Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) kona005 válasza havri1 (#13948) üzenetére


kona005
senior tag

Őőő igen, azt néztem vagy esetleg más jobb lenne?

(#13952) havri1 válasza kona005 (#13951) üzenetére


havri1
félisten

Én mondtam, vagy NeatROM, vagy Omega, de Te döntésed :)
Ezek mind gyárira alapulnak, csak sokkal töb lehetőség, extra van bennük.

havri

(#13953) zeg74


zeg74
aktív tag

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy az S2 meg kapja e majd a 4.2.2 frissítést? Vagy megállt a 4.1.2 -nél?

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#13954) belashx válasza Szelley (#13949) üzenetére


belashx
senior tag

Köszi, hogy leírtad a tapasztalataid.
Én is nyomtam Factory resetet, utána egy esetben meg is jelent a visszaállítás lehetősége, de végigzongoráztam, amit ilyenkor kell, elindítottam a Play store-t, aztán megint kérte, hogy jelentkezzek be (kb. harmadszor), akkor elfogyott a türelmem és nekiálltam kézzel telepítgetni a progikat. Majd legközelebb megint elbabrálok vele., de addigra lesz egy frissebb Nandroid backupom, akkor kicsit könnyebben szórakozok vele. Amúgy most is van, de csak azért nem akartam visszatenni, hogy meglegyen a lehetősége a visszaállításnak, mert akkor még ott a friss rom feltolása is, és korántsem biztos, hogy akkor jó lesz, lehet kezdhetem elölről, ahhoz pedig semmi kedvem. :(

Azon agyalok, hogy lehet-e köze esetleg ahhoz, hogy NeatROM volt fent, most pedig gyárit tettem fel.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13955) kona005 válasza havri1 (#13952) üzenetére


kona005
senior tag

Rendben utánna nézek :R

(#13956) zoleeno1 válasza kona005 (#13946) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sok nincs... ha maradsz a stock romnál, akkor szerintem az NEE régiókódút tedd fel, azt sokan dicsérik.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13957) Oldman2 válasza zeg74 (#13953) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, erre senki nem tudja a válasz (csak a Samsung, bár lehet hogy még ők se).

Aki ennek ellenkezőjét állítja az nagy eséllyel lódít...

(#13958) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Azt tudja valaki,hogy a 3 fájlos JB-nél (odinnál) van bootloader csere?Köszönöm a válaszokat.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13959) Szelley válasza belashx (#13954) üzenetére


Szelley
senior tag

Én csak főzött romokat használok. Mint írtam, ott se mindig backupolja magától :(

(#13960) belashx válasza laszlolczka (#13958) üzenetére


belashx
senior tag

Tallóztál be valamit a bootloaderhez? Gyanítom nem. Ha így van, akkor nem történt csere.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13961) gps76


gps76
őstag

A legjobb az Omega v20-as rom....

(#13962) busman válasza Oldman2 (#13939) üzenetére


busman
addikt

Jaja,erre gondoltam. Eddig semelyik nem volt ennyire gyors,és alku kímélő.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13963) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Mivel megint előjött ez a probléma ezért megpróbálkoznék egy másik kernelt felrakni.
Ahogy olvastam ebben a fórumban, eléggé népszerű a Siyah kernel.
A kérdésem: fel lehet-e / megéri-e felrakni cm-10.1-201300226-NIGHTLY-i9100 -ra?
Illetve mi ennek a menete?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13964) havri1 válasza pvt.peter (#13963) üzenetére


havri1
félisten

Nem modemet kellene inkább cserélni?
Kernel vezérli a gsm modult is?
Csak mert a cm xda-s topicban volt linkelve másik modem 10.1 -hez.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13965) pvt.peter válasza havri1 (#13964) üzenetére


pvt.peter
őstag

igazad van, elírtam
esetleg azt a topicot betudnád linkelni nekem?

szerk.: illetve ki mit használ / mit ajánl?

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13966) havri1 válasza pvt.peter (#13965) üzenetére


havri1
félisten

Persze
[ROM][GT-I9100][JB][4.1.2] CyanogenMod 10 official nightly builds
Ne tévesszen meg, a mai nightlikra mutatnak a linkek.
Én használtam a benne lévővel is (vagy ha nem tartalmazza, akkor azzal, ami nekem fent volt, fogalmam sincs melyik az..) meg a linkelttel is. Semmi változás nem volt látszólag.
Nekem a BT bug miatt nem jó, amúgy imádom a nighlyt, sebessége valami isten :DDD

havri

(#13967) Arcanis válasza havri1 (#13966) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Mi az a BT bug?

