Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) #27070592 válasza hanee (#748) üzenetére


#27070592
törölt tag

hát amit most érzek fél óra szauna, egy Király-féle Corleone pizza és néhány sör után, hogy hihetetlenül jól esne egy hátmasszázs :B

Köszike!

(#752) S-one válasza Sipi16 (#750) üzenetére


S-one
csendes tag

Hát aktívan augusztus óta, de egyébként 9 (de akkor még le se tüdöztem)...

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#753) rien válasza Sipi16 (#747) üzenetére


rien
senior tag

Hááát nem is vagyok túl büszke magamra :(
De azért úgy látom nem vagyok egyedül ;]

De neked ha nem a nikotin hiányzik próbálj valami mást kitalálni kutyasétáltatásra minttudomén szotyi, tökmag, szemámmagos szelet, azok mellett is lehet elmélkedni :U
Vagy pl semmiképp se vegyél kesztyűt, jönnek az egyre durvább hidegek.....hátha kellő ösztönzés lesz, hogy ne vedd elő a kezed :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#754) hanee válasza #27070592 (#751) üzenetére


hanee
senior tag

Hátmasszázsban sajnos nem tudok segíteni, de megpróbálok olyan pozitív energiákat küldeni, amik hátat is masszíroznak :D

(#755) fero02


fero02
veterán

Nah, túl vagyok a 22. nemdohányzós napomon is. Semmi extra nem történt. Bár minden nap ilyen egyszerű lenne. :DDD

(#756) #27070592 válasza fero02 (#755) üzenetére


#27070592
törölt tag

Nemdohányozni : egy természetes dolog ;)

Épp eléggé groteszk és barbár ez a világ, de hogy még dohányozzunk is hozzá?

hanee : azt értékelném, elhiheted :B

[ Szerkesztve ]

(#757) fero02 válasza #27070592 (#756) üzenetére


fero02
veterán

Remélem számomra is ismét azzá válik! ;)

(#758) Sipi16 válasza rien (#753) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sajnos amíg nem akarom nagyon addig nem fog menni. Maximum a barátnőm miatt tenném le. Most úgy néz ki, hogy nem fenyeget ez a veszély...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#759) fero02 válasza Sipi16 (#758) üzenetére


fero02
veterán

Akkor azért tedd le, h legyen barátnőd! ;) :DDD

(#760) Sipi16 válasza fero02 (#759) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ahhoz eéőbb találni kell egyet aki azt mondja, hogy tegyem le. Most nem keresgélek vagy jön vagy nem.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#761) fero02 válasza Sipi16 (#760) üzenetére


fero02
veterán

Negatív hozzá állás. Hiba. Aki keres, az talál! ;)

(#762) Balinov


Balinov
félisten

itt egy nyomós érv a leszokáshoz. 400db,azaz 2karton cigi csak a mennyiség!!!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#763) Emosz


Emosz
tag

9 napja nem dohányzom! :DD
Nagyon zsír..... fero, neked hogy megy, hogy vagy? :)

(#764) #57764352 válasza Polesz (#716) üzenetére


#57764352
törölt tag

Mondhatjuk azt, hogy kicsit megkéstél, de majd jövőre... :DD
Igen, nekem is sikerült több mint 3 hónapra, de jólesik cigizni. Ennyi.

(#765) #27070592 válasza Balinov (#762) üzenetére


#27070592
törölt tag

Azért ez enyhe csúsztatás, ez a "dohányzógép" kb öt másodperc alatt szív el egy cigit és minden füstöt "letüdőz". Amíg dohányoztam, egy cigaretta füstjének csak a felét szívtam be, mert nem állandóan szívtam hanem "csak úgy" fogtam a szálat és az égett. Aki meg egyáltalán nem szívja le a füstöt...

Persze nem vitatom hogy a füst tele van kátránnyal meg másik párszáz féle mérgező vegyi anyaggal. Ha a tüdőnek nem lenne hatékony öntisztító mechanizmusa, szerintem két-három heti dohányzás után megfulladnánk.

