Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#6051) trialboj


trialboj
őstag

Megoldódott, tehát lehet valódi névre is keresni(ha az id kevésbé hangzik jól) csak ebben az esetben több találat is lehet, szóval érdemes országot esetleg várost is megadni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6052) macy


macy
addikt

Nálatok megy ez a fos? Nálam megdöglött vagy fél órája.

(#6053) Male válasza macy (#6052) üzenetére


Male
nagyúr

Már több napja működik, mit vársz tőle? :(((

Hihetetlen komolyan... párnaponta lehal órákra... nem érzik, hogy ez már kínos?
...és még ezek akarnak mindent a felhőbe költöztetni... még egy nyamvadt chatprogramot sem képesek üzemeltetni, mi lesz ha a cégek működése áll majd le párnaponta???

(#6054) Ciccuka válasza Ciccuka (#6016) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szokásos

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6055) Male válasza Ciccuka (#6054) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, egyelőre még ki se írták a heartbeat-en... gondolom próbálják elsunnyogni...

(#6056) vhw


vhw
addikt

Nem rég érte el nálam a végzet win phone 8.1-en a skype-ot - hát frissítettem win 10-re.
Megváltozott a kezelőfelület, ami leginkább idegesít, hogy a partner minden instant üzenetének végén ott van egy kis mosolygó pofa. (valami konstans hangulat kijelző marhaság?)
Van mód ennek kikapcsolására?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6057) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok, miért van az ha kapok képet akkor nem nyitja meg. Eddig jó volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#6058) < CyberBob > válasza < CyberBob > (#6048) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ilyen nehezen kérdeztem [link]? :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6059) ACE- válasza < CyberBob > (#6058) üzenetére


ACE-
addikt

Hosszan nyomod a felhasználót, majd profil megtekintése, és az alatt.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6060) < CyberBob > válasza ACE- (#6059) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm. Jól eldugták. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6061) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Nokia lumia 520 as telefon. Skype települt rá, de bejelentkezni valamiért nem enged.
"Sikertelen bejelentkezés. Jelenleg nem tud bejelentkezni. Ellenörizze a hálózati beállításait, majd próbálkozzon újra" :F

Ezt a hibaüzenetet kapom. Wifi van fel van kapcsolódva. Sim nincs a telefonba. Gyereknek lenne játék telefonnak, meg hogy tudjon néha skypeolni haverokkal, de úgy tünik mintha már nem lenne jó a skype rajta.

Win verzio 8.1

-TiMoN-

(#6062) hdtomi válasza TiMoN (#6061) üzenetére


hdtomi
senior tag

8.1-en már nem jó a Skype, megszűnt a támogatás.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6063) Just486


Just486
senior tag

Üdv! Itt lehet rage-elni a Skype új mobilos kliensein, vagy ez már nem téma? Androidon az előző is egy igénytelen szar volt, de az új bőven alá tudott menni.

That unconquered country we call the future.

(#6064) TiMoN válasza hdtomi (#6062) üzenetére


TiMoN
senior tag

Szomorú, kár hogy átvette az MS mert mindent csak korlátoz.
Akkor keresnem kell valami más alternatívát.
Köszönöm!

-TiMoN-

(#6065) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Ma frissült a mobilos Skype és mutatja zöld pöttyel ha valaki elérhető. Nem is értem, hogy vehették ki ezt az alapvető funkciót. A lényeg, hogy visszakerült. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6066) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

Hellyel-közzel jól megy a Skype, de folyamatosan azt jelzi, hogy újítsam meg az előfizetésem. Megtettem, még az automatikus egyenleg feltöltést is engedélyeztem, ennek ellenére ott a sárga figyelmeztetés a megújításról. Nem mellékesen ugyanezzel a fiókkal Office 365 előfizető is vagyok, amit szintén automatikusan vonnak. Természetesen össze vannak kapcsolva a fiókok. Valami ötlet?

Köszi!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6067) TigerCat válasza TigerCat (#6066) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Béna vagyok... Megvan a megoldás. Amint használom a feltöltött egyenleget, megszűnik a figyelmeztetés. Bizonyos idő után elveszik a kredit, ha nem használok belőle. Mondjuk ez utóbbi érdekes.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6068) trialboj


trialboj
őstag

SKYPE reklámok, megőrjítenek. Böngésztem pár cuccot egy kínai webshopban, egész sokat kalandoztam míg megleltem amit kerestem, és azóta csak ahhoz hasonló reklámokat tol a skype, mozog, csúszkál össze vissza, elvonja a figyelmemet.

