Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#211) Redcaster


Redcaster
őstag

Nos, én is tudtam már huzamosabb ideig játszani...

Grafikával nincs gondom, a DS3 is nagyon bejött, így szerintem ez sem rossz, habár nem vagyok annyira kényes a grafikára.

Maga a harcrendszer nagyon-nagyon tetszik! Tetszik, hogy a From kimozdult a komfortzónájából. Mikor meghallottam hogy nem lesz stamina, kicsit megijedtem, de nem volt miért. Ehhez a tempóhoz már nem illene a staminamanagement. Még csak a pörgő csapás van meg a kardhoz, de már az az egy olyan pluszt adott az amúgy is nagyon taktikus harchoz, hogy az elképesztő. Mondjuk az kicsit fáj, hogy csak egy aktív skill lehet bent, de remélem ez még változhat játék folyamán.

3 minibosson vagyok túl eddig. Az első szamurájnál jöttem rá, hogy itt bizony hosszú tanulási folyamat vár rám :DDD Amennyire deffenzíven lehetett játszani a DS-t és a BB-t, ezt annyira kell agresszíven. A dodge-olásról nagyon hamar le kell szokni, mert elég sok olyan move van a játékban, amit nagyon nehéz kikerülni. A 2. a chained ogre, akinél kb 10x haltam :DD Kihallgattam az őröket hogy nem szereti a tüzet, de a firecrackeren kívül más nem volt nálam, és az sem sebzi csak stunolja, így muszáj voltam kitanulni a movesetjét, és fair harcban lenyomni. Aztán a következő szamuráj a többi mobbal már viszonylag simán lement. Most tartok az óriáskígyónál Hát mondanom sem kell, eléggé meglepődtem :))

Egyébként olvastam hogy többen is féltek mert nagyon lineáris az eleje a játéknak... Hát nemtudom, nekem már most van egy hely ahová nem jöttem rá hogyan juthatok át. Persze lehet hogy később arra kell majd menni ezt még nem tudom, de örömmel olvastam, hogy később valóban megnyílik a világ.

Mára ennyi, holnap folyt. köv. Az biztos, hogy ez a játék minden pénzt megér, és minden From rajongónak kötelező darab :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.