Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#701) chris0000


chris0000
őstag

most ez, h van? már elérhető a year 4 pass ps storeban is, de ezt nem későbbre tervezik a + tartalommal? ezt most ha ma megveszem már használhatom is a benne lévő seasonokat?

[ Szerkesztve ]

(#702) UberMutant válasza chris0000 (#701) üzenetére


UberMutant
őstag

megveszed és vársz amíg kiadják.
negyedévente szoktak 1-1-et kiadni

(#703) chris0000 válasza UberMutant (#702) üzenetére


chris0000
őstag

ahh igen, most néztem.. a season 12 ami most ma aktíválódik, year 3 pass tulajoknak...

(#704) chris0000


chris0000
őstag

hi. miért nem tudom használni a year pass 3-at? most vettem meg, de lakat van az összes ahhoz tartozó régión... thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#705) chris0000 válasza chris0000 (#704) üzenetére


chris0000
őstag

sikerült, le kellett tölteni...

(#706) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valaki járt már úgy, hogy a textúrába esett egy vontatmány ami nem mozdul és restartolni sem engedi mert mellékküldetés? Az új mapon a Dinner Served az érintett mikor húztam át a hídon. Természetesen isntant ALT+F4, de ez a bugos foshalmaz pont akkor mentett rá automatikusan. Valami ötlet?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#707) khalox válasza Triathlete (#706) üzenetére


khalox
őstag

Úgy emlékszem nincsen olyan küldetés, amit ne lehetne restartolni. De lehet, vissza kell menned az eredeti helyre, ahol felvetted.

(#708) CactuS válasza Triathlete (#706) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem volt, igen, a földművelős DLCnél volt, hogy beakadt félig a föld alá és semmivel nem tudtam kirángatni, néha ha megpróbáltam, akkor meg kilőtt a levegőbe.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#709) Triathlete


Triathlete
senior tag

Köszönöm, a kiindulási pontnál valóban engedte!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#710) csomi1977


csomi1977
tag

Sajnosos ez a játék játszhatatlan Mac-en. Folyamatosan eltűnnek a mentések . Visszatöltésnél mintha most kezdeném a játékot.

(#711) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valaki próbálta az új gumikat? Dacára annak, hogy ugyanazokat a jellemzőket adja a három terepviszonyra van érdemi különbség, mit tapasztaltatok?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#712) fant0mi válasza Triathlete (#711) üzenetére


fant0mi
addikt

A scoutokon kifejezetten jól teljesít.
A teherautókon továbbra is az OHD1 gumit használom, ha tudom.

(#713) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok.
Tudja valaki milyen időközönként szokott lenni akció az új szezonokra?
7.-ig van meg, behúznám a maradékot is ha lenne valami akció rá.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#714) UberMutant válasza Shkiz0 (#713) üzenetére


UberMutant
őstag

(#715) Shkiz0 válasza UberMutant (#714) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pc-n tolom az lemaradt :P
De köszönöm.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#716) khalox válasza Shkiz0 (#715) üzenetére


khalox
őstag

Attól függ melyikre vetted, Steam-re vagy Epic-re... Utóbbi nekem olcsóbbnak tűnt mindig, és van rendszeres leárazás is, de inkább csak a régiekre, az újak még egy darabig a rendes áron mennek.
A Year 3 Anniversary érte meg anno a legjobban, mert ugye Year 4 még nem volt. Így egyelőre én is várok, hátha kicsit olcsóbban is fogják adni.
Ha Steam, akkor meg: isthereanydeal.com-on érdemes figyeltetni.

(#717) Shkiz0 válasza khalox (#716) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Epic, akciósan vettem az eddigi seasonöket is, akkor várok én is :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#718) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ha valaki tolja az Expeditions-t Xbox-ról, akkor egy tipp: az alapból jelenlévő microlagok, akadások ellen tökéletes megoldás, ha offline módba teszed a boxot. Nem értem az okát, de tényleg működik. Gyerek kapta ajándékba a játékot, de már engem idegesítettek az akadások. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#719) chris0000


chris0000
őstag

hi. PS5-ön tolja vki a Expeditionst? thx. üdv.

(#720) Triathlete


Triathlete
senior tag

Pc-n igen, de az irányítás átvariálás miatt egyelőre ejtettem míg van 1,5map a Snowrunner hard mode-ból a 100%-ig.
Nektek, hogy tetszik?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#721) Corpuscle válasza CactuS (#718) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor nem csak nálam van ez a hiba. Elég zavaró, lényegében mindegy mit csinálsz a térképen (távcsőn nézelődsz), jelen van a lag.

(#722) CactuS válasza Corpuscle (#721) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha offlineba teszed a boxot kisimul teljesen, pöpecül fut. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#723) CactuS válasza Triathlete (#720) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

PCre még nem vettem meg, xboxon igen, megőrültem attól, hogy a másik oldalon van a váltó gombja. Egyébként jók az új funkciók, de ezek mehettek volna a snowrunnerbe is. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#724) Triathlete válasza CactuS (#723) üzenetére


Triathlete
senior tag

Videók alapján nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ez jó meg nagyon szép, de elsüthették volna a S4-ben. :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#725) fant0mi válasza CactuS (#723) üzenetére


fant0mi
addikt

Van egy beállítási lehetőség, hogy felcseréli az LB RB gombokat, és akkor olyan lesz, amit megszoktál.