De múlt hétfő óta nem dohányzom. Ma reggel már nem is jutott eszembe hogy újsághoz kávéhoz gyújtsak is. :)

(#766) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez elég undorító látvány:link
Gondolkodjatok el mik lehetnek bennetek

(#767) Balinov válasza Bencus88 (#766) üzenetére


Balinov
félisten

#762?? ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#768) Bencus88 válasza Balinov (#767) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocsi nem figyeltem meg igazából ide nem járok be mivel nem dohányzok csak másnak is el akartam venni a kedvét.sorry

(#769) Balinov válasza #27070592 (#765) üzenetére


Balinov
félisten

természetesen az,hisz elrettentő példának szánta a készítője.Viszont ha egy szál ciginek csak egynegyede marad benn az emberbe,már az sok,mert azért 20doboz cigit elég hamar el lehet rántani..Régen,mikor cigiztem ~2 hét alatt lement ennyi.

Zeusz,nehülyéskedj,nem cseszegetésből szóltam.. :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#770) Bencus88 válasza Balinov (#769) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ok ok rendben
Amúgy én is cigiztem, de megkérdeztem magamtól, hogy minek?Büdös lesz a ruhán büdös lesz a szám büdös lesz a kezem drága rengeteg betegséget okoz.És mondtam holnap nem gyújtok rá.Így is lett igaz eleinte buliban elszívtam 1-2 szálat már 2 éve nem gyújtottam rá.Igaz vizipipából szívtam de az egézséges :C

(#771) darnellsmith válasza Bencus88 (#770) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szerintem az hogy a vízipipa egészséges az azért túlzás :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#772) Bencus88 válasza darnellsmith (#771) üzenetére


Bencus88
nagyúr

tudom tudom:D :C

(#773) darnellsmith válasza Bencus88 (#772) üzenetére


darnellsmith
senior tag

mitől gondolod hogy egészséges lenne? :Y
inkább egyél helyette egy almát :U
"minden nap egy alma, és az orvos távol tartva :D "

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#774) Bencus88 válasza darnellsmith (#773) üzenetére


Bencus88
nagyúr

egézségesebb mint a cigi meg egyes pipák tisztitják a tüdőt.Gyümölcsöt szoktam enne egy héten legalább 5-ször.

(#775) #27070592 válasza Bencus88 (#774) üzenetére


#27070592
törölt tag

egyes pipák tisztitják a tüdőt

Sópipára gondolsz? :DDD

(#776) Bencus88 válasza #27070592 (#775) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lol:D:D
Hallottam nem én vagyok enyire okos:DRemélem nem tévedek :C

(#777) peterszky


peterszky
őstag

A nagypapám most, 80 évesen, tette le a cigit. 16 éves kora óta szívta, Kossuth, Symphonia, Ronson sorrendben. 2 hete kapott egy gyomorfertőzést, amiből már kigyógyult, azóta nem gyújt rá és állítása szerint nem is fog. Nem gondoltam volna, hogy ez a nap is eljön egyszer.

What else you gonna do on a Saturday?

(#778) fero02 válasza Emosz (#763) üzenetére


fero02
veterán

Kösz megvagyok, de most dögrováson vagyok. Megfáztam. :O :((( :W Remélem mihamarabb elmúlik. Amúgy ez a 25. napom. :U :P :DDD

Neked pedig kitartás! ;) :K

(#779) Emosz válasza fero02 (#778) üzenetére


Emosz
tag

Arra gondoltam amúgy, hogy mivel nem szereted a sört ezért ahelyett inkább megihatnánk egy kis absythe-ot :DD De most sem ártana neked, tuti kihozná a megfázásod...