1-2 alkalommal volt olyan lehetőség hogy tiltom, vagy bejelentem hogy zavaró, de mostanra eltűnt, nincs valami mód hogy visszajöjjön a sima MSN reklám, v bármi statikus?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6069) Just486 válasza trialboj (#6068) üzenetére


Just486
senior tag

Asztali skypeon? Én már évek óta nem látok rajta reklámot, ingyenes felhasználóként. Előtte blokkoltam őket, ha érdekel a mikéntje, szerintem még működik, le tudom írni.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#6070) trialboj válasza Just486 (#6069) üzenetére


trialboj
őstag

Igen, window 10 alatt használom, a rendes skypeot nem a beépített szart.

Mióta panaszkodtam itt, visszajött az msn reklám, de ha nem nagy fáradtság érdekelne hogy kell blokkolni, mert biztos vagyok benne hogy még jönnek kínai ócó reklámok.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6071) Just486 válasza trialboj (#6070) üzenetére


Just486
senior tag

A Skype bezárt állapotában:
Vezérlőpult > Internetbeállítások > Biztonság fül > Tiltott helyek > "Helyek" gomb > https://apps.skype.com/ oldal hozzáadása. Elvileg ennyi, csak mivel nekem valamiért már egy ideje nem reklámoz, nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#6072) trialboj válasza Just486 (#6071) üzenetére


trialboj
őstag

Ne haragudj de tudnál dobni egy print screent erről, angol winem van, már vagy 5 perce bújom a control panelt, nem találom a tiltott helyek fület...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6073) Just486 válasza trialboj (#6072) üzenetére


Just486
senior tag

Control Panel > Network and Internet > Internet Options > Security fül > Restricted sites >sites gomb

That unconquered country we call the future.

(#6074) mikk2000


mikk2000
őstag

Sziasztok, skype-ról egyszerűen lehet hanghívást (csak hang) több emberrel egyszerre (mindenki halljon mindenkit lebonyolítani)? Egy PC-n lenne kettő mobilon. Nem csináltam még ilyet, ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#6075) mikk2000 válasza mikk2000 (#6074) üzenetére


mikk2000
őstag

Sikerült...

(#6076) Raymond


Raymond
félisten

Szuleim panaszkodnak hogy a W8.1-es gepen ket desktop Skype fut egyszerre. Bejelentkeztem (Teamviewer mert W8.1 Home) es tenyleg. Telepites csak egy van, kilottem azt amelyikbe senki nincs bejelentkezve, de persze ujrainditas utann megint ott van. Mirol van itt szo es hogy tudnam eltavoltani azt amelyik nem kell?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6077) bendegruz


bendegruz
őstag

üdv,

a skype felhasználót hol lehet törölni?
olyan van, hogy törli az egész profilt a .hotmail cimemmel együtt...
azt meg nem szeretném

csak a skype felhasználói profilom szeretném törölni...

Asus Rog Strix Scar III

(#6078) ACE- válasza bendegruz (#6077) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem nem lehet, a profil szerkesztésénél be tudod állítani, hogy kereséssel ne legyen megtalálható.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6079) bendegruz válasza ACE- (#6078) üzenetére


bendegruz
őstag

én is erre jutottam végül.
gratulálok a mikrofosnak....

Asus Rog Strix Scar III

(#6080) #41133696


#41133696
törölt tag

Ilyen nyelvű üzenetet kaptatok a Skype Bot által közvetítve ?:)

Másik dolog:

harmadjára játssza el velem, a W10-es beépített Skype, hogy letiltja a partnereimet, amit csak a webes Skype-ból tudok feloldani. Más is találkozott ilyennel?

Kizárnám, hogy vírus lenne, mert nem rendszergazdaként internetezek, nem futtatok és töltök le ismeretlen forrásból, a Windows teljesen naprakész, MBAM Premium is fut a Windows Defender mellett + Adguard for Windows.

(#6081) Bobo_07 válasza #41133696 (#6080) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Szerintem valami bug lehet a Skype Bot. A letiltósat nekem is csinálja akkor nem véletlenül tiltottam embereket :D,de androidos telon rendesen müködik. Sima Windows 10 vagy Insider-es? Nem áruházas Skype-ba is csinálja ezt?

(#6082) #41133696 válasza Bobo_07 (#6081) üzenetére


#41133696
törölt tag

Stabil W10 PRo, nem insider, és csak a modern UI-s illetve androidos Skype-ot használok :K

(#6083) trialboj


trialboj
őstag

Használja valaki a skypeot gyengébb telefonon?

