Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) icecave válasza KILLSCLAPS (#1600) üzenetére


icecave
nagyúr

A kátrány, meg a többi, de nem a nikotin. És mindegy mit mondanak, minden egyes nemdohányzós nap csak javít az esélyeken :)

(#1602) KILLSCLAPS válasza icecave (#1601) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

20 év elég volt most már egyre jobban szégyellem magam.Több szánalmas probálkozásom volt.Napi adag csökkentése le is ment 5 szálra.Elbiztam magam és 5 nap mulva már megint egy doboz volt :B

(#1603) icecave válasza KILLSCLAPS (#1602) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ezért kell az, hogy úgy leszokni, hogy SOHA TÖBBET EGY SZÁL SEM. Komolyan kell venni... én is jártam úgy, 1 évig nem cigiztem... aztán, "Na, egy szál nem árt", aztán "Csak bulikon" és így tovább... mire észbekaptam szívtam megint...

(#1604) sti10p


sti10p
senior tag

Ha rosszindulatú akarnék lenni magammal, akkor azt mondanám, hogy visszaeső vagyok, de azért ez egészen más...
Kb. 3 éve leszoktam teljesen, eggyik napról a másikra, nem kellett se tapasz, se jojó, se mosómedve :) , egyszerűen eldobtam és kész. Első 1-2 hónap kemény volt, de simán vittem 2 évig, aztán beütött egy kis krahk-osabb időszak és szép lassan visszaszoktam.
De nem parázok, mert tudom, hogy simán megtudom csinálni majd megint, nincs trükkje, csak akarni kell és kész.

XY

(#1605) icecave válasza sti10p (#1604) üzenetére


icecave
nagyúr

Nahát én pont így jártam... hogy visszaszoktam, nyugtatva magam, hogy ugyanúgy leszokok... és 1,5 évig újra cigiztem, mire most megint elszántam magam, csak az a gond, hogy most jó sokszor eltoltam az időpontot...

(#1606) aphra2 válasza icecave (#1605) üzenetére


aphra2
aktív tag

Mennyire ismerős helyzet, egyébként 4 év után is vissza lehet esni (tapasztalat).

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1607) icecave válasza aphra2 (#1606) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez is pontosan alátámasztja az a tényt, hogy ha leszoksz, akkor nincs olyan, hogy "csak egy szál", meg "csak buliban".
Egyébként, nekem segített egy könyv is, ami pdf-ben megvan nekem, akinek kell, írjon privit:

"Allen Carr: Végre nem dohányzom". Könyvesboltokban egy másik kiadása va, kicsit más a neve, de ugyanaz a könyv.

(#1608) runner 125


runner 125
nagyúr

..vagy csak egyszerűen rá se kell gyújtani! :))
Soha! :)
Fújj :(((

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1609) icecave válasza runner 125 (#1608) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát igen, ez az alapigazság, de ezen sajnos akik idejárnak, már túlvagyunk.

(#1610) runner 125 válasza icecave (#1609) üzenetére


runner 125
nagyúr

..egyébként édesanyámék pont ma voltak vmi természetgyógyásznál bagó ügyben, egyelőre Ők sikeresnek vélik; "ma csak 1-1 szálat szívtunk el". Persze mondtam én nekik h ez nem így megy, le kell tenni egyik napról a másikra és kész. Bár elhiszem h nehéz.
Pontosan nem tudom mi módon próbálják őket leszoktatni, de valami akupunktúra jellegű.. :F
Egyébként nem is tudom mi kell ahhoz h ne gyújtson rá az ember. 19 éves vagyok, de soha egy büdös szálat nem szívtam el. ..s nem is tervezem. :)
:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1611) icecave válasza runner 125 (#1610) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem fog működni... mert pótlod a nikotint, ha egy szál, akkor egy, ha húsz, akkor 20.
Így nem lehet. Le kell tenni teljesen. Nekem nem ment a kevesebbet szívok, meg ilyenek, csak a teljes "megvonás".

Gratula, ne is tedd soha. Nekünk meg marad a leszokás. Senkinek nem kívánom, de meg lehet csinálni.

