Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#101) copass válasza Kvelstadt (#100) üzenetére


copass
veterán

itt elég jól elmagyarázzák
L, mint Low gears. alacsony áttétel, nem kaparja el magát.
H, high gear úton kevesebbet eszik
diff lock = differenciálzár

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#102) Kvelstadt válasza copass (#101) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valamennyit értettem a videóból de a kocsikhoz még kevesebbet értek mint amennyit angolul tudok.
Pl tudtom hogy a diff lick az a differenciálzár de hogy az mit azt a valóságban sem tudom nem csak itt a játékban.
Tehát ez a játék nem azért hanem annak ellenére tetszik hogy járművek vannak benne. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#103) copass válasza Kvelstadt (#102) üzenetére


copass
veterán

lényeg röviden: awd, difflock legyen a verdában. ha jó a gumi és erős a gép, akkor bármin át tudsz verekedni vele. pl.: bandit.
a hátránya az hogy a fogyasztás látványosan megugrik, nem kicsit.
tehát az ultimate verda: awd,difflock,mud tires jó nagy lehetőleg és krva nagy tank.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#104) centrino válasza Kvelstadt (#102) üzenetére


centrino
aktív tag

"A hagyományos differenciálmű nagy hátránya, hogy kétoldalt gyakorlatilag azonos nagyságú nyomatékot képes az útra vinni. Ha viszont az egyik oldalon például jég van a kerék alatt, az útra vihető nyomaték szinte nullára csökken – és vele együtt a másik, jobban tapadó oldalon is és a jármű nem tud elindulni.
Ilyenkor van szükség differenciálzárra, amely korlátozza (ezt hívják részleges differenciálnak) vagy teljesen megakadályozza a differenciálmű működését, azáltal, hogy a két oldalt egymáshoz fékezi."

Magyarul sokkal jobb lesz a tapadás. Tipikusan orosz járgányoknál alapból állandóan működik, AWD-vel kombinálva tökéletes terepre. Ha a két kerék más felületen van, (vagy egyik épp levegőben lóg) akkor is le tudja adni a nyomatékot, nem ragadsz be, fel tudsz kapaszkodni. Azov 64131 pl elég erős, állandó AWD, állandó Difflock, nagy tank, alacsony fogyaszás.... (cserébe tempója inkább komótos)

(#105) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót mindkeettőtöknek!

Centrino
Na ez így már valami!
Plusz tapasztalódok is közben. Beragadok egy nagy sárba és próbálgatom minek mi a hatása.
Vagy pl ha valahol óvatosan kell menni akkor bekapcsoltam az L-t mert úgy lassabb a gép.
Az azov megvan. Első pályán valami rohadt pofátlanul ment át mindenen ami nekem addig kihívás volt.
Mintha nem szóltak volna neki hogy az ott durva sár szóval nem tudsz könnyen átmenni. :D

Copass
Igen erre figyelek.
Pont azt néztem hogy lesznek gépek amikbe nem is lehet rakni awdt és diff lockot, amit látva haszontaannak tűnnnek, de biztos lesz olyan mikor jók azok is.
Ne adj isten lenne egy aszfaltozott rész ott jól ellennék ilyenekkel valami jó kis on road gumikkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#106) copass válasza Kvelstadt (#105) üzenetére


copass
veterán

akkor most képzeld el azt hogy én black river,smithwille damot csak amerikai járgányokkal pucoltam ki! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#107) Corpuscle válasza copass (#106) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én komplett Michigant, Alaskát. Orosz járművet csak Taymyr-on kezdtem el használni. :D A DLC-s Khan 39 Marshall-t (ok, ez orosz) is csak Alaska közepe táján.

[ Szerkesztve ]

(#108) Kvelstadt válasza copass (#106) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én se rögtön vettem meg, és nem is mindig azt használom mert próbálgatom a többit is meg van amikor jobban akarok haladni mint ahogy az tud.

