Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner

Hozzászólások

(#601) fant0mi válasza CactuS (#600) üzenetére


fant0mi
addikt

Már Maine-ben vagy? Vagy összevissza haladsz?

(#602) CactuS válasza fant0mi (#601) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Áh, dehogy, csak ki akarom szedni a Tayga 6455B-t. Michigan 100%-os, a többi térkép 4-33% közötti. Csak itt volt a Tayga-n kivül az Aramatsu Forester is, az se volt még meg. Egyébként vannak szivatós részei a pályának rendesen, de jól fizetnek a küldik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#603) fant0mi válasza CactuS (#602) üzenetére


fant0mi
addikt

Az a 2 nekem is szívem vágya. Meg majd a Zikz 605R. Többi nem mozgat.

(#604) CactuS válasza fant0mi (#603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A legszarabb eddig a Zikz 605R volt, mármint odáig eljutni és kiszedni, nagyon kemény az a térkép. Ahhoz képest viszont relative keveset használom azt a gépet. Maine-ben nagyon bejött a WS 6900 TS. Zabálni zabál, mint minden amerikai, de ekkora kerekekkel lowland közepén gyakorlatilag H-ban végiggázol mindenen (highrange váltóval).

Ezért is várom a Mastodon DLC-t még akkor is, ha fizetős lesz, az egy szép nagy dög. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#605) fant0mi válasza CactuS (#604) üzenetére


fant0mi
addikt

Három jenki gépem van, az F750, a Cat745C és a kis Loadstar. A Twinsteert akarom még kipróbálni, kezdem a pótkocsikat megunni, mert mindig vissza kell vinni. Yukonban is inkább winch-csel kötöttem össze két platós kocsit, úgy vittem 4 árut. Egymást ki tudják húzni ha baj van, egyszerűen recoverelhetők. Egy baja van, hogy kb így fele a sebesség, mint szólóban.

(#606) CactuS válasza fant0mi (#605) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, a Forestert most kipróbáltam, az valami hatalmas csalódás, én nem értem, hogy miért szeretik az emberek. Pótkocsival eszméletlen lassú és gyenge, gyakorlatilag üresen is szenved vele.

F750-et én is nagyon szeretem, gyönyörű, ahogy röfög.

TS nekem itt bejött, csak néhány mapon nem lesz az igazi, mert a magassága miatt kicsit borulékony és kell hely a forduláshoz.

Ha Sietek, akkor Voron 4380 vagy Azov 5319, utóbbi orra immunis a sérülésre, de szó szerint!

A hangja miatt vettem meg a GMC Brigadier 8000-est is, viszont van egy olyan "feautre"-je, hogy trailernél simán felágaskodik a hátsó kerekeire. Látványos és vicces viszont elég kihívás így vezetni. :DDD

Ingyenesek közül még a Paystar 5070 szokott futni, a fizetősökből pedig a WS 1424, erre lehet tenni Roofracket is - igaz kicsit billeg tőle -, plusz van AWD és diffl lock is már.

Alapvetően sajnálom, hogy ennyire leírták a fejlesztők az amcsi gépeket, pedig a legtöbbnek eszméletlen hangja van és jól is megy terepen, csak a tank nevetségesen kicsi vagy a fogyasztás nevetségesen nagy.

A szállítást adom, elég idegesítő, amikor a világ végén megcsinálsz valamit, majd még mehetsz vissza a pótkocsival. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#607) fant0mi válasza CactuS (#606) üzenetére


fant0mi
addikt

Vettem két Twinsteert. Wisconsinba egész jó, messzire vinni 4 metalt, a garázs mellet van a gyár. Recover, aztán hajrá.
A Voronok tök jók. Én a D-t szeretem, az a nyisszogó hangja :D
Azov 5 szaladós, de hamar kifogy a nafta. A 6-os lassú, bár univerzális, szeretem. A 7-es az egyik legjobb jármű, csak nagyon lent van a fülke. Egy későbbi mapon lesz hozzá aktív felfüggesztés, azt várom már nagyon. Az Arcticot csak Kola Peninsulán használtam, egyébként szar, kanyarodsz és fel is borul.
A modern Tayga eleinte szuper volt, aztán az egyik update-nél elcseszték, terhelten alig akar megmozdulni.
A Tayga B viszont ígéretes, kéne nagyon.

