltolták, az alapvető fizikai törvényekkel sem sokat foglalkoztak.

DE!
Továbbra is imádom az új hajó formatervét, mint a tipikus régi amerikai izomautók új változatai, pl. Dodge Challenger. Megvannak az eredeti, lenyűgöző vonalak, de mégis új, modern, egyszerűen brutális. Nagyon jól sikerült felújítani az Enterpriset.
Nagyon eltalálták a korábbi epizódokra, elemekre való utalásokat, szervesen beleszőve az "eredeti" világba.
A karakterfejlődés is jó lett, külön örülök, hogy Chris Pine egyre jobban hozza Shattner, számomra visszataszító kisugárzását.
A karakterek továbbra is nagyon tetszenek és jelen esetben a Benedict Cumberbatch Khan-ja majdnem tökéletes volt. Sajnos ezen a magyar szinkron sokat ront, de amint lehet, megnézem eredeti nyelven is. Egyedül a barbárságot nem sikerült elégé átadni, persze azt nem tudom, hogy mennyire akarták ezt, de utaltak rá.

Az, hogy mégis mi maradt Gene Roddenbery elképzeléséből az más kérdés.

Hithű Star Trekesként azonban továbbra is elégedett vagyok az új filmekkel.

(#657) CPT.Pirk válasza wetomi (#656) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Roddenberry talán egy dolgot vethetne jogosan Abrams szemére, a mélyebb tartalom hiányát.

A régi trek filmekben ott volt pl. az önálló értelemmé fejlődött Viger kérdése, az élet teremtése akár a korábbi kiirtásával, a génmódosítás, a bálna irtás, stb.

Abrams stílusa inkább a StarWars filmekhez stimmelne, ott kevesebb a mélyen szántó gondolat viszont több az akció és a karakter konfliktus.
Ahogy olvastam, most SW filmeket fog csinálni.

-----------------------
Amúgy nem tudom régi ST filmek könyv változatát te olvastad? A Khan haragja könyvben egy elég komoly horror, részletesen leírja, Khan hogyan vallatja és vérezteti ki az állomás tudósait, de azok nem mondanak neki semmit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#658) greenity


greenity
aktív tag

Ha nem nézzük, hogy az új film Star Trek, akkor jó film, persze a fizika törvényeit akkor sem kéne bántani...
Megnézés után körülbelül fél órát töltöttünk azzal, hogy a különböző ellentmondásokat felsoroljuk. Az, hogy ki és hogyan halt meg és jött vissza kicsit érdekesen lett megoldva, fogtuk a fejünket.
A két Spock beszélgetése tetszett, bár nem illett a képbe.

Összességében Abrams hű maradt az első részhez, jól sikerült a dolog :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#659) CPT.Pirk válasza greenity (#658) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az a nagy sebességű berepülés a hajóba meg ütközés a kaviccsal a törmelék mezőben persze feledteti a fizikát, de ezen kívül mi volt olyan, ami távol esik a fizikától?

Egyébként a két Spock beszélgetése szerintem helyénvaló volt ott, mivel csak akkor fordult az öreg Spockhoz a fiatal, mikor már semmi más kiutat nem látott a helyzetükből.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#660) greenity válasza CPT.Pirk (#659) üzenetére


greenity
aktív tag

Spockok beszélgetése, lehet, hogy igazad van, csak pont tőlük nem vártam volna ilyesmit, talán csak meglepett.

Ha nem is fizika, de a szubtérből való kibucskázás piszkálta többek szemét.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#661) wetomi válasza CPT.Pirk (#659) üzenetére


wetomi
aktív tag

Az, amikor megszűnt a hajón a gravitáció és elkezdett zuhanni a Föld felé. Persze egyik részről a szinkron is lehet rossz, de még mindig ott van az, hogy a hajó mesterséges gravitációja nem szűnt meg, csak valamiféle stabilizátor romlott el, ezért kezdett zuhanni.
Tehát ha van mesterséges gravitáció, akkor mi a francért estek-keltek, borultak, lógtak a korláton?
Ha pedig megszűnt a mesterséges gravitáció tehát a hajón súlytalanság van, akkor mi a francért estek-keltek, borultak, lógtak a korláton?