(#1612) runner 125 válasza icecave (#1611) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, én is mondtam nekik.
Egyébként valamit még a fülükbe is rakott ez a bűvész. :F
Holnap kikérdezem őket, aztán beszámolok, noh meg a majd a végkimeneteléről. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1613) icecave válasza runner 125 (#1612) üzenetére


icecave
nagyúr

Oksa, várom, kiváncsi vagyok.

Igazából nem tudom miért kell ez a sok segédeszköz, meg "hókuszpók", azt kell felfogni, hogy a leszokásnak egyetlen korlátja van: az ember saját maga.

(#1614) aphra2 válasza icecave (#1613) üzenetére


aphra2
aktív tag

" azt kell felfogni, hogy a leszokásnak egyetlen korlátja van: az ember saját maga."

Így van, úgy érzem nem is fizikailag hiányzik jobban , hanem lelkileg.

Érdekes hogy az élet más területein olyan kitartó, erős, és következetes tud lenni az ember, itt meg annyiszor elbukik, és mostanság is inkább az anyai vonzata a tántoritó erő, mintsem ész, vagy egészségügyi szempontok.

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1615) icecave


icecave
nagyúr

Azt álmodtam, hogy cigizek... tudatalatti dolgozik. Emlékszem, álmomban tök mérges voltam magamra, hogy most kezdhetem elölről az egészet. De rohadtul örültem, mikor felkeltem, hogy csak álmodtam :D

(#1616) KILLSCLAPS válasza icecave (#1615) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Engem vert a viz éjszaka és jól berúgtam álmomba de nem gyújtottam rá. :)
Egy régebbi probálkozásomnál. A második hét után nálam jelentkezett némi alvás zavar.És lefekvés előtte elszivtam egy terápiás cigit mondván ettől majd jobban alszom.Egy hét múlva aktiv dohányos voltam ismét.Egy szálat sem szabad de még egy szippantást se,mert utána megint jön a kinszenvedés.Az ismerősök akik gratuláltak és biztattak csak szánalmasan legyintenek.És elkezdik sorolni a rákban meghalt ismerőseiket,kemény :B Szinte már lemondanak rólad.Most nem szoltam senkinek nem fogadtam meg semmit majd észreveszik hogy nem füstülök :N

(#1617) icecave válasza KILLSCLAPS (#1616) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem az első 3 nap volt gettó. De most már jól vagyok. Egyébként meg, ha valaki rágyújt, nem azt kell nézni, hogy "jajj,de kellene nekem is egy", hanem, hogy "Szegény, majd jól kinyiffan tőle".

Olvasgattam megint a fórumot, aki indította ezt a topikot, kb. 3-4szer futott neki itt topikon belül, aztán eltűnt... fogadok, még mindig cigizik,de ne legyen igazam :)

(#1618) aphra2 válasza icecave (#1617) üzenetére


aphra2
aktív tag

Azért a több éves, évtizedes reflexeket nehéz kitörőlni, gondolok itt a kávézás közbeni, vagy utáni cigizésre, ilyenkor mindíg nagyokat nyelek, meg keresek egy mentolos rágót, hogy ne esssek bűnbe,... egyelőre kemény vagyok :K .

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1619) helkis


helkis
addikt

kocsmáros éveimben napi 2doboz pirosmalrbi-t szívtam.. ;) (ennek 10-13éve)
én talán egy új fajhoz tartozom, mivel nem szoktam le azóta se (honvédségben pipáztam pl. ;)), de nem is akarok, mert az élvezetes dolgok közé sorolom, ha minőségi dohányról van szó, de egyet észbe kell vésni, mint minden élvezetes dolognál: a mértékletességet!! hamár ritkán, szívom akkor már adjam meg a módját, pl a 100-as marlbi-nak is más íze van már, amit nem szeretek, ezért ha kedvem van akkor 80-as fehérmarlbira rápöffentek, most is van nálam egy ilyen dobozzal, asszem szilveszterre vettem még, kb 10 szál van benne, ha jól emlékszem, akkor gyújtok rá amikor akarok, de otthon, kocsiban eszembe sem jut, ha van egy jó dumapartner aki cigizik, akkor talán, vagy ha összefutok régi cimbikkel egy sörre, akkor ok szvsz, ilyenkor van hogy egy este elmegy fél doboz is, de nem érzek kényszert, hogy másnap rágyújtsak, sőt reggel, ha kilépek a lakásból még szarul is érzem magam, ha valaki a lépcsőházban elszívott lefelé egy cigit..
mindezt azért írtam, mert úgy gondolom van a fekete-fehér véglet között is némi élet.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1620) icecave