(#608) CactuS válasza fant0mi (#607) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem voronból a Grad tetszik, ahogy prüszköl, plusz ugye kapcsolható az AWD+Difi is, az is jó. Azovból a 7-est sokan dícsérik, megvan hozzá az aktív felfüggesztés, meg elvileg az egyik legjobb jármű arra, hogy túlpakold cuccokkal. Nekem valahogy eddig háttérbe szorult.

Kisebbik Tayga-t az elején sokáig használtam, mert ugye viszonylag könnyen elérhető, a nagytesó meg most lett meg - azért volt szívás dögivel, mire unlockoltam, időben hosszabb jóval, mint pl. a 605R, bár kevésbé akartam idegrohamot kapni. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#609) Tegla80


Tegla80
addikt

Csak egy èszrevètel. A pótkocsit singli modban lehet törölni is ha nem akarjátok hazavinni.Igen,bukod az àràt,de ennyi bőven belefér hisz bago az áruk.

Sony® & PlayStation®

(#610) copass válasza Tegla80 (#609) üzenetére


copass
veterán

azzal lehet viszont pénzt keresni, hogy visszavisszed a térképen elszórt pótkocsikat és eladod.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#611) fant0mi válasza copass (#610) üzenetére


fant0mi
addikt

Ebből gazdagodtam meg. :)
Egyszer összeszámoltam, már nem emlékszem az összegre, csak arra, hogy sok kicsi sokra ment, és ezekből vehettem fasza teherautót.

(#612) copass válasza fant0mi (#611) üzenetére


copass
veterán

legjobb taktika, pláne úgy hogy vehetsz több egyforma gépet. én azt csináltam hogy mindig vontattam magammal pár szervízesfelépítéményt a map végén meg csak behívtam a garázsba és eladtam.
fú mennyi időt elcsesztem az elején hogy a kész mapokról összegyújtöttem a pótokat! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#613) Tegla80 válasza fant0mi (#611) üzenetére


Tegla80
addikt

Én meg a multibol,de mindenki másképp üti el a szabadidejét. :D

Sony® & PlayStation®

(#614) fant0mi válasza Tegla80 (#613) üzenetére


fant0mi
addikt

A 12 millió az szép, azt hittem elég jól állok 2,7 Mio-val. :D
Most kezdtem Wisconsint (sorban megyek), az első térképen fejezem be a kis feladatokat ma. Utána jöhetnek a főküldetések, de ahogy nézem Yukon 2 lesz ez, amennyi cuccot meg kell mozgatni...

(#615) fant0mi válasza CactuS (#604) üzenetére


fant0mi
addikt

Úgy olvasgatom itt-ott, hogy a következő szezonnal jöhet a Mastodon dlc, meg az xbox coop javítás, valamint a platformfüggetlen mentés. Már várom.
Elvileg 2 hét

(#616) CactuS válasza fant0mi (#615) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, az jó lenne. Bár xboxra elég combos lesz majd megvenni megint az S1-S3-at, na meg az extra autókat. De majd alakul. Júniusban elvileg jön a D4, oda pár gyerekkori cimborával benézünk, szóval nem sietek. A mastodon-t viszont nagyon várom. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#617) fant0mi válasza CactuS (#616) üzenetére


fant0mi
addikt

Mastodon 2023.05.25. 16:00UTC

(#618) xrvman válasza Tegla80 (#613) üzenetére


xrvman
őstag

Hol és kikkel szoktál multizni? Steamen?
Én most így állok az alappal, persze én is multizok Steamen majdnem minden nap esténként másodmagammal.

Jelenleg moddolt mapokkal megyünk, a Mojave desert-tel, egész jól megírt. Előtte a Higway haulin the region mapon mentünk, az is jól meg lett csinálva.

