Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2881) mjani1172 válasza TBMC (#2880) üzenetére


mjani1172
addikt

Nézd én a kereskedelemben dolgozom, webshopokat működtetek,25 éve. Nagy veszteség.
Amit írsz az nem fedi a valóságot.Nem akarok vitázni ezen inkább csak azért írom (bár tudom, hogy itt csak inkább kiröhögnek ilyen miatt) hogy ne okozzunk másnak szándékosan kárt.
Sokan tönkre is mennek ez miatt. Ebbe magad is belegondolhatsz.
Mi az hogy visszaviszi a beszállító?
Miért vinné vissza? Hibázott?
Hová? (Ha kintről hozta visszaviszi mondjuk Németországba a Harmann-hoz?)
Ki ellenőrzi hogy azokat a drága dolgokat buherálták- e vagy valóban csak megnézték?
Azt az embert aki ehhez valóban ért, ki fizeti?
Ki fizeti az ide oda szállítást?
Ki fizeti az újracsomagolást?
Honnan lenne eredeti doboz vagy csomagolóanyag,hogy az tényleg legalább újnak tűnjön és kivánatos legyen?
Azt külön raktározzák?
Ki az aki itt nem balhézna ha egy használt, már kicsomagolt, összevissza ujjlenyomatos dolgot venne vagy kapna?
Azt a balhét a kereskedőnek kell elvinnie.
Mit gondolsz a kereskedő nem dolgozik vele, nem csomagolja, fizeti a szállítást, fejleszti a webet? Az ingyen van?
stb,stb,
Egyébként nem ilyen esetekre van kitalálva,inkább a minőségi vagy méretbeli problémák kezelésére.
Sajnos az emberek egy részének fogalma sincs, a másik része az tudja de visszaél vele.

Meg kell próbálni ezt a mondjuk a reptéri taxisnál, hogy csak kipróbáltam ki tud e hozni a reptérre,de ez nem tetszett inkább vigyen haza és utána egy ford helyett egy opellel szeretnék kijönni.Vagy az komolyabb munkát végez mint egy kereskedő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.