Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#501) h1mpi válasza Zeki (#500) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Örökre... eddig volt fizetős.. a Rocket passt érdemes megvenni. Veszel 1000 kreditet az Aoeah.com-on 2.000 Ft-ért. Ez sokkal olcsóbb, mint az ingame kredit. Én most vettem magamnak és a fiamnak is.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#502) fatal` válasza Zeki (#500) üzenetére


fatal`
titán

Ingyenes marad.

(#501) h1mpi: Már amikor beinvelnek... Múltkor havernak 2 óra volt, 2x kirúgta a trader, aztán másnap megkapta.

[ Szerkesztve ]

(#503) nagyArc


nagyArc
tag

Szerintetek az mi akar lenni, amikor a közönség ezt skandálja: "ri-ban-cok, ri-ban-cok", és azt, hogy "kis-pest, kis-pest"? :D

(#504) Zeki válasza h1mpi (#501) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, de hogy lehet ott bármit venni? Én csak sell-t látok.

(#505) Zeki válasza Zeki (#504) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oké, sikerült megvennem 2 ezer kreditet, de azt hogy kapom meg és mikor?
Online van az xbox, a fiam fiókja is, meg be vagyok vele jelentkezve a játékba.
Még jó hogy ma itthon vagyok, mert ez nem megy gyorsan...

(#506) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem kicsit vagyok ideges.link

(#507) fatal` válasza Zeki (#506) üzenetére


fatal`
titán

Be kell raknod valami olcsó szart, le is van írva az oldalon. Tegyél be egy blueprintet.

(#508) h1mpi válasza Zeki (#506) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sikerült?

Zeki: Én eddig kb. olyan 20 esetben vettem innen cuccokat, egy a lényeg, hogy akkor veszem, amikor tudom, hogy a vásárlást követően 1-2 órát az xboxnál leszek. Ahogy invel elfogadom és jön is a cucc ;)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#509) Zeki


Zeki
nagyúr

Itt vagyok a kibacott xboxon és a tököm sem tudja hogy kell tradelni.

(#510) FastFox66


FastFox66
kezdő

Lenne 1 problémám a játék ezzel a hiba üzenettel indul és nemtudom hogy kéne megcsinálni :(

Ha próbálkozol nem vesztesz, ha nem próbálod nem nyerhetsz.

(#511) fatal` válasza FastFox66 (#510) üzenetére


fatal`
titán

Hiányzik a visual c++ redist a gépedről. Tedd fel ezt.

(#512) FastFox66


FastFox66
kezdő

Köszi a segitséget :DD

Ha próbálkozol nem vesztesz, ha nem próbálod nem nyerhetsz.

(#513) h1mpi válasza Zeki (#509) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg kell tanulni, ez a része tényleg nem bonyolult :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#514) FastFox66 válasza fatal` (#511) üzenetére


FastFox66
kezdő

Megpróbáltam még egyszer indítani a játékot de ugyan azt írta megpróbáltam újra indítani de az se segített :(

Ha próbálkozol nem vesztesz, ha nem próbálod nem nyerhetsz.

(#515) fatal` válasza FastFox66 (#514) üzenetére


fatal`
titán

Próbáld meg teljesen újratelepíteni.

(#516) fatal`


fatal`
titán

Mit műveltek a rangokkal MMR-rel? 3v3-ban elvett kb. 120-150 MMR-t és a régi champ 1-eket diamond 2-be teszi besorolás előtt, érdekes módon diamond 2 voltam 2v2-ben és ott nem történt ilyesmi.

Vajon mi értelme volt ennek? :) Na mindegy.

(#517) Zeki válasza h1mpi (#513) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megvártam a fiam, ő már jobban tudta mit kell tenni, plusz én is besegítettem, szóval meglett a 2000 credit a nagyobb rocket pass csomagra. Meg is vette a fiam.

(#518) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most kezdtem el újra nyomni switchen, régen mikor kijött akkor nyomtam ps-en, rocket passt érdemes megvenni sokan megszoktátok? Codba forniteba mindig megvettem, itt is érdemes?

(#519) h1mpi válasza Zeki (#517) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A nagyobbat feleslges megvenni, hisz úgy is season végére eléri az összes szintet.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#520) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amúgy borzasztó instabilak a szerverek.... hol megy hol nem....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#521) fatal` válasza h1mpi (#520) üzenetére


fatal`
titán

Le is maradtam a tournamentről, két ismerősöm meg elindult, mert nekik visszajött előtte.

Harmadik ismerősömnek magasabb lett a 3v3 MMR-e. Úgylátom fogták és kiosztották a 2v2-es MMR-t 3v3-nak is.

Ennek vajon mi értelme volt?

