Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#201) Corpuscle válasza Tegla80 (#197) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi a részletes leírást! :) :R

(#202) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

2 kérdésem lenne.
Miért nem nem lehet, vagy hogyan lehet mehnézni hogy adott ponton miket lehet felvenni?
Visszamentem black river garázsba és fel akart küldeni egészen északra a factoryba service spare partsért, miközben már sokkal közelebb a warehousba is volt.
Akárhogy próbáltam a küldetéseknél megnézni honnan lehet felvenni, mindig csak a gyárat mutatta.
Másik meg hogy lehet e valahogy kiválasztani melyik szálitmánnyt adom le?
Volt nálam 4cement, 2 a platón 2 utánfutón, az utánfutóst akartam leadni hogy ott is hagyhassam az utánfutót, és a másik kettővel mehessek a kövi helyre, de csak a platón lévőt adta oda.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#203) Tegla80 válasza Kvelstadt (#202) üzenetére


Tegla80
addikt

1. A terkepen ha az adott pont(aruhaz,kamion,pot) fole illeszted a navigacios kor jelzest es nyomsz felette egy R3-at akkor megutatja,h mi van az adott aruhazban,auton,poton es milyen allapotban van az adott jarmu.

2. Leadasnal ha a kocsi/pot ugyan azt tartalmazza akkor ,pl pot leakaszt ,kocsin unpack,osszeakaszt es lead.Igy a potrol tunteti el az arut.Utana rogzited ismet a kocsin a rakomanyt es mehetsz vele tovabb.
(A kis daru pl ezert is jo ha van az auton,mert ha kell atpakolsz barhol barmit......ezert jo az azov73 mert daru es plato es potkocsit is huz. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#204) Kvelstadt válasza Tegla80 (#203) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na az elsőről fogalmam sem volt. Ilyen heuréka pillanatom lett mikor kipróbáltam.
Sose jöttem volna rá. :DDD

A másodok meg ja, igazából tudtam csak nem sejtettem, mert az megvolt hogy ha unpack akkor nem adjale, de ezt így fejbe nem raktam össze hogy így megtrükközzem.

De ha már így kiokosítottál abban amiről úgy gondoltam hogy biztoshogy hiba a matrixban, itt egy másik.

Szóval átjövök island lakre egy ilyen időre menő feladathoz teherautóval mert láttam hogy olajat kell majd vinni.
Honnan tudom hogy ide daru is kellett volna ha nem jelezte? Merthogy lerakta az olajat oda hátrébb a földre.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#205) centrino válasza Kvelstadt (#204) üzenetére


centrino
aktív tag

Arra majd figyelj, hogy ha darus autóval mész, nem lehet "trükközni" (stopper elindít, felrak daruval, majd ujra elindit a stopper), mert stopper indításakor kitörli az előző adag oilt.

(max a "got stuck in the forest" ből lehetett volna következtetni, de valóban küldetéseknél oda szokták írni, ha daru kell hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#206) Kvelstadt válasza centrino (#205) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem trükköztem semmit, ledobta az olajat, majd hoztam darust otthonról, felraktam daruval majd elfogadtam megont a fuvart.

Azt azért ne várja már el hogy a nevéből kitaláljam. Azt nem értem hogy más feladatnál ott van pirossal hogy daru kell, meg az ikonja is ott van.
Itt miért nem bírják odarakni? :(((

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#207) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Michigam 100%. Átjöttem alaskába.
Na most itt már érdemes a hólác? Csak mert ugye ice-ra írja hogy excellent, és elég keveset megyek jegen. A sima hó meg minek számít? Mud, dirt? Mert akkor jó a lánc nélküli is gindolom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#208) centrino válasza Kvelstadt (#207) üzenetére


centrino
aktív tag

Alapvetően a hó=fehér sár, de tisztában kell lenni az útvonallal, tudni kell mire számíthatsz, lesz e valóban jeges szakasz, ha nem akkor valóban sokszor célszerű egy jó mud gumi.

Szakértők majd kijavítanak, ha tévedek.