icecave
nagyúr

Hát igen, az ember agya ennyire meg van mosva (enyém is), hogy "élvezeti cikk a cigi".
Ez szépen beivódik az ember agyába, mert bebeszéli magának/bebeszélik neki.
Gondoljon már mindenki az első cigikre, hogy mennyit köhögött, fulladozott, és mennyit kellett küzdenie a saját szervezete ellen, hogy végre rászoktassa erre a fullasztó dologra...

(#1621) helkis válasza icecave (#1620) üzenetére


helkis
addikt

nekem határozottan izlett öregapám marlbija is.. ;) ok, kicsit köhögtem..
tény hogy vannak szar dohányok, ami nem izlik, ezért olyat nem is szívok..
egy finom illatú pipa után is megforduok az utcán még mindig.. ez van.. nyilván nem csinánám, ha nem esne jól.. amik eddig izletek: szofilight, kék helikon, mentolospallmal, luckystrike light, west ice, sötétkék multi, stb.. a világoskékmultitól fáj a fejem.. symphonia pedig nagyon ótvar, attól legszivesebben elhánynám magam.
te miért szoktattad rá magad, ha nem esik jól? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1622) icecave válasza helkis (#1621) üzenetére


icecave
nagyúr

Mint mindenki, társaság, buli, még tizenéves koromban...
Ízlik, az egy dolog, de az ember szája milyen rohad büdös már egy cigi/pipa után?
Ízlik, mert kapsz nikotint, és az agyad elhiteti veled, hogy "Bazz, ez nagyon jó".
Örülök, hogy többé nem kell ilyeneken rágódnom. Meg parázni, hogy "jajj, elfogy a cigi, nem lesz elég mára, stb."
Így állok hozzá, és így is fogok. Mert csak így lehet.

Egyébként, most őszintén, szerinted hány olyan ember van, aki azért szokott rá, mert jólesett neki az első szál cigi?

[ Szerkesztve ]

(#1623) helkis válasza icecave (#1622) üzenetére


helkis
addikt

sex után is büdös az ember, mégis csinálja mindenki, aki teheti, ott is azért a minőségre kell menni szvsz, nem a mennyiségre.. ;) ha nem élvezzük az életet mi értelme van? nyilván aki túlzásba viszi a dolgokat nagyságrenddel lerövdítheti azt, ez mindenki saját döntése..
én nem a cigit pártolom nehogy félreérts, nem minden pillanatban vágyom utána, mint ahogy írtam is, + megvan a helye, módja ahol elfogadom és én is élvezem a dohányzást, ha épp azt akarom..
amiket írtam csak a saját tapasztalatom semmi több, illetve talán némi útmutatás, hogy lehet elkerülni a leszokással járó sokkot, önmagunknak megtiltott dologat és ezzel járó rossz érzéseket.. magyarul megtalálni az arany középutat.. ;)

nem elég ha azt hiszem, hogy jó? :F nekem elég, de mértékletességre törekszem..
egyszer pont megkérdezték ezt tőlünk anno kollégiumban valami balhé után: kb 50emberből egydül én voltam akinek izlett.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1624) icecave válasza helkis (#1623) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt azért alapvetően ne felejtsd el, hogy ez a topik a leszokásról szól, épp ezért kampányolok annyira a cigi ellen. Megértem, amit írkálsz, de aki idejön, hogy elekelt öntsünk bele, mikor szokik le, és azt hallja, minőségi cigit kell szívni és mértékkel, még ha néha is, az nem a leszokás oldalát erősíti. Inkább azt, hogy találtál valami okot, amiért mégiscsak elfogadtatod magaddal, hogy a cigi nem is olyan rossz...
Nekem is megvolt a "kevesebbet szívok", meg a "csak a buliban", meg a "light-ot szvok", stb korszakom.
Természetesen mindenkinek a saját döntése, épp ezért vagyunk itt, hogy véleményt nyilvánítsunk.