(#13968) havri1 válasza Arcanis (#13967) üzenetére


havri1
félisten

Eddig az összes 4.2.x romnál jelen van.
BT headsetet csatlakoztatva, ha hívást akarsz megszakítani, lerakni, befejezni, befagy az egész tárcsázó pár mp-re..Gyakorlatilag használhatatlan :(
Kevés embernél jelentkezik ahogy látom, gondolom kevesen használnak BT eszközt/ és vagy nem minden BT eszközzel jelentkezik.

havri

(#13969) pvt.peter válasza havri1 (#13966) üzenetére


pvt.peter
őstag

Oks, köszi.
Esetleg van olyan aki tudna nekem modemet ajánlani CM10.1 -es Android 4.2.2 rendszerhez?
Jelenleg LPS modem van fent.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13970) Szelley válasza pvt.peter (#13969) üzenetére


Szelley
senior tag

Nem tudom mennyire lehet modemet cserélgenti CM alatt. Kernelből sem sok támogatja a CM-t. :(

(#13971) kasee válasza havri1 (#13968) üzenetére


kasee
aktív tag

Én azt vetem észre hogy mostanában kevesebbet csinálja.
A lassulás az megvan, de nekem olyan is volt hogy abszolút nem hívott.

(#13972) pzstm


pzstm
titán

Galaxy S IV’s specifications leak, confirm Exynos Octa & PowerVR SGX 544MP

Nah mégis lesz 8 mag? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13973) bAtt001 válasza pzstm (#13972) üzenetére


bAtt001
addikt

"Somebody with a Galaxy S IV has just performed an Antutu benchmark and revealed all the specifications of the device!" mekkora fail :DDD örülhetnek a samsungnál nagyon... valaki munka nélkül marad

(#13974) zoleeno1 válasza pzstm (#13972) üzenetére


zoleeno1
addikt

de minek... :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13975) pzstm válasza zoleeno1 (#13974) üzenetére


pzstm
titán

e-pénisz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13976) belashx válasza zoleeno1 (#13974) üzenetére


belashx
senior tag

Megmondom őszintén, örülnék, ha Exynos lenne benn, mert épp azt szeretem a Galaxy szériában, hogy saját megoldásokat használ, nem pedig azt, amit mindenki más. A teljesítmény másodlagos, már csak azért is, mert gondolom megüti az éppen aktuális szintet(csúcs). Ha nyár vége felé lemenne 160 környékére, akkor bevállalnám, de nem fűzök hozzá nagy reményeket.

Kíváncsian várom mi lesz igaz a pletykákból, és mi az, ami még nem szivárgott ki (pl. feature-ök). :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13977) zoleeno1 válasza pzstm (#13975) üzenetére


zoleeno1
addikt

azhát :K

belashx: persze, Exynos-t én is preferálom, de a nyócmag... :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13978) belashx válasza zoleeno1 (#13977) üzenetére


belashx
senior tag

Sajnos ez van. Ha 8 mag, akkor nyolc mag, nem tudunk mit csinálni, majd megszokjuk. :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13979) #03445504


#03445504
törölt tag

Omega v20 romnál megoldható a stock samsung aksi ikon statusbar-on ?

(#13980) Arcanis válasza havri1 (#13968) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Értem. Tudsz készíteni egy logcat logot erről a fagyásról?

(#13981) havri1 válasza Arcanis (#13980) üzenetére


havri1
félisten

Igen, mindjárt átnézem. Mondjuk most nincs fent 4.2.2 de ez nem gond, megoldom :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#13982) IMX2


IMX2
csendes tag

sziasztok. Leszedtem Samfirmware-röl a "Nordic countries"-es JB... na ezt odinba hogy rakjam föl? melyik fájl megy hova? van egy .dll meg egy .tar.md5 kiterjesztésű. A telefont már ki rootoltam a délelőtt folyamán. előre is kösz a válaszokat.

