Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabi®


Szabi®
addikt

Ez lett abból a maga idejében kimondottan jó szériából ? Még mennyire tudja alulmúlni magát az Ubisoft ? Nincs gempa fejleszteni normális játékokat ? Pedig elég vastagon szokott fogni a toll az árazásnál.

(#2) melega válasza Szabi® (#1) üzenetére


melega
őstag

Így van.

A The Two Thrones óta halott az egész.

Ez kb általános iskola 1.,2. osztály de nagyon maximum, mint a 90 es évek elején az Aladin.

[ Szerkesztve ]

(#3) Hopkins95 válasza Szabi® (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

A textúrák alapján nagyon úgy fest a játék, mintha mobil eszközre fejlesztették volna első sorban, hogy a leggyengébb hardveren is elfusson. Sőt, azon csodálkozom, hogy egyenest nem jön iOS-re meg Androidra. Konzolokon meg PC-n felnyomják a felbontást 4k-ra, hogy jobban nézzen ki, de ennyi, nekem ez egy mobil játéknak néz ki akkor is.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Néger raszta hajú herceg :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5) Szabi® válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Szabi®
addikt

Az is, de mára annak is kevés. És mindezt kipréselték magukból a "nextgen érában" "nextgen" konzolokra. Azért reméljük elbírja majd a Ps5/Series X hardvere.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez egy FOS!!! :(
Még ha mobillra jönne esetleg, de így...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) myckey


myckey
veterán

Nem az igazi :(
Hol vagy Prince!?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) nanocry


nanocry
tag

Elég niggás beütést kapott, meg az a zene, anyám... Hát inkább ne mutatták volna meg.. Ubisoft, PoP, á én már rég elengedtem..

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

most akkor ez nem mobilra készül? wow...

(#10) turit


turit
tag

Nigériai herceg :DDD

(#11) BoneDragon válasza myckey (#7) üzenetére


BoneDragon
veterán

Prince? Dead. Amugy az AC lett belole nem hivatalosan.

(#12) MageRG válasza myckey (#7) üzenetére


MageRG
addikt

"Hol vagy Prince!?"
2016-ban meghalt, túladagolásban.

Egyébként szóljon már valaki az Ubinak, hogy a perzsák eléggé világos bőrűek. Egyáltalán nem lógnának ki az átlag európaiak közül.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#13) myckey válasza MageRG (#12) üzenetére


myckey
veterán

facepalm OMG ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy bennem most realizálódott, hogy ez egy Prince of Persia játék, amiben nem a herceget irányítjuk majd... :W

Live-Die-Respawn

(#15) BoneDragon válasza oriic (#14) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerencsétlen herceget hagyhatnák békében meghalni a szép emlékekkel, de nem... Beindult a fejőgép.

(#16) Wellin9


Wellin9
tag

Ha ezt eladják valami AC mellékágnak, azt mondom oké, de ez így a hatalmas faceplam, évek óta várnak az emberek, egy új POP-ra, a remake próbálkozással már sikeresen hülyét csináltak magukból, erre bemutatják ezt, még, ha jó is lesz, akkor sem volt ez, egy túl átgondolt döntés

[ Szerkesztve ]

(#17) batman91


batman91
őstag

Ekkora retket is már régen láttam. A gettó hercege, egy viccnek jó lesz. Miért kell minden legendás szériát meggyalázni? :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#18) k-adi válasza oriic (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

ő is herceg csak ő wakanda hercege, Killmonger

(#19) oriic válasza k-adi (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazzeg tényleg, tudtam én hogy valahonnan ismerős :DD

Live-Die-Respawn

(#20) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Nem szeretem a fekete humort.
Egyébként akik ezen itt a videó alatt is "sikoltoznak" pénzt kapnak érte, a vakok intézetéből szállították őket a rendezvényre, vagy tényleg ekkora élettelen kockák hogy bármiféle jatéktól merevedést kapnak ?

Én azért nézek ritkán ilyeneket, mert ez kifejezetten irritál...

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#21) Wlac


Wlac
Ármester

A gameplay jónak tűnik, de a zenei választás nekem sem jön be. Mondanám, hogy az Ubisoft nagyon izzadtságszagúan hozza a "How do you do fellow kids?" feelinget, de igazából fogalmam sincs, hogy a mai fiatalok körében mi a menő zene/feeling. Mindenesetre a PoP-hoz ez szerintem annyira nem illik. Mondjuk a rock sem annyira, és mégis a Warrior Within a kedvenc részem, szóval meglátjuk.

“The wha-"

(#22) Chibass


Chibass
tag

Látom senkinek nem tetszik itt, és sajnos nekem sem.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#23) melega válasza Wlac (#21) üzenetére


melega
őstag

Nekem is a WArrior within.

Szerintem az Ac megölte Persia hercegét innentől kezdve nem kaptunk normális Prince of PErsia játékot.

Bár ez a lost crawn lehet úgy készül hogy óvoda+gyönge általános iskolák 1.-2. osztály.
6-8 éves korosztályt célozza meg.

[ Szerkesztve ]

(#24) A Molyember


A Molyember
tag

Ez valami szanalom. Mit akarnak ezzel, ujrainditani az egesz szeriat “egy uj, modern kozonsegnek”, ha sikeres lesz? Mar a twitter fiokjukat is atallitottak erre a szarra, ezzel szonyeg ala soporve a felujitast amivel szenvednek mar tobb, mint 3 eve.

Remek jovo elott all a Prince of Persia sorozat. :)

(#25) k-adi válasza melega (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem ölte meg az AC hanem továbbfejlesztette

(#26) melega válasza k-adi (#25) üzenetére


melega
őstag

Nem jó irányba, az AC is a Rouge óta halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.