Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#4651) Breaker


Breaker
tag

Hello srácok,

A kovetkezo honapokban szeretnék GTX 580 SLi (2 utast) épiteni. Kicsit bizonytalan vagyok az áramellátásukkal kapcsolatban.

Számos helyen láttam hogy a max felvételuk az 250W, de valahol 300at is irtak, ami nem mindegy.
2 kártya ha pesszimistán számolok 600W, de ezt nyilván csak stressz test alatt lehet kihozni, játékok alatt szeirntem nem (még crysis/metro alatt sem).

A kérdésem az hogy van e valaki aki 850W táppal használja ezt a konfigot ill, hogy elméletben elég e, vagy inkáb menjek a 950W vagy kilowatt felé?

Udv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#4652) mad1 válasza Breaker (#4651) üzenetére


mad1
veterán

Bizony 500 folott fogyasztanak egyutt...Corsair 850w os tuti eleg.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4653) Kozek


Kozek
csendes tag

Sziasztok!

Lehetséges sli-be kötni egy gtx470-et és egy gtx 580-at??? :U

(#4654) balazs_t válasza Breaker (#4651) üzenetére


balazs_t
tag

Annak idején egy Zalman 850-essel hajtottam 2db 7950GT-t majd 2db 7950GX2-t :)) aztán 2db 9800GX2 Quad SLI-ben és mindig elég volt (tuningolt qx9650-essel). (És most ismét csatlakozom az SLI klubbhoz immár 3db Zotac AMP GTX280 kíséretében... ezt már persze egy kicsit erősebb Corsair HX1000-es táppal) Ahogy láttam GTX580 sem fogyaszt többet mint ezek a régi szépségek, szóval egy jó minőségű 850esnek el kell boldogulni vele.

[ Szerkesztve ]

(#4655) mad1 válasza Kozek (#4653) üzenetére


mad1
veterán

:(

Ne szemetelj ! = Steam

(#4656) Breaker


Breaker
tag

Oksi, koszonom a választ - ennek megfeleloen lovom be a tápot :)

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#4657) CosmO_O


CosmO_O
tag

Üdvözletem az Uraknak!

Két Asus 9600-as kártyát szeretnék SLI-ben használni, de sajnos a legkülönfélébb hibákkal adják fel a harcot. Két Mark06 teszt közben lefagy a gép, D3D hibát ad vissza, vagy csak eltolódnak a színek. Ha az egyik kártyát lecserélem egy Gigabyte 9600-asra, szépen dolgoznak együtt. Most kezdem az ismerkedést ez SLI rendszerekkel, de ha jól tévedek, alap kitétel a megegyező két kártya. Most akkor hogyisvanez?? :)

Előre köszönöm a segítséget!

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#4658) klac válasza CosmO_O (#4657) üzenetére


klac
aktív tag

Igen, jól tudod, SLI alapkitétel a megegyező két kártya, a gyártó nem számít.

(#4659) CosmO_O válasza klac (#4658) üzenetére


CosmO_O
tag

Köszönöm a gyors választ, bár még mindig furcsa, hogy két teljesen megegyező kártya meg összeakad :F

[Team Hungary - hwbot.org] |ASUS ROG|Intel|nVidia|

(#4660) klac válasza CosmO_O (#4659) üzenetére


klac
aktív tag

Igen, nekem is furcsa, valami oka biztosan van.
Nekem 2db ASUS 8800GTS 512MB. (G92) és 2db. EVGA 8800GTS 512MB. (G92) van jelenleg.
CrossFire Gigabyte GA-X48-DQ6 lapban, tehát hackelt SLI, WIN7 64 bittel és Hipro 700W táppal.
Minden variációban beleértve a slotokbani elhelyezést is teszteltem, de egyformán jól mennek, nincs semmi különbség.
Természetesen egyszerre csak 2 db. van a lapban.

[ Szerkesztve ]

(#4661) kanál01


kanál01
tag

sziasztok!

segítséget szeretnék kérni, új gépet építek, holnap jön meg 2db MSI GTX 480 Twin Frozr II kártya, és a 2 hónap múlva remélhetőleg új lap+proci, amibe SLI-be bele tudom a kettőt tenni

két kérdésem lenne: GTX 480 SLI-hez

-a mostani tápom elég, ha húznám a kártyákat is? a legtöbb tesztben 700w fogyasztást láttam max, (nálam 3 vinyó, 2 dvd, több USB és sok venti van a gépbe még...)