(A sok relaxáló, meditatív terepezés mellé "váltó játéknak" behúztam most akcióban a Demon's Souls-ot...na ott is lesz épp elég research és try&error. You are dead már megvolt. Vagy 30x.... :D )

(#209) Kvelstadt válasza centrino (#208) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az asztfalt ami fényes az jegesnek számít e? Mert akkor azt számításba veszem gumi választásnál. Mindjuk annyira nem szoktam veretni hogy megcsússzak úton.

Na akkor én is szivesen látlak a topikban ahol én tudok annyit mint ti itt. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#210) centrino válasza Kvelstadt (#209) üzenetére


centrino
aktív tag

Odafigyelve teljesen jól ki lehet használni, hogy egyik oldal a "fényes aszfalton" a másik oldal pedig mellette a hóban. (Difi zár) Utolsó Alaszka pálya elején van egy szivatós szakasz, ahol baromira dől is az aszfalt, ott simán lecsúszol lánc nélkül.

(#211) copass


copass
veterán

volt küzdés a 8 helyes trailerrel! :D van az a hülye lába és az állandóan beakad mindenhová, csörlőzéssel mondjuk meglehet rángatni. de itt fel kellett borítanom az egész trailert hogy át tudjam rángatni a láncossal, mert a kolob itt már elvérzett erősebb csörlővel is. mondjuk a twin-motor winchet rakom fel majd rá, tanulunk a hibáinkból ugye! :D
én hosszabb úton mentem, de így is van szívás vele rendesen. mindenhol felakadt, hídon alig tudtam átmenni. ezért megjártam odavissza a gyárat majd az elágazástól már csak pótossal vittem, mert ott annyira szar az út végig a hídig.


"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#212) Tegla80 válasza copass (#211) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah,ha gyartod a motyot az adott palyan az soxor szivas(szivatas a reszukrol).......a 8helyes pot meg agyhalal a jatekban.(sztem nem hoz annyi hasznot,mint amekkora cumit a hasznalata......En nem is hasznalom ,maskepp oldom meg,mint lathato majd.)
Fentebbi kepeimen amit amur-rol keszitettem mas celbol jol latszik(nincs hid es nyitva cosmo), En nem gyartok,athoztam inkabb cosmorol az urska hidjaihoz kello(meg mashoz) anyagokat.Egyszerubb es gyorsabb sztem(meg hard mod is).
es ez igy 12 slot...alagut ok,no para nem tunik el ,mint regebben ha emlexel vagy mas.

Ez csak 6slot ,de soloban

A jeg peremen jarva is a gazdasagos feladatmegoldas a cel

Chernokamensk-en is lehet/kellene gyartani majd nagy csovet a gyar epitesekor ami 1kozepes cso es 2 tekercs,de az 1vekony cso es 2tekercs ....aha meg persze meg anyukatok,szval rohogve athoztam cosmorol a 2 nagy csovet,mint legyartsam odaat,de puszilom anyukat. ;)

Lancos gumi.
Havas palyan En hasznalom mert ez (is) kisebb hatrany sarban,mint amekkora cumi ha nincs es kellene mert ilyen jon epp szembe...

Fahordas
pl 6egyseg(18db) kozepes ronk behordasa,leadasa taymyr-on.

odaerve lead es csak atlogdostem a potra magamrol

majd pack es lead es ujra.(mivel rovid ronk felepitmeny van a kamionon,igy ott nem akar rogziteni es nem rikacsol,h gond lenne csak rogziti a poton. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#213) copass válasza Tegla80 (#212) üzenetére


copass
veterán

ismerem a trükköket, de annyira nem szeretem használni. rontja a játékélményt számomra.
átjáróknál sokszor megszívtam azzal hogy bebugolt valamiért.
szóval inkább a tutira megyek. nem sietek sehová! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#214) Tegla80 válasza copass (#213) üzenetére


Tegla80
addikt

Mindenki ugy ahogy neki jol esik.......
A mods megjelenesevel barki platinazhatja a jatekot ugy,h a nagy "homokozobol"(,mint fenntebb irta mas) azt hasznal segitsegul amit szeretne es ugy jatszva a jatekot ahogy tetszik.....Ez sztem ahoz kepest semmiseg,h tobb dolgot viszel magadra aggatva .A tulsuly fogalma az itt nem jatszik,nincs pacskeros ,h buntibe fuss :D A palyat igy is le kell kuzdeni es a magasabb sulypont az azert hoz nemi kockazatot is. Nem kotelezo csak mutattam,h van ilyen megoldas is.....amihez azert daruzni is kell tudni,pl ronk eseten feltetlen.

