Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#6601) LamerGyuri válasza Gizmo94 (#6555) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nekem ma elvérzett ez a verzió is :(((

Ha tud valaki működő régi verziót, ne tartsa magában. :R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6602) Gizmo94 válasza LamerGyuri (#6601) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez nagyon rossz hír, mert másik nincs. Nem nyomtál véletlenül a frissítésre? Próbáld meg leszedni, kis takarítás és visszarakni. És ne hagyd ki azelső két pontot. :)

[ Szerkesztve ]

(#6603) Gizmo94 válasza Gizmo94 (#6602) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ja, az oldalon írta egy arc, hogy őt is ma dobta ki a 36-os verzió, viszont ez megy neki és állítólag nincs benne update menü... [link]

(#6604) joghurt válasza Gizmo94 (#6603) üzenetére


joghurt
addikt

Az elírt linket rakjuk rendbe egy kicsit! Helyesen.
Ez amúgy egy 7.41.32.101-es változat.

Biztos, hogy az bárkinek is működik még?

A tej élet, erő, egészség.

(#6605) the_one válasza joghurt (#6604) üzenetére


the_one
tag

Nekem több gépre is telepítve van a 7.36.0.101-es verzió. Egyik gépen ma kijelentkeztem a skype-ból és nem engedett többé visszalépni. Jött a frissítést kényszerítő ablak. Szerencsére ez a most linkelt 7.41.32.101-es változat tényleg működik. Remélem sokáig kitart! Azokon a gépeken, melyeken nem jelentkeztem ki, (1 win10-es és 1 win7-es gép) ott még megy a 7.36 is.

(#6606) Male válasza joghurt (#6604) üzenetére


Male
nagyúr

Ha egy ilyen régit felrakok a 8-as helyett, akkor a felhős (8-as) beszélgetés szakaszt letölti a gépre, valaki váltott már így vissza?

(#6607) Gizmo94 válasza joghurt (#6604) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem voltam elég világos? Az pontosan az a verzió, brilliáns következtetés. Leírtam róla az infot amit tudok, abból kiderül, hogy van akinek működik, viszont biztos csak a halál. A többi esetleg próba kérdése. A linket sajna elszartam, ez tény. Ha jelzik, kijavítottam volna. Amúgy akik tudják használni, azoknak szívesen.

(#6608) LamerGyuri válasza Gizmo94 (#6603) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Bekapcsoláskor auto indul a Skype, aztán az említett napon már csak frissíteni engedett.
Pontokat betartottam (most is) :)
Ma volt időm kipróbálni: működik! :R
Köszi!

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6609) Gizmo94 válasza LamerGyuri (#6608) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szívesen :R Bár ki tudja meddig... A microsoft a régi verziók kinyírása helyett inkább az új bugjait javítaná...

(#6610) KAMELOT


KAMELOT
titán

Sziasztok!
Nagy segítség kéne. Szeretnék bejelentkezni a fiókomba, de miután beadom a kódokat kiírja nekem, hogy a azonosító kódot elküldte az emailemre.
Az a gond, hogy még 10 éve egy másik emailról jelenkeztem be vagyis csináltam meg, ami lényegében már nem létezik vagy lehet létezik egy belső sulis hálózatba.

Hol lehet megváltoztani, hogy nekem a jelenlegi email címemre küldje el az azonosítót, mert ugye nem szeretném elveszteni a kontaktjaimat.

Köszönöm szépen előre is a segítséget! :R

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6611) prozodus válasza KAMELOT (#6610) üzenetére


prozodus
őstag

Ne strapáld magad, nekem a létező emailre se küld soha smilyen kódot...

Változtatni meg csak bejelentkezve tudsz.