-I7 2600K P67 alaplappal, vagy I7 -950 X58 alaplappal vennétek ti új rendszert?
- az első megoldásnál gyorsabb a proci, de csak x8x8-ba menne a 2db GTX 480

előre is köszi a segítséget

(#4662) mad1 válasza kanál01 (#4661) üzenetére


mad1
veterán

Eleg lesz :K .

Ne szemetelj ! = Steam

(#4663) flash-


flash-
veterán

na megint bebizonyosodott hogy az SLi egy baromság..
gigabyte gtx 460 1gb oc videókártyám van
ez a kártya most 44138 ezer forint
Crysis2 ben ez a kártya full hd és gémer beállitások mellett 39.0 minimum és 48.6 maximum fps-t teljesített.

Ez a kártya SLI ben 30 minimum és 38.8 maximum fps-t hozott a tomshardware test szerint.

ez egész elképesztő és röhelyes.
gyengébben teljesít sli-ben?akkor mire jó az sli

egy radeon 6950 es kártya 59 minimum és 76.9 maximum fps-t hozott a crysis2 nél.

dejó hogy nem vettem még egy gtx 460at

asszem adom el a karimat és veszek 6950es radeont!

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4664) mad1 válasza flash- (#4663) üzenetére


mad1
veterán

70%os novekedest is elerhetsz a tarskartyaval... de a crysis2 t meg ne vedd alapul,meg ki sem jott hozza normalis driver.Nezd meg mas jatekokkal is azert..szvsz.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#4665) flash- válasza mad1 (#4664) üzenetére


flash-
veterán

de jobban jarok amugy ha eladom a gtx 460at és veszek egy 6950 et?mintha vennék a 460 mellé még egy 460 at?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4666) mad1 válasza flash- (#4665) üzenetére


mad1
veterán

Kb a teljesitmeny ua,csak ugye 2gpu...Viszonnt en nem koma atit,szoval elfogultan sli t csinallnek. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#4667) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok! Most váltottam gtx 460 sli-re és olyan gondom lenne, hogy a crysis warhead valamiért akadozik. 30 fps alá nem nagyon megy de akkor se folyamatos a játék hanem csomószor élvezhetetlenül beszaggat valamint grafikai hibákat látok itt-ott! Van a crysis warheadhez valami patch hotfix vagy driver amit érdemes feltenni és amivel jó lesz? Vicces, hogy a crysis 2 pedig full hd-ben hardcore beállítással 55 fps alá nem is megy :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#4668) KaakukK16


KaakukK16
aktív tag

Sziasztok!:)
775-s foglalathoz tudok mondani SLI lapot? 2db 1gigás GTX460 OC kerülne bele...mostani lapom ASUS P5Q Deluxe...ezen tudtommal nem hivatalosan,de lehetne SLI-t megoldani? :R

Köszi a válaszokat!(Várom a helpet minnél elöbb)

(#4669) KaakukK16


KaakukK16
aktív tag

Másrészt alplap függő is nem?

(#4670) mad1 válasza Myth (#4667) üzenetére


mad1
veterán

Tegyel fel regebbi drivert,az utso whql el nekem is fele annyi volt az fps em az 1ben.

(#4668) KaakukK16
P45 os chipsettre nem tudok sli megoldasrol..680i 780i 790i lapok eleg jok sli hez.Utobbi ketto 3way sli t is tud...

Ne szemetelj ! = Steam

(#4671) agressiv


agressiv
addikt

Tisztelt egybegyűltek. Olyan kérdésem lenne, hogy működne e rendesen az SLI egy régi ASUS A8N SLI Premium alaplapban Egy ilyen 8800GT-vel és egy Ilyen 8800GT-vel. Mind a kettő vieókártya MSI gyári tuningos változat, az órajelük ugyanaz, de más a nyákjuk. Az még a gond, hogy olvasgattam külföldi fórumokat is többen írták, hogy nem ment az SLI ebben a lapban 8000-es kártyákkal, a lap előző tulaja meg csak 7000-es kártyákkal tesztelte az SLI-t és azzal nem volt gond. Köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#4672) mad1 válasza agressiv (#4671) üzenetére


mad1
veterán

Menne elvileg a 2 kari...Talan biosfrissitessel az alaplap is megfelelo lenne.De szerintem nem fogod kihajtani a ket kartyat,mert a proci visszafogja...1x8800gt meg ok.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4673) KaakukK16 válasza mad1 (#4670) üzenetére


KaakukK16
aktív tag

Ezek mien foglalatuak?