Sony® & PlayStation®

(#215) copass válasza Tegla80 (#214) üzenetére


copass
veterán

kinekhogy. én szeretem általában azt követni amit szerettek volna elérni a fejlesztők.
az viszont szerintem nagy dolog hogy konzolon is lehet moddolni. mondom ezt pécésként.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#216) Kvelstadt válasza copass (#215) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fallout 4be voltak még modok konzolon nem a legjobbak meg az ösdz modnak vagy a 10%a. De egyépként ja. Tök érdekes hogy van ilyen és tök jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#217) Tegla80 válasza Kvelstadt (#216) üzenetére


Tegla80
addikt

A farmsimek is tartalmaznak mods lehetoseget.Meg abban is jobbak,h ott van publik mods coop lehetoseg es serverkereso. A mud-ban is van kezdetleges,de hasznalhato serverkereso.
Itt meg csipisz van amit nem is ertek es bosszant is mert coop parti vok.
Amur megjeleneseig pl meg annyit engedtek,h publik mods servert indits.Ezt beallitva es visszalepve majd ujra coop partit keresve mods public patriba rakott.(megfelelo mods meglete mellett.Nelkule kiírta,h mik kellenek.....letoltve ,ujraprobalva rengetek patiban jartam.)Maceras volt,de igy talaltam kiskaput mods jatszani random idegenekkel.Mukodott a pecsig mert akkor eljott a mostani beallitas,h public nem engedi a mods-t bekapcsolni......kiskapu bezarva. Nem ertem miert nincs 1+ev utan sem serverkereso es miert privat(baratlistas) lehet csak a mods parti.Mivel nagyon retegjatek es a baratlistamon par ember jatsza(igazan mar csak 1) igy nekem ez nagy ervagas.
En ha jatszom azt coop teszem es johet barki,belepve latja mi merre hanyora es ha talal szimpi feladatot nekiall,vagy kilep.Ritkan rugok ki embert,de vannak bunkok akik tornek zuznak csak,nah azok repulnek.A tobbseg korrekt es jatszani jon es tenyleg orakon at is segit vadidegenkent.(mint En is ha masnal vok)Nem beszelunk,de idonken ranezve a terkepre latszik ki merre jar mit csinal,nem e kerult bajba stb es ha kell megyek tankolom,javitom,segitem ,h befejezze amit csinal. De szedtek mar ossze a xarbol engem is szorult pillanatban mert terkepen meglatva a borulast,jott menteni.(dudalas,villogas es megyunk a dolgunkra.)
Tapasztalat,h rengetegen jatszak coop ezt barki ellenorizheti ha coop inditja a jatekot.(vagy Ő megy mashoz).Rovid ido alatt megtelik normal mod a parti.Hard mod is jatszak coop,de ugy sokkal kevesebben lepnek be hozzam vagy talalok mas partit.
Ezert mondom soxor,h jo a jatek,de lehetne sokkal tobb es jobb is csak.........
Nah kisirtam magam. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#218) Kvelstadt válasza Tegla80 (#217) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valszeg fogok coopozni, mert van pár trofi amit másnál fogok megcsinálni.
Amúgy én elvagyok magnak. Alaska 3.területén járok és ha lesz kövi rész abba remélem nem lesz hó.
Na bwm azért mwrt nehéz, hanem csak nem szeretwm a havas pályákat. Fehér, monoton színtelen egyhangú sz@r.
Legyen a kövi mondjuk jungle vagy savanna runner. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#219) yodamester10 válasza Kvelstadt (#218) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem nehéz ha megfelelő a járgány ;) Én az alap járgányokkal 1 métert nem megyek,beütöttem a kasszába 230 millát aztán hajrá :DDD

(#220) Kvelstadt válasza yodamester10 (#219) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mondom, vagyis írom. Nincs és nem volt nagyobb gondom itt alaskába mint michiganbe csak borzasztó ez a minden fehér.
A mapok egyépként itt is nagyon jók.

