Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) wdx válasza saril (#21793) üzenetére


wdx
őstag

jó, mert sok hibát kiküszöböltek, és frissítettek néhány gyári alkalmazást. cserébe 1 másik hibát kaptál, de azt lehet, hogy észre sem veszed (mikor egy fájlt megnyitsz, és kérdezi, hogy mivel nyissa meg, melyik legyen az alapértelmezett program ahhoz a fájltípushoz, szolgáltatáshoz, ott az alsó két gomb totál felcserélődött, és értelmetlen szöveg került oda, tudtommal)...de ennyi, nem több.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21802) spedyboy válasza mivan80 (#21084) üzenetére


spedyboy
senior tag

szia!
tudom , hogy regi de most lattam :)
szoval felrakom az sd kartyara a jb-t aztan a telora a mobilodint es megnyitom majd betallozom neki a jb filet es frissul telom?

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#21803) fireproof válasza wiERHcSc (#21800) üzenetére


fireproof
őstag

(#21804) wdx válasza wiERHcSc (#21800) üzenetére


wdx
őstag

egyelőre a neatrom 4.7-et teszteljük. kellhet hozzá egy media scanner fix, így növelődik az akkuidő drasztikusan, egyébként majdnem hibamentes rom. ez a legfrissebb.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21805) beast27 válasza wiERHcSc (#21800) üzenetére


beast27
senior tag

stock, custom vagy főzelék?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21806) Lacics25 válasza Oldman2 (#21795) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Valóban jó alkalmazás, de hardver hiánya miatt nem működik.

(#21807) beast27


beast27
senior tag

Ha valaki használ cm10.1-et dori kernellel az légyszi nézze meg az STweaks-ben a screen menü alatt hogy hogy áll a blue és a red color scale

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21808) saril válasza wdx (#21801) üzenetére


saril
senior tag

köszi :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#21809) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Köszi, mindenkinek!

(#21810) mivan80 válasza spedyboy (#21802) üzenetére


mivan80
aktív tag

Röviden, tömören, igen! :D

Azért a Mobile Odinnak kell egy root a boldogsághoz, de a betallózás után már sima ügy. ;)

(#21811) Oldman2 válasza Lacics25 (#21806) üzenetére


Oldman2
veterán

S2-ről és CM10-ről volt szó.

Azokon szépen működik.

(#21812) Burt1793 válasza wdx (#21804) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem merül mint a boros hordó... :(
De csak ha be van kapcsolva a wifi. Mindjárt rakok fel képeket, azt úgyis nagyon szereted! :D

(#21813) BigT válasza Lacics25 (#21806) üzenetére


BigT
senior tag

De hw benne van a telefonban.

Burt: próbáld ki, amit írtam. Először folyamatokat állíts le, közben figyeld és frissítsd a bettert, de a greenify t is kipróbálhatod.
Nekem még mindig szépen fut. A készenléti időt nem értem el ma, de ehhez folyamatos kijelző párosult.

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#21814) Burt1793 válasza BigT (#21813) üzenetére


Burt1793
veterán

Köszi, de nem! :D Nem fagyasztom le a facebookot, ha van oylan rom (wanamlite) amivel nem produkálja ezt.
Egyébként most javult a helyzet, lefekés előtt majd rakok merülési statot.

(#21815) BigT válasza Burt1793 (#21814) üzenetére


BigT
senior tag

Nem a fb fagyasztást javasoltam, hanem csak annyit, hogy szűrd ki, melyik app futása indítja el az audioout_2 - t. Egyébként lehet romok között ugrálni, de ez a hiba előjöhet bárhol, bármelyik rpmon. Xda n a belső, külső sd formázáson felül még egy tisztító futtatását is javasolták (wipe szerű cucc [link])

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#21816) Burt1793 válasza BigT (#21815) üzenetére