(#522) h1mpi válasza fatal` (#521) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ammihez az Epic hozzányúl, annak nem lesz jó vége... ennek sem lett...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#523) tyielow


tyielow
aktív tag

Toltam 3 kínkeserves győzelmet 4 loss mellett, de diamond avataros playerek közt. Pár nap azt lesz rangom is.
Jól látom hogy nincsenek konkrét item rewardok a season passon? Csak random ládanyitás lesz a jutalom? :((

YouTube: toty1ka

(#524) Omi1988 válasza tyielow (#523) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

a prémiumban vannak fix rewardok a simában csak ládák

(#525) tyielow válasza Omi1988 (#524) üzenetére


tyielow
aktív tag

igen, tiszta sor, csak nem találtam a Season Pass menüpontot :D :D
Ma fantasztikus napom volt RL-ben. 2v2 rankedeztem és egy srácot 2x egymás után mellém rakott. Jól ment, úgyhogy Party Up. Nem hazudok, 7-es vagy 8-as win streak jött utána, Diamond I tetejét elértük. Ilyen streakem sztem még sosem volt :D Aztán délután hívott egy tournamentre. Ott 2-t nyertünk, a 3. csapat átgázolt rajtunk. Top 8th hely, 11.000 tournament score. Épphogy nem tudom megvenni a nagy serleget. Ezek a 2-3 óránként induló tournamentek is újítások? Úgy tudtam eddig csak manuál / privátba lehetett kreálni őket.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#526) h1mpi válasza tyielow (#525) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép, Nekem kb. ugyanez volt csak 10/10 win :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#527) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma fél napom ráment, hogy vissza soroltassam magam silverbe...a gold Nekem játszhatatlan

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#528) Omi1988


Omi1988
lelkes újonc

Ez a játék 1 szar. Leírhatatlanul felbasz néha. Teljesen mindegy mikor és hogyan ugrok mindíg az enemy éri el előbb. Néha az az érzésem hogy a többiek kocsijának nagyobb a hitboxa vagy mittomén. Nagyon érdekes. Jah és ezt majdnem 1500 óra játék után mondom.
"Ez egy szar"

[ Szerkesztve ]

(#529) batyuska100 válasza Omi1988 (#528) üzenetére


batyuska100
senior tag

A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra..

(#530) fatal` válasza Omi1988 (#528) üzenetére


fatal`
titán

Lassú vagy, vagy messzebbről mész, ennyi az egész. Persze vannak autók, amiknek hosszabb a hitboxa, de elenyésző a különbség.

Milyen rangban vagy?

(#531) Omi1988 válasza fatal` (#530) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

3v3 ban plat 3 és 2v2 ben plat 2-3 között ez sokat változik. Lehet az is baj hogy nincs olyan akivel tudok partyzni. A sok random emberrel nemjó menni. Mindenki csak megy a labdára nemszámít semmi csak a labdaaaaaaaaaa :D Hát szal ennyi

(#532) Zeki válasza Omi1988 (#531) üzenetére


Zeki
nagyúr

;)

A fiam is mint a kutya, megy a labda után. :)
Csapatmunka nix.

(#533) fatal` válasza Omi1988 (#531) üzenetére


fatal`
titán

Ballchaser minden szinten van, még champben is. :) De azért fel lehet jutni egyedül.

(#534) tyielow válasza Omi1988 (#528) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én sok játékra mondtam már, de erre nem tudom. Itt minden patentül ki van találva. Innentől kezdve rajtad múlik, ill. a csapatmunkán minden. Ha valamiért nem megy, akkor veled vagy a csapatban van a hiba. Én így látom mindig. Persze engem is néha felkúr agyilag, de az utóbbi időben már nem nagyon. Néha becsúszik 1-1 szerencsétlen mozdulat, ami a vereségbe is kerülhet, akkor lehet hőbörögni, aztán menni tovább a kövi meccsre... találj valakit akivel megy az összejátszás, aztán tartsd meg magad mellett legalább egy 2v2 ladderhez. :)

YouTube: toty1ka

(#535) h1mpi válasza tyielow (#534) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek, bár az én szintemen rengeteg az agyhalott. Plat, Dia felé már komolyabban veszik a játékot, itt gold magasságában még sokszor találkozok olyannal, hogy meccs közben kilép, AFK, megsértődik stb...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#536) fatal` válasza h1mpi (#535) üzenetére


fatal`
titán

Rengeteg az agyhalott dia/champ szinten is. Kilépkednek ugyanúgy, szidnak, megsértődnek, kergetik a labdát, mint a hülyék. Nincs különbség ebben. :)

(#537) h1mpi válasza fatal` (#536) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor csak GC szinten kell nyomni :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#538) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Nekem már régóta ki van kapcsolva az ellenfél chatje, csak a csapatét látom, de azt sem használom. Annyi hülye van, hogy felesleges. Beírja hátulról, hogy Defending, erre kimegy oldalra boostért. A másik meg oldalról, hogy Got It, erre tolat egyet szintén boostért. Persze, hogy kapjuk a gólt...
Amióta f2p lett a játék el sem mertem indítani, amúgy se nagyon játszom egy ideje, meg játszótársak is eltűntek, meg kedvem sincs.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#539) fatal` válasza h1mpi (#537) üzenetére


fatal`
titán

GC-ről azért nem nyilatkoztam, mert attól messze vagyok. Nem tartom kizártnak, hogy ott is vannak ilyenek. :DDD