(#4674) KaakukK16 válasza KaakukK16 (#4673) üzenetére


KaakukK16
aktív tag

775..zsir..Akkor egy ienre benevezek!:)

(#4675) agressiv válasza mad1 (#4672) üzenetére


agressiv
addikt

Olyan nincs, hogy nem lehet kihajtani, max nem minden játékban. Ha a proci limitál is akkor sem mindegy, hogy 800x600-on, vagy 1600x1200-on teszi.

Az alaplapon a legújabb bios van, de majd kiderül, hogy mit mutat. Ha nem megy akkor elrakom a másik kártyát (1 már van) és beruházok valami 775-ös SLI lapra és akkor menni fog és nem is lesz limitben. :D Csak egyszerre nem tudom ezeket megvenni, csak szépen apránként.

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#4676) agressiv


agressiv
addikt

Egy kicsikét unatkoztam és gondoltam megmérem mekkora áramok folynak a számítógépben, mert számomra hihetetlennek tűntek azok a teljesítmények amiket neten írkálnak és a gyanúm be is igazolódott.
Méregetés közben ezeket jegyeztem le:

Sárga Kábel (+12V 15A):

A64 4200+ @ 2500 12V csatlakozón 6.34A
Orthos.

Fehér kábel (+12V 14A):

8800GT PCI E csatlakozón 5A
ASUS lap plusz molex csatlakozó 600mA

Furmark, orthos-ra nem reagál.

24 tűs tápcsati 12V 500mA
Furmark, orthos-ra szintén nem reagál

Csak a 12 voltokat mértem és kipróbáltam Crysis2 alatt is, de még kevesebb áramot mértem mint a szintetikus benchmark-ok alatt.

Még az X1950 mellett mértem a teljesítmény felvételt 220-on és 180 wattot mértem, pedig nagyon mondták, hogy az a kártya zabál és még Vmod is volt rajta..
Most már nem aggódok amiatt, hogy az SLI-t nem bírja a táp. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#4677) Myth válasza agressiv (#4675) üzenetére


Myth
aktív tag

Még nagy felbontáson (full hd-ben minden maxra húzva) is számít a proci limit. Itt meg is tudod nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#4678) agressiv válasza Myth (#4677) üzenetére


agressiv
addikt

Persze processzor limit mellett. Ez a teszt végig az én igazamat mutatja. Ahol a processzor limitált ott emelkedett az FPS ahol a videókártya ott nem. Teljesen egyértelmű attól, hogy nagy felbontást használtál még processzor limit volt, mert elég erős a kártya.

Mint mondtam lehet, hogy az egyik favorit a FarCry2 csak 30FPS-el fog meni, amikor nagy lövöldözés van akkor csak 20-al, de nem 800x600-on hanem 1600x1200-on.
A crysis1 játszhatatlanul processzor limites, viszont a 2 az inkább VGA limites és vagy magasabb grafikát, vagy nagyobb felbontást tudok majd beállítani.

Hát még a borz.....

(#4679) Myth válasza agressiv (#4678) üzenetére


Myth
aktív tag

Nem értem akkor miről van most szó... Én ezt arra írtam, hogy kevés lesz a procid mert nagy felbontásnál is számít proci különben nem használja ki a vga-t! Szóval vehetsz akármilyen vga-t a gépbe egy 580at is nem fog sokkal többet tudni mint egy 8800Gt mert a proci kevés hozzá...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#4680) agressiv válasza Myth (#4679) üzenetére


agressiv
addikt

nagy felbontásnál is számít proci különben nem használja ki a vga-t!

Ha csak a felbontás nagy akkor nem.

Hát még a borz.....