Tegnap volt egy pillanatom megint. Nemtom a valóságba mennyire kivitelezhető de lehet itt ezen a ponton jön ki az hogy ez mégiscsak játék.
Szóval volt egy balos kanyar de a jobb oodalt meg szakadék volt és az "út" is kifelé lejtett én mag magas géppel voltam, félő volt hogy leborulok.
Na de balra volt egy fa, odakötöttem a csörlőt és olyan szép ívben bevettem a kanyart hogy meg is dicsértem magam az ötletemért.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#109) copass válasza Kvelstadt (#108) üzenetére


copass
veterán

később érdemes már hosszabb és erősebb csörlőket venni, mert életmentő tud lenni.
ismerős a technika: batman kanyar! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#110) centrino válasza Kvelstadt (#108) üzenetére


centrino
aktív tag

A kedvenceim a Taymyr ban található pocsolyának kinéző víznyelők... Nekik még az Azov is előre köszön és inkább nagy ívben kikerüli őket... (persze az első tengelytöréses menthetetlenül beragadós ismeretség után)

(#111) copass válasza centrino (#110) üzenetére


copass
veterán

Kola Peninsula, Amur...gatyafelkötős minden menet.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#112) yodamester10 válasza Kvelstadt (#105) üzenetére


yodamester10
őstag

Javaslom ide regisztrálj be és mindjárt élvezhetőbb a játék.Én a kezdés után egy alap járgányt sem használok,még pénz segítségem is van az volt az első a rangokat hagytam 1-től.Így is élvezetes és kihívás.Minden ingyenesen letölthető.
[link]

(#113) copass válasza yodamester10 (#112) üzenetére


copass
veterán

én nem szeretem annyira a modokat, mert nagyrésze csak legózás sajnos.
talán Rng3r az egyetlen kivétel. látszik hogy iszonyat sok munkát tesz bele.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#114) yodamester10 válasza copass (#113) üzenetére


yodamester10
őstag

Mit veszítesz ha nem tetszik letörlöd.Nagyon sok a jó járgány.

(#115) Kvelstadt válasza copass (#109) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na erre nem is emlékeztem. De amúgy az én verdám sokkal. Menőbb volt mikor ez csinálta.

Yodamester10
Ps-en játszom, ott nem nagyon van mod de nem baj.
Ezekwt a fizetős dolgokat se vettem meg.
Elhiszem és tök megértem ha valaki csak csinálni akarja és nem küszködni, de én meg pont a progresst élvezem. Nem elég jó a gép vagy nincs még meg a jobb gumi. Nembaj majd meglesz.
Tegnap miután kétszzer felborultam másik uton mentem és ott meg berahadtsm a sárba. Volt vagy 10perc mire kimásztam de utána tök jó érzés volt az is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116) KubanitoS válasza Kvelstadt (#115) üzenetére


KubanitoS
veterán

A modok nem csak feltétlenül csalásra vannak kitalálva. Nyilván olyan verdák is vannak, amelyek nagyon megkönnyítik a játékot, de igazából szerintem ezeknek is van helye. Amikor nem akarod ugyanazt az útvonalon végigmenni 3x pl, mert 3 db rakomány kell és a játékban egyszerre csak egyet lehet vinni. És érzed, hogy igazából csak kínlódás az egész és semmi kedved hozzá. Ekkor lehet találsz egy olyan moddolt verdát, ami pl egyszerre el tudja vinni azt az árut. Ez a játékélményt növeli szerintem.

Szintén csak hozzátesz a játékhoz egy-egy olyan jármű-mod, amely jobbá teszi az alapjárgányt. Ilyen pl a moddolt Tatarin, amely gyakorlatilag egy az egyben az a játékban megtalálható verda, de erre már lehet tenni többféle abroncsot és van rajta vonóhorog is az utánfutóknak. Hol ebben a csalás? Szerintem sehol, ez a mod csak jobbá tette a játékot.

Én még egy moddolt verdát használok, asszem valamelyik nagy dög Koloh, vagy Koloc. Marha jól kinéző verda, sokat spóroltam rá, erre kaptam egy egy kis üzemanyagtankkal rendelkező verdát, amelyre az egyetlen pakolható cucc a kamion utánfutók húzására való beakasztó izébizé (grat magamnak :D). Magyarán kaptam egy használhatatlan verdát. A moddolt változatára fel lehet pakolni egy csomó kiegészítót, talán a tankja is nagyobb és van egy csomó marha jó festés is hozzá.

De én azokat a modokat is csipázom, amikor fel lehet pakolni a teherautók hátuljára kisebb verdákat és szállíthatod őket. Szerintem ezek marha jó dolgok és csak adnak a játékélményhez, nem elvesznek.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#117) Kvelstadt válasza KubanitoS (#116) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bocs ha rosszul fogalmaztam és úgy jött le hogy mod az csalás. Tudom hogy nem mindig. Azt meg pont tapasztaltam mikor 3dolgot 3fordulóbol vittem.
Nem is értetrem, medium log. Felraktam a log szálitót plató hejére meg egy utánfutó de csak az utánfutóba engedte.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#118) copass válasza Kvelstadt (#115) üzenetére


copass
veterán

szerintem van mod konzolra is.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#119) Staradder


Staradder
tag

Most letöltöttem egy kb 700 mb frissítést, azóta betöltés közben kifagy a játék a menüig sem jutok el.
Valaki másnál is előfordul ez a hiba, mit tudok tenni?

