Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) SunBreeze válasza nyunyu (#400) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

:O :DDD :DDD

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#402) CPT.Pirk válasza SunBreeze (#399) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csikótej - na jó, ez sev trekből van. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#403) ArGab


ArGab
őstag

Köpeny, várp, várp mag, vulkán agylágyítás, meg a bidzsoránok. :DD

Tényleg, ebből a csodaszinkronból nincs valakinek? Poén lenne belenézni. A teljes 7. évadot újraszinkronizáltatták, p2p-en ez érhető csak el. Csak más stúdióval mint az első 6-ot (az Mafilm, a 7-es Balog Mix), bár becsületükre legyen mondva a főszereplőhangokat összetoborozták hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#404) Hunter2 válasza CPT.Pirk (#386) üzenetére


Hunter2
addikt

Jah ez tényleg nem rossz, és a készítőknek is van humora az biztos.
Ebben feltünt 9:00-nál mi repül át a képen?

(#405) SunBreeze válasza Hunter2 (#404) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

megnéztem de nem tudom mi az :F

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#406) ArGab válasza SunBreeze (#405) üzenetére


ArGab
őstag

Telefonfülke :DDD
Ki vagy, Doki (Doctor Who)

(#407) Hunter2 válasza ArGab (#406) üzenetére


Hunter2
addikt

A válasz helyes.Bővebben itt: TARDIS

(#408) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs kedve valakinek neten nyomni Armada2-őt a Fleet Operations moddal? Mi már vagyunk páran. Esténként lenne rá alkalom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#409) Hun'reeth válasza sasa311 (#361) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Csak most értem rá megnézni ezt a nagy kalap....fost.
Tökéletesen egyetértek azzal amit írsz. :R ez egy nagy lótúró volt semmi köze a ST univerzumhoz.

A mezei emberkéknek tetszik mert fogalmuk sincs mit néznek.

Óriási csalódás volt. :(( Pedig eredeti hanggal néztem. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#410) Wolverine válasza Hun'reeth (#409) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy reboot volt; az volt a célja, hogy megtartsa az ismerős elemeket, de teljesen elölről lehessen kezdeni a sztorit. Erre tökéletes a film.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#411) Hun'reeth válasza Wolverine (#410) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Attól még nem lesz jobb, hogy mostantól onthatják az "új" filmeket. Ami nincs meg benne az a ST univerzum maga!
Ilyen reboot után akkor köszönöm ne hívják ST-nek a folytatásait. Csináljanak más néven új univerzumot hozzá.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#412) CPT.Pirk válasza Hun'reeth (#411) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én teljesen másképp látom, nekem tetszett. Ha szigorúan vennénk, akkor az első részt kivéve egyik sem igazi SciFi.

----------------------------------------

Valakinek van infója a már készülő 12. filmről? Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy arról fog szólni, megpróbálják majd helyrehozni az idővonalat, megmentve így a vulkán bolygót, stb...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#413) menalcas válasza CPT.Pirk (#390) üzenetére


menalcas
őstag

B+ ez mekkora, komolyan ha nem munkahelyen lennék leesnék a röhögéstől a forgószékről :DDD

"Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy arról fog szólni, megpróbálják majd helyrehozni az idővonalat, megmentve így a vulkán bolygót, stb..."
És ez lenne egy vulkánhoz méltó logikus döntés, úgyis szeretik csináli az időutazós rézeket ha jól emlékszek a DS9-ben már konkrét ezzel foglakozó hatóság is volt akik felügyelték és kivizsgálták az időutazásokat az eggyik részben Siskot halgatták ki meg próbálták szivatni, na de ez már nem telejesen vág a témába :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#414) menalcas válasza Wolverine (#389) üzenetére


menalcas
őstag

Tévedésben élsz nagyon sok ST van kint itt is pl a 10 mozifilmetis kiadták kis országunkban is szinkronnal extra változatos dupla dvd-sen és még had ne soroljan .
[[oWn]f4te] neked meg a gugli a barátod, használd bátran :
6400 hufért valaki megválik a teljes 7 évadtól :R

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#415) mindfreak válasza menalcas (#413) üzenetére


mindfreak
őstag

Az Enterprise sorozat is arról szólt.

