Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#551) fatal` válasza tyielow (#549) üzenetére


fatal`
titán

Ha már dropshot, akkor melléteném a kosarat :) Inverz dropshot :D (Egyikben felfele, másikban lefele kell lőni a lasztit)

(#552) tyielow válasza fatal` (#551) üzenetére


tyielow
aktív tag

Azt nem mertem írni. Ott a 2v2 elég pörgős, szerintem ot nagyobb ügyesség kell :D Én nehezebbnek érzem. De amúgy ja, +1 hely gyakorolni.

YouTube: toty1ka

(#553) fatal` válasza tyielow (#552) üzenetére


fatal`
titán

Ez így van, de jó kis gyakorlás, ha valaki nem feszül rá a rangra. Mi szoktunk menni, most diamond 1 vagyok, de nem nagyon érdekel :)

(#554) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, hova tűntek el a megvásárolható kocsik?

(#555) fatal` válasza taki01 (#554) üzenetére


fatal`
titán

Amik nem licenceltek, azokat dobálja a játék, amik igen, azok már nem megvásárolhatóak.

(#556) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémába ütköztem hogy mióta újraraktam a gépem nem tudok játszani a játékkal. Megvan a saját basic rendszerem amit kontrollerrel használok, azonban most az R2 amivel en a gazt szoktam adni és nem szeretnék átszokni másra, R2 re valamiert azt nyitja meg mintha a billentyűn az "ecs" billentyűt nyomnám tehát in game kilép a kilépő menübe, és sehogy nem találom hol lehetne azt átállítani hogy az R2 vel ezt ne csinálja. Magát a játék irányítását át tudnám allítani másra de én maradnék a jól megszokott beállításomnál.
Nekem az sem lenne baj ha a menüt csak billentyűvel lehetne állítani, és maga a játék menne kontrollerrel
Van erre valami megoldás szerintetek?
Előre is köszi :R

(#557) Zeki válasza HREH (#397) üzenetére


Zeki
nagyúr

A fiam elvitte a 110-es szintig, nem kapott vissza kreditet. :( Kell ott valamit csinálni, hogy visszaadja?

(#558) HREH válasza Zeki (#557) üzenetére


HREH
senior tag

Valamit elnézhettek, ha elviszi 110-es szintig a prémium pass-t, ami 1000 kreditbe került, akkor visszakapja az 1000 kreditet, ez az első pass óta így működik (10 szintenként 100 kredit jár vissza).
Nem a játékban elért szint kell, hogy 110 legyen, hanem a RP szint.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#559) fatal` válasza Zeki (#557) üzenetére


fatal`
titán

Ennyi idő alatt biztosan nem vitte el 110-es szintig a passt.

(#560) #91456768


#91456768
törölt tag

Jó szar lett ez a játék, tele van még több idiótával. Mintha mágnes lenne a labda. :D

(#561) Zeki válasza HREH (#558) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaaaa.... a játékban van a 110-es szinten. Az az rp szint az a tier szint?

(#562) h1mpi válasza Zeki (#561) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a szint, ami Rocket Passnál ír. Én pl 440-es vagyok játékban, de csak 15-ös RP-nál

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#563) fatal` válasza Zeki (#561) üzenetére


fatal`
titán

Igen. De ha premiumod van, akkor a menüben alul mutatja a RP szintet, illetve, ha belépsz a Rocket Pass menübe ott is látszik.

(#564) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

mennyire gyakori hogy a RL-ben szerver problémák akadnak? nekem rendszeresen pár meccs után meghal a matchmaking, az addig összeszedett jutalmakat se tudom begyűjteni mert kommunikációs problémát ír, aztán egy ideig megint jó aztán pár meccs után megint körözhetek egyedül a homokozóban...

ez normális vagy az én netemmel lehet a gond?