(#120) copass válasza yodamester10 (#114) üzenetére


copass
veterán

a modoknál ez oké.
viszont a regió,pénz és egyéb csalások belenyúlnak a fájlokba. azt már nyűgösebb visszaállítani...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#121) yodamester10 válasza copass (#120) üzenetére


yodamester10
őstag

Semmi gond a pénzel,elejétől több millióm van és ugyan úgy játszom ;)

(#122) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Azt mondjátok meg nekem, hogy a képen látható platóra miért nem megy fel a medium log? Vagy lesz small log vagy mit lehet majd ott szállítani ezzel a fajta rakodó résszel? Mert az utánfutóba meg egy adag az oké.
(Bocs az esti képért, ma jöttem rá hogy lehet tekerni a napszakot)
Amúgy így is megcsináltam egy olyat hogy 3medium 3 long, szóval elvoltam egy darabig de megérte mert jó sok xpt meg pénzt kaptam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#123) yodamester10 válasza Kvelstadt (#122) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem nem áll egyenesben a pót,vagy válts át,hogy hova akarod pakolni.

(#124) Kvelstadt válasza yodamester10 (#123) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez csak egy kép, nem ott vagyok. De meg fogom nézni egyenesbe.
A long lognál írta is de ott értettem is mert elfoglalta mind az alap részt mind az utánfutót ugyan az az áru.

Még azt mondjátok meg hogy el tudom e tüntetni az elszórt árut?
Pl michigah qurryba elhagytam egy beton szálitmányt meg egy konténert és azok aztán ott maradtak. Nem lehet azokat valahogy törölni resetelni hogy eltünjenek?

Ja és megkaotam a rendes darut és nagyin jó.
Nagyon tetszik ebben a játékban hogy pont itt egyszerűbb ahol kinlódás lenne ha nem így oldották volna meg.
Pl daru. Láda fölé viszem gombnyomás és be us van akasztva. Nagyjából felrakom a platóra, rányomok hogy rögzítse és helyére ugrik a doboz.
De ugyan ez az áru leadás, szaggazot vonalba menj be és kész.
Mondjuk úgy finoman hogy nem vagyok jó utánfutóval tolatádban.
Még a nyerges úgy ahogy megy.
Szóval imádom ezt a játékot, és megfertőztem egy haveromat aki tegnap meg is vette. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#125) Tegla80 válasza Kvelstadt (#124) üzenetére


Tegla80
addikt

morgen
A truck felepitmenye short-ra valo ezert nem engedi(alap palyakon nincs,de ha olyan helyre lepsz coop akinek van dlc akkor hasznalni is tudod.....a host eleg ha rendelkezik dlc-vel es Te oda belepve jatszhatsz nala dlc palyan)
A garazsban irja mikor rarakod az xy dolgot ,h mire jo vagy mennyi javitas,kerek,üa stb van benne.(hc uresen kapod)
Elhullott vagy nem kello arut akkor tudsz torolni(funktion menuben)ha mellette vagy(singliben potot is), de map-ot nezve es rabokve nem.
A nagy daru az kb disznek kell csak a jatekba mert minden aru emelheto kis daruval is ha ugyes az ember. Ma epp imandran szedtem ossze vele a vadaszgep roncsokat a kedvenc Azov 73210 el.
A leggyorsabb modja,h fejlodj ha publik coop jatszod es masok is segitenek,vagy belepsz mashoz es ha latod,h csinalja/csinaljak tobben a feladatokat akkor segitesz es az xp/píz az nalad is csilingel meg az upgrade is kinyilik vagy a jarmu is veheto lesz ha epp azt teljesiti mas.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#126) Kvelstadt válasza Tegla80 (#125) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi a válaszokat! Közbe észrevettem hogy ami a plató az rövidebb és valszeg azért nem rak oda fát.
Na ezt a törlést megnézem majd ha kell még menni a quarryba.
De várj mert két kis daru van. Az egyik ilyen harapós, na azzal nem tudtam felvenni a rakományt. A másikat meg még nem próbáltam.
De amúgy elvoltam én a nagy daruval is. Vittem egy pótkocsit és abba bakoltam. Meg is csináltam vagy 3 darus küldetést.
Köszi a tippet a fejőldésre de már tök elvagyok a saját játékomba a saját tempómba. Most is van 200k pénzem pluszba és a jelenlegi gépeimmel eddig minden feladatot megoldottam.
Majd valamikor megnézem az onlinet is de jelenleg plusszom sincs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127) Bal0924 válasza Kvelstadt (#124) üzenetére