Persze hálivúdi hangulatfokozás, de ez akkor is gáz egy kicsit :D
Ugyanakkor kellően hű a régi filmekhez is, hiszen ott a mesterséges gravitációval rendelkező hajón ugyan úgy borultak az emberek... :D

[ Szerkesztve ]

(#662) greenity válasza wetomi (#661) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez nekem is feltűnt :) én bemagyaráztam magamnak azzal, hogy egyszerűen nem megszűnt a gravitáció, csak elromlott a cucc és megváltozott a gravitáció iránya(butaság, de az agyam képes ilyenekre ...). Bár igazad lehet :/

"Egy mosolynál jobb a több"

(#663) CPT.Pirk válasza wetomi (#661) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Talán annak tudom ezt betudni, hogy mikor lekapcsolt a főáramkör és megindult a hajó a bolygó felé, akkor a rajta lévő tárgyak önálló életre keltek. Szerintem az reális, hogy bukdácsolva zuhanna vissza egy ekkora valami a bolygó felé (legalább is amint eléri a légkör felső határát), ilyen körülmények között viszont a fent és lent értelmét veszti, mivel a személyek és tárgyak nem mozognak többet együtt a hajóval, ezért lehetett olyan jeleneteket forgatni, mintha élére állt volna a Titanic. Persze le kell vonni a Hollywood faktort a jelenetekből.

greenity: a szubtér dolog egyébként a sorozatban sem volt teljesen tisztázott. Pl. a Voyager egyik részében Tom közli, hogy nem lehet a szubtérben irányt változtatni, mert a fellépő erők széttépnék a hajótestet. Ez a későbbiekben már odáig módosult, hogy megfordítják a quantum örvény irányát. Igaz az nem szubtér, de szubtérben is csinálnak irányváltásokat.

Egyébként igaz nem ilyen látványos módon, de pl. az 1701-E -t is kilőtték a szubtérből.

Igazából azt rónám fel a filmnek a szubtér részen, hogy a távolságok nincsenek érzékeltetve. Azért nem két perc az út a föld és a Q'unos között, hanem jó pár nap, főleg warp5 körül miközben át kell menni a Klingon határvidéken...
Viszont maga a warp effekt azokkal a 3D-s kék pöttyökkel a gondolákból valami eszméletlen jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#664) greenity válasza CPT.Pirk (#663) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem is tetszett az az effekt :D

Alapvetően maga a film is tetszett, néhány résszel nem voltam kibékülve, de összességében jó volt :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#665) cbmfan


cbmfan
senior tag

csak a poén kedvéért:

ezt úgy fél órája lőttem a belvárosban.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#666) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Galilleo sikló története: [link]

cbmfan: hehe, egy Excelsior class! :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#667) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Uhhh! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#668) greenity válasza CPT.Pirk (#667) üzenetére


greenity
aktív tag

:D :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#669) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tuvoknak saját filmje / sorozata lesz 2014-ben? [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#670) #65675776 válasza CPT.Pirk (#669) üzenetére


#65675776
törölt tag

Először fejeznék be inkább rendesen az Enterprise-t...

Grant Imahara? Lesz benne mítoszvadászat is?

[ Szerkesztve ]

(#671) CPT.Pirk válasza #65675776 (#670) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Legalább lezárták valahogy. Nem tudom az SGU-t nézted-e, ami baromi jó sorozat volt, aztán a második évad végén a hajó kiúszott a képből és soha nem tudtuk meg, hogy mi lett velük...

Azt nem tudom az Enterprise-t miért törölték. A Xindi történetszál után simán tudták folytatni a hajó és az emberiség dolgait, lett volna benne még bőséggel mit vászonra vinni.