(#416) Wolverine válasza CPT.Pirk (#412) üzenetére


Wolverine
félisten

Mit mentsenek meg egy alternatív univerzumban? :U Az új film(ek) nem a klasszikus ST-világban fognak játszódni, hanem abban az alternatívban, amit a mostani filmben láttunk. Ha a klasszikus univerzumra vagy kíváncsi, akkor a Star Trek Online MMO-ra figyelj oda, az ott kapott helyet.
Igen, ez annyit tesz, hogy a mozis világban nincs Vulkán. Pont.

szerk: #414: igen, tudom, hogy a filmeket kiadták, de itt a sorozatokról - konkrétan a Voyagerről - volt szó, és azok nem jelentek meg Magyarországon DVD-n.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#417) CPT.Pirk válasza Wolverine (#416) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem nem. Arra utaltam, hogy megpróbálják visszaállítani az eredeti idővonalat. Pl. ha a jövőben az öreg Spock idejében megállítja a Romulus napjának pusztulását, akkor az egész eseménylánc nem következik be. Persze ezekre a HA dolgokra millió lehetőség van, mert ha nem jön vissza az az őrült romulán, akkor miről szólt a 11. film, stb. Szal kivi leszek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#418) Hun'reeth válasza CPT.Pirk (#417) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Elmondom hogyan lesz. :B Lesz mondjuk X db film. Amiből természetesen az X. legvégén csinálják csak vissza az idővonalat az eredeti ST-khez. Tehát minden korábbi filmet negligálnak....á lá Dallas ;];];] :P persze csak viccelek és ne így legyen! :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#419) CPT.Pirk válasza Hun'reeth (#418) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

"á lá Dallas" - Kirk kapitány felébred, hogy az elmúlt 300 epizódot csak álmodta. :DDD

Voyageren meg rájönnek, hogy ők is álmodtak, és az igazi idővonal a "pokoli év" epizódok... :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#420) Integra


Integra
titán

uss enterprise
:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#421) CPT.Pirk válasza Integra (#420) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Atya világ, szegény kutya! Megnézném a fejét, mikor warpra kapcsol... :Y

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#422) menalcas válasza Integra (#420) üzenetére


menalcas
őstag

LOL :DDD
Miután kiröhögtem magam azért kielemzem a képen látottak és máris aránybeli hibákat találok :DD , a hatómű gondola és a parancsnoki tányér szerintem kicsit aránytalan a hajó testhez képest :C
Kirk vs Véder nagyúr :

És lássunk egy Galaxy osztályú mosdó kagylót :C

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#423) CPT.Pirk válasza menalcas (#422) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azokkal a kis gondolákkal hova repül a tányér? ;]

Amúgy, DMP féle videó: [link] ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#424) menalcas válasza CPT.Pirk (#423) üzenetére


menalcas
őstag

"They are now locking lasers on us. Lasers ? Lasers. Lasers? Yes sir.'" :DDD :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#425) CPT.Pirk válasza menalcas (#424) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Déta hogy vihog rajta! ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#426) menalcas válasza CPT.Pirk (#425) üzenetére


menalcas
őstag

Sztem a csúcs az egészben ez a rész :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#427) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes videó az eredeti szereplőkkel
Star Trek Graaduates:
[link] [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#428) menalcas


menalcas
őstag

Mindenkinek kötelező ! ! ! ! !

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#429) CPT.Pirk válasza Integra (#420) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Blokkolták az oldaladat, de megmentettem a képet:

menalcas: ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#430) Shy válasza menalcas (#414) üzenetére


Shy
tag

Ez szerintem nem eredeti cucc, árul csillagkaput is szerintem tuti valami írott szar anyag.

Kell, vagy rakom el?!

(#431) menalcas válasza Shy (#430) üzenetére


menalcas
őstag

Hát nem tom én nem látok benne semmi ilyesmit mindnél ott van hogy új, alig használt az ár elég jó, de nem ANNYIRA OLCSÓ hogy írott legyen szal fene se tudja, fel kell hívni :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#432) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kijött az első HD felvétel neten az új filmből. Blueray ripek, 720p és 1080p, de szerintem elég szemcsés, vacak képük van.