Bal0924
aktív tag

"Szóval imádom ezt a játékot, és megfertőztem egy haveromat aki tegnap meg is vette."

Én hasonlóan jártam el, 3másik baráttal, látták mivel játszom, nézték egy kicsit és megvették. Sajnos még csak az alapot, de még kisülhet belőle több is. (és terjed, mer minimum az egyik barátja is megvette, pont így..)

(#128) Kvelstadt válasza Bal0924 (#127) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a jó benne hogy nem reklámoztam. Nem mondtam hogy ilyen mwg olyan jó, csak meséltem a játékmenetről a játékmechanikákról míg nem bírta tovább. :D
Mondjuk listán volt neki de bizonytalan volt.

Ha coopba bemegyek valakihez és megcsinálok neki egy küldetést akkor neki megmarad az küldi újra teljesíthetőnek? Amiatt kérdezem hogy emiatt neki ennyivel rövidebb lesz az adott "pálya"?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#129) Bal0924 válasza Kvelstadt (#128) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Amit megcsinálsz, megcsináltok a host világában, azt nem lehet újra megcsinálni.
De így is sok küldetés van. együtt meg szórakoztatóbb. Legfeljebb új profilt csinál és megcsinálja. Nekem is több profilom van és az egyiken többen játszunk, a másikon meg egyedül próbálkozom. Esetleg másik küldetést sózok rá és én csinálom meg, amit akkor nem tudtam.

Én sem reklámoztam (annyira) csak közvetítettem, mikor játszottam és megtetszett nekik.
Egyébként kb én is így vettem meg. A Mudrunner-t kipróbáltam, de nem tetszett a menete, és mondták hogy a Snow-ban jobbak az utak. Ránéztem és megvettem.

(#130) Kvelstadt válasza Bal0924 (#129) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Értem. Akkor én majd lehet átmegyek máshoz de hozzám egyelőre senki. 😃

Én nem ismertem a mud runnert de nem is szeretem eggyik szimulátort sem. Nem tudtam ez miben más.
Aztán láttam a videót róla és először azt gondoltam, na mégegy kamilyonos szimulátor valami. Menni az utakon, dögunalom.
Aztán mutatták a videóba hogy a fél teherautó a sárba van merülve és küzd kinlódik.
Na akkor jöttem rá hogy ez valami más, és hogy nekem ez kell! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#131) Bal0924 válasza Kvelstadt (#130) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Sőt, felborulsz és rakhatod vissza a rakományt daruval, már ha van darud..

A Mudrunner, csak sárutak vannak, legalábbis amit csináltam. (Epic ingyen adta, így tudtam meg hogy van ilyen játék)

