Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#501) fant0mi válasza CactuS (#500) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD

(#502) xrvman válasza CactuS (#500) üzenetére


xrvman
őstag

:C

(#503) Block01


Block01
csendes tag

Sziasztok. Ps5 re a year 3 pass hogy tudom feltelepíteni? A ps storból megvettem, azt írja purchase, majd ha megnyitom nem engedi installálni,marad szűrke, valakinek valami ötlete?

(#504) UberMutant válasza Block01 (#503) üzenetére


UberMutant
őstag

nincs mit telepíteni, még ki sem adták.
sztem ennyi egyelőre.

(#505) fant0mi válasza Block01 (#503) üzenetére


fant0mi
addikt

A year 2 utolsó szezonja jött csak ki. A year 3 csak előkészület a leendő 4 új szezonra.

(#506) Block01


Block01
csendes tag

Köszi, valami hír hogy mikortól lesz elérhető?

(#507) fant0mi válasza Block01 (#506) üzenetére


fant0mi
addikt

A tesztszerverre is csak 2 hete került fel. Dátum még nincs.

(#508) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A torta is Snowrunner ihletésű lett a fiamnál, eltartott egy ideig, mire összehoztuk, plusz a krém miatt kicsit megcsúszott, de egy "elveszett járműnek" belefér. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#509) fant0mi válasza CactuS (#508) üzenetére


fant0mi
addikt

Zseniális! :)
A medium log rakomány is találékonyan lett kiválasztva. :D

(#510) copass válasza CactuS (#508) üzenetére


copass
veterán

ez király! :D
mehet a snowrunner twitter/reddit topikba! :D
tayga 6436 vagy melyik?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#511) CactuS válasza copass (#510) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, alapvetően az a színvilág. Bár most az egyik 6436 Tigris mintás, azt nem akartam bevállalni a tortán. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#512) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Fejembe vettem következő célpontnak a Zikz 605R-t, hát, Amurban sz*pok rendesen. :DDDAz alsó dupla hídnál sikerült egyszerre elvinnem 2 db metal beams-et, 2 db servicenpartsot lekötve + egyet magamra fogva a daruval. Mindezt egy KRS 58 Bandit teherautóval. Egész megkedveltem, csak kicsi a tankja. Aztán felvettem a Heap of work küldetést és most elteszem magam holnapra. Még 2x legalább megjárni ezt a mapot... :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#513) Triathlete válasza CactuS (#512) üzenetére


Triathlete
senior tag

Azzal olyan lesz mint ágyúval madárra lőni! :) Főleg mikor megveszed a másodikat! Hard mode-ban viszont megváltás volt.
A Banditnek sincs kicsi tankja már úgy ha a tetőn elhelyezhető kannák is megvannak (talán140l ha jól emlékszem). Inkább az étvágya gázos. Valamelyik Tayga képességekben kb ugyanazt tudja és szerényebb a fogyasztás.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#514) fant0mi válasza CactuS (#512) üzenetére


fant0mi
addikt

Kola félszigeten befejeztem a műveleteket. A rohadék kövek miatt elég sokszor megszívtam. De amúgy nem volt olyan hűde vészes, miután megtanultam, melyik jég szakad be. :)
Most nekiállok eltakarítani a szertehagyott 20 pótkocsit. Rengeteg pénzt hoz.

(#515) copass válasza fant0mi (#514) üzenetére


copass
veterán

semmit nem hagyunk hátra! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#516) CactuS válasza fant0mi (#514) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én most próbálnék sorrendben menni és mindent megcsinálni az első mappon, de mindig jön valami autó, amit meg kéne venni, ahhoz meg ki kéne szedni az upgrade-eket egy istenháta mögötti mapon. :DMeg persze takarítom a trailereket a gyerek után, miután elmegy kóborolni. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#517) fant0mi válasza CactuS (#516) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, nagyon agyaltam, hogy az Azov7-hez ellátogatok Amurra, mert nagyon kéne az aktív felfüggesztés. De egyelőre elegem van az orosz pályákból. :D