(#1625) helkis válasza icecave (#1624) üzenetére


helkis
addikt

jogos! ;)
hangosan gondolkodom: mitől lehet az az eltérés, hogy én tudom irányítani ezt, mások meg nem.. arra jutotam így gyorsban, hogy én igazából nem is szoktam rá, csak szoktam dohányozni.. sokaknál a dohányzás valszeg már a szenvedélybetegség fogalmát meríti ki, ahogy az alkoholizmus, vagy a nyerőgépezés, nekik tényleg kell valamilyen gyógyszer, ami helyetesíti a fizikai elváltozásokon átesett szervek átal igényelt nikotint, stb.. valószínüleg aki simán akaraterőből eddig leszokott, az tulajdonkáppen rá sem szokott igazán.. hogy lehetne ezt kideríteni, hogy ki milyen státuszban van? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1626) icecave válasza helkis (#1625) üzenetére


icecave
nagyúr

"én igazából nem is szoktam rá, csak szoktam dohányozni.. "

Na, ez érdekes mondat. Egyébként, próbáld akkor ki, hogy nem cigizel olyankor, amikor megszoktad, hogy cigizel: pl: buli, kv, stb mellé, amihez most is cigiztél/szivaroztál/pipáztál.
Ha nehezen bírod, hiányzik, stb, akkor bizony rá vagy szokva, csak nem annyira, mint aki egy nap 20 szálat szív...
Annó még régebben én is ezt mondtam, hogy nem is vagyok rászokva. Aztán azt mondták,akkor 2 hétig ne cigizz! Mondtam, hogy oksa, simán kibírom... Közben volt buli minden... hát nem bírtam ki, pedig 2 hetet kellett volna, nem azt mondták, hogy szokjak le...

(#1627) helkis válasza icecave (#1626) üzenetére


helkis
addikt

tényleg érdekes, mert ha nem akarok dohányozni, mégha kínálnak is, nem fogadom el.. ha meg úgyérzem hogy jó lenne egyet pippantani, és esetleg nincs nálam, akkor akár kérek is egy cigit.. ;) ma pl. elszívtam egy szálat, mert egy értelmes emberrel beszélgettünk értelmes dolgokról a dohányzóban, ez előtt kb 1 hete gyújtottam rá, mikor tesóméknál voltunk, akik hazajöttek pár napra hollandoktól. ő nagy dohányos, nem is számított rá, hogy kérek tőle egy szálat, legközelebb mikor ment cigizni szólt hogy menjek, de nem mentem.. ;) húgilátogató előtt kb szilveszterkor gyújtottam rá legutóbb.. várom a diagnózist :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1628) icecave válasza helkis (#1627) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem állítok én fel diagnózist, nem az én dolgom. Az emberek 99 %-a nem így működik, mint Te. Ha ezt így kibírod, és jó Neked csináld. :)
Akik ide járunk erős dohányosok vagyuk/voltunk, szóval a mi esetünkben a megoldás a "soha többet egy szál sem".
Aki tényleg dohányzik, rendszeresen, annak nincs ilyen, hogy a buli kedvéért, meg amiket leírtam.

(#1629) helkis válasza icecave (#1628) üzenetére


helkis
addikt

egyébként én is sokat dohányoztam napi 2 doboz, de akkor az olyan természetes volt, mindig kívántam, jó volt.. hozzátartozott a kocsmároskodáshoz.. ;)
egyébként, ha végleg le akarnék szokni akkor tuti rosszabb lenne a tudat, hogy ilyet többet nem engedhetek meg magamnak, ergo nagyobb lenne a kényszerérzés, vagy a tiltott gyümölcs is édesebb lenne..
köszi az eszmecserét, reméljem másoknak is hasznos volt! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1630) icecave válasza helkis (#1629) üzenetére


icecave
nagyúr

Elmúlna az... az csak nagyon az elején van....