Más
Ha a játék is kiírná így hogy mi mekkora, de jó is volna.

Akkor már csak két dolog zavarna ami miatt extra köröket kell menni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#221) copass válasza Kvelstadt (#220) üzenetére


copass
veterán

én ha megunom a havat, akkor átmegyek Yukon,Taymyr vagy Wisconsinba küldiket csinálgatni.
de most a ZiKZ 605R-t nyomom nagyon mert kell az a bestia és kész! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#222) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Multkor bedobtátok ezt a táblázatot.
Olyan gumit akartam keresni ami nagyon jó sárban.
A táblázat szerint az OHD1 offroad kerék az nagyon jó, viszont az MSH3 mud kerék az kevésbé az előbbihez képest.
A játék viszont pont az ellenkezőjét írja, vagyis az OHD1 az csak good a játékban, míg az MSH3ra excellentet ír mudnál.
Szóval hogy van ez?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#223) yodamester10 válasza Kvelstadt (#222) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha tudod ezt töltsd le ps-re ez a legjobb járgány eddig pedig sok a mod gépem.

(#224) Kvelstadt válasza yodamester10 (#223) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Néztem ezt a modos oldalt is de nekem nem volt egyértelmű hogy mi elérhető psre és mi nem, pedig direkt úgy kerestem rá hogy ps mods. Mindbe belépni meg biztos nem fogok hogy melyikbe van esetleg infó erre vonatkozóan.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#225) Tegla80 válasza Kvelstadt (#222) üzenetére


Tegla80
addikt

Az OHD1 az vilagoszold mud kategoriaban ezert "good" a jatekban (P16,P512 verdak eseteben exelent,de ezek csak hatsokerek meghajtasu verdak,valszeg azert kaptak jobb/nagyobb tapadast.......sztem igy is xarok,de ez mellekes) mig az MSH3 az sotetzold ezert exelent a jatekban.
En spec a topikba kerules ota neztem csak ilyet(ezt),de pl tablazat nelkul (is) az UOD2-t talaltam jobbnak osszessegeben (mert ugy kell nezni es a tablazat is ugy nezi,h osszesen a 3 talajtipus mennyi pont) Ford F750-en.
Szval sztem jo a tabla es a jatekban a kijelzes es jatszva is erezheto,h mas es mas a gumi az auton.