(#518) CactuS válasza fant0mi (#517) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt pont nemrég kapartam össze, Azov 5319-vel + high range váltó, H-ban hasít, mint a disznó, csak a jeges úttal és a benzintank méretével van problémája. :DDD De megértem, én most bőven megvagyok az első map log szállításaival, pont az Azov 7 az egyik szállító, a másik folyton változik, de a nagyobb amcsi dögök közül talán csak a P12 van meg. Sajnálom egyébként, hogy ahogy látom az amerikaiak általánosságban gyengébbek az orosz/ukrán parknál, ha nem is offroad képességben, akkor legalább fogyasztás/benzintank tekintetében. Pedig kinézetre jobban bejönnek, Pl. Navistar 5000 is tök jó lenne, mert erős, mint a disznó, csak: a kéményektől nem látsz semmit külső nézetben, úgy füstöl, illetve ha nyomsz egy kövér gázt, akkor olyan fogyasztása van, hogy egy tankerhajó is megirigyelné.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#519) fant0mi válasza CactuS (#518) üzenetére


fant0mi
addikt

Nagy tetejű heavy teherautóra tettem már a fülke tetőre egy Khan Loaf-ot, azt lehet packolni is, nem esik le. 80 liter nafta, plusz ami a Loaf tetejére extra marmonkanna, javítópont tehető. Azt nem tudom, az Azov5-re felmegy-e, de az Azov7-re igen. Ha meg szükséges, akkor unpack és leszáll a Loaf besegíteni. Bizarr látvány. :)
Eleinte szinte mindent az Azov6-tal csináltam, lassú, meg nehezen fordul, de elmegy mindenhol. Most barátkoztam meg az Azov7-tel, jó hogy hosszú az alváza, elfér a kisdaru a plató meg egy pót is egyszerre.
Az Azov5-öst pont azért nem szeretem, amit írsz is. Kicsi a hatótávja.

Azon gondolkodom, milyen amcsi kocsim van, de talán csak a Ford F750 van meg szervizesnek megcsinálva.

[ Szerkesztve ]

(#520) CactuS válasza fant0mi (#519) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, aktív felfüggesztés ide vagy oda, azért ilyen még mindig elég gyakran előfordul. :D (emelve is csak a hátsó tengely és az orra ér csak le.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#521) CactuS válasza CactuS (#520) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy ez is egy olyan jól sikerült shortcut volt, aminél azt hittem, hogy spórolok, majd ~1 órát szívtam, mire átvertem magam a sziklás, kavicsos, meredek rövidítésen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#522) copass válasza CactuS (#521) üzenetére


copass
veterán

én ezért kerülök ha lehet, az összes levágás nagy szívás.
amikor a kerülő is szívás, akkor van gond! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#523) CactuS válasza copass (#522) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Térképen jó ötletnek tűnt, aztán a harmadik ilyen beakadás után jött az, hogy akkor fölfelé kéne menni sziklák között. Darabig eltartott, amíg fáról fára felrángattam, de sikerült. Igaz, olyan 45 perccel korábban végeztem volna, ha az úton maradok. De a végén az érzés megfizethetetlen. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#524) Triathlete válasza copass (#522) üzenetére


Triathlete
senior tag

Pontosan! Először elakad, majd mész menteni, akkor beborul, akkor jön a darus ami az odavezető úton rohad le, és elcsesztél egy fél délutánt, hogy spórolj 10percet. :B
Hard mode-ban meg különösen végig gondolod, főleg az elején :D

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#525) copass válasza CactuS (#523) üzenetére


copass
veterán

érdemes heat mapokat keresgélni.
pl.: Amur. kegyetlen szívás! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#526) CactuS válasza copass (#525) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amur-t aláírom, ott szedtem össze azt hiszem az F750-est, Cosmodrome is idegrohamot adott Zik 605r miatt. De volt még egy map, ahol a térkép felén végig fekete jég volt és se fölfelé, se lefelé nem volt jó, hacsak nem hóláncos abroncsot használtam. De akkor ugye meg hóban gyengébb (elvileg). Ezeken a mapokon feladatokból csak a minimált csináltam, meg általában az upgrade-eket szedtem össze. Szállítmányozásban még nagyon az elején vagyok, Michigan-t maxolom. Én még nagyon az elején vagyok. Pl. a Farmos részből is épp csak kiszedtem a két traktort, meg pár küldetést megcsináltam. Azok mondjuk könnyebb mapok. A versenyzőshöz, meg a logszállítóshoz még hozzá se szagoltam.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#527) fant0mi válasza Triathlete (#524) üzenetére


fant0mi
addikt

Különösen a Kola félszigeten igaz: út=csapda.
(Ma pakolok össze, aztán jöhet a Yukon és a soha véget nem érő feladatok.)