Köszi én is, jó volt :D

(#1631) KILLSCLAPS válasza aphra2 (#1618) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Én nem teszek a kávéba cukrot,a szar élmény is élmény.Müködik nem akarok rágyújtani a kávéhoz.Cigi nélkül is borzasztó az ize. :DD

(#1632) icecave válasza KILLSCLAPS (#1631) üzenetére


icecave
nagyúr

Én úgy oldottam meg, hogy azóta nem is KV-zom. Gondolom ez is hozzájárul, hogy nem gáz már a gyomrom egész délelőtt...

(#1633) aphra2 válasza KILLSCLAPS (#1631) üzenetére


aphra2
aktív tag

Cukor nélkül nekem már kávé se kéne :N ....már így is tiszta egészség vagyok, 3 helyett csak 2 cukorral iszom :D
Szerk: ja.. és a napi 8 kávét is is csökkentettem 4 re.

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1634) icecave válasza aphra2 (#1633) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem az nem ment, hiányzott hozzá a cigi. Így jobb. Legalább nem csesz szét a sok kv.
Hogy lehet napi 8-at meginni? Tudsz aludni? :D

(#1635) KILLSCLAPS válasza helkis (#1629) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Sziasztok !
Egy régebbi próbálkozásomkor három hét után.Megjutalmaztam magam egy szál cigivel. :F Nagyon szar volt nem esett jól ,de egy hét múlva megint aktivan szivtam.
Csak napi egy! De mindig több kell és minden kezdődik elölről :O

A regelibe rakok vagy négyet. A délútáni megy feketén se tej se cukor

[ Szerkesztve ]

(#1636) icecave válasza KILLSCLAPS (#1635) üzenetére


icecave
nagyúr

De most jól tolod nem? Úgyértem, nincs ilyen, és nem is lesz :)

JA, párszor nekem is volt ilyen, régebben is, hogy "Na, kibírtam x időt, mostmár 1 szál nem árthat". De ártott....

Egyébként, ösztönző kalkulátor:

kalkulátor

(#1637) aphra2 válasza icecave (#1634) üzenetére


aphra2
aktív tag

"[IHogy lehet napi 8-at meginni? Tudsz aludni][/I]"

Akkor sorban:
1. ébredés után reggel 3/4 6-kor, 2 személyes főzővel készítve.
2. az első főzet másik fele tejeskávéként az 1 db kiflihez, fél 7 fele.
3.új adag főzése az első cigihez (+wc) 7 óra körül.
4. munkakezdéskor 8 óra körül.
5. reggeli után fél 10-kor.
6.ebéd után 1 óra körül.
7. délután 3-kor
8. vacsora után este 7 fele.
És igen, simán tudok aludni :))

Napjainkban már csak az: 1. 2. 5 és 6. pontoknál iszok kávét.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1638) icecave válasza aphra2 (#1637) üzenetére


icecave
nagyúr

Értem, én nem tudok akkor sem, mikor régen 2-t megittam :)

"3.új adag főzése az első cigihez (+wc) 7 óra körül."

De mostmár nem cigizel ugye? :D Ahogy olvastam, nem...

Jólvan, zsírság, legalább a kv is kevesebb, az sem tuti egészséges ekkora mennyiségben. :)

(#1639) aphra2 válasza icecave (#1638) üzenetére


aphra2
aktív tag

"De mostmár nem cigizel ugye?"
Most már nem.

"Jólvan, zsírság, legalább a kv is kevesebb, az sem tuti egészséges ekkora mennyiségben."
Próbálok egészségesebben élni, csökkentem a kenyér bevitelt is, úgy hallottam abban meg sok a liszt :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#1640) icecave válasza aphra2 (#1639) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, szar szénhidrát. Kondizom, nem is eszem kenyeret, csak ritkán :D

Csak így tovább! Tartsunk ki. Nekem nem is hiányzik egyáltalán, de éjjel még nagyon hülyeségeket álmodok...de ez legyen a legkevesebb :D

(#1641) KILLSCLAPS válasza icecave (#1636) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Sziasztok !
Hát ez a kalkulátor nagyon profi. :C :R Pont ma akartam kicsit számolgatni,és egy üvegbe ki rakni a lét.Valami jól látható helyre.Gondoltam megpróbálom igy legyőzni magam.Úgy is procit kéne vennem. :K
Az Ön leszokásával kapcsolatos adatok:
www.dohanyzas.hu

2009/03/02 01:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:
0 év, 0 hónap, 17 nap, 16 óra, 43 perc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 510 db.
Az így megspórolt költség: 13957 Ft

Egyéb adatok:
Ezen idő alatt nem füstölt el 0.51 kg. dohányt,
nem szívódott fel a szervezetében 1.02 gramm nikotin,
és nem mérgezte magát 3.06 gramm kátránnyal és 2.55 gramm szénmonoxiddal.