(#4681) Myth válasza agressiv (#4680) üzenetére


Myth
aktív tag

Mindegy, mert ha mindent maximumra állítasz és full hd-ben játszol még akkor is számít, hogy az i7 920 2,8ghz-n megy-e vagy 3,8ghz-n! Magyarán egy 2,8ghz-n futó i7 sem bírja kihajtani teljesen az 560-at egyedül a Metro2033-ban nem számított a proci sebessége... Nézd meg! Üdv

Battletag: Myth#1775

(#4682) agressiv válasza Myth (#4681) üzenetére


agressiv
addikt

Az engem nem érdekel, hogy kihajtja-e de ezt már leírtam párszor. De egy darab 8800GT kevés a mai játékokhoz, ha kettő sok lesz, semmi baj akkor legalább lesz benne tartalék, ha a Mirror's Edge-ben füstbe megyek akkor sem fog beszaggatni.
Engem a legjobban idegesít a amikor már szenved a VGA és az FPS nem is rossz, de késik a kép és attól megőrülök. A Crysis2 high beállításokkal nagy meglepetésemre játszhatóan megy, de késik ez jellegzetesen olyankor fordul elő amikor a VGA már szenved. Ha leveszem a felbontást nem késik, de ronda. Ha lesz 2VGA hagyhatom a felbontást még ha nem is tudok magasabb beállítást használni. Mindőssze ennyi a lényeg. És azt is írtam, hogy veszek majd másik lapot processzort, de egyszerre nem tudom megvenni, csak szépen apránként, és lássuk be, hogy amilyen áron adják manapság a 8800GT-ket nem lesz egy hatalmas kiadás.

Ha a mostani alaplapomban nem akar menni az SLI akkor a másik kártyát elrakom és amint meg lesz az új rendszer azt is beüzemelem és boldogság :D

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#4683) mad1 válasza agressiv (#4682) üzenetére


mad1
veterán

Pedig ebbol elobb vagy utobb proci csere lesz hidd el ;]
Amugy a mirrors edge fust , physx miatt szaggat... ami 2db gtx260nal sem teljessen folyamatos sajnos.

Ne szemetelj ! = Steam

(#4684) agressiv válasza mad1 (#4683) üzenetére


agressiv
addikt

Physx nélkül nincs füst az igaz, de egészen addig nem szaggat amíg bele nem mész és ha procival rendereleed a fizikát akkor sem rosszabb. Az a videókártya miatt szaggat mint annó a régi játékokban is szaggatott a téma a füstben. Például a Need for speed underground-ben is beszaggat a 8800GT amikor füstölteted a kerekeket. Alacsonyabb felbontáson nicns ilyen gond.

Hát még a borz.....

(#4685) Myth válasza agressiv (#4682) üzenetére


Myth
aktív tag

"De egy darab 8800GT kevés a mai játékokhoz, ha kettő sok lesz, semmi baj akkor legalább lesz benne tartalék"

Úgy látom nem érted... Soknak nem lesz sok éppenhogy kevés mert nem fog úgy dolgozni ahogy kéne... Hanem mondjuk csak 30-40%-on 90-100% helyett! Persze valamivel gyorsabb lesz. De mind1! Üdv

Battletag: Myth#1775

(#4686) agressiv válasza Myth (#4685) üzenetére


agressiv
addikt

Hanem mondjuk csak 30-40%-on 90-100% helyett! Persze valamivel gyorsabb lesz.

Pontosan ezt jelenti az, hogy sok lesz áá :W

Hát még a borz.....

(#4687) Újoncka válasza agressiv (#4686) üzenetére


Újoncka
tag

Kicsit se értelek! És csatlakozom az előttem szólóhoz!
Ha nincs ami kihajtsa a kártyát!(proci) akkor két kártyát még annyira se lesz mi kihajtson!
Így nem is értem mit vársz az SLI rendszertől! Először egy erősebb prociban kéne gondolkodni mint SLI-ben!

Kíváncsi leszek mennyit hoz ez neked szintetikus tesztekben! Mert pl egy erőssebb proci!
PL: most van 8800GT Gyenge 40%-os teljesítménnyel!
legyen 1000 pont 3d már 2222-ben xD!
SLI 8800GT lesz 2000 amit egy erősebb procival is elérnél! És ha lenne egy erősebb procid plusz az sli lenne 4000 pont a nem létező 3d mark 2222-ben :) így talán felfogod miről van szó!

[ Szerkesztve ]

(#4688) Újoncka


Újoncka
tag

Csak egy ki laikus felfogási minta hogy te is megértsd
Proci=Y
VGA=X
Ha 1 Y nem elég ahhoz hogy 1 x 100% on teljesítsen akkor hogy lesz elég neked 1 Y a 2 X hez ? Emberi butaság netovább-ja!

Nyersz vele majd körülbelül a nagy semmit :D és majd sírva fakadsz mikor még se úgy teljesít ahogy vártad!