(#565) HREH válasza DeFranco (#564) üzenetére


HREH
senior tag

Gyakori sajna, régóta problémásak a szerverek már...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#566) Zeki


Zeki
nagyúr

Na a fiam elérte az ötvenes szintet a rocket passban.
Kapott is érte 100-200? ajándék kreditet.

(#567) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Nem tudom volt e már, de miért nem indulhat a játék? Win10 erős was stb, és egyszerűen nem csinál semmit, steam-en keresztül is leszedtem, és az epic store-n utána, de ugyan az

Xbox One: bandymnc

(#568) DeFranco válasza HREH (#565) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi akkor nem keresem az okát a routerben :D

(#569) Zeki


Zeki
nagyúr

Van valami a szerverrel?

(#570) h1mpi válasza Zeki (#569) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen lehalt

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#571) modern


modern
aktív tag

Valaki szokott tournamentezni? Miert csinalja ha elotte feliratkoztam akkor is h join.. "checking in.."?
Utana 5 perc mulva mar tournament full..
Csomoszor lemaradtam rola emiatt.
Van erre otlet h mit lehet kezdeni vele?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#572) HREH válasza modern (#571) üzenetére


HREH
senior tag

Én naponta szoktam menni a 11-esre, 1 haverral, mindig 22:46 körül joinolok, egyből be szokott rakni.
Egyedül szoktál menni?
Egyébként vicc ami megy, hogy a diamond tournament tele van champion-ökkel...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#573) fatal` válasza modern (#571) üzenetére


fatal`
titán

Gyakran, ha újraindítod a játékot jó lesz.

#572 HREH: Azért, mert átalakították a rangokat.. A Goldokat feldobta, a Champeket le... Minket C1-ből D2-be rakott 3v3-ban is.

(#574) modern válasza fatal` (#573) üzenetére


modern
aktív tag

Igen igy mar sikerult 2x ujrainditottam betett..
Egyebkent altalaban ketten megyunk haverommal, en a dia tournamentig el se jutok mert alt a harmadik random ember eleg bena vagy onzo es nem vedekezik.
De platot mar sikerult nyerni 1x :D

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#575) tyielow


tyielow
aktív tag

Követitek az RL-t facen?
"Thanks Epic always hearing its community. Delete all DLC's and now add them in shop for double of its original price.Removes the game from Steam and made a mess with accounts and trading. Got bought by Epic was the worst thing that could happen to RL"

Keményen ostorozzák az epic miatt a gémet :D De valóban vicc ez az ecto járgány is, 5$, anno 2$-ért megkaptad + mellé goal explosion meg minden egyéb. Szerencsére nekem megvan régebbről.

Ez a haunted normal 3v3 meg nagyon poén. A casual challangeket nem szoktam megcsinálni, de így nagyon szívesen :D

YouTube: toty1ka

(#576) #91456768 válasza tyielow (#575) üzenetére


#91456768
törölt tag

Ez a kocsi dolog legyen a legkevesebb, többsége úgyis csak bohóckodni jó.
Új szezonban a rank rendszer jól felboostolja a népet, sírok milyen játékosok kerültek magasabb kategóriákba.

(#577) modern válasza #91456768 (#576) üzenetére


modern
aktív tag

Amúgy tényleg siralmas..
Mint tegnap:

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#578) fatal` válasza #91456768 (#576) üzenetére


fatal`
titán

Az a baj, hogy nem boostolta fel a népet. A silvereket meg a goldokat felboostolta, a champeket meg ledobta diamond közepébe. GC-k is estek, így egy f*s az egész. De lassan majd visszaáll a helyére minden szerintem.

(#579) #91456768 válasza fatal` (#578) üzenetére


#91456768
törölt tag

Már most érzem a javulást, max szezon végére rendeződik.