(#780) fero02 válasza Emosz (#779) üzenetére


fero02
veterán

Azt sem szeretem... :DDD

Mondjuk most egy kis igazi házi páleszt szívesen legurítanék a torkomon, az tuti helyre rántana. :B :K

(#781) Emosz válasza fero02 (#780) üzenetére


Emosz
tag

Nem baj, mondjuk én meg a házipáleszért nem vagyok annyira oda de a jó kis dévaványai szilva lecsusszanna azért :K
no de ne offoljuk szét az alkoholizmusunkkal a topicot :DD

(#782) fero02 válasza Emosz (#781) üzenetére


fero02
veterán

Majd csak lesz vmi. Ha más nem, iszunk szénsavmentes ásványvizet. Az igazán ütős cucc :DDD

26 nap...

(#783) #27070592 válasza fero02 (#782) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ilyenkor ásmányvíz?? Inkább egy kis forralt bor... :DDD

11.nap Fero02 veled nem lehet versenyezni... :O :W :R

[ Szerkesztve ]

(#784) fero02 válasza #27070592 (#783) üzenetére


fero02
veterán

Forralt bor...hmmm...lehet jót tenne most a megfázásomnak. :K

(#785) Emosz


Emosz
tag

12. nap.... Jó az ásványvíz is :DD Csak legyen benne egy kis whiskey :DD

(#786) hanee


hanee
senior tag

Nem is tudom melyik topicba illene, de itt talán "szakértők" vannak..
Szerintetek lehetséges az, hogy véletlenül leszáll a hamu az erkélyről és az EGYBEN megáll valakinek az erkélyének a korlátján, eltölt ott békésen egy éjszakát majd leesik az erkélyére egy kis szellő hatására?

hanee

(#787) rien válasza hanee (#786) üzenetére


rien
senior tag

Ne félj nem a párod szokott vissza :D ez szigorúan a felső szomszéd műve :) tanusíthatom tőlem is lemegy a földszintre, bár ott lépcső van és korlát (azon is megáll) és de ha erkély lenne tuti oda is bemenne.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#788) hanee válasza rien (#787) üzenetére


hanee
senior tag

Nem, a szitu nem ilyen..
Történetesen az alattunk lakó jár fel hozzánk, hogy ráhamuzunk az erkélyére.. de ez természetesen nem igaz. Párom napi 1 szál cigit szív el időnként, természetesen szigorúan hamutartóval megy ki. Édesanyám szokott kint dohányozni hétvégéken, de szintén szigorúan hamutartóval a kezében. Tehát lehetetlennek tartjuk a dolgot, az illető mégsem hiszi el.. én azt gondolnám hogy a fizika törvényei miatt még ha véletlenül le is esik a cigiről a hamu, lehetetlen, hogy zuhanjon 3 métert egyenesen az alattunk lakó korlátjára és ott maradjone egy éjszakát, miközben kint szélvihar van éjjel, de persze bizonyítani nem tudom hogy nem mi vagyunk, viszont megfenyegetett az illető.. :U

(#789) rien válasza hanee (#788) üzenetére


rien
senior tag

Ok :) bocs de nem tudtam kihagyni, olyan óvatosan fogalmaztál :) Kellemetlen szitu.
Fölöttetek van még dohányzó? vagy jobbról balról?
Esetleg ha vízbe hamuzna a párod és édesanyád? Nem túl guszta, de wc-be öntve, csap alatt átöblítve annyira nem vészes kitakarítani. És így csökken az esélye a hamusból kikapja a szél és viszi a lenti lakóhoz eset talán, és megnyugodhat a lenti lakó, hogy nem ti vagytok.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#790) hanee válasza rien (#789) üzenetére


hanee
senior tag

Fölöttünk is laknak, akik dohányoznak és tőlünk balra is vannak, ők ráadásul kin is szoktak ülni pl. nyáron baráti társasággal és iszogatnak az erkélyen..
könnyen lehet, hogy tőlük megy le, de a faszi teljesen ránkszállt..
Most én is ezt a vizes-dunsztosüvegse megoldást javasoltam anyunak, a mosogatógép elmossa.. engem nem zavar..
Csak félek tőle, hogy ezután is fel fog járni :(

hanee

(#791) rien válasza hanee (#790) üzenetére


rien
senior tag

akkor ha jön legközelebb, mutasd meg, hogy ti vízbe hamuztok, lehetetlen a feltételezése és ajánld be neki a többi a lakót is.......hátha emberére talál valamelyikükben :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#792) bajuszati