Viszont ha telepítve volt, egy -a gépen tárolt- fájlból ki lehet nyerni a kontaktokat.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6612) KAMELOT válasza prozodus (#6611) üzenetére


KAMELOT
titán

Telepítve volt, de már format is volt azóta.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6613) KAMELOT válasza prozodus (#6611) üzenetére


KAMELOT
titán

Ilyenkor mi van? Bejelentkezési adatok okésak csak nem enged belépni, mert a kódot egy másik emalre küldi, így nem tudok belépni!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6614) prozodus válasza KAMELOT (#6613) üzenetére


prozodus
őstag

Ilyenkor az van, h teljes bukta. Max vhogy ujracsinalod az adott emailt. Akkor TALAN kapsz majd jelszovalto emailt. Amugy felesleges energiaveszteseg ezzel foglalkozni.
Elvileg tudnanak segiteni, ha tudod a mfele adatokat a fiokodrol, de a tapasztalat az, h nem segitenek.
Na, ilyenek miatt nincs mar skype-om. 2x vesztettem el igy fiokot. Annyi a kulonbseg, h en a jelszot is tudtam, megse engedett be tobbet, mert nem voltak megadva bizonyos adatok, amiket regen nem is kertek... 3.xra mar nem csinaltam ujat...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#6615) KAMELOT válasza prozodus (#6614) üzenetére


KAMELOT
titán

email és jelszó megvan én cska a akkori email címet akarnám megváltoztatni de nem tudom és akkor nem is fogom tudni. AKkor csinálok másik fiókot és ha valami gond akkor oda küldhetik az azonosítót.

Legjobb az egészben....feltettem 5.16 skypet, simán bejelentkezek majd amikor teker akkor kiírja, hogy kidobott mivel régi verziót használom tegyem fel az újat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6616) KAMELOT


KAMELOT
titán

Megoldottam. Csináltam egy új skype fiókot és hozzá microsoft-ot is. Legalább kaptam + funkciókat, amik későbbiekben jól jönnek! Más választás nem volt csak ez. Még jó, hogy a haverok nevére emlékszem, így beütöttem és meg is találta őket!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6617) repvez


repvez
addikt

Tudna valaki abban infoval szolgálni, hogy miért nem akar normálisan csatlakozni a skype ? Mind a két fél fenn van és várja, hogy csörgessen az egyik, de semmi jelzés nem érkezik, hogy kereste valaki. se hang se felugró menü semi , hogy felvegye a kapcsolatot.Amikor leteszi a fél a csörgetést akkor a másiknál kijelzi, hogy volt egy nem fogadott hivás, de ha vissza csörget akkor a másiknál se jelez semmit .

4 vagy 5 próbálkozás után meg müködik.

mind a két gép win10es rendszer van .
Az érdekes, hgoy a mobilon is fenn van a skype, de ott se jelzi, hogy kerestek, máskor meg a mobilon csörög ki a skype ,de az asztalin nem jelez semmit igy ott fel se tudom venni.

A szülökkel tartanám ezen a kapcsolatot, de igy nem nagyon megbizható, hopgy mindig jelezzen amikor keresnének., tudom vannak más programok is, de még minig ennek a legjobb a képe a messengerhez viszonyitva.

(#6618) ACE- válasza repvez (#6617) üzenetére


ACE-
addikt

Tűzfal kavarhat be, pl. olyan víruskergető van, amiben van, és az fogja. upnp jó ha be van kapcsolva a routerben. Próbáljátok direktben a netre kötni, és úgy kipróbálni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6619) repvez válasza ACE- (#6618) üzenetére


repvez
addikt

csak a win10es viruskereső van rajta a tüzfalon ki van engedve.

(#6620) spileraaa


spileraaa
senior tag

eddig lehetett a régi verziót használni?

ma nem engedett belepni míg nem frissítettem

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#6621) joghurt válasza spileraaa (#6620) üzenetére


joghurt
addikt

Úgy tűnik. :O
A 7.36-ot nálam is most nyírták ki.

De a 7.41.32.101 szerencsére még megy. :R

[ Szerkesztve ]

A tej élet, erő, egészség.

(#6622) nullpoint válasza joghurt (#6621) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nálam 7.41.32.101-et meg ma. Nem tudtam bejelentkezni, frissíteni kellett. :W

Új verzióban szar a képernyőmegosztás. Ha kikapcsolod a skype-ot akkor bejelentkezve marad, ahelyett hogy kiléptetne.....

Rohadjanak meg. Nincs alternativája ennek a szarnak ami nem fizetős és van képernyőmegosztás??