(#13983) kungzi


kungzi
veterán

nem tudtok olyan progit, ami gps-t használva tudja számolni a megtett utat? Most kezd egy kicsit jó idő lenni, elkezdtem kerózni és a zsebemben a telóval mérném a megtett utat. :D

(#13984) zoleeno1 válasza IMX2 (#13982) üzenetére


zoleeno1
addikt

a dll fájllal ne foglalkozz, kicsomagolod, és a tar file-t a PDA sorba kell tallózni.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13985) didro88 válasza kungzi (#13983) üzenetére


didro88
tag

https://play.google.com/store/search?q=endemondo&c=apps

(#13986) IMX2 válasza zoleeno1 (#13984) üzenetére


IMX2
csendes tag

köszi :DD hamarosan jelentkezem hogy túl élte-e a mobil :DD

(#13987) Dambalha


Dambalha
csendes tag

Sziasztok,

egy pici segitsegre van szuksegem, nem talalok mar napok ota egy beallitast.
Galaxy S2 JB-vel.

Amit keresek: Email hatterszinenek megvaltoztatasa. Be van allitva 4 email fiokom, ebbol 3nak baromisotet a hattere, a 4. nek feher, ebbol kifolyolag gondolom, h. nem valami kp-i beallitas. De ettol fuggetlenul sehol nem talalom, hogy hol tudom beallitani.

Halas lennek, ha valaki tudna segiteni,

koszi:
Balazs

(#13988) kungzi válasza didro88 (#13985) üzenetére


kungzi
veterán

:R

(#13989) mycso válasza kungzi (#13988) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Meg ITT van mégegy, én ezt használom futáshoz, biciklizéshez.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13990) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Hello! 17% volt a töltés után a teló,ment egész éjjel.Meg meleg az oldala mint állat.Az akku jó ki próbáltam a haverom telojába.Vizet nem kapott!! Mondana valaki valamit vagy hallott már ilyet? :W :W :W

(#13991) kungzi válasza mycso (#13989) üzenetére


kungzi
veterán

köszi, ezt is kipróbálom holnap :K

(#13992) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy lehet elfogadható fotókat készíteni a Galaxy S2 I9100?

Van valami trükk? Vagy csak ilyen?

Mert akkor teljesen felesleges a 8 MP....

Próbáltam a saját programjával, a Camera ZOOM FX -el alapbeállítás (8MP 100% jpg minőség 72DPI) de a régebbi 2MP -eles SonyEricson D750i gépem sokkal jobbat készített.
Alapbeállítással használtam, de mindig rendkívül szemcsés a kép.

Androidverziója: 4.1.2

Alapsáv verziója: I9100XXLS8

Kernelverzió: 3.0.31-863787
se.infra@SEP-115#3
SMP PREEMPT Thu Jan 31 12:20:07 KST 2013

Build száma: XXMS1 NeatRom Lite 4.4

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13993) nfsu17 válasza kungzi (#13983) üzenetére


nfsu17
veterán

mikre nem jó az ezer éves km órám :C

(#13994) kungzi válasza nfsu17 (#13993) üzenetére


kungzi
veterán

nekem is volt, csak elhagytam valahol

most nem adok ki érte 5k-t, mikor a teló mindig nálam van :D

amúgy akit érdekel 2000es akksi, privi :DDD

(#13995) rootkiller


rootkiller
őstag

Ha minden jól alakul, akkor néhány napon belül én is SGS2 tulajdonos leszek, ezért szeretnék kicsit felkészülni. Egy BlackBerry 8520-at cserélek le, amit az idők során az igényeim kinőttek, viszont első Androidos telefonom lesz.

Szeretnék a telefonomból egy olyan eszközt faragni, ahol a telefonálás gyorsasága ne szenvedjen sok csorbát. A BB-n majdnem minden fizikai gomb kaphatott gyorshívást, nagyjából 15-20 ember lehetett kipakolva. Plusz ha elkezdtem egy nevet gépelni, már dobta is be a találatokat.
Alkalmazás szinten sincsenek extrém igényeim: van 2 gmail fiókom, ebből az egyik egyetemi, tehát nem @gmail.com végződésű, és a komplett Google Apps csomagot használjuk intézeti megosztásokkal, ezekhez jó lenne hozzáférni. A kontaktjaim a privát gmail fiókomban figyelnek, ezeket jó lenne folyamatos szinkronban tartani. Nem tudom, hogy valami push-szerű e-mail elérhető-e, nem lenne rossz minél gyorsabban értesülni a levelekről anélkül hogy a telefon fölöslegesen fenn lógna a neten. Ezen kívül facebook/twitter párost fogok használni, ebben talán nincsen semmi extra. Néha hallgatok netrádiót, néha zenét, nem tömeg-közlekedem és nem sétálok, úgyhogy annyira nem lényeges, bár sejtéseim szerint az Apple Loseless formátumú zenéimet nem fogja megenni a telefon, így marad a konvertálás aac-320-ra. Ami viszont ilyen irányban nem elhanyagolható, hogy milyen a D/A konverter minősége, ebbe a BB erős volt. Viber és Skype alkalmazás is jó lenne. Azzal nem vagyok tisztában, hogy ezeket lehet-e úgy konfigurálni, hogy csak WiFin menjen, az 500MB mobilnet nem a világ, ellenben fillérekért telefonálok.

