Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#451) fant0mi válasza Tegla80 (#450) üzenetére


fant0mi
addikt

Tayga is gyengült.

(#452) xrvman válasza Tegla80 (#450) üzenetére


xrvman
őstag

Másodmagammal majd minden este játszunk hétköznaponként. Lassan, komótosan, moddolt pályákkal. Alapot teljesen kivittük, 100%.

(#453) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!
A 100%-hoz egy mapon az összes kihívást aranyra kell teljesíteni? 94% fölé nem tudom tornázni, és már csak erre tudok gondolni mint indok. Köszi előre is!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#454) xrvman válasza Triathlete (#453) üzenetére


xrvman
őstag

Szia, nem hanem csak az összes missiont meg kell csinálni, stb.
F4 és ott láthatod miből mennyi van egy adott térképen, s abból mennyit csináltál meg.
Vehicles found, Watchtower unlocked, Upgrades unlocked, Missions finished. <-ezek mindegyike legyen meg.
[kép]

(#455) Foose válasza xrvman (#454) üzenetére


Foose
addikt

Látom "keveset" játszottál vele ... :DD minden map 100% :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#456) copass válasza Triathlete (#453) üzenetére


copass
veterán

csak meg kell csinálni, mindegy milyen az eredmény.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#457) Triathlete


Triathlete
senior tag

Rendben nagyon köszönöm!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#458) xrvman válasza Foose (#455) üzenetére


xrvman
őstag

Nem múlt idő, mert még játszom is vele :D. 741 óránál tartok éppen. Nemrég vettük meg a year pass 2-t. Most a DON régiónak estünk neki.
Eddig modolt térképeken nyomtuk a játékbeli mod browserből. :K
Amúgy nem, mert egyik régiónál, az amurnál sehogy sem jön ki a matek, együtt nyomtuk, neki 100% Nekem meg csak 99% 102/103 Semmi szerződés, semmi feladat nincs már ami aktív lenne. Térképen meg nem látok mit felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#459) fant0mi válasza xrvman (#458) üzenetére


fant0mi
addikt

252 órám van benne. Nagyon nekem találták ki ezt a játékot.
A Kola félszigeten vagyok, most kéne átmenni Imandrára. Még nincs meg a lelkierőm hozzá. :) Semmi mod, csak gyári minden.

(#460) xrvman válasza fant0mi (#459) üzenetére


xrvman
őstag

Így van, járgányokból mindig csak a gyári, ami a játék eredetije, DLC-kel. Mod kizárólag csakis térkép.

(#461) united28


united28
csendes tag

Tegnap kijött egy update. Valaki, aki xbox series x-en játszik, megnézné a frissítés utáni verziószámot? Köszönöm.

(#462) fant0mi válasza united28 (#461) üzenetére


fant0mi
addikt

Series S-en 1.0.0.38

(#463) united28 válasza fant0mi (#462) üzenetére


united28
csendes tag

Köszi, akkor jó. Nekem is 1.0.0.38.

(#464) fant0mi


fant0mi
addikt

Megvan a year1 pass és a year2 pass is. Tüzetesen átnéztem, fel is van telepítve minden pálya a season8-ig. Az utolsó két pálya (season7 és season8) viszont lockolva van... Mintha meg sem vettem volna... Ez egy bughalmaz lett. (Xbox)

[ Szerkesztve ]

(#465) Grawens válasza fant0mi (#464) üzenetére


Grawens
senior tag

(#466) fant0mi válasza Grawens (#465) üzenetére


fant0mi
addikt

Valamiért nem kapcsolódik az app a konzollal. Egyazon wifin vannak, távoli buhera engedélyezve minden eszköz számára, de nem akarja feldobni a 6-10 jegyű kódot.

(#467) fant0mi válasza Grawens (#465) üzenetére


fant0mi
addikt

Összejött a kapcsolat, de sajnos az ilyen módon írt telepítés sem oldotta meg.

(#468) r.feco válasza fant0mi (#464) üzenetére


r.feco
csendes tag

Frissítsd az xbox áruházat! Nekem is néha ezt csinálja :((( , lila lakatot tesz a térképre.
Volt, hogy csak másnapra oldott fel...

(#469) fant0mi válasza r.feco (#468) üzenetére


fant0mi
addikt

Elmesélem hogy lett jó.
Snowrunner főmenüben a Switch Profile-ra kell kattintani, majd újra kiválasztani a profilodat. Ekkor újratölti a Snowrunnert, és megjavul.