Tuvok cuccára meg kíváncsi leszek, meglepett h. ő volt aki csinálta a "star trek of gods and man"-t is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#672) #65675776 válasza CPT.Pirk (#671) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a lezárás nagyon erőltetett volt azért. Inkább hagyták volna a levegőben, mint a ToS-t.

A StarGate nekem eddig szinte teljesen kiesett.

Az Enterprise törlése számomra is rejtély, szerintem a legjobban összerakott sorozat A ST világban.

[ Szerkesztve ]

(#673) gzbotii


gzbotii
veterán

In to the darknesst lattatok?
Nekem 10p utan elment a kedvem tole. Szvsz nem hordozza magaban az igazi "Star Trekesegget" - amitol azt mondom, egy film melto a Star Trek szeriahoz... :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#674) Integra válasza gzbotii (#673) üzenetére


Integra
titán

pedig telitalálat.
igaz, én nem vagyok vérfanboy trekkie, csak mindent láttam gyerekkorom óta, a shattner féle eredeti szériától kezdve. abrams nagyot alkotott mert igazi életet lehelt az egészbe, a megfáradt és helyenként borzalmasan bóvli tng filmek gyakorlatilag megölték a franchise-t..
nem hasonlítom a reboot-ot a shattner-nemoy eredeti mozifilmekhez, nem szabad. az a múlt és szuper, imádom. ez meg a jövő és sose rosszabb újrakezdést. abrams az egyetlen, akinek ez sikerült, ráadásul mindkét új filmmel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#675) CPT.Pirk válasza Integra (#674) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Abramsnak egyedül az róható fel, hogy a mélyebb gondolatok nem kerültek elő. Az emberi (ide értve a másik fajokat is :) ) kapcsolatokat nagyon jól meg tudta csinálni, mint pl. Kirk és Spock barátságát, de a felszín alatt nincsenek meg az igazi nagy kérdések, mint pl. mikor a teremtés torpedóról vitatkoznak a Khan haragjában.

Továbbá még egy dolog, a Klingonok és Romulánok feje az, ami nem sikerült neki túl jól. Azokat kár volt rebootolni, ez kb. olyan, mint a rebootolt szupermen alsógatya nélkül. :DDD

daa-raa: szerintem csak későn jött, mikor már nagyon hiányzott a "reboot" a treknek. Ha ma készülne az enterprise olyan stílusban mint az Abrams filmek, nagy siker lenne.
A Trek sorozatoknál is megfigyelhetőek, hogy ahogy haladunk az időben előre, egyre kevesebb évadot adnak le. Ugyanez történt az SG sorozatoknál is.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#676) gzbotii válasza Integra (#674) üzenetére


gzbotii
veterán

TNG nekem az egyettelen bajom, hogy sok volt belolle, igy nem egy az unalmas, hasonlo sztorira epulo resz.
Voyager es az Enterprise szerintem eleg jok azert. Bar ott is vannak hibak, persze.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#677) Integra válasza CPT.Pirk (#675) üzenetére


Integra
titán

na jó, de teremtés torpedó volt egyszer és ott tökéletes volt. :) itt meg az volt szuper ahogy visszanyúlt a múltba és átemelt viccesen, komolyan mozzanatokat, gondolatokat, személyes vonásokat, számomra az egyensúlyt meglepően jól eltalálta. amikor az első részben a chekov megpróbálja beazonosítani magát és nem ismeri fel elsőre a bordcomp... azon mai napig tudok nyeríteni, de ehhez ugye kell az eredeti shattner sorozat. és rengeteg ilyen apró geg van benne, ami számomra igen szerethetővé teszi a filmet.

