Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6032) Sensut


Sensut
őstag

Na, de ezt a cumit.

Ez a szerelő valahogy oda került az ajtóba (Korbonban a sztalker bázison), nekem meg be kellene mennem, hogy tovább jussak. Valahogy befele átugrottam fölötte, de kijönni már nem tudok a szűk hely miatt, és más kijárat nincs :W . Megpróbáltam mindent, de nem reagál semmire. Még lelőni se tudom. Próbáltam korábbi mentéseket is, de mindig ide spawnolja valamitől, holott bent lenne a helye az asztalnál. Az elején jó volt, de itt már alaja ment az SGM-nek. Fel is adom a francba. Az NPC-k katasztrofálisak ebben a modban. Hol egymást lökdösik folyton, hol engem lökdösnek félre az útból. Folyton útban vannak. Voltak kereskedők, akik egyszerűen megbolondultak és elszaladtak a pályáról (!). Voltak zöld testőrök, akik gondoltak egyet és elkezdtek rám lőni egy adott pillanatban. A CS bugos volt, emlékszem, na de ennyire azért nem. Először simán végigvittem, aztán a Complete sokat javított is az alapjátékon. Itt valami el lett tolva, mert ez az SGM nem jött össze valami jól. Talán ez csak egy kísérlet volt a későbbi COP-hoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.