(#470) Tomazzojee


Tomazzojee
friss újonc

Szisztok!olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy a minap lett egy ps5-öm,és van egy ps4-em is.A ps4emről felhőbe felraktam az összes mentésemet sikeresen viszont a snowrunnernél nemlátja,így csak új játékot tudok kezdeni.A horizon forbidden westnel viszont ps5 verzion tudok a régi mentéseimmel játszani.Remélem sikerült érthetően leírnom,és ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném ha van megoldás egyátalán.

(#471) fant0mi válasza Tomazzojee (#470) üzenetére


fant0mi
addikt

A Snowrunneren belül be tudsz jelentkezni a profilodba?

(#472) Tomazzojee


Tomazzojee
friss újonc

Snowrunneren belül csak nemw game mintha teljesen új lene a játék nics load game semmi.

(#473) fant0mi válasza Tomazzojee (#472) üzenetére


fant0mi
addikt

Ilyen nincs? Switch profile?

(#474) Tomazzojee


Tomazzojee
friss újonc

Ha jól latom a főmenüben vagy.Nekem ott swich profile nincs sajnos

(#475) fant0mi válasza Tomazzojee (#474) üzenetére


fant0mi
addikt

(#476) Tomazzojee


Tomazzojee
friss újonc

Megvan amit küldtél viszont az van hogy a ps5ös verziót elindítom átimportálom a mentést,meg is csinálja,csak az a baj hogy még a ps4es verzión sincs meg a mentésem viszont a főmenübe látszanak a trófeáim és az előrehaladásaim.Tehát a régi ps4ről a ps5 gépen a ps4 verzión sincs meg a mentés.Átment felhőn keresztül de valamiért nemadja be.Remélem érthetően irtam le.Nagyon bosszantó

(#477) fant0mi válasza Tomazzojee (#476) üzenetére


fant0mi
addikt

Passz. Xboxom van, erről a migrálásról nincs több fogalmam.
A Saber support oldalára ha felregisztrálsz, feladsz egy hibát, 1-2 órán belül vissza szoktak írni. (Sajnos az email support már megszűnt.)

(#478) Tomazzojee


Tomazzojee
friss újonc

Okés,azért köszönöm

(#479) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Újra szembejött a SnowRunner és ezúttan egész jól beszívott. Bár még csak az alapjáték van meg, de valószínűleg megveszem a plusz évadokat is - gondolom érdemes akkor a year 3 kiadást venni, jelenleg GamePassból játszom, tehát kb. semmi nincs meg. Modok nélkül játszom egyedül, vagy a fiammal - mármint odaengedem és akkor csinálja. :D -. Jelenleg az alábbi járműveket szedtem össze:

Tuz 420 Tatarin
Chevy CK1500 (ez kb szint fullos, kivéve a nagy tetőcsomi, eléggé zabál, így szinte mindig kell egy utánfutót húzni hosszabb utakra)
Scout 800 (ez pofás, csak elég sokat vagyok vele tetőn. :B)
Khan Lo4F
Hummer H2 (ezen sokat nem feljesztettem, elég sutának tűnt a kis kerekeivel)

Tayga 6436 (ez az egyik kedvenc, jól mászik, megvan az emelt futómű hozzá)
Azov 64131 (lassú, de átmegy mindenen)
Step 310 E (ez full stock)
Pacific P16 (böszme dög, még sok dologra nem használtam)
WS 4964
International Transtar 4070A (ez is full stock)

Ezeken túl van valami, amit érdemes megvenni az alapjátékban, mert hasznos vagy jól használható? Illetve a listában van olyan, ami teljesen felejtős? Vagy a jobb verdák a Seasonökben vannak? (Videók alapján bejön nagyon az öreg F750es)

Mapokból alapvetően Michiganben voltam mind a 4 pályán, illetve Taymyrban járok, ott most építettem meg a garázst Zimnegorskban. Alaska még nem nagyon volt, mert nicsen láncos abroncsom, anélkül meg kissé szívás.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#480) fant0mi válasza CactuS (#479) üzenetére


fant0mi
addikt

A Tatarin az alapjáték 4 régiójában az egyik legjobb scout. Egy-két feladathoz lesz alkalmatlan csak, amikor nagyon keskeny utakon kell felmászni hegyre. A nagy köveket nem szereti, beszorul a hasa alá. Keveset fogyaszt, a tetejére kell marmonkanna. Illetve nem tud húzni semmilyen pótot, legfeljebb wich-csel. Tehát pótkocsiboltban se vásárolni, se eladni nem tudsz vele pótkocsit.
Én scoutnak mellé a Yar87-et használom.