Működik rendesen?

Nekem magától még 1 értesítést sem küldött ha üznetet kaptam, sőt akkor sem ha kézzel megnyitottam az appot, majd háttérben futtattam.

Illetve rettenet lassan tölt be, pedig annyira nem gagyi a telefon xiaomi redmi 4Apro 2gb, és az előző verzió ennél gyorsabb volt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6084) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Androidos telefonon (7.0), Skype (8.6.0) video hívás alatt hogy tudom beállítani hogy ne kapcsoljon ki automatikusan a kijelző?

Egy percre van állítva egyébként, eddig valamiért nem sötétült el, csakúgy mint pl. a Youtube sem kapcsolja le a kijelzőt videózás közben.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6085) pibácsi


pibácsi
senior tag

Biztos találkozott már más is vele, nem csak én, hogy amikor megnyitom a Skype-t, akkor az első, ami bejön, hogy „ A Skype kezdőoldal jelenleg nem érhető el. Látogasson ide később, hogy megnézhesse híreit és figyelmeztetéseit.” Ez baloldalon a „Kezdőlap” címet viseli. Soha nem ad ki több információt, nem tudni, mire való. Ha a feladatkezelőben leállítom, azonnal ujraindúl, néha több szálon is. Ezen kivűl terheli a processzort. Ez a „SkyeBrowserHost” indítás. Ez az utóbbi idők frissítéseivel jött be, azelőtt soha ilyet nem láttam. Mivel felesleges, le kell állítni, de ha símán kitörlöm a Skype telepítő-Browse mappából, akkor instabillá válik a Skype. A megoldás a következő:
Zárja be a Skype-t, ha már fut. Hozzunk létre és nyissunk meg egy szöveges fájlt a „Jegyzettömb” segítségével az asztalon (vagy bárhol máshol). Hagyjuk üresen, ne írjunk bele semmit, majd „Mentés másként”, módosítsuk a „Fájl tipusa” – „Minden fájl”-ra. Mentsük el „SkypeBrowserHost.exe” fájlként. Kapunk egy üres kockát. Nyissuk meg a C-Program Files – Skype – Browse mappát és ott töröljük az ott lévő eredeti „SkypeBrowserHost.exe” fájlt és a helyére az új exet tegyük be. Ez nyitáskor becsapja a Skype-t. Ezután a program gond nélkül és a szöveg nélkül indúl. Viszont ha frissűl a program, akkor ezt sajnos mindig meg kell tenni, érdemes elrakni a kész pótlást egy külön mappába. (és a frissítést leállítni, csak ha muszály, akkor frissítsünk.).
Már korábban – amikor a Skype átállt a Microsofthoz - a reklámokat sikerűlt leállítanom, mostmár ez is a helyére kerűlt.

Üdv. Pibácsi

[ Szerkesztve ]

(#6086) TigerCat válasza pibácsi (#6085) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi a tippet, hasznos! Pont minap kérdezte valaki, legalább nem kell gugliznom veszettül.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6087) McLaca válasza trialboj (#6083) üzenetére


McLaca
őstag

Tedd vissza valamelyik régi dizájnos verziót. Ezt tettem én is (és letiltottam a frissítést), mert az új egyszerűen gagyi és nem is működik.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6088) trialboj válasza McLaca (#6087) üzenetére


trialboj
őstag

erre van lehetőség? hogy lehet ilyet csinálni, kell találjak egy apk-t neten? És nem fog pampogni hogy rég nem frissítettem, stb?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6089) whbear válasza trialboj (#6088) üzenetére


whbear
senior tag

apkmirror.com és én a Skype Lite verziót használom. Kifogástalan.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#6090) jos78


jos78
csendes tag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek van egy Windows XP-s gépe kb. szeptember elejétől nem lehet őket hívni de ők bárkit tudnak hívni.
Szombaton skype uninstall, minden maradványát kitakarítottam a gépről. Vasárnap estig működött is, hétfőn reggel jelezték, hogy megint nem lehet őket hívni.
Egy AVG van a gépen semmi más. idős házaspár használja szinte csak skype-ra.
Mostanság olvastam, hogy többen is küzdenek ezzel a hibával.
Érdekelne ha valami kiderülne erről a hibáról mert az újratelepítgetés nem igazán megoldás.
Ezek szerint csak az XP-s gépeknél van ilyen probléma?
Esetleg más win7, win8, win10 gépen tapasztal ilyen hibát?

