Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-14 10:28:06

LOGOUT.hu

>>>>> SAMSUNG SMART TV KIEGÉSZÍTŐK! <<<<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#736) TheNiceSpy válasza LittleShark (#732) üzenetére


TheNiceSpy
csendes tag

Köszi a választ! Az én készülékemben úgy látom 1GB RAM van, de ebből szabadon max kb. 50-120MB-ot láttam. Leforkoltam a szerver forráskódját és elkezdtem kicsit kísérletezni vele.

Egyrészt a webes torrent feltöltésbe nyúltam bele, hogy ne csak a torrent fájlból kinyert infohash, hanem a teljes metadata alapján addolja a torrentet. Másrészt megnöveltem a max piece size-ot 16MB-ra, illetve 64-ről 128MB-ra állítottam a memórialimitet és a letöltési sebességet is feljebb nyomtam kicsit :D

Ezekkel a módosításokkal, ha gépről Windows-on futtatom a szervert, szépen viszi a nagyobb méretű (15GB+) 1080p-s filmeket is. A TV-n futtatva a szervert sajnos már nem ilyen jó a helyzet, rövid idő után akadozgat a lejátszás, rosszabb esetben vissza is dob a "torrent fogadása" képernyőre. Gondolom a memory storage-nél is érdemes lenne módosítani a számokon, csak még nem teljesen látom át a működését.

Ha minden kötél szakad az USB háttértáras megoldás egyébként nem rossz szerintem, a hálózati tárolót én inkább hanyagolnám.

Megnéztem ezt az iTorrentet is (eddig nem tudtam, hogy az magyar), sajnos sok filmnél elég kevés a seed, és a piece size-os dolog is előjött ott is, amíg nem módosítottam.

A Jackett tapasztalataim alapján elég jól működik, nagyon sok trackert támogat (privátokat is) és gyakran frissítik az integrációkat szerencsére. Azt nem tudom, hogy a TV-n működésre lehetne-e bírni, és a memória szűkössége miatt talán nem is éri meg vele vesződni, de IP cím és API kulcs megadásával, külső szolgáltatásként is használhatná az alkalmazás akár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.