Burt1793
veterán

Én a 11,5 gigás belső tárhelyet nem tudtam formázni.... :(
Írta, hogy formázza (beállítások-tárhely menüpontban) de nem tette meg, ez lehet gond?
Mai termés, 41 perc kijelzővel :(
[link]

(#21817) BigT válasza Burt1793 (#21816) üzenetére


BigT
senior tag

14 óra készenlét 41 perc kijelzővel és 76%on áll az aksid? Ez szerintem kicsit sem rossz eredmény. Ha az audioout_2 gondot okozna nálad, akkor azt látnád az akku kezelésnél, hogy ébren van a telefon, miközben a kijelző nem. Én azt tapasztaltam ma, hogy ha folyamatosan böngészek, akkor ugyanúgy, mint eddig, meg tudom etetni az aksit gyorsan. Ha csak alkalmanként van ébren a kijelző, akkor a készenléti idő kitolható.
A belső sd formázását is a wipe közben érdemes recoveryből lenyomni

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#21818) Burt1793 válasza BigT (#21817) üzenetére


Burt1793
veterán

ez a telefon stock ics-vel 2 nap 7 óra keszenlétet bírt 4 óra 45 perc kijelzővel. amiben volt netezés, facebook, telefonálás,zenehallgatás és játék is.
valahova már kilinkeltem... na ehhez képest a mai semmi, remelem, hogy csak délelőtt volt rossz.

(#21819) Kékes525 válasza Burt1793 (#21756) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem nem jelenik meg. :B

Full wipe-al tettem fel, lehet hogy azért...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#21820) Kékes525


Kékes525
félisten

A Spirit FM Unlocked rádiót használta valaki, vagy tudja, hogy működik e? A Spirit FM Unlocked legújabb április 4.-ei verzióra gondolok.

Az eggyel előtti nekem nem ment, csak zúgott. :(

Utána olvastam logarithm-tól, hogy esetleg a hangszórót is tönkreteheti, de ez hál istennek nem történt meg.
Igen jó lenne ha működne, mert egy valódi, net nélküli rádió, ami még a Bluetooth is támogatja nem rossz.

Apropó, hogy tud Bluetooth-al működni??? Van antenna a telefonban? :F
A gyári FM rádiónál a fülhallgató vezetéke az...

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#21821) Lacics25 válasza BigT (#21813) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Valóban, a hardwer a telefonban van, rosszul fogalmaztam. Az AOKP cm-ben szól szépen a rádió, de ott van hozzá app, nem igényel diplomát a megszólaltatása. Cm 10.1 cyanogen alatt azonban nem szólal meg, nem keres csatorrnát sem kézzel, sem automatikusan. Amennyiben neked sikerült működésre bírni, a segítségeddel nekifutnék mégegyszer. Köszönöm

(#21822) spedyboy


spedyboy
senior tag

" sziasztok! vannak bizonyos programok amiket ha telepíteni szeretnek akkor a letoltes utan kiirja ,hogy "nem sikerult a telepites az usb hattertaron vagy az SD kartyan"

ez miert van? 4.0.3 van a telomon. "

Erre valakinek valami 5let?

+ meg 1
Olyan bongeszot keresek ami tud teljes kepernyos modot. AZ opera mini es mobile nem tul esztetikusan tolti be az oldalakat. Talalltam meg a Maxhton bongeszot de hatha van valami jobb..
Mit tudnatok ajanlani?
Koszonom elore is !

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#21823) busman válasza beast27 (#21807) üzenetére


busman
addikt

127.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21824) Weeman1 válasza spedyboy (#21822) üzenetére


Weeman1
veterán

Nyomj egy adatok törlését az alkalmazáskezelőben a Play-nél.