(#6091) dchard


dchard
veterán

Velem a következő történt.

A skype-on (lassan egy évtizednyi használat után) egyszer csak nem tudtam hívni senkit. Láttam, hogy online-ok a partnerek, de hanghíváskor a "tárcsahang" helyett rövid kattogó hangot adott ki a program. Se vírusom, se semmi ilyesmim nem volt, így jött az újratelepítés. Nem segített. A skype oldalán a van egy általuk ajánlott mód arra, hogyan lehet teljesen kitakarítani, majd újratelepíteni. Ezt megtettem, aminek a következtében a partner listámból minden partner eltűnt, ami nonszensz, mivel ha online belépek (Skype web), ott minden kontaktom megvan. (PC verzió, Win7 pro)

Most mitévő legyek?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#6092) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!

Azt már régebben tapasztaltam, hogy a Skype a 7.27-es asztali verzió óta kérdés nélkül frissül, ha az automatikus frissítés engedélyezve van.

Az asztali verzióra is hamarosan megérkezik a 8-as használhatatlan, ocsmány kiadás (mobilosok ellenkezése dacára erőltetik még midig ezt az újítást). Ezért a beállításokban letiltottam az automata frissítést. A sokk aztán ért, hogy mégis suttyomban, alattomos módon felkúszott a legújabb verzió. Az első kérdésem költői: minek ez a beállítási lehetőség, ha nem veszi figyelembe a program? A fontosabb kérdésem:

Hogyan lehet a Skype újabb asztali változataiban megakadályozni az automata frissülést?
(Lehetőleg egyszerűen és visszafordíthatóan, mint ahogy a reklámot le lehetett tiltani néhány oldal elérésének akadályozásával. A registry piszkálását mellőzném, ha van rá mód.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#6093) SvenOlam válasza Fürkésző (#6092) üzenetére


SvenOlam
csendes tag

A c:\Program Files (x86)\Skype\Updater\ mappából töröld a benne levő Updater.exe-t és az Updater.dll fájlt és rakd be ezt a sort a host (c:\Windows\System32\drivers\etc\) fájlba: 127.0.0.1 download.skype.com

"Never stop the car on a drive in the dark.."

(#6094) trialboj válasza Fürkésző (#6092) üzenetére


trialboj
őstag

Nekem az updater menüben azt írja, hogy attól mert kikapcsolom a wind update telepíteni fogja a fontosabb skype frissítéseket...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6095) Fürkésző válasza SvenOlam (#6093) üzenetére


Fürkésző
tag

Köszönöm. Kipróbálom.

trialboj Majd a Windows Updater-ben is le lesz tiltva, ha bejelentkezik. (Windows 10 erőltetés óta ott is tiltva van az automatizmus.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#6096) Male


Male
nagyúr

Ismét összeomlott a rendszerük... végülis már négy napja működött :DDD

(#6097) 8th


8th
addikt

Asztali gépen nem tudok belépni ebbe a redva szarba. Nevetséges. Felhasználónév és a jelszó stimmel mégsem enged be. 10éve használom ezzel a fiókkal. "Regisztráljak másik microsoft fiókot". *nyádat azt. Van ennek a microsoftos fostartálynak valami élhető alternatívája?

(#6098) trialboj válasza 8th (#6097) üzenetére


trialboj
őstag

Tudom hogy ez most rajtad nem segít, de az asztali gépemen, nekem és az ismerőseimnek, klienseimnek nincs problémám/juk a szofverrel. Működik állandóan, és minden értesítés megjön, nem fagy stb.

Az app tényleg elég gagyi volt, és az a ránlevarrás KO-t nyomott legalább is a nem top telefonokon, nekem 10+mpig tölt, akkor is ha háttérben fut.

Szóval a windowsos problémákat nem értem, mondjuk a win10 skype app tény hogy rossz, de a sima különálló szoftver nem értem miét bugos ennyi embernél. Lehet nem mindenki win10 alatt használja, és akkor már köhög?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6099) 8th válasza trialboj (#6098) üzenetére


8th
addikt

Win7 64bit van ezen a gépen lehet ez a baj. Ha fizetnének érte sem váltanék Win10-re helyette végleg kukázom a skype-ot. Összesen négy emberrel tartottam a kapcsolatot skype-on nem lesz nagy érvágás.

(#6100) TigerCat válasza 8th (#6097) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Lépj be a webes felületen, ezzel feloldod a korlátozást. Valószínűleg csak ennyi kell.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.