[ Szerkesztve ]

(#4689) Újoncka


Újoncka
tag

Viszont lenne egy kérdésem nekem is :)
A párosítás hasonló mint az úré!
4x2GB K HiperX KIT 800MHZ,AMD x2 5200+,ASUS M2N SLI Deluxe!
Ról lenne szó! Nincsenek nagy igények egy 6600GT van benne nővérem gépe! És az érdekelne hogy ilyenekkel játszik :
Sacred 2,Sims3 stb... hogy érdemes lenne e a 6600GT mellé bepakolni még egyet?
Vagy inkább beruházni egy kicsit erősebb VGA-ra a lehető legolcsóbb megoldás érdekelne!
Mert ezekhez már kicsit gyengének tűnik nekem az a 6600GT

(#4690) csib41 válasza agressiv (#4686) üzenetére


csib41
aktív tag

akk mondom a saját példám hátha meggyőzlek
az én limitem alapból a procinak köszönhető figy:
4800+ x2 GTX 460al crysis 2 alatt monitoroztam a gpu használatot:
1280x1024(monitor nembír többet) 50fps min megvan de a 50% fölött nemláttam a használtságot és ez úgyszint igaz minden nálam futtatott játékra pl shift 2 dirt 2 stbstb
ebből mi jön le: procicsere :)
nem beszólásnak szántam csak gondoltam megosztom veled a tapasztalatom:) :R

(#4691) agressiv válasza Újoncka (#4687) üzenetére


agressiv
addikt

Érdekes, hogy mindenki engem néz hülyének azért mert hülye.

PL: most van 8800GT Gyenge 40%-os teljesítménnyel!

Ez a 8800GT gyenge 50%-os teljesítménnyel megy a Crysis 1-ben az igaz, nem is játszok vele. Viszont minden másban ami egy picit is optimalizálva van szenved, mert nagy felbontást használok (nék) és lehetőség szerint AA-t is használnék, de nem tudok mert a VGA nem bírja!! A crysis eddig az egyetlen amiben komoly problémát okozott a processzor másban nem. Nekem nem kell extra/ultra high tech beállítás, nagy felbontás kell és az, hogy ne késsen, egy darab 8800GT erre nem képes. (többet vártam a 8800GT-től)

Kíváncsi leszek mennyit hoz ez neked szintetikus tesztekben! Mert pl egy erőssebb proci!

Nem érdekel a szintetikus teszt, de hogy szemléltessem a dolgot ha a 3Dmark06-ban 9200pontot kapok 1280x1024-en akkor 2VGA-val megkapom ugyanezt a pontot 1600x1200-on AA-val és máris nyertem.

És a legfontosabb.
Többször leírtam, hogy fogok venni majd sokkal erősebb processzort meg alaplapot, meg ramot, de egyszerre nem tudom ezeket megvenni, viszont SLI lapom van és ha már az van akkor legalább addig a videókártyával nem lesz gondom.
Ha most sem vagytok képesek felfogni akkor már nem tudom mit írjak.
Olyan nem létezik, hogy egy videókártyát nem lehet kihajtani. Ki lehet, bármit ki lehet hajtani. Ha egy nyomorult egy magos processzorom lenne akkor lehet, hogy a FarCry2 csak közepes, vagy alacsony grafikán menne, de ezt a grafikát 2048x1536-on tudnám üzemeltetni ami ilyen beállítások mellett is megfingatná a kártyát elég rendesen.
Nagy felbontáshoz nem kell nagyob processzor, ha egy játékban csak a Shadert állítod magasra, ahoz sem kell erősebb processzor stb,
A Myth nevű csávó mondta, hogy mennyire igaza van, és szemléltette azzal a "tesztjével" ahol a VGA limites játék FPS-ei processzor ótajeltől függően ugyanazok voltak max 2-3 FPS különbség volt, és voltak játékok amik processzor limitesek voltak ott segített az órajel emelése. Nem értettem mit kell ezen tesztelni, mert aki nem gyépés annak ez egyértelmű. Szerinte nem volt kihajtva a videókártya, ami igaz néhány játéknál, de ha feljebb állította volna a felbontást, mindjárt ki lett volna hajtva a VGA. Persze neki nem voltak ilyen gondjai, mert így is böhöm felbontáson volt a játék, de én nem tudok ilyen felbontáson játszani mert nem bírja a VGA.
Ha egy játék 45FPS-el megy 800x600-on és növeled a felbontást, de minden más beállítást úgy hagysz ahogy van, egészen addig ugyanennyivel fog menni amíg nem limitál a videókártya. Például ha nálam a videókártya 1280x960-nál kezd limitálni, akkor 2 videókártya már csak 1600x1200-on fog limitálni és még AA-t is tudok kapcsolni ami megint csak nem eszi a processzort és máris ki lesz hajtva mind a kettő kártya.