(#619) fant0mi válasza fant0mi (#617) üzenetére


fant0mi
addikt

Mastodon. Első blikkre:
PRO
Nagy, erős.
Crane, bed, trailer combo.
Van saját 3 férőhelyes platója is, de akkor nincs daru.
A daruja hátul van.
500 literes üzemanyagtartály.
140 liter pluszban a tetőre, javító is van.
Mindeközben 15-16 literes fogyasztással elszaladgál.
61 collos abroncs.
Két féle offroad gumi, sok féle sárgumi, van láncos is.

CON
A kanyarodás nem az erőssége.
Csak 4 winch pont.
Alacsonyan van a kipufogó, lehetne tetőre kivezetett is...
Méretéhez képest alacsony ground clearance

[ Szerkesztve ]

(#620) copass válasza fant0mi (#619) üzenetére


copass
veterán

nekem az a bajom vele, hogy alacsony nagyon. felakad minden xaron...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#621) fant0mi válasza copass (#620) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, igen, pont szerkesztettem még hozzá ezt.
Egy aktív felfüggesztés upgrade még lehetne majd.

(#622) fant0mi


fant0mi
addikt

Többször beszaggat a játék xboxon. Mint amikor menteni szokott, de valójában nem ment. Kéne a patchre is egy patch. :)

(#623) fant0mi válasza copass (#620) üzenetére


fant0mi
addikt

Advanced special váltónál a H állás kissé furán lassú. Majd megnézem a sima speciallal is.

(#624) fant0mi válasza CactuS (#616) üzenetére


fant0mi
addikt

A platformfüggetlen mentés még várat magára, de jele már van. [link]

(#625) Joccc07 válasza fant0mi (#624) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, itt már benne van egy ideje. Szeptember környékét ígérték.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#626) akyyy


akyyy
senior tag

arra van megoldás, mod (tényleg, vannak jópofa, esetleg ajánlott modok, PC), hogy ha térkép nézetből visszamegyek játék nézetbe, akkor az autó teljesen meg van állva, nem onnan folytatja, ahonnan kiléptem.

(#627) CactuS válasza fant0mi (#624) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jól hangzik ,egyelőre kibontakozott egy új irány. Csináltam a fiamnak egy saját profilt és úgy játszunk, így van multi is (ő az xbox gamepass alapjátékkal + meg megvettem a mastodont xboxra, hogy az elején legyen valami, ha gond van).

Kicsit xbox téma, de hátha tudtok segíteni. Később, ha már nagyobb lesz és esetleg saját xbox-a lesz, akkor ha arra megosztom az én fiókomat, akkor pl. az erre megvásárolt Snowrunner xbox dolgaival ugyanúgy tud majd játszani, mint most, ugye? (Azaz a saját fiókjára menti a progresst én nem az enyémre, ugye?) Bár szívom a fogam azért megvenni oda is mindent, kvázi duplán - bár a Y1,Y2 akár még kulcsos oldalakon lehet olcsóbban találni -, de nagyon tetszik neki, hogy ketten tudunk benne játszani. Egyébként oké, hogy kb. 5 méterre van az XSX és a PC, de eddig hibátlan a multi. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#628) Grawens válasza CactuS (#627) üzenetére


Grawens
senior tag

Kipróbálom neked.
Nagyobbik fiamnak anno odaadtam a XOX-et, amire Home-olva van a fiókom. Ezen a boxon van mindegyik gyereknek a fiókja is. A saját boxomon (XSX) csak bejelentkezek a fiókommal és így tolom. A játékokat az én fiókomra veszem mindíg, egy két kivétellel, ahol nem űködik a Homeolás.
Konkrétan a SnowRunnert még nem próbákltuk ki, de holnap porondra kerül. :K

(#629) CactuS válasza Grawens (#628) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#630) Grawens válasza CactuS (#629) üzenetére


Grawens
senior tag

Kipróbáltuk.
Minden Season és DLC működik, természetesen a gyerek saját profiljával és saját mentéssel. ;)

(#631) CactuS válasza Grawens (#630) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szuper, nagyon szépen köszönöm. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#632) fant0mi


fant0mi
addikt

Season 10: július 18.
Egy új régió (2 map), 2 új jármű, egy újfajta nagydaru, javított Mastodon, stb.