bajuszati
tag

Hello!
Leszokás nem a rendeszerességen alapul....
elmész szórakozni ugyis rágyújtasz.....
nem kell hagyni magadnak annyi szabadidőt sem hogy rágyújts...ajánlom figyelmedbe a shit minőségű ukrán cigiket....nem fogod kívánni elhiheted
én dohányoztam 15től 19ig...utánna egy party után amikor hullára ittam magam 2 napig nem szívtam...utánna már csak a sörhöz hiányzott.
persze nem voltam függőőőőő...csak unalomból szórakozásból cigiztünk...bújkálva,mert 9 éve még nem volt annyira természetes hogy minden 15 éves cigizik.

(#793) hanee válasza rien (#791) üzenetére


hanee
senior tag

Remélem nem lesz legközelebb, mert mondtam neki, hogy ha legközelebb hamut talál az erkélyén ne jöjjön fel.. próbáltam hangsúlyosan mondani neki a keretekhez mérten, mondjuk egy 190 magas 120 kilós állat, szóval nem merek nagyon pattogni.. de mondjuk legközelebb ha megfenyeget úgy mint ma, lehet hogy rendőrt is hívok hozzá :(((

Ajánlgattam neki egyébként a fölöttünk lakót, a válasza az volt, hogy "ők már nem dohányoznak".. dehát tudod milyen ez, messziről jött ember azt mond, amit akar.. :U

Látjátok ez az, amikor az ember nem is csinál semmit és mégis bunkó dohányosnak titulálják :(

(#794) fero02


fero02
veterán

1 hónap! :DDD :DD

(#795) TexT-BoY válasza bajuszati (#792) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Mostmár teljesen általános és elfogadott hogy egy 15éves cigizik, sőt, 12-13 körül már tök normál. Én most igy 17évesen szokogattam rá. Bár most sem szivok egetverő mennyiséget.
Benson Silver 2doboz/week. Tegnap ugy 11 magasságába mentem haza amikor egy 12nek látszó leányzó jött hozzám tüzért....:DD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#796) Sipi16 válasza TexT-BoY (#795) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ennél már csak az jobb, ha egy hónaljcirkáló kér tőled cigit. Volt olyan, hogy megkérdeztem tőle: "Hány éves vagy öcsi?" Erre benyögi: 14. Mondtam maximum rágót tudok adni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#797) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Németországa lakik egy gyerek 9 éves és cigizik.2 éve láttam utoljára elég érdekes családban lakik.A családban van 2 fekete 2 fehér, de ott rá se szól senki mintha természetes dolog lenne.Én ezt elszomorítónak borzasztónak tartom.Nemtom mi lehet jó egy rudban ami tele van káros anyagokkal :F

(#798) TexT-BoY válasza Bencus88 (#797) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Addig amig nem szivtad, és nem érezted a szervezetedre való hatását addig nem tudhatod. Igazándibol ezért is szeretem amikor olyan emberek okítanak akik életükbe nem cigiztek és közlik mi a jó és miért. Én személy szerint a MAGAM egészségét "roncsolom" nem nagyzolásbol, hanem mert jólesik. Igazándibol hogy miért esik jól azt nehéz elmondani. Lehet pont ez az az érzés ami másokbol hányingert vált ki:DDD

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#799) szabozeee válasza TexT-BoY (#798) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Én szerencsére elmondhatom magamról, hogy 10 év dohányzás után január 22 óta eggyetlen slukkot sem szívtam el...
Érzem a külömbségeta két időszak között, sok összehasonlítási alapom van és azt kell mondjam cigi nélkül az igazi SZVSZ.

Hala Madrid :)

(#800) Bencus88 válasza TexT-BoY (#798) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Képzeld én is szívtam nem is kis ideig.2 évig, de kocadohányos voltam heti max 1 doboz.
De lehet nem is azért cigizel, mert kell kívánod hanem társaság vagy egyéb ok miatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.