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#6623) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Ez a fos nem indul a géppel együtt, nem is találok a legutóbbi frissítés óta ilyen beállítási lehetőséget.
Valakinek van tippje, a ms miért baxik el mindent ami korábban jól működött? :W
Talán szeretik, ha anyázzák őket? :C

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#6624) csako válasza Sztlaci (#6623) üzenetére


csako
veterán

Melyik verzió? A 8.xx tud ilyet, a Win10 verziót pedig ha nagyon akarod kirakhatod a tálcára, de az indul ha kell, ha nem.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6625) ACE- válasza Sztlaci (#6623) üzenetére


ACE-
addikt

Pedig van benne

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6626) Sztlaci válasza ACE- (#6625) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Valószínűleg törölte a külsős verziót, újra telepítettem, abban volt már automatikus indítás.
Pofa kell hozzá, hogy programot kinullázzon a gépemről. :((
Azóta indul a géppel.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#6627) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Csak egy kis rövidke közlemény, aki esetleg még nem vette volna észre.

A kitartó XP-t használók és a 7.36-os Skype együttműködése valamikor a múlt héten véget ért.

Így: [link]

(#6628) perempe


perempe
addikt

Windows XP-ről nem tudok üzenetet küldeni, csak ha online az illető. másnál is jelentkezik? megoldás?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6629) joghurt válasza perempe (#6628) üzenetére


joghurt
addikt

Pl. elfelejteni a 18 éves oprendszert napi használat céljára.

A tej élet, erő, egészség.

(#6630) perempe válasza joghurt (#6629) üzenetére


perempe
addikt

már be se lehet jelentkezni.

kiváltható vmivel? egyébként jó a gép (P4 2.8C, 2x256MB RAM).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6631) cocka válasza perempe (#6630) üzenetére


cocka
veterán

2*256? LOOOOOL

Nekem sokszor még 8 giga sem elég. :DDD

(#6632) joghurt válasza cocka (#6631) üzenetére


joghurt
addikt

Igen. Az egyik 256 MB-t a rendszer foglalja el, a másik 256-ot meg a Skype.

A tej élet, erő, egészség.

(#6633) quailstorm válasza nullpoint (#6622) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kicsit körülményesen, de van.
Riot.im+Jitsi widget Chrome böngészőből. Csinálhatsz teljesen saját homeservert, meg titkosíthatod is.

Általános chatkliensként köröket ver a riot a skype-ra, én arra álltam át. (részben, mivel a Skype munkahelyen kötelező...)

[ Szerkesztve ]

(#6634) cocka válasza quailstorm (#6633) üzenetére


cocka
veterán

Tudtommal a vállalati skype kicsit más. Ott nincs ez a sok felesleges cicoma. Skype for Business vagy mi a neve.

(#6635) perempe


perempe
addikt

MIVEL LEHETNE KIVÁLTANI XP-n?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6636) cocka válasza perempe (#6635) üzenetére


cocka
veterán

Kb. semmivel, mivel a web.skype.com sem működik az XP-n még működő böngészőkben.

(#6637) zseko válasza perempe (#6635) üzenetére


zseko
veterán

Leginkább egy normális pc-vel és egy win7-el válthatod ki...

HR24.hu

(#6638) quailstorm válasza zseko (#6637) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Electron webappos Skype, ami 7-re van, az van Linuxra is. De csak 64-bites oprendszerre.

(#6639) lemmy71 válasza quailstorm (#6638) üzenetére


lemmy71
őstag

Üdv Urak!
Nem vagyok egy nagy skypes, a 8.43.0.56 verziót használom. A napokban azt írta ki bejelentkezéskor hogy ideglenesen felfüggesztették a fiókomat, megnövekedett levéltovábbítás, valaki az én fiókomról vagy a fiókomon keresztül továbbított leveleket stb. és a microsoft szabályai megsértése volt az indok. Ezután végigcsináltam a hitelesítő procedúrát és sms -ben kaptam egy aktiváló kódot. Egy napig működöt is a skype, de másnapra újra zárolták a fiókomat és már nem ajánlotta fel a az sms - s kód küldést. Írtam a "suportnak" hogy, microsoft szolgáltatási szerződését sértő tevékenységet nem végeztem skypen és kérem a fiókom aktiválást, de semmi választ nem kaptam. Mi a teendő ebben az esetben, mit csináljak hogy újra aktív legyen a fiókom, mi okozhatta ezt a hibát :F

[ Szerkesztve ]

(#6640) TigerCat válasza lemmy71 (#6639) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jelszót is változtattál? Egy munkatársamnak ez megoldotta. Plusz kijelentkeztetés minden eszközről...