(#633) fant0mi


fant0mi
addikt

Kijött az új patch és a Season 10.
Cactus, már van cross save (PROS), külön kell regisztrálni.

(#634) Triathlete


Triathlete
senior tag

Valakinek van valami jól bevélt receptje, hogy mentsen át egyik mapról üzemanyagot a másikra? Michigan kivégezve, ma meglesz Alaska is, de Taymyrban kemények az árak.
Kodiakkal 1800+200 liter mozgatható, de hátha van jobb ötlet.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#635) fant0mi válasza Triathlete (#634) üzenetére


fant0mi
addikt

Mármint régiók között? Pl Michiganből Taymyrba?
A legnagyobb fuel addon az 5600TS 5 tengelyes kocsin van, az 2800 liter. Wisconsinban lehet felfedezni.
Az Azov7-nek lehet nagyobb a tartálya, hosszú az alváza, de sztem az is max 2000 liter.

(#636) Triathlete válasza fant0mi (#635) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszönöm!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#637) fant0mi válasza fant0mi (#635) üzenetére


fant0mi
addikt

Meg a minap érkezett Season 10 új pályáján egy egyszerű feladattal megszerezhető (egy scout fuel trailert kell vinni a kamionhoz, feltankolni, és 240 javító ponttal javítani) Kenworth kamionra is van 2800-as tartály.

(#638) Triathlete válasza fant0mi (#637) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ránézek köszönöm.
A dolog háttere, hogy egyszer már elég messzire jutottam magamtól viszont most egy második nekifutással, igyekeznék jobban kézben tartani az anyagi részét a dolgoknak és a maxot kihozni. Emiatt, hogy az első két map kivégezve, az otthagyott halom üzemanyagot szívesen használnám fel másik pályán. Alaskában négy darab Fuel Carrier Semi-Trailer van tele mellette pedig két kisebb. Csak a négy "nagy" trailer majd 15.000liter üzemanyag. Megéri áthurcolni, még a kétszeri deploy ellenére is, ha 6 creditbe kerül egy liter. Továbbá perverz tudom, de kíváncsi vagyok meddig tudok eljutni úgy, hogy sorban a játék által biztosított járműveket és a meglévő üzemanyagot használom.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#639) CactuS válasza fant0mi (#637) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még nem volt időm, de nagyon szimpatikus a 2 új teherautó, lehet végre az orosz vonalon túl is lesz értelmezhető alternatíva - bár én eddig is használtam azokat, csak hát a többség iszonyatos benzintemető, nagyon kicsi tankkal.

Azt másnál is csinálja néha, hogy elfelejti a season passt a játék? PCn megvan a year 3 kiadás, tehát abban benne van minden, meg vettem pár autós kieget, de van, hogy belépek és valamelyik pályán ott a lila lakat. Xboxon megvan a GP alapjáték + oda megvettem a Season Pass 3-at, de ott is néha úgy indul, hogy nem elérhetőek a cuccok. Aztán kilépek, belépek és max 2-3 indítás után megint jó. :F

Egyébként tök jó offmeta járművekkel is menni, egyik délután gyerkőccel multiban "szenvedtünk" jó 1,5 órát pár szinte stock Hummerekkel- baromi jó hangja van -, próbáltuk az upgrade-eket kiszedni Alaskában. Jól szórakoztunk miközben dagonyáztunk és egymásba kapaszkodtunk. Persze az egész lerendezhető lett volna egy jó 10 perc alatt, ha kihozom a fullos tatarint, de ez többet ért. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#640) fant0mi válasza CactuS (#639) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem volt egy időszak hogy elfelejtette xboxon, lila lakatok voltak, pedig fel volt telepítve, meg is volt vásárolva.
A játék főmenüben a change profile(Y gomb) megnyitva, majd a saját profilom újból kiválasztva megoldotta. Mostanában nem csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#641) fant0mi válasza CactuS (#639) üzenetére