Olvastam, hogy imaxel karöltve hogyan készült a film felvétele, valamint láttam moziban is 2x, egyszerűen nem olyan, amik kijöttek. Ebből is látszik, hogy megérte elmennem moziba (2x), mintsem a warez verzióra várni. (WiKi kiadásról írtam)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#433) menalcas válasza CPT.Pirk (#432) üzenetére


menalcas
őstag

Olvastam neten hogy MO-n kiadva majd csak decemberbe lessz szal sztem nem valószinű hogy már van valakinek eredetiről rippeltje max külföldiről a kép a magyar hang meg fingom nincs honnan :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#434) CPT.Pirk válasza menalcas (#433) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ebben nincs magyar hang. Amiben van, az csak sima avi, méghozzá mozis hang, amit átalakítottak, ha minden igaz, akkor egyszerűen csak a felvett sztereó hangból csináltak áll 5.1-et.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#435) menalcas válasza CPT.Pirk (#434) üzenetére


menalcas
őstag

Hát akkor föleg értelmetlen ezekkel a verziókkal fogalkozni majd ha kijön akkor lesz úgy is normális verzió :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#436) ArGab válasza CPT.Pirk (#432) üzenetére


ArGab
őstag

Szerintem ez csak sima film grain a 35mm-es filmről. A lieMAX változata meg sima felnagyítással készült csak, nincs valódi IMAX tartalom a filmben.

(#437) CPT.Pirk válasza ArGab (#436) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Imax dolog úgy készült, hogy átküldték 2x. a koverteren, egyszer felnagyították, majd a felnagyítottból csináltak újra normál méretű képkockákat. Állítólag ez javítja a minőséget.

Moziba nem is volt semmi gond a képpel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#438) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

TNG intro Dallas módra: :DDD

Újabb fasza DMP féle videó: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#439) Shy válasza menalcas (#431) üzenetére


Shy
tag

De azt kéne megértened nem létezik magyar kiadás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#440) akaido


akaido
addikt

A DS9 egyenlőre kitölti a délutánjaimat. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#441) menalcas válasza CPT.Pirk (#438) üzenetére


menalcas
őstag

TOS A-team módra:[link]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#442) mindfreak válasza menalcas (#441) üzenetére


mindfreak
őstag

Hihetetlen mihez nincs türelme egyeseknek. Jó lett! :DDD

(#443) CPT.Pirk válasza menalcas (#441) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe, ez tetszett! Egyszer már le kellene ülnöm megnézni a Tos-t.

mindfreak: akkor ehhez mit szólsz? [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#444) nyunyu válasza CPT.Pirk (#443) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyszer már le kellene ülnöm megnézni a Tos-t.

TOS diohejban:
Rovidszoknyas csajok allandoan elcsabitjak Kirkot, vagy ha eppen nem, akkor pofanvagja a vergagyi jelmezes ellenfelet.
Na meg allandoan a hosszufulu, zoldveru veret szivjak Bonesszal karoltve.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#445) menalcas válasza nyunyu (#444) üzenetére


menalcas
őstag

Azér van a TOS ban jóiár faja rész, pl mikor elsőnek találkoznak a romulánokkal, meg igazén akkor lessz kerek a Khan haragja film is ha láttad a tosban az első évad 22. részét Space Seed (hülye magyar forditás: Az alvó oroszlán).
Illetve én mindig is a mozifilmeikért voltam oda még az eredeti csapattal és ezért is tetszett a TOS mert eredeti csapat mindig is a kedvenc marad :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#446) mindfreak válasza menalcas (#445) üzenetére


mindfreak
őstag

Ráadásul a digitálisan felújított változat már annyira nem is nevetséges. :)

(#447) ArGab


ArGab
őstag

(#448) decibel


decibel
aktív tag

Ha már Picard meg TNG: [link] Vótmá? :D

"you are a monkey poo-poo"

(#449) CPT.Pirk válasza decibel (#448) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vááááhááháhá :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#450) mindfreak válasza decibel (#448) üzenetére


mindfreak
őstag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.