(#580) tyielow


tyielow
aktív tag


Vééégre :D Én védtem, másik kettő túrta előre a labdát. 0 kommunikáció 1 órán keresztül. Az elődöntő 3. meccsén beafkolt az ellenfél így 2v3-ban sima volt. Aztán a döntő 1-0 oda, 5-1 ide, és a mindent eldöntő meccsen szopira álltunk, 3 mp-vel a vége előtt bekotortam, így hosszabbítás. Majd úgy lett meg, védtem 1 lövést és végiggurult a pályán :DDD A ládából kiszedtem egy piros szintű wheelt.

YouTube: toty1ka

(#581) modern válasza tyielow (#580) üzenetére


modern
aktív tag

19 védés az kemény :D
Am csak nekem adja szinte ugyanazokat csak más színben?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#582) r.levente75 válasza #91456768 (#576) üzenetére


r.levente75
addikt

Van néha egy-egy érdekes meccs...

(#583) Zeki


Zeki
nagyúr

Autókat hogy, hol lehet venni?

(#584) #91456768 válasza Zeki (#583) üzenetére


#91456768
törölt tag

Item shopban random dobálja, ott találsz mellette még packot. Blueprints között is van, általában piros (import) vagy sárga (exotic). Ezeket meccs után kapod véletlenszerűen.

(#585) Zeki válasza #91456768 (#584) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#586) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintetek kihez kell fordulnom, hogy ha azt írja ki a linkelésnél az Epic accountom, hogy nem lehet összekapcsolni az xbox live fiókommal, mert az már egy másik xbl accounthoz van csatolva. De nincs, mivel nincs is másik xbox accountom.... jó lenne, ha működne, mert lvl 1-ről nem kezdeném újra pc-n....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#587) tyielow


tyielow
aktív tag

Blueprinteket lehet tradelni? Szívesen elosztogatom őket, nem hiszem, hogy bármelyikért is fizetni fogok :D Ha igen és valakit érdekel lövök be screeneket. (AMúgy van 10-20 exotic meg piros meg mittomén)

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#588) fatal` válasza tyielow (#587) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, van 1-2, ami ér is valamit, de általában 10-20 kreditért lehet eladni őket.

(#589) r.levente75


r.levente75
addikt

Közel 1200 órányi játék után, mintha lenne némi különbség az autók között. Valóban vagy csak én érzem így?

(#590) fatal` válasza r.levente75 (#589) üzenetére


fatal`
titán

Néhány hitbox van, itt le van írva melyik autónak milyen hitboxa van, az egy csoportba tartozók egyformák. Azonkívül eltérés nincs (értelemszerűen a hitbox miatt némelyik hosszabb, illetve talán 1-2 kicsit gyorsabban fordul meg, de nagy különbség nincs).

(#591) Zeki válasza fatal` (#590) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt a Fennec autót hogy kehet megvenni?

(#592) r.levente75 válasza fatal` (#590) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, érzetre pedig mintha lenne...
Ez a Fennec nem rossz járgány...

(#593) Zeki válasza Zeki (#591) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt miért írja ki?
Call limit reached. Try again later.

(#594) fatal` válasza Zeki (#593) üzenetére


fatal`
titán

Nem jók a szerverek.

Fennecet vagy tradelsz, vagy nyitsz blueprintet ha van, vagy vársz, amíg megint lesz a shopban.

(#595) Zeki válasza fatal` (#594) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fennecből ezek vannak blueprintsben. Ezek nem autók. Festések.link

(#596) fatal` válasza Zeki (#595) üzenetére


fatal`
titán

Igen, ezek decalok a Fennecre.

De aoeahon vagy lolgan is megveheted.

(#597) Zeki válasza fatal` (#596) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#598) Zeki válasza fatal` (#596) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kb 2000 Ft ez a Fennec. Nincs meg valakinek tradelni?

(#599) h1mpi válasza Zeki (#598) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akinek megvan az nem tradeli el, ahogy én sem :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#600) fatal` válasza h1mpi (#599) üzenetére


fatal`
titán

Én eltradelném, mert megvan a fehér is, de egyszer scammeltek és trade lockkal adta vissza a support. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.