(#538) csuvicsuva: F2P még nem nagyon befolyásol semmit, max a smurföket. Aki most kezdte az nincs azon a szinten, mint, aki régebb óta játszik :)

[ Szerkesztve ]

(#540) h1mpi válasza fatal` (#539) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy brutál különbség van a legfelső szinten. Néztem valamelyik nap Kaydopot és Alpha54-et egy sráccal nyomták az új 3on3 tournamentet. Hát az ellenfeleknek, akik szintén a felső házból jöttek esélyük sem volt. Minden meccsen +5-6 gól kaptak, mint Ők... szerintem azt a szintet nem lehet megtanulni, oda születni kell :P

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#541) fatal` válasza h1mpi (#540) üzenetére


fatal`
titán

Ezért vezették be az új rangokat :) Bár eddig is MMR alapján osztotta az ellenfelet, de így jobban látszik. Egy régi 1500-1600-as GC és egy Top100 GC között legalább akkora különbség volt, mint egy GC és egy Champ 2 között.

(#542) Omi1988 válasza tyielow (#534) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

Hát igen kellene egy csapattárs :) Akkor sztem sima lenne mondjuk egy dia 2 vagy akár 3 is. Bár most hogy vannak az új rangok (Grand Champ 1-2-3 + Supersonic Legend) így kitolódtam az mmr pontok is sztem így talán lehet nagyobb rangot is. Ezért a kérdésem az lenne volna itt olyan akivel tudnék party-zni? Mármint nem ÚGY hanem a játékban. Hátha megtalálja a zsák a foltját :)

(#543) fatal` válasza Omi1988 (#542) üzenetére


fatal`
titán

MMR pontok nem nagyon tolódtak, illetve diatól felfele inkább kicsit fel (ugyanaz az mmr pont alacsonyabb rang), illetve a szezon kezdetekor el is vett egy csomó pontot, legalábbis tőlünk. 1200 körül fejeztem be (C1 div 1) és 1050 fele rakott a besorolókhoz, diamond 2-be dobott (tele voltak a meccsek korábbi champekkel úgyhogy nem egyedi), most már diamond 3, de pár napja nem játszottam csak 1-2 tournamentet. :)

Érdekes, hogy a 2v2 MMR-em nem változott, az maradt Diamond 2 teteje - Diamond 3 alja körül, de nem soroltam még be.

(#544) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

Ezeket az mmr pontokat meg tudom nézni valahol?
Xbox a platform

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#545) fatal` válasza WhiteAngel89 (#544) üzenetére


fatal`
titán

RLTracker szerintem mutatja. A játékban nem, alapból csak GC és felette mutatja, BakkesModdal lehet megnézni, de az csak PC-n megy és ott is csak a Steames verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#546) WhiteAngel89 válasza fatal` (#545) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

Köszi

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#547) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor valaki silver teteje/gold alja szinten volt, mi kellett ahhoz, hogy tovább lépjen. Mit kellene gyakorolnom? Pl. a levegőben való mozgásom az hát nem az igazi. Hogy lehet fejlődni?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#548) fatal` válasza h1mpi (#547) üzenetére


fatal`
titán

Játszani kell, trainingezni, máshogy nem megy :) Mondjuk én diamondig specifikus gyakorlással és szinte training nélkül mentem fel.

(#549) tyielow válasza h1mpi (#547) üzenetére


tyielow
aktív tag

YouTuben van egy 40 perces ultimate guide kezdőknek, ami segít egy jó Gold teteje szint elérésében, azt mindig ajánlom, anno nekem is segített. Most hirtelen nem találom, de érdemes 1-2 oktatós videóba belenézni. Már eleve ott kezdik, hogy a menüben milyen számodra megfelelő beállításokat végezz el, stb.
Anno úgy olvastam: ha sikerül a labdát átrúgnod az ellenfél térfelére, akkor kijutottál silverből :D Vagy: láttam gyakorlós videót, hogy csak bement a fickó freeplay-be és 5-5 perceket töltött olyan gyakorlattel, hogy lebegve körözz a labda körül, aztán fordíts hátat és úgy, ilyenek. Azóta már vannak workshopból is letölthető gyakorló pályák. Ezeknek egy hátrányuk van, hogy több időt kell rászánni, aztán ha az embernek annyi nincs, akkor inkább a meccsre logol be, mintsem egyedül gyakorolni.
Nekem 1-2 éve megvan a Dia I-II, nálam talán a DropShot játékmód segített sokat az Aerialokban, hogy ráérezzek, mikor hova érkezik a labda, stb. Azt másnak is tudom ajánlani

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#550) h1mpi válasza tyielow (#549) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi+fatal. A dropshotot máshol is hallotam hogy sokat segíthet

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.