Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  SQL kérdések (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#610) nyunyu


nyunyu
félisten

Adott egy SQL Server 2008R2 alatt letrehozott adatbazis/tabla, amit at kene varazsolni SQL Server 2005 ala, mert a celgepen csak az van.

Hogyan lehet atvinni?

Probaltam mar a sajat gepemrol SQL Management Studio 2008R2-vel betallozni a 2005-os szervert, kivagott, hogy a szerver nem tamogatja a protokoll verziot, akar TCP/IP-re, akar named pipes-re allitottam a kapcsolatot.

Masik gepen levo SQL Management Studio 2005 persze "kiszolgalo nem talalhato"-val vag ki, hiszen nem tamogatja az ujabb SQL-t.

Multkor probaltam lebackupolni az adatbazist, hogy melohelyi SQL 2008-on visszaallitsam, annak meg az volt a baja, hogy ott sima 2008 van, nem R2. :(

CSV-be export, aztan import nem jatszik, mert 3 ora alatt sem sikerult ugy beallitanom az importot, hogy ne dobjon "nem lehet konvertalni az adatot" jellegu hibat :W

BTW, lehet ezzel a nyuves SQL Management Studio-val olyat csinalni, hogy a tabla osszes adatabol general egy futtathato SQL fajlt, ami egyesevel beinzertalja egy tablaba az adatokat?

InterBase/Firebird-hoz valo IBExpert progival lehetett ilyet csinalni...

SQL Management Studioban adatbazison jobb klikk/Script As../Insert INTO az csak a tabla fejlecet irja meg, adatokat persze nem teszi bele :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  SQL kérdések (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.