(#528) fant0mi válasza CactuS (#526) üzenetére


fant0mi
addikt

Gyakorlatilag is rosszabb lánccal hóban, kb harmadával szarabb. Ugyanaz a típus lánc nélkül sárban/hóban a tényezője 2,0, lánccal csak 1,3.
A tükörjégen kívül nem érdemes láncot használni.

(#529) copass


copass
veterán

[link] jövő hét kedden jön a season 9

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#530) fant0mi válasza copass (#529) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem is az új pálya miatt várom, hanem hátha lesz új programverzió. Mert a mostani xboxon nem valami stabil. Néha kivág az xbox fömenübe. Másik xboxossal sem tudunk multiban rendesen játszani, van hogy 10 percenként kivág valamelyikőnket, néha megy 2 óra hosszát is gond nélkül. A Season 7 vagy 8 óta ilyen gatya. Miközben más játék simán megy multiban, tehát gondolom nem a nettel van baj.

(#531) CactuS válasza fant0mi (#530) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Multiban pl. a taskok/feladatok hogy működnek? Mindenkinél teljesül? Vagy mondjuk egy upgrade felvétel? Néha lehet kipróbálnám a dolgot multiban, bár nincs ismerősöm rá, de mindig magam mögött húzni egy kamiont pl 4 medium log miatt az nem az igazi, bár adja a horrorkaraván feelinget. :DDD

Amúgy pont ma jött meg az XSX, titkon reméltem, hogy fotelből tudok gond nélkül játszani vele, de ezek szerint az problémás. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#532) fant0mi válasza CactuS (#531) üzenetére


fant0mi
addikt

Multiban ha megyek máshoz, vihetem a saját járműveim, amik nincsenek épp kint a saját világomban térképen. De ha kilépek, eltűnnek a host mapjáról azonnal. Ezért nem szoktam a saját járműveim máshoz vinni. A host mapján a host adjon nekem kocsit, így ha megszakad a kapcsolat, nincs nagy baj.

Feladatra mindenki megkapja a pénzt meg a pontot. De csak a hostnál teljesül a feladat.
Upgradet mindenki megkapja aki abban a multiban van éppen, és kint van a térképen (nem épp a garázsban hesszel).
Felfedezett ajándék járművet csak a host kapja meg, a többi résztvevőnél csak unlockolódik, megveheti a saját világában pénzért.

Nincsenek tele a fórumok xbox snowrunner multiplayer gondokkal, lehet csak mi szívunk vele haverral.

Kipróbálhatjuk a multit majd valamikor alkalmas időben :)

[ Szerkesztve ]

(#533) fant0mi válasza fant0mi (#532) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, multihoz kell GPU vagy Live Gold előfizu Xboxon. HA-n van olcsóbb megoldás ezekre :D

(#534) CactuS válasza fant0mi (#533) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Most beüzemeltem a konzolt teszt jelleggel, van GPUm a profilban, de boxon nem látom valahogy se ezt, se pl. a Forza 4 Ultimate kiadást. PCs Xbox appban azt írja, hogy xboxon való lejátszáshoz gold előfizetés kéne. De ezt elvileg a GPU felülírja, nem? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#535) CactuS válasza CactuS (#534) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, közben rájöttem, hogy ez nem play it anywhere cím sajna, így nincs cross-progression. Hát akkor majd ha belakom az xsx-et, és működésre bírom ott is a játékot, akkor eldöntöm, hogy hol akarok haladni vele. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#536) fant0mi válasza CactuS (#534) üzenetére


fant0mi
addikt

A box főmenüben a bal felső sarokban a neved mellett kéne legyen egy ultimate címke.
A GPU felülírja a Live Goldot, igen.

(#537) CactuS válasza fant0mi (#536) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ott az ultimate, ugye itt a játék, ami az enyém, és jobb oldalt a képek alatt meg ott van, hogy Xbox Live Gold kell a konzolon való lejátszáshoz. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#538) fant0mi válasza CactuS (#537) üzenetére


fant0mi
addikt

Gpu jó, az magában foglalja a live goldot. A live gold kb annyira jó, hogy multizhatsz, meg van néhány játék ingyen. A gpu-val is multizhatsz, meg egy rahedli játék van ingyen.
Ezzel így simán tudsz multizni, én is gpu-val csinálom.

Szerk: most nézem, ott van, hogy windows...
A gpu-ban benne van az alapjáték.
Tudsz xboxon snowrunnerezni? Benne vannak az első 3 pályán kívül a többi is (dlc-s pályák)?

