Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Fireman74 válasza kano (#13648) üzenetére


Fireman74
csendes tag

a kies-t hanyagolnám ha lehet! ;)

(#13652) kungzi válasza kano (#13648) üzenetére


kungzi
veterán

Gondolom Kiesen nem lehet majd frissíteni :D

(#13653) hdekakas


hdekakas
senior tag

Akkor nem tudjátok, miért nem kezeli a billentyűzetet és egeret az otg kábel, csak a pendrive-ot? :O
Ha nem volna jó hozzá, akkor a pendrive-ot sem ismerné fel, nem? :U

(#13654) zgabor62


zgabor62
csendes tag

CF-root linket tudna valaki adni XWLSD (4.1.2) firmware-hez ? Az istennek sem találom az XDA-n.

(#13655) csabám válasza hdekakas (#13653) üzenetére


csabám
addikt

Milyen romod van?
Általában egy costum kernel segít ezen a dolgon.

zgabor62: LSD-hez nincs cf kernel szvsz. Philzel rootolja a többség.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13656) hdekakas válasza csabám (#13655) üzenetére


hdekakas
senior tag

Gyári magyar független ics. És root-olva.
Vmit fel kell telepíteni, mert gyárival nem megy? :S

[ Szerkesztve ]

(#13657) csabám válasza hdekakas (#13656) üzenetére


csabám
addikt

Alapjáraton nem támogatja az otg funkciók némelyikét az ics.
Keresni kell egy costum kernelt ics-hez, ami támogatja (pl. siyah, speedmod, stb.)

Lp7 a rom verziód?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13658) widi válasza hdekakas (#13656) üzenetére


widi
tag

...vagy tegyél fel JB-t, az támogatja a pendrive-ot, az egeret és billentyűt is.

(#13659) hdekakas válasza csabám (#13657) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igen, az van fent cf root-tal. Jb-vel sem működik, ha a nordicot teszem fel philz-vel? *-)

(#13660) csabám válasza hdekakas (#13659) üzenetére


csabám
addikt

Akkor lp7 alá told fel ezt (Version: K3-27B (13-August-2012) * For 4.0.3 ROMs) vagy jb-t, ahogy fentebb javasolták :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13661) hdekakas válasza csabám (#13660) üzenetére


hdekakas
senior tag

Máris megpróbálom....

(#13662) laszlolczka válasza hr2 (#13643) üzenetére


laszlolczka
őstag

Már van-működik is. Leirás is van hozzá .(Nokiaprogramok) :K

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13663) hdekakas


hdekakas
senior tag

Feltettem, de így sem kezeli az egeret meg a billentyűt, csak a pendrive-ot. :(

(#13664) bAtt001


bAtt001
addikt

4.2es droid alá nincs olyan mint gyári alá a speedmod vagy syah, inkább a stabilitás a lényeg benne és nem a beállíthatóság. dorimanxot feltettem de ez egy káosz, alapon hagyva ma nem tudtam levenni 1200mhz-ről a procit. többet fel sem teszem eddig mindig baj volt vele, lockscreen is szaggat mint a fene. tehát valami egyszerűt és nagyszerűt keresek :B

(#13665) szemesi69


szemesi69
addikt

Samsung honlapján van. Pár napja még csak ICS volt.

Kézikönyvek

Felhasználói kézikönyv(Jelly Bean), 6.8 MB
MEGJELENT 2012.07.12
MAGYAR

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13666) hr2 válasza laszlolczka (#13662) üzenetére


hr2
őstag

Próbáltad már?
Konkrét linket kaphatnék, mert nem találom. :))

(#13667) laszlolczka válasza hr2 (#13666) üzenetére


laszlolczka
őstag

[link]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13668) hr2 válasza laszlolczka (#13667) üzenetére


hr2
őstag

Ez nem lett jó sajnos. :)

(#13669) laszlolczka válasza hr2 (#13668) üzenetére


laszlolczka
őstag

Dual boot of B2G and Android on SGS2.Még nem próbáltam.Mozilla blog: a Firefox OS tesztje mobilon-ez pedig magyar leirás.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13670) csabám válasza hdekakas (#13663) üzenetére


csabám
addikt

Akkor siyah (vele tuti működnie kell).
Sajnos nem tudom melyik az utolsó ics-re szánt verzió :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13671) hr2 válasza laszlolczka (#13669) üzenetére


hr2
őstag

Ez Mozzila, nem Ubuntu.

Ezt már láttam én is régebben. :)

[ Szerkesztve ]

(#13672) laszlolczka válasza hr2 (#13668) üzenetére


laszlolczka
őstag

Bocs ez lemaradt,már nem fért bele a szerkesztésbe.Ice Cream Sandwich-csak ezen a rendszeren fut.Igazad van,ezt benéztem bocsi.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13673) hdekakas


hdekakas
senior tag

Feltettem a Nordic romot, a produkt kódot át kell állítani XEH-re, vagy maradhat amin van?

(#13674) widi válasza hdekakas (#13673) üzenetére


widi
tag

Maradhat.