Szeretnék letisztult menüt, ami színes és nem unalmas, ellenben mindenfajta 3D-s csicsát mellőznék, ezekért nem vagyok túlzottan oda, fő a használhatóság.

Ami még fontos: mennyi az a használati mennyiség ami mellett a telefon estig kibírja? Mennyire kell töltőt cipelni majd magammal ha jót akarok?

Már előre izgulok mint kisgyerek karácsony előtt, nagyok a várakozásaim. Annak ellenére döntöttem Android mellett, hogy iMac/MacBook párost használok. Az iPhone-t rendkívül felhasználóbarátnak érzem, mindemellett nem látok túl sok izgalmat az iOS-ben, valamint nem elhanyagolható, hogy egy hasonló állapotú iPhone 4 nagyjából 30-40%-al lenne drágább mint az a telefon, amit meg fogok venni, és a kettő között van egy generációnyi különbség.

{szerk}: még egy dolog: mi a legfrissebb hivatalosan is elérhető Android verzió a telefonra? Tudja a 4.2.1-et?

...aztán úgy is hamar bele fogok jönni, remélem szívesen látnak a topiclakók! :)

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#13996) belashx válasza Kékes525 (#13992) üzenetére


belashx
senior tag

Nem értem a problémád. Ha van elég fény, akkor frankó képeket lehet vele készíteni. Pl.: Ez meg ez.

Kevés fénynél már tényleg szemcsés, és figyelni kell, hogy be ne mozdulj.

A D750i jó volt a maga idejében (a vakuja még most is jól jönne), és szemcsés sem volt, mert mindent elkent. :)

Hopp, az első kép helyett tettem másikat, nem azt akartam, amit először.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13997) TheBomberman


TheBomberman
tag

Halihó! 2 kérdésem lenne:

1. ha létezik 3+1 fileos nordic JB, tudnátok linkelni?
2. fent van a spanyol jbhez a PhilZ kernek, na már most megoldható, hogy odinból a nordicot ha flashelem, akkor csak a modem-et és a csc-t tallózom be, hogy megmaradjon a rootolt kernel, vagy mindenképp az "összes részét" tegyem fel a romnak, majd utána a kernelcsere? (remélem érthető)

szerk.: u.i.: ja és youtube-on meg lehet oldani, hogy ha lezárom a képernyőt, ne álljon meg a videó? (pl. zenehallgatásnál jutyubról) :U

köszi :R

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#13998) cila70


cila70
csendes tag

Olyan a gondom hogy ha nezek egy videot vagy online filmet egy kis ido utan elsotetul a kepernyo ! De ez csak most lett igy amiota a JELLY vanfent. Hol tudnam beallitani ha egyaltalan lehet ?

(#13999) Kékes525 válasza belashx (#13996) üzenetére


Kékes525
félisten

Az a baj, hogy én sem értem, a neten rendkívül jó képeket látok a géppel...

Szobafénynél fényképeztem (kis szoba 200w-os lámpa fénynek megfelelő, szerintem elégnek kell lennie a fénynek), nem volt sötét a kép csak szemcsés 72 DPI. Lehet hogy ezt kellene állítani? Csak nem tudom hol kell.

A képeid nagyon jók...

IrfanView ugyanazt a kép infót mutatja mint nálam.

Van valami ötleted?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14000) belashx válasza Kékes525 (#13999) üzenetére


belashx
senior tag

Nem lehet ilyeneket állítani, max a kép minőségét, de az meg alapból a legjobbon van. Az ISO-val szórakozhatsz, de nem tudom mennyi értelme van.

Köszi. Persze ezek sem a rosszabbak közül valók. :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.