Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Rotor82 válasza logarithm (#20900) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Akkor ha most szeretném az általad linkelt v7-est kipróbálni, akkor amit előtte felrakjam, azt kell/tuodm valahogy törölni? És a manuálisan beillesztettem a build.prop -ba, azt kitöröljem szerinted?

(#20902) havri1


havri1
félisten

Csak érdekesség:

Amikor megjelent az LSS verzió, aznap felraktam, SPeedmod kernellel, Odinnal. Jó volt a wifi alvás, tehát kikapcsolta x perc múlva.
Full format, wipe anyámkínja stb, felraktam a stock LSS de odexeltet, ugyanazzal a speedmod kernellel, és nem kapcsol ki a wifi.
Ki érti ezt? :U
Azért bosszantó, mert így ha nincs töltőn, majdnem 30%ot esik éjjel a wifi miatt!

[ Szerkesztve ]

havri

(#20903) logarithm válasza Rotor82 (#20901) üzenetére


logarithm
őstag

System/app -ból kiszeded azokat az apk-kat amiket felrakott, és igen töröld ki amit a build propba írtál.

(#20904) kungzi válasza fireproof (#20893) üzenetére


kungzi
veterán

Olyat ne vegyel, amihez nincs papir!

(#20905) Rotor82 válasza logarithm (#20903) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Köszi!
Már csak egy valamit nem értek:
"3.Flash the downloaded file in CWM (First 2802 then 2805 then Clear Audio)"
Akkor most elég a 2802 -t felrakni, vagy kell még a 2805 is? És a clear audiot csak a kettő után?:F

(#20906) logarithm válasza Rotor82 (#20905) üzenetére


logarithm
őstag

Én csak simán ezt szoktam : [link] (persze ha stock romon vagy)
Ha nem stock akkor meg csak ezt szoktam : [link]
Mást én nem szoktam felrakni.

Ha a leírást követjük, akkor 2802 utána 2805 majd ezek után a clear audio és kész.

(#20907) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Sikerült valakinek szerviz IMEI-t visszaállítani eredetire gyári hivatalos ROM (GB vagy ICS) visszarakásával? (Feltételezve, hogy nincs megfelelő EFS mentés és a .nv_data.bak átírásos XDA-s trükk sem akar segíteni.)

(#20908) Rotor82 válasza logarithm (#20906) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Wanam még stock -nak számít? :B

(#20909) tresh válasza D-Phrag (#20907) üzenetére


tresh
addikt

Keresd NG-t

(#20910) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok!
Hogy tudom levenni a kamera zárhangját? Gyári független gyári ICS .Köszi a választ előre is
Üdv

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#20911) KisApám


KisApám
addikt

Van itt budapesti, aki élőben megnézné, megpróbálná beállítani a csengőhangokat?

Nevetséges... :W

ELŐZMÉNY: itt és itt

:R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20912) tresh válasza kekkola (#20910) üzenetére


tresh
addikt

root és utána van rá lehetőség tudtommal másképp sehogy :)

(#20913) mira72 válasza KisApám (#20911) üzenetére


mira72
őstag

Ezt próbáld meg.
Ezek a gyári csoportos biszbaszok nekem soha nem jöttek be ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#20914) logarithm válasza Rotor82 (#20908) üzenetére


logarithm
őstag

Stock rom az alapja tehát igen.

(#20915) mivan80 válasza saphancs (#20882) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hali, lementettem excel táblában, felraktam megára, itt a LINK.

(#20916) nfsu17 válasza kekkola (#20910) üzenetére


nfsu17
veterán

tedd néma módba addig, míg fotózol.
hirtelen másról nem tudok mókolás nélkül

(#20917) KisApám válasza mira72 (#20913) üzenetére


KisApám
addikt

Ezzel Group Ringtones próbáltam már.
SEMMI változás...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20918) Lacics25 válasza havri1 (#20902) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Sziasztok! Ígértem, hogy beszámolok az eredményről. Az LSS nekem is hazavágta a wifi kikapcsolást. Végül az LSD maradt, kiirtott Viber-rel, megtámogatva Y5.Battery Saver-rel. Most itt tartok.