[ Szerkesztve ]

(#539) CactuS válasza fant0mi (#538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még nem próbáltam, csak tegnap összeraktam kipróbálni, hogy jó-e. A következő napok elég húzósak lesznek, de igyekszem kipróbálni. Mindjuk ha nem megy, akkor nem tudom, hogy meg akarom e venni boxra is még egy rahedli pénzért, pláne, hoggy még a save se megy át. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#540) fant0mi válasza CactuS (#539) üzenetére


fant0mi
addikt

Megnéztem ezt a verziót, ami neked van, bejelentkezve az xbox honlapra. Nekem azt írja, hogy playable on: PC.
Lehet másik verzió kell. Kíváncsi leszek.

(#541) CactuS válasza fant0mi (#540) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, akkor még kigondolom mi legyen, azért a year 1,2,3 annyira nem olcsó sajna, de köszi, hogy megnézted.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#542) fant0mi válasza CactuS (#541) üzenetére


fant0mi
addikt

Az Xbox verziót (arról tudok nyilatkozni) viszont felhős játékként böngészőből lehet játszani tableten, számítógépen is.

(#543) CactuS válasza fant0mi (#542) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na, azt kipróbálom, ha élvezhető, akkor lehet beruházok még egyszer rá. És így akkor működik a save is mindenhol, ugye?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#544) fant0mi válasza CactuS (#543) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen, így biztosan. Ha elutazom, egy régi laptopon játszom, csak jó net kell (nekem a 2.4 GHz wifin néha beszaggat, dróton kiváló).
De várd meg, hátha működik xboxon az általad megvett kulcs. Vagy ha nem, én beszélnék a microsoft supporttal. Hátha meg tudják oldani. Elég jó a hozzáállásuk.
+3680018590 hétköznap 10 óra után már fel is veszik :)

(#545) CactuS válasza fant0mi (#544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megnézem majd köszönöm a tippeket - bár lehet csak márciusban lesz rá időm, elég cudar hét elé nézek. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#546) Joccc07 válasza CactuS (#545) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem play anywhere cím. Hiaba van meg PC-n MS storeból, újra meg kell venni. Nem csak az alapjátékot, hanem a dlcket is. Ugyanígy a mentés sem megy.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#547) CactuS válasza Joccc07 (#546) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A mentést azt tudtam a play anywhere miatt, de teszek egy próbát a supportnál, ahogy fant0mi mondta, hátha, csak előtte megnézem milyen ez a streaming dolog. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#548) CactuS válasza fant0mi (#544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, közben addig eljutottam, hogy megnéztem ezt a steaminget, itthoni optika, 1000 Mbit fel és le. Néha azért szétesik a kép, de a nagyobb baj, hogy nekem sok éve már 21:9 monitorom van, ez meg azt nem támogatja, illetve nem láttam, hogy lehetne állítani. Plusz pl. Forza Horizon 5-öt kipróbálva kb. 20-25 FPSt kaptam az elején. Remélem azért ez XSXen más lesz, mert ha nem, akkor gyorsan megválunk egymástól. :B Én egyébként azt hittem, hogy ez a cloud gaming úgy értendő, hogy a saját XSXem dolgozik, de nem. :D

Visszatérve a Snowrunnerre nem tudom mi lesz a megoldás így, mert azért PC-s változat után a streaming több sebből is vérzik. Hétvégén remélem végre lesz időm boxozni, akkor megnézem ott a sima Snowrunnert GPből, hogy milyen, hátha segít eldönteni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#549) fant0mi válasza CactuS (#548) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaj hát én a régi FullHD monitoron játszom, ha játszom. Csak kábeles netre kell dugjam. Akkor jó. Nem gyönyörű, de játszható.
XSS-en semmi bajom, a coopot kivéve. Ma megjött az új patch, 30 GB. A verzió 1.0.0.39 lett (eggyel több). Talán csütörtökön ki tudom próbálni a multit, javították-e.
Megkezdtem Yukon régiót. Jelentem kb 3-szor annyi a szállítani való, mint eddig bármikor. :)

(#550) Grawens


Grawens
senior tag

Faszán sikerül konzolokra ez a 9. rész. Series X-en overheating-et produkál, PS5-ön meg total crash-t.
Nálam (XSX) pl. ha játszok, akkor semmi problem. Amint otthagyom a konzolt pár percre (akár kilépek az asztalra közben akár nem), visszatérve ha hozzáérek a kontrollerhez egyből jön a black down. Szarver Interactive

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.