a fejük szubjektív, bevallom, moziban néztem ov 3d-ben és ott engem nem zavart, azóta pedig nem láttam. majd ha bluray-en kint lesz, akkor újra nézem, ezeket a lekonvertált 10 gigás retteneteket nem nézem meg. de most, hogy említed, oda fogok figyelni, hogy másodjára látva milyen érzést kelt bennem, köszi :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#678) joshua7 válasza CPT.Pirk (#669) üzenetére


joshua7
veterán

Nocsak, ez jöhet! :R

Semper Fi

(#679) Integra válasza gzbotii (#676) üzenetére


Integra
titán

mindkettőben voltak arckaparós részek, amikor tudod, hogy köze nincsen az egészhez, csak kitöltő epizód volt :DDD de a ds9-ben is, nekem ez utóbbi a kedvencem mai napig. enterprise is jó lett, viszont a hibák bele vannak kódolva a sorozatokba, mert annyira ugrálnak időben, és próbálják összefűzni a különböző sorozatokat, részeket, hogy egy idő után automatikusan kibuknak a bakik. de ez nem csak st-ben van így, mindenhol, ahol az összefonódások már nagyon nagy részt hasítanak ki. talán a battletech univerzum kivétel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#680) gzbotii válasza Integra (#679) üzenetére


gzbotii
veterán

En meg epp a DS9et nem birom, bar amikor ment Tvben, lattam jopar reszt, meg gyerekkent.

Amugy, szvsz, az egesz Treki univerzumbol a filmek a legjobbak, az elso 8. Meg az elso is, ha nem mai szemmel nezi az ember :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#681) gzbotii


gzbotii
veterán

Most neztem meg az Into the Darknesst. Oszinten nem akartam, de vegul meghoztatok a kedvem.
Hat fenomenalis. Eldobtam az agyam.
Az efektek, a latvany, a jelmez, a szereploi garda...reg lattam ilyen jo filmet. Nem vagyok oda az ilyen Vasember, Amerika kapitany es hasonlo scifi-latvanyhajhasz filmekert egyaltalan, de ez odabaszott azert.

Latszik mogotte a komoly remdezoi munka. Eloszor neztem a rebootolt klingonokat, de azert latszik, kellet ez, hogy passzoljon a latvanyvilagba.

Kicsit ures a sztori par helyen, meg felszines, de igy is simman vallahato. Szineszek is piszok jol jatszanak, ahoz kepest, hogy fiatal garda.

Most sajnos 7" tudtam megnezni, de ezt latni kell meg nagyban. Kivanja a film. Le a kalappal JJ elott

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#682) CPT.Pirk válasza gzbotii (#681) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azokat az új warp effekteket kár, hogy nem láttad 3D moziban, azokhoz vászon kell. Nagy vászon. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#683) gzbotii válasza CPT.Pirk (#682) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat attol felek, amire hazakerulok, mar nem lesz moziban...UKben meg kicsit draga azert a mozi (foleg nekem)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#684) #65675776 válasza CPT.Pirk (#675) üzenetére


#65675776
törölt tag

A sorozatokra vonatkozó megjegyzéset nem értem. A ToS volt 3 évad, A TAS 2 (annyinak csúfolták), A TNG, DS9 és Voyager 7, az Enterprse 4. Szóval nem egyre kevesebb volt, hanem egyszer csak meggondolátk magukat. A sorozatok egyik mélypontja egyébként a Voyager félelmetesen összecsapott vége. Mintha az utolsó előtti résznél kaptak volna észbe, hogy hét évadra szerződtek, úgyhogy be kellene fejezni... Úgyhogy elég nevetséges lett a vége. A DS9-nél meg tulajdonképpen két lezárásra is tellett, mert ott volt róla elképzelés.

gzbotii: TNG-ből nem volt több, mint mondjuk DS9-ből vagy Voyagerből. Ha az epizódok számát nézzük, akkor igen, de nem azon a pár epizódon múlik.

A filmek közül az 5. az egész ST mélypontja. Nem hiszem, hogy valaha alulmúlják.

(#685) CPT.Pirk válasza #65675776 (#684) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne nézd ennyire szigorúan a dolgokat, ez egy általános tendencia kb. Segítenek benne egyrészt a TV társaságok is az adási idők variálásával, meg általában magától nem is szokott nőni a nézők száma, így ha nincs valami nagy reboot, akkor egy idő után jövedelmezőbb beindítani egy új sorozatot, mert az több nézőt jelent.