(#20919) szerzol válasza KisApám (#20861) üzenetére


szerzol
senior tag

A SIM kártyáról kell a névjegyet importálni (másolni) a telefonra, a külső memkarinak semmi köze ehhez. :K

(#20920) logarithm


logarithm
őstag

Tesztelgetős kedvemben vagyok, ezért szerettem volna a stock xwlss deodexed rom alá ink effectet + ripple effectet, 4way reboot-ot,back to kill-t. Ja meg tesztelgetem a jeboo kernel + cpu adjuster dolgot :)

Találtam egy működő megoldást dropboxomra fellőttem a dolgokat.

1. lépés: cwm-ed legyen :)
1.1. lépés : backup backup, ha csak nem tiszta rendszered van és nincsen belakva akkor mind1, max újra húzod a romot formatok után.
2. lépés: install így sorba: ripple effect -> ink-ParsLand-jb-9100-xxlsj -> patch-> LSJ_Torch_InkEffect_SkipSong_BackToKill_4Way
**(ha valami nem lenne tuti, akkor csak a ripple+lsj torch... dolgot rakd)**

Ezek után reboot, nálam működik minden hibátlanul, bármilyen tintát választok szépen muzsikál :)
Majd root exp./system/app-ban törlöm a felesleges "samu" dolgokat és kész a Loga rom :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20921) szerzol válasza KisApám (#20917) üzenetére


szerzol
senior tag

Névjegyek/beállítások (bal alsó érintőgomb)/Importálás,exportálás/importálás a SIM kártyáról/Név mentése ide/ Telefon/kipipálod a név melletti négyzetet/kész (jobbra fent) és át van másolva.

Ezután ha megnyitod azt a névjegyet ami mellett nincs sim kártya ikon a menüben már fel fogja ajánlani a menüjében a csengőhangnál hogy honnan akarsz csengőhangot hozzárendelni.

Ez működik a lányom ACE-n is GB alatt, úgyhogy szerintem ICS alatt is mennie kell.

(#20922) KisApám válasza szerzol (#20919) üzenetére


KisApám
addikt

Minden a telefonon van, nem a SIM kártyára "dolgozom", nincs a nevek mellett a SIM kártya ikonja.

(#20921): így csinálom...
Pl. van a Barátok csoport XYZ csengőhanggal. Azon belül minden embernek ugyan az az XYZ csengőhang van beállítva. Meg is szólal az a csengőhang a beállításoknál, kiválasztásnál rendesen.

Mi történik? SEMMI. Mindent "felül ír" a telefon alapbeállításos csengőhangja.
CSAK az szólal meg, bármit állítok be.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20923) szerzol válasza KisApám (#20922) üzenetére


szerzol
senior tag

Akkor nálad szellem költözött a Bakterházba. :DDD
Feladom. :R
Esetleg tegyél fel JB-t, hátha megjavul. :F

(#20924) hcs57


hcs57
őstag

Április 18-n kértem szervizfutárt, ma hívott a diszpécser, hogy aktuális e... micsoda gyorsaság. :W

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#20925) kekkola válasza tresh (#20912) üzenetére


kekkola
senior tag

:) ettől féltem, mert sehol nem találtam, köszi a választ mindenkinek!

O+8T

(#20926) KisApám válasza szerzol (#20923) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy látszik
MEGVAN A MEGOLDÁS!

NEM SZABAD a beépített csoportokat használni!