fant0mi
addikt

A Kenworth kamiont tegnap összeszedtem. A középső motor van meg hozzá, a legjobb motor is rajta van az új mapon, de ahhoz hidat kéne javítani. Nincs hangulatom hozzá.
Na szóval elvittem Amurba. Hegyen felfele csak lendületből. Ha megállsz, csak rezegnek a kerekek. Szóval nagyon kéne a legjobb motor bele. Nehéz a gép, mint a sár. Viszont simán tudja a 3-as plató plusz kisdarut. Nincs még egy ilyen. Vagy ami még szuper, hogy tudja a 1800-as üzemanyag tartály plusz magas nyereg kombót. Kimegy így a világból. Vagyis kimenne, ha meglenne a legjobb motor.

Szuper az új nagydaru is, felemel egy kamiont is. Csak jól megül tőle a kamion, kétszer olyan nehéz, mint a sárga orosz nagydaru. A Mastodonra, az 5600TS-re és az Azov7-re tehető még fel.

(#642) copass válasza fant0mi (#641) üzenetére


copass
veterán

legjobb motor is megvan gyorsan (hídat ki lehet kerülni simán), elég gyenge még így is. 71" gumi se olyan jók.
a másikhoz most oldom fel a második térképet, de attól se várok nagy csodát.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#643) fant0mi válasza copass (#642) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaja, a gyári gumijai semmitérők. Az MSH2 vagy 3 jobb, bár 2 collal kisebbek.
A Mastodon gyári kerekét javíthatták, mert jobb lett. Meg a lámpáján is faragtak, nem gyertyafényes hangulatú. A váltó viszont maradt rossz. Csak a finetune működik úgy, ahogy illene. De ezzel meg jobban eszik.

(#644) copass válasza fant0mi (#643) üzenetére


copass
veterán

igen. mastodonnal az a bajom hogy alacsony.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#645) CactuS válasza fant0mi (#641) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én közben megszereztem a nagyobb motort, hát azzal se egy szélvész, de értem, hogy valahol fogni kellett rajta a balance miatt. Gyári abroncs jópifa, de nagyon csúszik. Addig jutottam, hogy kinyitottam a második mapot, kirángattam a trutyiból a másik kamiont, de még nem javítottam meg, de ha nem alszom be, akkor összekapom még este.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#646) Triathlete


Triathlete
senior tag

Első négy map hard mode-on 100% az alábbi flottával. Ezekkel érdemes belevágni Ontario vagy BC-be? Nincs kedvem sorban haladni, de nem tudom mennyire kell pl. a 605r a boldoguláshoz, vagy egyéb összekukázandó jármű. Köszi előre is!

Michigan

Alaska

Taymyr

Lake Kovd

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#647) CactuS válasza Triathlete (#646) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gratula hozzá, nem semmi, nekem továbbra is a normál 100% a cél, de még az is messze van. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#648) fant0mi válasza Triathlete (#646) üzenetére


fant0mi
addikt

BC technikás helyenként, de nem nehéz. Havernál voltam coopozni, hogy megszerezzük neki a Kenworthot és a Macket, de úgy belelendültünk, hogy megcsináltuk 25%-ra egyszuszra. Tök jó pálya, élvezetes. Nem kell hozzá a 605R. Nyilván nem csináltuk végig az egészet, de nem tűnt nehéznek a maradék sem.
Én most Amurt csinálom, oda azért elkél a két nagy Zikz. És a NAI mapra még nem értem oda.

(#649) fant0mi válasza CactuS (#645) üzenetére


fant0mi
addikt

A Mack sem egy hűha. Én eladtam. Szegény olyan sérülékeny, belemész a sárba, aztán akkor is képes sérülni. Szerintem mindkét kocsira lesz valami patch, mert így nem jók. A Mastodonnak in nagyon jót tett a patch, fasza lett.

(#650) fant0mi válasza Triathlete (#646) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem sok közös van a flottánkban
Cat745c
Twinsteer
Loadstar
Dan
Tatarin
Aceton

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SnowRunner
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.