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6641) lemmy71 válasza TigerCat (#6640) üzenetére


lemmy71
őstag

Köszi a tippet! Kivagyok jelentkezve minden eszközről, most próbálok új jelszót kérni, de ahogy elküldöm a telefonszámomat vagy a regisztrált emailemet, folyton ezt a rendszer üzenetet kapom Átmeneti probléma lépett fel a szolgáltatásban. Próbálja meg újra a műveletet. Ha továbbra is ez az üzenet jelenik meg, várjon egy kicsit, és csak utána próbálkozzon ismét.

(#6642) zseko válasza quailstorm (#6638) üzenetére


zseko
veterán

Nem a winen volt a hangsúly :)

HR24.hu

(#6643) quailstorm válasza zseko (#6642) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értem én, de még az ő gépe is közel van ahhoz, hogy másik rendszerrel menjen a Skype 8.
Core2 laptop T5250 2GB RAM, ez viszi a Skype 8-at és az Office 365-öt is, pedig papíron elég halovány.

Mivel gondolom a P4-e 32-bites, ezért a Linuxra váltás neki nem opció. De asszem Windowsra van 32-bites webapp Skype, lehet úgy elmenne neki, ha feltenne egy Win7 Startert.
Csak SSE2 és 512MB RAM a minimum gépigény.

[ Szerkesztve ]

(#6644) lemmy71 válasza lemmy71 (#6641) üzenetére


lemmy71
őstag

Megoldódott a probléma, a negyedik levelem után kaptam választ a microsoftol és feloldották az ideiglenes zárolást. Konkrét okot nem írtak a zárolásra vonatkozóan, csak a szokásos sablon microsoft szöveg, pedig a szabályzatot nem sértettem meg semmilyen formában :F
Azért köszönöm a segítséget :R

(#6645) cocka


cocka
veterán

Egyre jobb:

[link]

Csak, hogy meglegyen a párja a 6627-nek is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6646) lemmy71 válasza cocka (#6645) üzenetére


lemmy71
őstag

XP -hez tavaly én innen szedtem le működő régi verziós skypet. Sajnos nem tudom hogy melyik is volt az, ráadásul azt a gépet már azóta formáztam :F

[ Szerkesztve ]

(#6647) cocka válasza lemmy71 (#6646) üzenetére


cocka
veterán

Csak egy webes megoldást mutat. Az a legutolsó bejegyzés XP-vel kapcsolatban.

(#6648) Gizmo94 válasza perempe (#6635) üzenetére


Gizmo94
veterán

Webes skype használatával. Egy add-onnal edge módban futtatható a webes skype xp alatt chrome-ban. Ez tesztelve, működik. Telepíthető skype már nem megy xp alatt egyik verzió sem sajna, csak a webes.
Ahogy win7 alatt is csak a 8-as verziók mennek már. Patkány mikorfos bagázs...

[ Szerkesztve ]

(#6649) total90


total90
veterán

Hali,

Adott egy céges környezet, Skype for Business (friss verzió).
Kolléga X szöveges üzenetet küld kolléga Y-nak minen oké. Ha kolléga X emojit is küld, akkor az nála nem jelenik meg, de kolléga Y-nál igen. Ha kolléga Y emojoval válaszol vissza, akkor azt kolléga X nem látja. Tehát kolléga X-nél semmilyen formában nem jelenik meg emoji.
Ezen alapulva megpróbáltunk mást, képet, dokumentumot küldeni és ugyanaz a helyzet mint az emojinál.

Pár infó:
- Windows 10, friss
- SfB, friss
- alapértelmeztt böngésző Chrome (a neten turkálva találtam, hogy ha IE vagy Edge az alapértelmezett, akkor is lehet ilyen gond)
- Java, Flash... friss
- GPU driver, friss

SfB először javítva lett, majd újratelepítve, de semmi nem segít. Ami még overkill, hogy ha kolléga X egy másik laptopon jelentkezik be, akkor is fennáll ez a probléma. Mobilról minden okés.

Ötletek?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6650) perempe válasza Gizmo94 (#6648) üzenetére


perempe
addikt

próbáltam, de nem működik a régi Chrome böngészővel a plugin. ha vkinek működik XP-n a Skype bármilyen formában, akkor írjon!

* Brahms: 4. szimfónia *

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.