Mods.(ps aktivalas)
menuben ramesz a mods menupontra es x majd beirod az emilcimed(ps acc emil),jon kod amit beirsz a kovi ablakba ami jon ps-en emil megadas utan.Kinyilott a mods menu.....itt lehet keresni,szűrni oket kismillio modon,h csak a neked tetszo vagy updatelt vagy megjelenesi sorrend vagy map vagy mi hogy legyen. Nezd at alul a lehetosegeket,ir mindent.
Ps 4 eseteben ram fuggo es igy gepfuggo is(fat,slim,pro ),h mennyit enged letolteni,hasznalni.Ps5- nel a ram mar nem akadaly mert tobb van,igy ez ott mar nem szempont ha jol gondolom.
-szval ne pc-n nezegesd hanem csinald meg ezt es ott lesz minden ami neked kell vagy sem. Gondot nem okoz ha aktivalod a mods-t, az sem ha letoltod,hasznalod,letorlod idovel az xy modst. Viszont van 2 dolog amit azert jo tudni.
1.Mielott kitorolsz egy modsot elotte add el az autot es ne maradjon palyan,garazsban,mert sir majd a mentes utana ,h kene xy mods(kamion,pot,barmi),de a jatekot folytathatod csak sir ,h hianya van.(ha elmulasztod,ujra letoltve ismet palyan,garazsban lesz,eladod es a mentes megjavul.Addig piros felkialtojeles )
2. Ha mods-os mentessel online ,normal(mods mentes) partiba mesz majd utana ujra singli jatszol akkor elotte mods auto/autok szinten elad,mert kulonben bukod oket es meglepetes er. "Hé haver hol a kocsim". ;] (Sok love eseten nem para,de kezdokent bukni pl 100e erteku verdat vagy tobbet 1szerre biztos megviselo ezert mondom inkabb.)
Mods ami nekem tetszik es hasznalom ha olyan partiban jatszom vagy mods palya vagy stb.
Azov 7330 (mozgathato autoszallito felepitmeny, 6ws, kama szoges gumi....nekem 1ik kedvencem)
Mustang pak(Kamaz megfeleloje... medium log es ronk daru felelitmeny egyben es radar felepitmeny is van ra. Most lattam,h csinalt mas is ilyesmit es kulon ronk daru is elerheto mar(mas,mint az alap jatekban)....ezeket nem probaltam,de a mustang ok.)
GGMS Hibryd pak.( villanyos vasak tarhaza,de van egy Ford amibol belsoegesu is van es neonozhato :D aksis csorlo mindhez. )
R&R Warrior (erdemes ranezni, nalam sok orat futott mar ez is.)
Frog's Titanius maximus 6x6 (van 6x6,4x4 egybe pack is. )
(ezen modsok egyike sem jatekgyilkos mindenen at jarmu,de azert erosebbek ,mint amit az alap jatek enged. Penz es egyeb ilyen jellegu mods-t nem probaltam soha,mert az alap mentesem hasznalom mindenre es kockaztatni/bukni nem szeretnem,igy azon dolog mar nem erdekel!!!! Kepeket most nincs kedvem csinalni,beilleszteni,bocsi. Ma elmentem a kordeert,raketat osszeraktam,odavittem es kilottem hc a sputnyik v-t (7es fel ora) ,megirtam a hsz-t,eleg ez mara....majd holnap a kepek.)

Yodamester
konkret nevet ha irnal az nagy segitseg lenne,mert kep alapjan ez csak egy kek/fekete Ford szeles "monster" gumikon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#226) yodamester10 válasza Tegla80 (#225) üzenetére


yodamester10
őstag

(#227) Kvelstadt válasza Tegla80 (#225) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi a rengeteg infót, magyarázatot.

Modokból elsősorban inkább javítást keresnék mint járműveket. Meg nem csak javítást hanem ötletes változtatást amin néha a modderek csinálnak meg, ha már a fejlesztőnek nem volt eszébe. Mint pl hogy infót kapjak az áru mértéről, és ne egysima kettes platóval induljak el a 4hosszú cuccért.
Majd megcsinálom és szétnézek modok közt.
Amúgy alaska végén vagyok és magvan a level 30.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#228) Tegla80 válasza Kvelstadt (#227) üzenetére


Tegla80
addikt

Ilyen javitas vagy leiras mod sztem nincs.....
Amit serelmezel az persze bosszanto,de ha megtanulod mi mekkora akkor ez mar nem okoz problemat es fejben mar rakod is ossze,h azt hogy es mivel vigyed.A jo auton meg kis daru mindig van,igy azzal a kello potig elviszel barmit ezt mutattam mar. ;)
Daruzni sztem jo dolog,En mud-nal rakaptam mar es ronk darun edzodtem....ott volt felrako,h csak daruzva lehetett pakolni.....jottek sorba a daru ala a parti nagy auto daru nelkul,pakoltam es tanker pottal bekisertem oket a hosszabb uton,mert a roviden idoszakos sorompos korlatozas volt. Regi szep idok...
Taymyr megvaltas lesz Alaszka utan ,bar vannak copatos reszek ebben is nekem megis 1ik kedvenc regiom.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#229) Kvelstadt válasza Tegla80 (#228) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó persze igazad van, amik nem tetszenek már megtanultam, de mint kezdő játékos, bezavart az élménybe.
Most szedem fel a matadék upgradeket aztán még pár stopperes kaland és pápá alaska.
Most volt az első olyan feladat amihez netet használtam. Weather forecast. 3helyre kellett felcibálni egy ilyen meteorológiai utanfutót ahol persze út nincs de hó az bőven. Gxakorlatilag pontról pintra követtem a gyerek útvonalát, mert ez ami engem nem mozgat a játékban. Hogy nehéz terepen idővel is küzdjek