Pl. a "Család" beépített csoportból átmásoltam
az általam létrehozott "Családias" csoportba mindenkit, csengőhang beállítva, és MŰKÖDIK . :K

B*kker... röhej... :U :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20927) tresh válasza hcs57 (#20924) üzenetére


tresh
addikt

Hát szerintem azért az nem várható el tőlük hogy egy büff és dobnak kést villát az égbe és repülnek hozzád vagy bárkihez..valószínű összeszedtek annyi címet hogy a futár ne csak a te telefonod véget menjen ki plusz gondolom nem 1000-en vannak ezen a munka területen hanem max 40-50 fő :)

(#20928) KisApám válasza KisApám (#20926) üzenetére


KisApám
addikt

.., téves

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#20929) Rototti válasza PS7A (#20853) üzenetére


Rototti
senior tag

Régen olvastam utána ennek a problémának, de úgy rémlik, hogy szoftveres hiba (viszont a samu nem javítja). Sok telónál előjön, én az egyetlen megoldásnak ezt az app-ot találtam. Nálam sokat javít a helyzeten, de van, akinél nem hozza meg a kívánt hatást.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#20930) fireproof


fireproof
őstag

Srácok azt hogy lehet bekapcsolni hogy a WIFI kikapcsolja alvó állapotban? :R

(#20931) Burt1793


Burt1793
veterán

Nem azért kérdezem, de mégis, hogy lehet, hogy ICS-vel 11000 pontot kap a telefon az andtututól, JB-vel meg csak 9000-et?

(#20932) Burt1793 válasza fireproof (#20930) üzenetére


Burt1793
veterán

Menj a wifi-hez, nyomd meg a menü gombot és ott lesz a beállításoknál! :) (JB)

(#20933) tresh válasza Burt1793 (#20931) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem lényegtelen ez a pont háború..nem lényeges az inkább h JB-n is szedi a lábát a teló és nem kicsit :)

(#20934) Burt1793 válasza tresh (#20933) üzenetére


Burt1793
veterán

Hát igen nem lassú a telefon, le se kell cserélni, na most futtattam mégegyet, 7794 :D
Hagyom is, nem is számít.
Nem tudom eldönteni, de talán stock 4.0.3-mal egy kicsit gyorsabb volt néhány területen. Az biztos, hogy ez a WannamLite 14.4 összességében kevésbé merül és gyorsabb.
Stock magyar hivatalos gyári rom jöhetne már...
Van jobb a Wannamlite14.4-nél?

[ Szerkesztve ]

(#20935) havri1 válasza fireproof (#20930) üzenetére


havri1
félisten

Sok romon nem működik, pont ma írtuk többen is.

havri

(#20936) szerzol válasza KisApám (#20926) üzenetére


szerzol
senior tag

Nohejmán no! :C

Megvan a szellem, az útkaparó fehér szamara vót! :D

(#20937) tresh válasza Burt1793 (#20934) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem nagy matek nem lesz stock magyarba se ;) Viszont nekem még mindig stock ICS és teljesen elégedett vagyok igaz én arra használom a legtöbbet amire kitalálták telefonálok/e-mail/sms/néha kis net :)

(#20938) TheBomberman


TheBomberman
tag

Helyzetjelentés!
Nagyon tuti cucc a Greenify, tényleg nyertem vele + fél napot pedig ugyanúgy használtam, napi fél-1 óra GPS, 2ó15p kijelző, 33p telefonálás, stb. :C (1650mAh, stock XWLSN+PhilZ)

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#20939) fireproof válasza Burt1793 (#20932) üzenetére


fireproof
őstag

DANKE! :)

(#20940) fireproof válasza havri1 (#20935) üzenetére


fireproof
őstag

Hát mivel ma vettem a telefont ezért még gyári 4.1.2-es (I9100XXLS69) android van rajta. Érdemes rádobni valami jobbat? Egyenlőre nem érzem lassúnak bár még nem nagyon laktam be.

(#20941) Burt1793 válasza tresh (#20937) üzenetére


Burt1793
veterán

Én is pont erre használom, ki is bír simán két napot. Sokkal jobban, mint TheBomberman telefonja, bár nem GPS-ezek, de két nap alatt 4 óra 45 perc kijelzőhasználatot kibír, úgy, hogy akkor kapcsolom be a 3G-t, amikor megnézem az emaileket (kb óránként), illetve otthon folyamatosan wifin volt.
Így bírja: [link] Első pár kép stock ICS-vel, aztán JB, max fényerőn, egy óra folyamatos HD filmnézéssel (1 óra alattt 7 %-ot merült...)