Hát még a borz.....

(#4692) agressiv válasza csib41 (#4690) üzenetére


agressiv
addikt

50fps min megvan de a 50% fölött nemláttam a használtságot és ez úgyszint igaz minden nálam futtatott játékra pl shift 2 dirt 2 stbstb
ebből mi jön le: procicsere

Persze GTX 460-al b..dmeg :W
Told fel a felbontást a csillagos égig és mindjárt felmegy 50% fölé. Nem tudom milyen felbontáson jástzol, de ha az neked elég akkor az nagyon jó dolog, de én nem akarok 1024x768-on játszani csak mert 1360x1024-en elfogy a VGA. Gyerekek a 8800GT nem egy erőgép manapság, persze valamikor az volt a csúcs, de fejlődnek a játékok és ma már hurka. Ennyi erővel a Geforce4 Ti4800 is jó volt valamikor, de ma már böngészni is kevés lenne.

Hát még a borz.....

(#4693) Újoncka válasza agressiv (#4692) üzenetére


Újoncka
tag

Erre csak annyit tudok mondani! hogy 8800GT vel nekem eg i5 mellett FULL FULL on ment a játék! így kötve hiszem hogy a kártyát kéne lenézni! Inkább neked kéne gondolkodni!

(#4694) agressiv válasza Újoncka (#4693) üzenetére


agressiv
addikt

Ha egy 8800GT-n full full-on mennének a játékok a gyártók nem tudnák eladni a mai kártyákat, mert nem lenne rájuk szükség.

Hát még a borz.....

(#4695) Újoncka válasza agressiv (#4694) üzenetére


Újoncka
tag

Figyelj :) egy 8800GT egy ilyen játékhoz elég! Egy metróhoz lehet hogy már nem!
Továbbiakban beszélgessünk akkor ha lepróbáltad! Mindenki segíteni akar! Nem lehurrogni!
És majd ha megy akkor gyere és támaszd alá az állításod! Ha meg neked lesz igazad akkor mindenki bocsánatot fog kérni! :R Ennyit tudok mondani!

(#4696) agressiv


agressiv
addikt

Tessék íme egy kis screenshot pakk. már 1280-nál VGA limit van AA nélkül közepes grafon.

800x600
1024x768
1280x960
1360x1024
1600x1200
1920x1440
2048x1536

Szerencsére a Cry2 menüben is rendereli a játék terepét így nagyon frankón látszik aminek lástaznia kell.
Ha lesz még egy VGA-m lehet, hogy csak közepes grafon tudok játszani mint most, de 1600x1200-on lesz 70FPS és máris boldog leszek, de amúgy a proci bírja a magas grafot is.
Megmondom őszintén nagyon meglepődtem ezen én is, de ez az igazság.

Hát még a borz.....

(#4697) agressiv


agressiv
addikt

Tessék GPU terhelése.

Crysis2 Külön progival beállítva full Medium-ra (kivéve a hang, az extra) AA nélkül 1360x1024-en.

GPU Nem értem, hogy miről beszélünk. Ez a 8800GT hurka a mai játékokhoz, Ha valaki ezzel full grafon full HD felbontáson tud játszani akkor az vagy hazudik, vagy valamilyen extra változatott kapott a cégtől és szóljon mert megveszem. :))
Vagy olyan mint egy régi haver aki meglátta nálam az X1950-en a FarCry2-t rossz driverrel 10FPS-el és azt mondta, hogy "mit akarsz nem is akadozik".

Hát még a borz.....

(#4698) Johni5


Johni5
őstag

Sziasztok!Nem találom azt a fórumot,ahol cf-s lapban is megy az sli.Tuna valaki segíteni?Egy p.ü-t küldjön akinek megy ilyen. :R

(#4699) mad1 válasza Johni5 (#4698) üzenetére


mad1
veterán

[link] ;)
En is 32 vagyok :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#4700) Újoncka válasza Johni5 (#4698) üzenetére


Újoncka
tag

Látom nyúzod azt a Asrock FX890 Deluxe 4-et :D azt hittem tovább adsz rajta :R

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.