Amúgymit szerettek scoutnak?
Itt alaszkába a sima chevit használtam.
A hummer h2 olyan alacsony hogy feküdt a havon és nem ment előre, loadstar 1700 hadonló, a scout 800 meg olyan magad és instsbil hogy 2borulás után visdzatértem a ck1500hoz.
Most így a végére megvettem ezt ayar87et. Megnézem mit tud.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#230) Tegla80 válasza Kvelstadt (#229) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat a scout az nalam tatarint (2ot ad taymyr) jelent alap jatek eseten.(szezon1el ford f750-et meg) Viszont ha vontatni is kell pl radarkocsit(szezon1) akkor a loadstar1700 es a yar ami nekem tetszik,de sarban szenvednek mar ezek is.
Amugy az emlitet feladatot ha tatarinnal csinalod csorlon cibalva a kocsit is megadja,ha nem tevedek mert csak oda kellett huzni a helyekhez.(arut leadni nem jo,de odahuzni tatarin is ok.Alaszka hava meg nem palya neki....lake kovd tol mar akadnak boven helyek mikor a tatarin is csak szenved a hoban,jegben,sarban.Amur egy nagyon nehez palya lett es northern aegis a meggy a hab tetejen ha 100% a cel akkor itt lehet nyelni boven.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#231) Kvelstadt válasza Tegla80 (#230) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Cat 745c-vel csináltam meg azt a feladatot. Nem okozott neki nagy gondot hegyet mászni meg közben csörlőn vontatni.

Ja igen, bármit kérdrzek, az az alap játékra vonatkozik. Dlct seasont ilyeneket majd akkor veszek ha ez kész és még lesz kedvem ilyet játszani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232) copass válasza Kvelstadt (#229) üzenetére


copass
veterán

yar87 legnagyobb előnye hogy van hólánc és a 6 kerék. tatarinnál nincs hólánc, ezért jégen csúszkál összevissza.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#233) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap két feladattal küszködtem amit időre kell megcsinálni. Alaska, north port: north és west mountain conquest v mi.
Rühellem ezeket.
Menj el egy adott pontra hogy egyáltalán megpróbálhasd, aztán ha borulsz, ami valószínű mert hegyet kell mászni autóval, akkor mehetsz oda megint.
Semmi köze a játékmenethez, csak raktak bele hogy legyen valami ami tényleg egy szopatás mert szerintük ez fun.
Utálom.
Ennyi maradt alaskából, de majd máskor visszajövök mert nekem nincs türelmem ezzel szopni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#234) Corpuscle válasza Kvelstadt (#233) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezeket a "time trial" részeket én sem szeretem. A kedvencem, mikor sötétben, belső nézetben kellett csapatni a fák között. El nem tudnám képzelni ezt a játékot only cockpit módban.

(#235) copass válasza Corpuscle (#234) üzenetére


copass
veterán

32:9-ben kifejezetten jó, ott már lehet "érezni" hogy ott vagy.
3 monitoron lenne vagány vagy VR-ban.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#236) Corpuscle válasza copass (#235) üzenetére


Corpuscle
őstag

Így azért más. Twitch-en néztem, kormánnyal is tolják. Az a része nem tudom mennyire kifinomult, gondolom nem lehet rossz, ha használják.

(#237) copass válasza Corpuscle (#236) üzenetére


copass
veterán

határozottan jobb érzés így csapatni! :D van aki íveltel nyomja.
kiváló ötlet. mondjuk lehetne egy homlokrakodó a catth357-hez + billenős teherautó és lehetne feltölteni a jeget, sarat! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#238) Kvelstadt válasza copass (#237) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te miért szeded a köveket? Ha egyszer elveszed nem spawnol vissza vagy mi?

Amúgy kész alaska. Meglett ma mindkét kihívás. Nem bírtam ott hagyni.
Az a poén hogy aranyra. Pedig egy pillanatig se érdekelt az eredmény csak fel ne boruljak.
Kivittem mindkét helyre 4 scoutot. Az is poén hogy a nehezebb ma elsőre meglett.