(#13675) hr2 válasza laszlolczka (#13672) üzenetére


hr2
őstag

Semmi gond. :)

(#13676) gps76 válasza perge666 (#13518) üzenetére


gps76
őstag

Én tudok Neked segíteni,most a napokban kipróbáltam jópár romot,de mindegyiknek volt valami kínja.
Ami a legstabilabb volt,a lengyel rom(xxms1),a legutolsó siyah kernellel,mert a bln-re szükségem van.

(#13677) csabám válasza hdekakas (#13673) üzenetére


csabám
addikt

Nordicban nincs xeh.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13678) proly01


proly01
őstag

Valaki írja már légyszives le nekem,hogyha veszek egy ILYET akkor ha beledugom a telefon töltő részébe a másik felébe pedig mondjuk egy 16Gb os pendrivot akkor tudom nézni a telefonomon a pendrive ról a HD filmet a telefonon?(képet,zenét stb...?)

Előre is ezer köszi :R

....Pr:)ly....

(#13679) hdekakas válasza proly01 (#13678) üzenetére


hdekakas
senior tag

Elvileg igen. Gyakorlatilag meg nem feltétlen minden OTG-átalakító működik minden telefonnal.
Én kábeleset vettem, a pendrive az megy vele, de billentyűzet, egér vagy valami más már nem.

(#13680) widi válasza proly01 (#13678) üzenetére


widi
tag

ez csak simán egy microUSB - USB átalakító, neked OTG (On The Go) kábel kell, azzal lehet.

Ebay-on 0,99 USD-ért is találsz, de ha akarod te is csinálhatsz az itt leítrak szerint

[ Szerkesztve ]

(#13681) gps76 válasza proly01 (#13678) üzenetére


gps76
őstag

Ilyet inkább ne vegyél,mert ki fog törni az aljzat a telefonból előbb utóbb,hacsak nem állítva tartod a telefont.Olyat vegyél,aminek van kb. 10 cm-es vezetéke,ami nem merev hanem lágyabb tud "lógni" a pendrive rajta.

(#13682) szerzol válasza Nando36 (#13622) üzenetére


szerzol
senior tag

Kb egyet beszélünk!

A Li-Ion akkumulátorok onnantól kezdve, hogy elhagyják a gyártósort, elkezdenek öregedni, ami egy elkerülhetetlen és visszafordíthatalan folyamat. Folyamatos használat mellett általában 2 év az élettartamuk, ekkor nagyjából eredeti kapacitásuk 2/3-át biztosítják. Mind a töltésük, mind a kisütésük (használatuk) kémiai reakción alapul, és ezek a folyamatok bizonyos veszteségekkel járnak.

A cikkben nem írták hogy hány ciklust bírnak, de azt igen hogy általában 2 év az élettartamuk, egyébként én is így tudom hogy 1000 ciklust bírnak, szemben a Lithium-Polimer akkuval, ami kb 500 ciklust bír, de cserében jobban alakítható a formája, vagyis kisebb helyet igényel, mert zselé formában van benne az elektrolit nem folyadék állapotban és nem is tud kifolyni így.

Csak az nem mindegy hogy ki hányszor dugja töltőre, számítógépre, autós kihangosítóra, mert ez mind egy töltési ciklus amikor veszteségek keletkeznek és például akik, mint havri :R kolléga is ROM-olnak mint állat ;] akár napjában töbször is töltik egy kis ideig a telót amíg felmásolják a főzeléket vagy odinoznak akár, szemben azokkal akik normál használat mellett kevesebbszer dugják valamire.
Ha számolunk egyébként elvileg 3 évet is ki kellene bírni 1000 ciklussal, de szerintem nem fog.

Mindezek mellett mindenkit arra buzdítok hogy használja igényeinek megfelelően telóját és sz@rja le mennyit öregszik az akku, mert a teló árának csak 5%-a egy új gyári akku és azért vettük hogy örömünket leljük benne ne csak nézegessük hogy hű de szép állapotban van a két éves telóm, igaz hogy így is csak max a feléért tudom eladni mint amennyiért vettem, de megkíméltem másnak. :C

(#13683) nggabi válasza szerzol (#13682) üzenetére


nggabi
nagyúr

"de megkíméltem másnak" ez olyan mint az autós ülésvédő :C ;]

"szenyor dzsíííí"

(#13684) proly01


proly01
őstag

hdekakas widi gps76 :R

Értem! :K
Akkor EZ kell nekem ezek szerint?! ;)

....Pr:)ly....

(#13685) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Ma megszívatott a cm10.1 24-ei buildje. Reggel 6kor vettem le a töltőről, 9 órakor nézem, 6% akkutöltöttség... Még szerencse, hogy volt nálam a kocsiban másik akku, meg egy omega 19.1 cwm-es mentésem...

Most akarok feltenni valami megbízható rendszert... lpx lehetne, de maradnék JB alapokon.