(#20942) tresh válasza Burt1793 (#20941) üzenetére


tresh
addikt

Nálam gyári akku napi 1 -1,5 óra teló, e-mail 3-4 db meg írása, egy két sms mikor hogy 2gn- szinkronizál óránként így másfél nap :)

[ Szerkesztve ]

(#20943) Burt1793 válasza tresh (#20942) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam már csökkent a gyári akku teljesítménye, így lecseréltem, megérte, ez a nagyobb aksi jobban áll a telefonnak, nem lóg ki a kamera, egy síkban van a hátlap az aljával, ráadásul új, karcmentes a hátlap, és egy kicsit tovább is bírja, papíron 20%-kal. A merülésen is látszik, hogy nem rossz :)
Az ics jobban bírta a zenehallgatást, a JB jobban bírja a készenlétet folyamatos wifivel.
Idegesítő, hogy ezzel a JB-nel zenehallgatás után beragad a médiaszerver és szívja lefele az aksit... :(

(#20944) tresh válasza Burt1793 (#20943) üzenetére


tresh
addikt

Stock JB-n gondolom evvel nincs probléma..bár lehet egy kernel csere megoldja a médiaszerver beragadását. Nekem kb fél éves az aksim majd ha 1 éves lesz kukázom és teszek bele egy másikat bár tuti 1650-es lesz mert nekem így ebben a méretben tetszik :)

(#20945) Burt1793 válasza tresh (#20944) üzenetére


Burt1793
veterán

Így néz ki ezzel, egyáltalán nem vastag, nincs 1 centi, nekem nagy a kezem, az S3 viszont már nem 100%-os egy kézzel, ez így, még pont igen, bár határeset.
[link]
szerk.: az ötödik képen látszik, hogy kijjebb van az aksi. 20%-kal vastagabb, 20%-kal többet tud. :) príma.
A beragadást nem csinálja mindig, igaz, eddig jeebo volt rajta.
Van S2-ről részletes logout teszt, mint pl most a htc one-ról (by FRG)?

[ Szerkesztve ]

(#20946) GrooveHero válasza saphancs (#20891) üzenetére


GrooveHero
addikt

Innen rendeltem, nem tudom van e feketében, rá kell keresni, hogy white, vagy hasonló, hátha van

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#20947) tresh válasza Burt1793 (#20945) üzenetére


tresh
addikt

evvel tudok szolgálni.

Amúgy igen tudom mekkora munka társam avval használja de nekem nem áll kézre úgy már megszoktam hogy ilyen kis vékony :)

(#20948) Burt1793 válasza tresh (#20947) üzenetére


Burt1793
veterán

Ja igen, köszi ezt már láttam, én olyanra gondoltam, hogy leírja a saját véleményét a telefonról. Nem azért, persze, tudom, hogy milyen :DDD , csak kíváncsi lennék :)

(#20949) havri1 válasza fireproof (#20940) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom milyen az a rom ami neked fentvan, én LSS-t használok. A teljesen stocban speedmod kernellel kikapcsolt a wifi (ha azt állítottam, hogy soha (növeli az mobil adatforgalmat).
Az odexeltben pedig állandóan él a wifi sajnos.

havri

(#20950) hcs57 válasza tresh (#20927) üzenetére


hcs57
őstag

Félreértettél... még nem jöttek ki hozzám, csupán felhívtak majd három hét után. Előtte semmi infó nem jött, még "imél" sem, pedig az ingyé' van. Ma is csupán megkérdezték, hogy aktuális e még.
Ami felb@..ta bennem az ideget, hogy ezt úgy írják a my.samsung oldalán: prémium kategória... idézem:

Hogy működik a Prémium Szervizfutár szolgáltatásunk?
Futárunk az Ön által meghatározott helyen és napon javításra átveszi Öntől a készüléket.
Lehetőség szerint 1 munkanapon belül megjavítjuk a készüléket, majd az Ön által megjelölt helyen és napon visszaadjuk azt.
Telefonok esetén a javítás idejére díjmentesen kölcsönkészüléket* biztosítunk Önnek.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.