(#132) copass válasza Kvelstadt (#130) üzenetére


copass
veterán

spintires volt az "ős" játék. hatalmasat szólt, de a fejlesztőt (Pavel Zagrebelnyy) nem akarta kifizetni az teljesen az Oovee. (köcsög kiadók...)
aztán lett egy "botrány" miszerint Pavel szándékosan elbaszta a multiplayert részt, ami játszhatatlanná tette a játékot. bosszúból mert a kiadó nem fizette ki...persze ez nem igaz.
Spintires egyfajta techdemo-nak fogható fel, mert eddig ilyen szintű terepszimuláció nem létezett. Ekkor jött képbe a Saber Interactive, aki Pavel-el összeállt és kiadták a Mudrunner-t, ami sokkal fejlettebb és játszhatóbb is lett. technikailag és tartalmilag is fejlődött, de még mindig nem volt az igazi.
Snowrunner azért lett ennyire sikeres, mert iszonyat sokat tartalmat tettek bele és könnyen fogyaszthatóvá tették. Látszik hogy nagyon komoly brigádot tettek mögé mindenféle téren.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#133) Kvelstadt válasza copass (#132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi kis töri órát.
Egyébként egy dolgot változtatnék. Hogy amit már jelez a térkép küldetést az inditható legyen menüből. Ne kelljen odamenni. Nincs internet meg telefon hogy úgy vállaljam el a melókat?
De ennek ellenére is nagyon élem. Melóba is eszembe jut hogy majd mit hogy merre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#134) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Hétvégén nagyot mentem.
Volt egy küldetés tegnap, michigan river islandról kellett átvinni egy ilyen hatalmas high saddle-vel vontatható fúrónak az alapját. Na hát sokat tanultam.
Pl hogy mi a különbség heavy duty és heavy duty között.
Nekiindultam egy kissebb géppel, nemtom a nevét de olyan mint pl a gmc. Ahogy kiértem a kikötőből és volt egy kis emelkedő ott feladta. Jobb motor, váltó, erós csörlő, minden ami kell de nem bírta felhúzni.
Na odamentem a pacific p12vel amit nemrég kaptam. Az annyit tud hogy diff lock és hátsó kerekes viszont a legjobb gumi van rajta amit eddig láttam. Aláakasztottam a nagy szerelvénynek. Megnyomtam agázt és úgy indult el mintha semmi gond nem lenne.
Ja és ennek a power to wight értéke vagy 6egység volt, míg a másiknak maxos.
Ja és találkoztam egy új kihívással is, mégpedig azzal mikor nem férek el. A smithwile damnál a hegyről lefele volt párcrész ahol alig fértem el úgy, hogy ne boruljak le a hegyről.
De biztos ki volt mérve ez előre, mert felesleges hely a kanyarokban egy centi sem volt.
És mikor végre leadtam a küldetést, az a megkönnyebbülés mint egy ds bossfight után.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#135) copass válasza Kvelstadt (#134) üzenetére


copass
veterán

ki kell ismerni a helyszín adottságait, elfér-e bármi, felmegy-e, borul-e,stb...
ezért érdemes mindent bejárni egy scout-al, ott már lehet látni hogy ha alig fér el a sziklák között akkor oda nem megyek teherrel,stb.
a rövidebb utak mindíg megvannak nehezítve kegyetlenül.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#136) Kvelstadt válasza copass (#135) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaja úgy szoktam hogy ha új map akkor scouttal végigmegyek a tornyokon meg felveszem az összes küldetést amit csak tudok.
De jó példa smithvile dam ahol vannak olyan utak amik nem is léteznek ha nem scouttal vagyok. :D
Egyszer már vittem az első mapon ilyen fúrótorony alkatrészeket, de akkor csak a sár volt az ellenség. Ilyen nem volt hogy leborulhatokvagy hogy nem férek át.
De amúgy rohadt jó volt ez a küldetés, meg vagy 2óra hosszú.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137) copass válasza Kvelstadt (#136) üzenetére


copass
veterán

nagyon jól megvannak tervezve a pályák. én általában nem rizikózók, inkább kerülök és "vonatozok".

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#138) Kvelstadt válasza copass (#137) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az 1 és 2 nekem inkább sárga. Sokmindennel átmentem ott.
Na mondjuk ezzel a drill rig hatalmas cuccal nem. 2nél beszorultam az elején.
3. Ha onnan kellett valami inkább hoztam az első mapról mert ot csak simán végiggurultam, neh ezebb fennakadás nélkül.
5. Ott van egy rész ami nagyon befelé dől és egy fa is van ott nem egyszer akadtam be.
6. Mikor először átmentem ott, ilyen félisten szinten éreztem magam. Még a sárban is jobban bíznék mer abba megtapadok. De a kőröl ha lecsúszok akkor nem csak a motort éri el a víz.. :D

És egyetértek, baromi jók a mapok!

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139) copass válasza Kvelstadt (#138) üzenetére


copass
veterán

1.nekem a kezdeti vasakkal elég nehéz volt: egy rövid mocsár után egy lejtő, ami oldalra is lejt és aztán a mély sár. az egy kegyetlen szivatós rész. persze acéllal megpakolva mi mással! :D
5. engem mindig egy ág fogott meg, egy krvaág! :D
6. a sziklák eszetlen nehezek, mindegy mivel mész rá. tombola nagyon. de ami aranyos hogy végre átmész rajta és van egy rohadt hosszú és meredek emelkedő kövekkel megszórva...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#140) Kvelstadt válasza copass (#139) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most úgy játszom hogy próbálom nem használni az azov64131et mert az kb kinyírja a játékban a feljődési ívet. Viszont cserélgetem próbálgatom az újabb gépeket és van hogy akad jobb mint a korábbi, és így érzem azt ahogy egyre jobb gépekhez férek hozzá.
Ami a garázstól megy le sárga út, na az se egy teherautónak való útvonal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141) copass válasza Kvelstadt (#140) üzenetére


copass
veterán

igen. az nagyon OP az elején, az egyik legjobb vas a játékban.
ó én sokat mentem ott le kisebb teherautóval, be lehet azt nyomorítatni! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#142) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A Year 2 Pass többek között tartalmazza a "Tatra dual pack" kiegészítőt. Ezeket a gépeket próbálta már valaki?

