Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34510) Antonius1978 válasza shield (#34509) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat jobb hangtompitossal, de vegulis nem szamit, majd hasznalhatod azt a mesterlovesz puskat, amit Kopo eltunesekor hasznalsz, ugyanis messzebbre kell lovoldoznod, es az MP5 oda nem eleg, de viszont barmilyen sztalker, vagy a mutansok ellen is jol bevalik, a hatranya a nagy kopas, mint emlitettem.Asszem nem lehet ra tavcsovet tenni ebben a modban...

Sztem a sztalkerek nem fognak bemenni a templomba, de ki tudja, a motyo amugy is egy bemelyedes moge van elrejtve, nem hinnem hogy konnyen megtalaljak.

En is imadok gyujtogetni, de ezt a modot maskepp oldottak meg (azert is tetszett meg ennyire, mert huen tukrozi hogy milyen is kellene legyen a zona, keves mutans, mondjuk itt ujratermelodnek, keves fegyver, nem kell emberhadakat egyedul lemeszarolnod, magyaran nem kell nalad legyen 10 fele fegyver, a fegyver arak jok, egy stukker 800-1000 rubel, egy automata 4000-tol kezdodik ha jol emlekszem, sztem ezek elegge valos arak, mondjuk az hogy a Csaposnak annyi cucca van mar nem fedi a valosagot, a fegyverek is eleg normalisan sebeznek, de meg lenne rajta javitani valo, pl az egyik modban nagyjabol minden fegyver 50-100 sebzesre van beallitva, meg a pisztolyok is, tehat egy pisztollyal is 2-3 loves egy vadkan pl, mas modokban meg egy fel tar, ezert kell te 10 kilo loszert hordozz magaddal, sokkal valosaghubb ha csak 3 tar loszered van, de azzal ki tudsz nyirni mondjuk 30 vadallatot, vagy sztalkert...ez a mod picitt hasonlit a Way in Pripyatra, aminek a legfantasztikusabb sztalker hangulata van az osszes sztalker mod kozul, igaz vannak benne aprobb zavaro tenyezok, de nagyon popec...) szoval maskepp oldottak meg, itt elore megadtak nagyjabol hogy miket kell csinalj, es konnyen boldogulsz gyenge pancellal, vagy gyatrabb fegyverekkel is, es nincs olyan hogy pityipalko akkor mond el neked valamit, ha hozol 17 vadkanlabat, 5 kimera karmot, 37 AK-47-et, es 177 tudomanyos mentoladat, 3 galacsint es 5 langot...mert igaz ugyan, hogy ez is elvezetes, ez a gyujtogetes, es meghosszabitja a jatekot, de a tortenetre nincs hatassal, csak idohuzas, idotoltes, de amugy en is szeretem az ilyesmit, de ez a mod jobb ezek nelkul :)

Szoval gyujtogethetsz, hogy jobb felszerelest tudj venni, de mint mondtam, szinte mindent megadnak alapbol, amire szukseged van, a rejtekhelyeken talalsz pancelt, soretest, hangtompitos mesterloveszt, Vintorez felet, ha nem talalsz, akkor meg alapbol kapod a mesterloveszt, es a cuccok,fegyverek,kepzodmenyek eladasabol is tusz magadnak pancelt venni, ha nem talalod meg, es valaszthatsz, hogy olyan pancelban mesz, ami jol generalja az eleterot es sebalvadast, ez a katonai pancel, fejlesztve meg jobb mint a Seva, jobban gyogyit, mint amennyi kepzodmenyt magadra tudsz aggatni, de nem sokkal, en vegulis Sevaban mentem es kepzodmenyekkel, mert magasabbra tudtam tornaszni a cipelheto sulyt, kb 83 kilora, ha jol emlekszem, vagy tobbre is, attol fugg hany aranyhalat talalsz, es miket hasznalsz, a katonai pancel meg fejlesztve 70 kilot ad, es nem hasznalhatsz kepzodmenyeket.Talan jobb az elejen a Seva, amikor gyujtogetunk, es ha megyun Piripocsba, akkor a katonai, ott mar javittani sem tudsz, eladni mondjuk igen, de minek, es a katonai cucc is eleg jol birja a gyurodest, ha tartossagra fejleszted, a pancelvedelem es egyebek mar csak masodlagos szempont, jobb a kopasallosag, mert igy kesobbre vasik el, marpedig el fog vasni, amennyit koborolsz jobbra balra, anomaliakba lepdelsz, meg ha harcolnod kell....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.