Xiaomi 11T Pro

(#21825) mgTerminator válasza spedyboy (#21822) üzenetére


mgTerminator
veterán

Dolphin ;)

(#21826) havri1


havri1
félisten

Feltettem én is az S4 időjárás widgetet, de eltűnt még a gyári is a widgetek közül..pedig deodexedre raktam.

havri

(#21827) wdx válasza spedyboy (#21822) üzenetére


wdx
őstag

első körben veszélyes a telefonra nézve 4.0.3-at használni rajta...mint látod, televan hibával.
JB alatt ilyened nem lesz.
dolphin browsert, vagy xscope-ot ajánlom én is.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21828) beast27 válasza busman (#21823) üzenetére


beast27
senior tag

Köszi.
Más
Nem tudja valaki hogy lehet váltani a képernyő stílusok között (a stock alapú romokban lehetett választani 3 képernyő "stílus" közül, dinamikus, film és normál) mert nekem nagyon élénkek a miui "színei"

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21829) tresh válasza wdx (#21827) üzenetére


tresh
addikt

miért is veszélyes ? :Y :D

(#21830) kano válasza tresh (#21829) üzenetére


kano
nagyúr

Mert olyan agresszív a kinézete. :C :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21831) beast27 válasza tresh (#21829) üzenetére


beast27
senior tag

Veszélyes a telefon életére, mert annyi bug van benne hogy az ember egy idő után légyszívesebben földhöz b@szná

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21832) wdx válasza beast27 (#21828) üzenetére


wdx
őstag

galaxy s2 settings alkalmazásban van mód rá a főzött ROM-oknál (már ha fent van).

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21833) tresh válasza beast27 (#21831) üzenetére


tresh
addikt

Akkor az enyém kivétel :P

(#21834) beast27 válasza wdx (#21832) üzenetére


beast27
senior tag

Sajnos nincs:(
tresh
Te már megszoktad azért nem veszed észre ;]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21835) tresh válasza beast27 (#21834) üzenetére


tresh
addikt

ja tényleg nem szótam naa :R ;]

(#21830) kano: nem kizárt :D

[ Szerkesztve ]

(#21836) wdx válasza beast27 (#21831) üzenetére


wdx
őstag

:) például ezért is veszélyes.
amúgy azért, mert sok embernek hardver hibákat okozott egy idő után a 4.0.3-as rendszer.
javaslom a cseréjét amint kimentettél mindent AZONNAL a telefonodról.
még több embernél gyakran előforduló hiba: nem mentenek pc-re semmit. aztán egyszercsak nem indul el a kicsike egy teljes lemerülés után, és hopp, minden adat elreccsent...ez van.
havonta tessék szépen lementeni mindent a gépre...tudom, hogy 48 Gb-nyi adatot nem 1 perc lementeni, de inkább, mint egyszer egy üres telefon várjon.
valamint cwm recovery megléte is erőssen ajánlott, enélkül ugyanis nem tudsz mentést csinálni a rendszeredről, és rendszerösszeomlás esetén mihez nyúlsz majd? (mentés hiányában max magadhoz tudsz nyúlni) :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21837) wdx válasza spedyboy (#21822) üzenetére


wdx
őstag

spedyboy, az előbbit neked írtam

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21838) tresh válasza wdx (#21836) üzenetére


tresh
addikt

mert sok embernek hardver hibákat okozott egy idő után a 4.0.3-as rendszer.

ne vicceljünk már :DDD Egyedül a wifi bug van benne de az is elenyésző az meg hogy hw-en tönkre teszi a telot butaság :)

(#21840) kano: köszi blöki :P

[ Szerkesztve ]

(#21839) beast27 válasza tresh (#21838) üzenetére


beast27
senior tag

Nem butaság, mert itt lép érvénybe az én verzióm :DDD

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#21840) kano válasza beast27 (#21834) üzenetére


kano
nagyúr

Megvédeném a "molett pingvint" :DD nekem sem volt semmi különösebb bajom a 4.0.3-mal. Kivéve a wifi hülyeségét. A 4.0.4, na az veszélyes.

tresh
Így terjednek a hülyeségek.