Ford F750 az Alaszkában az egyik feladattal szerezhető meg (el van süllyedve egy mocsárban).

Az Azov6-os egy jó jármű, kb mindent azzal csináltam. Lassú, nehezen fordul, de alig eszik.

Tayga szerintem a legjobb. Majd lesz hozzá széles ballonos gumi, azzal a legjobb. Annyi hátránya van, hogy nem lehet rá kis darut tenni, ha jól emlékszem.

Hummer haszontalan.

Az Azov7 (5 tengelyes alacsony fülkés Kamaz) is remek gép, mivel hosszú, ezért lehet rá kis darut, platót egyszerre tenni úgy, hogy el tud húzni egy pótot is.

Nekem a nagy darus gépem a DAN.

Ford F750 remek szervíz masina, ha mindennel felszereled, lesz rajta sok marmonkanna és rahedli szervíz pont.

Az Upgradeket javaslom mindenhol felszedni. Fejlesztés után rá sem lehet ismerni a járművekre (offroad váltó, felfüggesztés, új motor).

Alapvetően a ruszki gépek sokkal hasznosabbak.

Láncos kerék csak jégre jó, havas útra mud vagy offroad gumi ami bevált. Mély hóban a láncos gumi nagyon suta.

Voron D vagy Voron AE még jó teherautók.

[ Szerkesztve ]

(#481) CactuS válasza fant0mi (#480) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm az infókat. Tayganál van különbség az I, II és III gumi között? Azt látom, hogy más a minta, meg pl. az utolsónál az egyik az dupla kerekes lesz, a többi meg szimpla, de szélesebb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#482) fant0mi válasza CactuS (#481) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt a nagy széles ballonost szoktam használni.
Okosok a PC verzió xml fájlokból kiszedték a különféle gumik tényezőit. Ha rákeresel, hogy Snowrunner tires chart, egész sok, főként reddites táblázatot találsz. A legtöbbször van különbség.

(#483) xrvman válasza fant0mi (#482) üzenetére


xrvman
őstag

Valamikor ha nem túl süppedős a terep, teljesen jó az offroad is, tán jobb mint a ballonos, mert ballonos van hogy csak ássa a földet maga előtt. Ballonos mocsárban jó.
Vannak olyan helyzetek amikor a dupla hátsóval stabilabb a teher, illetve, csak hátsó hajtással is elboldogul. A tires chartot meglesem, köszi.
Én is Voron Graddal szoktam menni, de az új Tayga6455B is jó, mert daru is plató is megy rá, s így is lehet utána csatolni utánfutót.
Másodmagammal szoktuk nyomni, hétköznapoként majdnem minden este, szépen komótosan, megbeszélve mit merre. S általában együtt megyünk, mert boruláskor nem kell megvárni míg a térkép másik feléről odaér talpalni.

(#484) copass


copass
veterán

www.maprunner.info
[link]
itt van egy tonna hasznos info.
resources fülnél van a tyre comparison.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#485) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, megvettem végül MS Storeban a year 3 anniversary kiadást, de játékon belül ott a lila lakat a térképeken. Ha rákattintok és onnan megyek az MS storeba, akkor meg írja, hogy már megvettem. Van erre valami ötlet, hogy mit kéne csinálni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#486) fant0mi válasza CactuS (#485) üzenetére


fant0mi
addikt

Fel is kell telepíteni. Az is megvolt?

(#487) CactuS válasza fant0mi (#486) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt írja telepítve, de oldalt az xbox bárnál meg a sima GPset írja. Legyalulom a simát és felteszem újra a a teljest, hátha így. Kíváncsi leszek milyen, a jegesre jókat mondtak, plusz az F750 nagyon szimpatikus, azt mielőbb ki akarom szedni - meg a Yar 87-est is, akkor a Tatarin, Yar 87, F750, meg a Chevy 1500-as négyessel szerintem jó időre meg is vagyok Scoutokból. :D Illetve a harvestes évad is érdekesnek tűnik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#488) fant0mi válasza CactuS (#487) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem olyan volt, hogy hiába volt a year2 megvéve, és minden is feltelepítve, mégis lila lakat volt. Xbox.
Egy dolog oldotta meg. Snowrunner főmenüben felhasználó váltás, és ismét ki kellett újra jelölni a profilom. Akkor újraszipkázta a profiladataim, és eltűnt a lakat.