Sajnos SG sorozatoknál gyönyörűen megfigyelhető ez, az SG-1 -en egy generáció felnőtt, az SGU meg élt két évadot, pedig nem majmolta az elődöket...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#686) gzbotii válasza #65675776 (#684) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a filmek közül a 4. tetszett a legjobban, ami a sztorit illeti, de akka plote hole-ok voltak benne, hogy vertem volna fejem a falba.

A mai nap utan meg a masodik kedvenc az Into the Darknnes :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#687) CPT.Pirk válasza gzbotii (#686) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Milyen plot hole-ok?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#688) gzbotii válasza CPT.Pirk (#687) üzenetére


gzbotii
veterán

Az idoutazas, a Foldon amikor az emberekkel talalkoznak...meg van egy par. Egyszeruen erzed, hogy itt a dolog nem kerek, stb. De nem epp plote hole, inkabb megmagyarazatlan/atugrott/leegyszerusitett dolgok. Talan egy plusz 15p a filmehez ezeket is kikuszobolte volna

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#689) #65675776 válasza gzbotii (#688) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az időutazásra vonatkozóan a "referencia" a ToS első évadjának 19. epizódja.

(#690) gzbotii válasza gzbotii (#681) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja, es amit kihagytam: a ruhak. ItD vegre nem ugy neznek ki a civilek, mint XII. szazadi szerzetesek. Es egyaltalan vannak civilek. Meg autok.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#691) gzbotii


gzbotii
veterán

Amúgy az ItD az egyik kedvenc jelenetem ez volt:
Spock: - If I can be of assistance, I would be happy to accompany you on the way
Kirk: - You? Happy?

Ez akkora, főleg ahogy Kirk ezt odavágja :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#692) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A beszívott Picard! EPIC!!! http://www.youtube.com/watch?v=z4r6goa4wAU :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#693) Attix82


Attix82
őstag

Hali.

Ez melyik részből van? [link]

(#694) #65675776 válasza Attix82 (#693) üzenetére


#65675776
törölt tag

Több részből van összevágva. A Végén az Enterprise önmegsemmisítése pl a ST III: The Search for Spock-ból van.

(#695) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem is értem Shattner miért nem szerepel ma már filmekben. Mikor Scotty azt mondta az Enterprise B hídján, hogy "valami gond van a székével", akkor arra gondolt, hogy ez a szék önnek már nem lenne elég masszív. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#696) gzbotii válasza CPT.Pirk (#695) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem szerepel, De legalább a másik székben (rendezői) sem ül.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#697) gzbotii


gzbotii
veterán

Hirek vannak, uj film vagy sorozat fog indulni?
Lassan kifogyok , DS9et meg akkor se akarok nezni :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#698) Sweet Lou 6 válasza gzbotii (#697) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Abrams: A CBS-t nem érdekli egy új Star Trek sorozat
A "Star Trek Into Darkness" BluRay megjelenése alkalmából rendezett Paramount-partin J. J. Abrams elmondta, hogy már többször is folytak beszélgetések egy lehetséges új sorozatról a közelmúltban. Roberto Orci forgatókönyvíró is többször utalt ezekre, különböző nyilatkozatokban, de egyszer sem közölt végleges döntést. Abrams jelenlegi "nyilatkozata" alapján, úgy tűnik, a válasz negatív.
"Beszéltünk erről, de a CBS azon a véleményen van, hogy jelenleg nem érdekli egy új sorozat. A döntéshozók a CBS-nél úgy vélik, most nem fűződik semmilyen érdekük hozzá"
forrás_1 forrás_2

sweetlou6.wordpress.com

(#699) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

[link] egy kis trekkes netflix javítás.

Sweet Lou 6: nem fűződik érdekük hozzá... ARGH! Az ilyen társaságok érdekei miatt lőttek le már pár igen jó sorozatot...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#700) #65675776 válasza CPT.Pirk (#699) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kemény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.