beast27
Csak úgy okozhat hw hibát a 4.0.3 :D

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21841) havri1 válasza kano (#21840) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem a Brick bug vagy mire gondoltok, nem?
De az Csak bizonyos szériás chipeknél, és mintha csak 4.0.4-nél lett volna.
De ha jók az emlékeim, egy kernel cserével már kizárható.

havri

(#21842) kano válasza havri1 (#21841) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, de ennek semmi köze a 4.0.3-hoz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21843) havri1 válasza kano (#21842) üzenetére


havri1
félisten

Hát az az 1 kis verziószám..ICS/ICS , cserélni kell :)
Haverom nemrég vette edigitalban, Full gyári. Enyémen stock, de philz kernel, és LSS JB van fent.
Nyomkodtam, és tényleg gyorsabb a JB. Bár meglesnél azért egy normális nem gyári kernellel azt a 4.0.3-at is.

[ Szerkesztve ]

havri

(#21844) wdx


wdx
őstag

nem tudom pontosan melyik volt a ludas ebben, nekem egyre mennek. amikor megvettem a telefont, az első nap délutánján (!) szarráfagyott a rendszer ICS-el...egyébként csak videót akartam felvenni, és egy gyárilag független készülékről beszélünk, gyári 4.0.3-al.
azonnal váltottam JB-re, és semmi bajom azóta a gyári romokkal.
mellesleg többen írtak nekem, hogy ez, meg ez történt a telefonjukkal (fagyás, nem kapcsol be, bootloop, stb) egyik pillanatról a másikra, és mindegyikken ics volt... azért köszi, hogy rögtön lehülyézel.
nem azt írtam, hogy minden esetben, de egyre gyakoribbak az ilyen hibák ics-en. ergo, veszélyes...az adatokra és az idegrendszerre.
azért mert valaki segíteni szeretne, rögtön le kell hülyézni anélkül, hogy utánajárna az ember...hihetetlen. azért mert jópár embernél nem fordult elő ilyen, attól még a probléma fentáll...főleg az, hogy később bekövetkezhet mindenkinél, nem??

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21845) wdx


wdx
őstag

lehet, hogy én szo...tam be egy seriahibás telót (meg azok akik panaszkodtak eddig), de akárhányszor fel szerettem volna rakni ics-t, bármilyet, vagy szétfagyott 1 nap után, vagy még a samsung logo se jött be rajta, és belassult mint atom (fél óra mire recovery-be belép).
érdekes jb alatt egyáltalán semmi ilyen baja. ezért javasoltam a cserét.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21846) logarithm


logarithm
őstag

Van új philz kernel v5.03.0 / változások

[ Szerkesztve ]

(#21847) tresh válasza wdx (#21845) üzenetére


tresh
addikt

Hát nekem több száz órát megy hibátlanul újraindítás nélkül. 4.0.4 nél volt gond ahogy írták is de azt is megoldották. Nem azt mondtam hogy a JB ne lenne jobb csak hogy a gyári ICS is teljesen használható ez tuti :)

(#21848) wdx válasza tresh (#21847) üzenetére


wdx
őstag

jó, én nem kötözködöm...
de eddig minden ember, aki hibával találkozik, és megkérdi, hogy mit lehet ellene tenni, mindnek ics van a telóján.
ellenben jb alatt semmi ilyesmit nem tapasztalni.
de ezzel zárjuk is le ezt a "vitát".
engem nem izgat, ki mit használ.
azért vagyok itt, hogy megoldást találjak a hibákra, és segítsek a rászorulóknak...semmi több.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#21849) maggi1886076 válasza wdx (#21848) üzenetére


maggi1886076
addikt

Robin Hood ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#21850) tresh válasza wdx (#21848) üzenetére


tresh
addikt

Nem vita volt ez pusztán tálaltam a valóságot hogy nincs gond az ICS-vel sem..az meg hogy ki mit használ mindenkinek a szíve jóga :))

Leves: +1 nem is tudtam hogy sherwood-ba vagyunk :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.