Dohányzás.hu

(#1642) icecave válasza KILLSCLAPS (#1641) üzenetére


icecave
nagyúr

Én 12 napnál tartok. Elég ritkán jut már eszembe. Szerencsére, most a buli is kimarad egy ideig, amíg "megerősödök". Ja, és pár napja nem álmodtam azt, hogy cigizek :D

(#1643) fero02 válasza icecave (#1642) üzenetére


fero02
veterán

Megkérdezhetem, h hány éves vagy? :U

(#1644) icecave válasza fero02 (#1643) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, 26.

(#1645) Thulcandra válasza Thulcandra (#1079) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Tegnapi nap több szempontból is mókás volt számomra. Igaz névnapom volt, de ez soha nem hatott meg különösebben eddig. Viszont most fontos volt, mert egyben tegnap volt az is, hogy 3 hónapja nem dohányzom, december 24-én kora reggel füstöltem utoljára, ennek tetejébe meg végre, életemben másodszor, 9 év után újra beálltam a röntgenbe, elég izgatottan és félelmekkel teli, mert voltak mellkasi problémáim... Visszagondolva arra milyen sok cigit elszívtam, mennyi olyan bulin voltam ahol vágni lehet a füstöt az utóbbi 12 évben, mikor épp valami bajom volt eléggé bepánikoltam sokszor, féltem, hogy valami komolyabb bajom van...
Nos, de a tegnapi röntgen után hamar kezembe nyomták a leletet, melyen megkönnyebbülve olvashattam, hogy (egyelőre) nincs semmi bajom, minden egészséges és normálisan működik!
Mindezek ellenére az utóbbi pár hét elég súlyt helyezett rám lelkileg, hogy soha többet ne gyújtsak rá. Ahogy írtam abban a hozzászólásban is, melyre most válaszolok, párszor már letettem ezt a mocskot, aztán sajnos visszaszoktam, de szerencsére most teljesen más minden, nem látok rá minimális esélyt se, hogy valaha újra rágyújtsak! :)

Sok sikert mindenkinek a leszokáshoz!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1646) icecave válasza Thulcandra (#1645) üzenetére


icecave
nagyúr

Királyság, respect!

Engem most az boldogít, hogy a kalkulátor kiírja, mennyit nem költöttél cigire és elég szépen növekszik az összeg :D
Ma a bkv-n (nemmintha máskor nem) pár csövessel utaztam sikeresen, alig volt hely a buszon, nem tudtam menekülni. Az az állott bagószag, jajj, de rossz volt.

(#1647) concret_hp válasza aphra2 (#1637) üzenetére


concret_hp
addikt

:Y ez azért nem gyenge

mivel angy dohányzás ellenes vagyok, néha benézek a topicba, sok sikert midnenkinek, grat a leszokottaknak :)

btw a bagóra el nem költött pénz kalkulátor arra is használható, hogy valaki mennyit költött már el bagóra (ami ráadásul még nem is pontos, mert nincs diszkontálva gondolom)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1648) icecave válasza concret_hp (#1647) üzenetére


icecave
nagyúr

Én spec még csak 15 napnál vagyok. Majd akkor mondom, hogy leszoktam, ha 3 hónapnál leszek. Azt mondják, az a lélektani határ. Majd kiderül. Mindenki mást mond, és mindenki más, úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#1649) KILLSCLAPS válasza icecave (#1646) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Engem is boldogit,csak nem találom a pénztárcámba :)

(#1650) icecave válasza KILLSCLAPS (#1649) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, elmegy az másra is. Ha nem teszed külön, akkor úgy nem látványos.
De ha igen, eléggé hamar jó kis pénz lesz belőle.
Régebben ebből vettem asszonynak ipod-ot.
Most majd mást kap. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.