(#143) copass válasza Corpuscle (#142) üzenetére


copass
veterán

igen. jó vas mind a kettő. általánosságban elmondható hogy nem csak löknek valamit, hanem tényleg igényesek a frissítések.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#144) Corpuscle válasza copass (#143) üzenetére


Corpuscle
őstag

Azt vágom, hogy mit tartalmaz. :) Konkrétan a két jármű érdekelne milyen.

Ok, szerkesztetted. :)

Este be is húzom a Year 2-t. Igaz még van mit tenni itt is.

[ Szerkesztve ]

(#145) copass válasza Corpuscle (#144) üzenetére


copass
veterán

simán megéri, a jövőbeni frissítések miatt is.
amurt még most kezdtem el nyitogatni...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#146) Corpuscle válasza copass (#145) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tatra 813 első benyomások. Yukon térképén próbáltam, van benne erő. Hatalmas tank (380 liter), ami bővíthető (+160 liter). Ráadásként kapcsolható AWD, Diff. lock. A variálhatóság a gyengéje (amúgy szeretem a sideboard bed-et, így örülök, hogy ez van rajta).

Én még csak az említett térképen vagyok, próbálom beindítani a termelést. :)

(#147) centrino


centrino
aktív tag

Kola Peninsula drasztikusan nehezebb volt, mint az előző pályák, de tetszett.

Yukon nekem valahogy eddig nem jött be, ellenben Wisconsin Mitchigan után az új kedvencem. Szép, változatos, jó az egész pálya "hangulata".

Amur igazi kihívás, még csak ismerkedünk... Az új Zikz már megvan, volt pár óra szenvedés vele.

Don pedig, az eddigiek alapján nagyon tetszik.

(Leginkább a már beígért PS5 next gen update-et várom)

[ Szerkesztve ]

(#148) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én tegnap megakadtam egy küldetéssel lake islqndnál.
Oversized cargo. 4egység hosszú konténert kéne elvinni, de a bqj az hogy olyan szűk helyen kell átvergődni azzal a hosszú utánfutóval és hely sincs megfordulni. Valahogy kikvergődtem onnan majd felborultam de nem tudom hivatalosan hogy kéne itt közlekedni, és ezt 2x kéne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#149) centrino válasza Kvelstadt (#148) üzenetére


centrino
aktív tag

Minden megépíthető híd küldetést már megcsináltál? (sok Wooden Planks kell arra a mapra)
Mi a küldetés neve? Sajnos már nem emlékszem, honnan hova kell vinni?

(#150) Corpuscle válasza centrino (#147) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én sorban haladtam, pucoltam ki a térképeket, egyelőre így folytatom. Taymyr-ig a KHAN 39 Marshall-on kívül (Alaska közepe táján szereztem be) más orosz, illetve egyéb dlc-s jármű nélkül. Mod-ot egyelőre nem piszkáltam, majd egyszer lehet. Ha újra kezdeném (amit nem fogok), csapatnám neki, amit bír.
Korábban volt szó a fejlődésről, nehézségről. A fenti formában nekem Michigan utolsó (?) küldije volt a csúcs (Kola Peninsuláig). Én átrángattam a vizes sziklákon azt a behemótot, majd persze felakadtam a fatuskókban. Miután sikerült, nem kicsit könnyebbültem meg. Alaskából meg sem maradt bennem semmi nehéz küldetés. Ez volt a leglazább. Taymyr-t meg már az orosz gépparkkal megint nem éreztem olyan vészesnek. Kola-t nem szerettem. Csak a szívatást éreztem végig. Eddig Yukon sem vészes, itt baromi sokat kell ugyanazokon az útvonalakon közlekedni. A játék eleje volt még kemény, mire kitapasztaltam a dolgokat. Az aszfalt gumis sárban dagonyázás sem volt túl felemelő. Megváltás volt az első jobb abroncs. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.