(#726) Holgi


Holgi
csendes tag

Üdvözlet! Segítségre lenne szükségem. Fél év után ismét elővettem a játékot, és egy elég méretes frissítés után tudtam csak belépni. Ami feltűnt, a módok egy része nem volt elérhető. Próbáltam újra letölteni a játékon belül, de nem jártam sikerrel. Ha valaki tudna ötletet adni mit tegyek, megköszönném! A játék az EPIC Games felületen van meg, ha belépek a könyvtáramba ez a kép fogad. Én az alap baloldalival lépek be, a jobboldali mi célt szolgál?

(#727) CactuS válasza Holgi (#726) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A jobbos az a PTR, azaz azon tudod te is tesztelni a közelgő frissítéseket. Ott nem marad meg a progress, törlődik a frissítés után.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#728) Holgi válasza CactuS (#727) üzenetére


Holgi
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#729) Holgi


Holgi
csendes tag

A módok telepítésével kapcsolatban Valaki tudna ötletet adni?

(#730) xrvman válasza Holgi (#729) üzenetére


xrvman
őstag

Játékon belül van mod browser, ott tudod megnézni letölteni és aktiválni a modokat. Ha csak böngészni szeretnéd, itt tudod megtenni.

(#731) Holgi válasza xrvman (#730) üzenetére


Holgi
csendes tag

Köszönöm amit segítségül írtál, de az adott oldalon (SnowRunner Mods-mod.io) be vagyok jelentkezve, ennek ellenére a játékon belül belépve a mod browserbe, kiválasztom a modot, a subscribe gombra kattintva a következő szöveg jelenik meg (1 mods are loading... ) aztán hosszú ideig (akár fél óráig is!) nem történik semmi. A download completed ablak nem jön be. A régebbi 2 éve feltöltött módok közül pár, nem mindegyik a játékban megjelenik, de a mod browserbe a letöltöttek között nem látja őket. :(

(#732) Holgi


Holgi
csendes tag

Úgy néz ki megtaláltam az okát, ami miatt nem tudok a játékban módokat hozzáadni. SnowRunner Mods-mod.io oldalon valami véletlen folytán kétszer vagyok bejelentkezve, két különböző Display name-el, mi ilyenkor a teendő? A játékban használt Display name-et megtartva a másik account -om törlöm?

(#733) xrvman válasza Holgi (#732) üzenetére


xrvman
őstag

Esetleg igen és ugyanazzal a név jelszó párossal legyél a játékban is.

(#734) Holgi válasza xrvman (#733) üzenetére


Holgi
csendes tag

Köszönöm, próbálom.

(#735) chris0000


chris0000
őstag

hi. nem tudom Ti, h vagytok vele, de ez az Expeditions.. a Snowrunner után, egy dögunalom szüttyögés a kihalt, élettelen területeken. kipróbáltam a régiókat, de hamar beleuntam.. a scout hangja ilyen: zszszszszszszszszsz. semmilyen PS5 dualsense feelinget nem tapasztaltam, mint mondjuk a Snowrunnerben, ami ott elég jó. a drón is borzasztó lassú. PS5 verzió volt, el is adtam.

[ Szerkesztve ]

(#736) Triathlete válasza chris0000 (#735) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nálam törlés lett a vége. Kétszer futottam neki, de már attól megőrültem, hogy minden alkalommal mikor magyaráz valamit a játék megáll teljesen. Amivel nem lenne baj, de ez 20mp-ként történik. Drón meg a többi szarság is inkább plussz nyűg. Legalábbis én így éltem meg.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#737) copass válasza chris0000 (#735) üzenetére


copass
veterán

expeditions egy vicc...asset recycling! :D steamen meg is kapta a vegyes értékelést.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#738) fant0mi válasza copass (#737) üzenetére


fant0mi
addikt

Hát nekem eleve voltak fenntartásaim, mert Snowrunnerben sem szeretek scoutolni.
Aztán a youtube videók és streamek meggyőztek, hogy nem nekem való, ezért meg sem vettem.

(#739) chris0000


chris0000
őstag

hi. nem tudja vki esetleg, h pontosan milyen kormányokat támogat a játék? thx. üdv.

(#740) fant0mi válasza chris0000 (#739) üzenetére


fant0mi
addikt

(#741) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

PTS-en kint van már pár napja a 13. évad.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#742) chris0000 válasza fant0mi (#740) üzenetére


chris0000
őstag

thx, én is ezt találtam... azt hittem már van vmi újabb lista, és több kormány is bekerült esetleg... Fanatecre gondolok.. üdv.

(#743) chris0000


chris0000
őstag

hi. ez most akkor jó a PS5-höz vagy nem, mert itt meg nem látok semmilyen támogatást?
thx. üdv.

(#744) JulesTS válasza chris0000 (#743) üzenetére


JulesTS
őstag

Biztos jó, de ez gyerekjáték. Ennyiért inkább használt T150-et vennék.
Inkább a kormányos topikban kérdezd ha más véleményére is kíváncsi vagy:
https://prohardver.hu/tema/a_nagy_kormanyos_topik/friss.html#forum-nav-btm

(#745) chris0000


chris0000
őstag

a kontrollernek a hangját lehet vhogy állítani? játék közben vmitől sokkal hangosabbak lettek a váltások, egyéb hangok.. thx.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.