Megy fel odinból a nordic 3 fájlos LSD pittel együtt...

amit letöltöttem:

neatrom 4.3
neatrom 4.3 spitya mod
neatrom 4.4
neatrom 4.4 spitya mod

Philz 4.64
Speedmod k5-3

Melyik kombót válasszam, hogy ne érjenek meglepetések? A telefon a munkaeszközöm... Az egy nap üzemidő ami fontos. 6-tól estig...főként telefonálás kb 4 óra + folyamatos szinkron. Omega 19.1 tudta, de sajnos bekrepált...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#13686) szerzol válasza nggabi (#13683) üzenetére


szerzol
senior tag

+1 :DD
Vagy mint a kijelzővédő fólia, elbír vazze egy Gorillát ha ráül, de mi ráteszünk egy homályos matt függönyt a szemet gyönyörködtető tűéles szuper AMOLED plus kijelzőre.
Sz@rt látunk, de nyugodtak vagyunk, :W mert tudjuk mi van alatta. :C

(#13687) noxon


noxon
őstag

Leírom, hátha tudtok rá valami okosat... barátnőm azt írta nekem, hogy lemerült teljesen az s2-je és nem tudja vissza kapcsolni. Kivette majd betette az aksit és kikapcsolva hagyta a töltőn de semmi... nincs buherálva, alap ICS van rajta ahogy vette. Mitől lehet ilyen probléma? Lehet a töltő szaródott el?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#13688) hdekakas válasza widi (#13680) üzenetére


hdekakas
senior tag

Elvileg ez is otg, úgy nézem. MicroUSB apa, USB 2.0 anya.
De igen, én is inkább kábelest vennék. Vagyis vettem is, aztán még sem müxik. ;]

(#13689) gps76 válasza proly01 (#13684) üzenetére


gps76
őstag

Ilyenem volt nekem is,valami bóvli lehet,mert olyan merev a vezetéke,alig hajlik.Én a kínaiaktól rendeltem,lágy,hajlékony drótja van,olyat próbálj meg keresni.
mandju: Ez a sony rom nem rossz,de kipróbálhatod a Resurrection Remix 3.1.3-at vagy a PacMan 4.2.2-et.

(#13690) gps76


gps76
őstag

Abban tudtok segíteni a sok rom,meg kernel rakosgatás összekutyult valamit,mert bekapcs hosszan nyomásra egyből kikapcsol,home gombra meg nincs lockscreen hanem egyből a főképernyő.
Hogyan lehet kipucolni az egészet? Egy fájlos pda fájllal,odinnal nem oldódik meg a probléma.

(#13691) noxon válasza noxon (#13687) üzenetére


noxon
őstag

Megoldódott.. sztornó!

We live in a simulated world...

(#13692) hr2 válasza gps76 (#13690) üzenetére


hr2
őstag

Mielőtt felteszed a ROM-ot, full wipe ami:
format-data/system/cache/preload

(#13693) havri1 válasza szerzol (#13682) üzenetére


havri1
félisten

Csak az nem mindegy hogy ki hányszor dugja töltőre, számítógépre, autós kihangosítóra, mert ez mind egy töltési ciklus amikor veszteségek keletkeznek és például akik, mint havri :R kolléga is ROM-olnak mint állat ;] akár napjában töbször is töltik egy kis ideig a telót amíg felmásolják a főzeléket vagy odinoznak akár, szemben azokkal akik normál használat mellett kevesebbszer dugják valamire.

:DDD
Ez így van. Én mondjuk erre kiemelten figyelek, figyeltem mindig is. SD-re rakom a dolgokat ( kivéve, olvasóval), meg wifivel másolok, kerülöm az usb-t. Esetleg a sok romolgatás miatt többet merül, ez tény :)
De alapban úgy vagyok vele, ha évente veszek 1 akksit, az belefér..(még sose vettem akksit az az igazság, nexus is 1.5 évesen ment el, azt sem kímélten rom ügyileg :), és az akksira nem volt panasz)

havri

(#13694) bigdigit


bigdigit
addikt

üdv!

most került a családba egy új S2.az lenne a kérdésem normális ha újraindításnál valami ciripelő hang jön belőle?

(#13695) tomi7711 válasza widi (#13658) üzenetére


tomi7711
aktív tag

És a gamepad-ot is! :)

(#13696) pvt.peter válasza bigdigit (#13694) üzenetére


pvt.peter
őstag

annó az enyém is csinált ilyet gyári rommal

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13697) bigdigit válasza pvt.peter (#13696) üzenetére


bigdigit
addikt

igen gyári rajta a rom.ettől nem fog károsodni illetve custom rom alatt meg nem csinálja?

(#13698) gps76 válasza hr2 (#13692) üzenetére


gps76
őstag

Ok, de ha odinnal teszek fel valamit ezeket nem túrja le előtte?
Az az érdekes, hogy két általam feltett progi is jelen van, pedig a belső sd-ről letöröltem a saját könyvtáramon kívülieket.

(#13699) Kerio


Kerio
őstag

Van egy minimális beégésem a kék képernyőn. Alig látszik. Ma jönnek kijelzőt cserélni. Remélem kicserélik.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#13700) hr2 válasza gps76 (#13698) üzenetére


hr2
őstag

Elordulhat, sőt elő is fordul, hogy marad a régebbi fájlokból rajta.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.