(#489) CactuS válasza fant0mi (#488) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:R Arra emlékeztem, hogy ezt írtad, próbáltam a box appból kijelentkezni és vissza, de nem segített. Letöröltem, újratelepítettem, most nincs lakat sehol, mehet a buli. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#490) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

A "R*-gate" miatt új játék felé kell terelnem a figyelmemet és a Snowrunnert már régóta kiszeretném próbálni. Utánanéztem honnan lehetne beszerezni, de nem jártam sikerrel, majd itt láttam, hogy CactuS írta a MS Store-t. Ránéztem és több verzió is van fent, 9,000-22,000Ft közti értékeken.

Sejtem, hogy hülye kérdés, de mit gondoltok, melyiket lenne érdemes megvenni?

Köszi előre is! :R

(#491) CactuS válasza .Szaki. (#490) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én először gamepassal toltam az alapot, az is sok sok órát ad játékidőben, engem beszippantott, így egyből megvettem a year 3 kiadást, abban benne van az alap + a már megjelent 1. és 2. évad autói és térképei - kivéve pár külön márka dlc-t - és a még meg nem jelent 3. évad dolgai. Van az évadokban sarkvidék sok jéggel, versenyzés és mezőgazdaság. Mondjuk eddig csak a sarkvidéket láttam, ma nyitottam ki Imandrában a garázst, ami állítólag egy combosabb feladat, én nettó sz*pásnak éreztem, de élveztem a fiammal - szinte - minden percét. :D

Steamre, epicre olcsóbb, én azért vettem MsStoreban, mert tervben van egy Xbox is a Pc mellé.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#492) .Szaki. válasza CactuS (#491) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszönöm! Mit gondolsz hol érdemes megvásárolni? Bankkártya adatokat azért nem adok meg szívesen bárhol és itt nem láttam olyan lehetőséget, mint mondjuk a NFS esetében, hogy az EAGames-en meg lehetett vásárolni.

(#493) CactuS válasza .Szaki. (#492) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én revoluton-on vagy a digitális kártyát vagy eldobhatót adok meg, de pl. Ms storeban megadom a digitálist, steam, epic szerintem szintén megbízható. Cdkeysen sokat vásárolok, de ott általában eldobhatót adok meg.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#494) Menni válasza .Szaki. (#492) üzenetére


Menni
csendes tag

Ms storeban lehet telenoros telefonkártyával is fizetni

(#495) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, ha nincs lekötve az áru, akkor le lehet valahogy adni egy küldetésnél?

Csak így tudtam elhozni - kis Tayga mögé ugye nem fér fel a crane mögé a plató -, viszont bárhova állok, nem fogadja el, ha elengedem, akkor se. Rakodóhely nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#496) fant0mi válasza CactuS (#495) üzenetére


fant0mi
addikt

Árut csak lekötve tudsz leadni. (Vannak feladatok, amikor konkrét járműveket kell egy adott helyre elvinni, azok működnek cincálva, az áruk sajnos nem.)
A másik feltétel, hogy legyen betrackelve a feladat.

[ Szerkesztve ]

(#497) CactuS válasza fant0mi (#496) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó tudni, köszi. Végül volt a storeban valami ronda kisbusz duplafülkés teherautó szerelemgyerek, amit a year 3 anniversary adott, de volt rajta crane + plató, felemeltem, lekötöttem, leadtam. Viszont feladatnál nem láttam a követelményt, hogy kell nagy plató is, de ezentúl figyelek majd. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#498) fant0mi válasza CactuS (#497) üzenetére


fant0mi
addikt

Az a KRS Bandit lehet. Elég borulékony, magas súlypontú jármű.
Majd ha játszol sokat, már menni fog fejből, hogy melyik fajta áru hány férőhelyes. :)

(#499) CactuS válasza fant0mi (#498) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen azaz. Nem is használtam, csak most ez volt kéznél. Imandra garázs küldetés után a földművelés gyerekjáték, kell a lazítás. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#500) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt hiszem a fiamat is kezdem megfertőzni, házon átívelő szállítmányozás volt tegnap. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.