Átmentem oroszba. Simogattja a szemem ez a szép zöldes látvány. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#239) copass válasza Kvelstadt (#238) üzenetére


copass
veterán

áá csak leszoktam csak túrni az útról az alacsony azov-al néha, mert van ahol iszonyat zavaró.
amíg nem váltasz mappot addig asszem ott marad.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#240) Tegla80 válasza Kvelstadt (#238) üzenetére


Tegla80
addikt

Jol gondolod,es felesleges kovet/barmit mozgatni mert palyavaltaskor vagy ujratolteskor a kezdo kep fogad. Az otlet jo amugy es mods gepekkel siman eltolhato(van tololapos mods),elviheto(billencs is valami megoldasban) lenne ha ezen iranyban is fejlesztenenek.

idomeros feladat.
En sosem sietek mert nincs idozar,igy ha 1ora akkor is bronz es megadja. Sehova nem szamit bele,nincs lista,h ki lenne a jobb pl baratok kozul.(nemhogy vilaglista)
Sima idorablo,semmitero jatekidotoltelek.

Corpuscle
Nah meg van mar Ziks vagy az azov aktiv futomu?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#241) Corpuscle válasza Tegla80 (#240) üzenetére


Corpuscle
őstag

Még erőt gyűjtök! :) :B Amúgy is lassan haladok, van hogy napokig be sem lépek. Yukon első térkép pipa, a második felderítve. Szóval nincs elfelejtve.

(#242) copass


copass
veterán

meglett a szörnyika. gyorsan át is szaladtam vele az aktív futóműért azovhoz. de nem volt kedvem vasat cígölni és scoutként használtam. szűkön de elfért a fák között! :D
Wisconsinba megyek most, mert már rosszul vagyok a hótól! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#243) yodamester10


yodamester10
őstag

Én ezzel megyek hóban mert úgy megy mint aszfalton :DDD 5000 javító cucc és 5000 liter benya.
screenshot_1249.png
[link]

(#244) Tegla80 válasza yodamester10 (#243) üzenetére


Tegla80
addikt

Legy oszinte mert lehet 20000L benya es 20000javitas is rajta. :DDD (mivel lokos es tetocsomi is van a kepen igy az 10e/10e mar es nem latok bele,de valszeg ott is televan. ;] )
Amugy jah,jo a Frog's 6x6 hasznalom En is,mint irtam korabban.
Plusz van konzolon is a korabban favorizalt Kenny is amit mutattal.Nem probaltam meg ,de majd megsasolom mit tud.

Sony® & PlayStation®

(#245) Kvelstadt válasza copass (#239) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A legidegesítőbb dolog. De már eleve az hogy otthagyják. Ott a sziklaomlás, odaviszek mindent hogy járható legyen az út aztán a köveket ott hagyják. Biztos így van. Meg biztos nem takarítaná el senki. Értem hogy ebbe a játékba a terep a kihívás és az a minden, de ezek az úton maradt kövek nekem túlzás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#246) copass válasza Kvelstadt (#245) üzenetére


copass
veterán

igen. lehetne egy kicsit kreatívabb.
mittomén daruval szétpakolni a fákat/követek az útról és akkor lehet menni.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#247) Kvelstadt válasza copass (#246) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy csak mentené el hogy arébb raktam. Mapok vége felé mikor már mapokon át szállítod az árut mindig resetelné ugye.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#248) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Yukon 2. térképen elég sok kabint kell craftolni. Az működik, hogy egy korábbi teljesített küldetésnél használt kabint csak úgy elviszek máshová?

(#249) Tegla80


Tegla80
addikt

Igen,csak addig kell xy helyen lennie mig vegzel az adott feladattal.Utana nyugodtan atviheted akar a masik palyara is es ott is hasznalhatod a kovetkezoknel korlatlanul.

Sony® & PlayStation®

(#250) Corpuscle válasza Tegla80 (#249) üzenetére


Corpuscle
őstag

Reménykedtem, hogy így van, köszi a megerősítést! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.