Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#451) HREH válasza HREH (#450) üzenetére


HREH
senior tag

Jöjjön akkor, aki szeretne, fél 6-kor indul, és addig nevezni is kell játékon belül.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#452) nagyArc válasza HREH (#451) üzenetére


nagyArc
tag

Nem találja a tournamentet.

(#453) HREH válasza HREH (#451) üzenetére


HREH
senior tag

az előző törlődött, új jelszó: ph
17:50-ig lehet nevezni

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#454) fatal` válasza HREH (#451) üzenetére


fatal`
titán

Sajnos dolgom volt, úgyhogy erről most lemaradtam. Talán legközelebb. :)

(#455) batyuska100 válasza batyuska100 (#444) üzenetére


batyuska100
senior tag

Itt az új [link], a régi lejárt.

(#456) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Most láttam, hogy 23.-ra írja egy-két forrás az ingyenest.... és hsz-szel biztosítom a topikot oldalra!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#457) HREH válasza ledgeri (#456) üzenetére


HREH
senior tag

Már hivatalosan is bejelentették, hogy 23-án lesz F2P a játék, holnap pedig jön a QOL frissítés.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#458) Zeki válasza HREH (#457) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor most jön majd a rocket pass is?

(#459) HREH válasza Zeki (#458) üzenetére


HREH
senior tag

Az majd 23-án :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#460) fatal` válasza HREH (#457) üzenetére


fatal`
titán

QOL az mi?

(#461) csuvicsuva válasza fatal` (#460) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Quality of Life. Ha jól értelmezem, új funkciókra/tartalmakra értendő, de annyira nem mélyedtem bele. Minőség a mennyiség helyett.

Szerintem rövid úton kuka lesz a játék, de nem a teljesen új játékosok fogják tönkretenni, hanem a régi motorosok, akik nem kapcsolják össze a létező fiókjukat Epic store-ral és hamarosan teljesen meg fog borulni az egyensúly. Én Xboxon vagyok, sanszos, hogy ha még játszani fogok, akkor kikapcsolom a cross platform lehetőséget.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#462) fatal` válasza csuvicsuva (#461) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem kötelező lesz összekapcsolni. A régiek fogják tönkretenni a sok friss smurf acc-kal. De ne legyen igazam. Meglátjuk.

(#463) csuvicsuva válasza fatal` (#462) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, arra gondoltam én is, csak nem jutott eszembe a kifejezés.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#464) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Na előbb elindítottam a játékot, egyből össze kell kapcsolni Epic fiókkal. Nem olvastam el részletesen, de ha jól értelmeztem, akkor platformonként lehet egyet-egyet készíteni, de egyet be kell állítani elsődlegesnek. Ha rosszul értelmeztem, akkor javítsatok ki.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#465) fatal` válasza csuvicsuva (#464) üzenetére


fatal`
titán

Platformot állítasz elsődlegesnek, nem kell minden platformon új fiók, pont az a lényege, hogy összekapcsolja a platformokat.

Arra már nem emlékszem, hogy mi a jelentősége az elsődleges platformnak, de a release notesban illetve az előzetes információkban benne volt.

(#466) h1mpi válasza fatal` (#465) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tehát ha van Epic fiókom PC-n és akár PS-en is folytathatom az XBOX-on elkezdett fiókomat?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#467) fatal` válasza h1mpi (#466) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ugyanazzal az epic fiókkal kell belépni, mint pc-n és összekapcsol, ez lenne a lényeg.

Mert a cuccaid is használhatod az összes platformon.

Nekem egy platform van.

(#468) h1mpi válasza fatal` (#467) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor ez nagyon jó hír, mert eddig nem lehetett ezt megcsinálni. És néha játszanék PC-ről is.
Illetve lehet az XBOX-ot cserélem PS-re mert ott nem kell fizetni live előfizetést. Fortnite esetében ment ez a közös fiók, de RL-nél nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#469) fatal` válasza h1mpi (#468) üzenetére


fatal`
titán

Úgy tudom a free 2 play-jel és az epic fiókkal nem lesz szükség konzolon előfizetésre a játékhoz (de nincs konzolom).

Valószínűleg ugyanúgy működik/fog működni, mint a Fortnite.

[ Szerkesztve ]

(#470) h1mpi válasza fatal` (#469) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hmmm. remélem igazad lesz.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#471) fatal` válasza h1mpi (#470) üzenetére


fatal`
titán

5 nap és kiderül :)

(#472) h1mpi válasza fatal` (#471) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#473) Bazsi1987 válasza h1mpi (#470) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Elvileg nem kell csak xboxon ott még a fornite-hoz is kell sajna

(#474) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nagyon rossz, hogy kivették a Quick Playt....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#475) Omi1988


Omi1988
lelkes újonc

Lenne kedvetek együtt gamelni néha? Itt a statom: https://rocketleague.tracker.network/rocket-league/profile/steam/76561198020994957/overview
Tudom nem nagy cucc és sokszor a sok random retardált miatt bukom a köröket de ez van :(
2v2-zni szoktam legtöbbször. Ha valakinek lenne kedve jelezzen :)
Jah és FONTOS!!!!! Ha esetleg van valakinek Octane ZSR (Lime) Megvenném. Van rá 700 kreditem

(#476) fatal` válasza Omi1988 (#475) üzenetére


fatal`
titán

Rocket League garageban vannak itemek, ahol másokkal tudsz cserélni. Persze óvatosan a csalókkal :)

[link]

Pont van egy lime 700-ért (steam és epic games van kiválasztva mint platform).

[ Szerkesztve ]

(#477) jokerzz


jokerzz
friss újonc

Az utóbbi időben rengeteg véleményt kaptam a Rocket League-ről. Arra gondoltam, hogy elkezdek játszani. Van valakinek valami tanácsa?
Mit kell tenni? és mit ne tegyünk? :R

(#478) Omi1988 válasza fatal` (#476) üzenetére


Omi1988
lelkes újonc

felvettem a kontaktot a gyerekkel erre berak tradebe egy sima lime octanet :D mondom ez???
erre ő hogy nemtudja mi a külömbség a 2 kocsi közt GJ Szal ennyit erről De azért köszi a tippet :)

(#479) fatal` válasza Omi1988 (#478) üzenetére


fatal`
titán

Akkor valószínűleg csak a shopban volt és senkié sem tradelhető, sejtettem.

(#480) Zeki


Zeki
nagyúr

Tegnap lejött kb 450Mb játék frissítés xboxra, ez hozott valami újat?

(#481) toxicjew


toxicjew
addikt

Üdv, nem írtam még ide, de elkezdtem olvasni a topicot. Már régen is játszottam a játékkal, most pedig újra kedvet kaptam hozzá, hogy f2p lett/lesz és pár haverom is becsatlakozik elvileg. Viszont ez a tradelés nekem teljesen kimaradt. Vki tudna linkelni egy útmutatót, hogy hogy is működik? :) Vannak blueprintjeim amiknek egy része tradelhető, azokat el lehet passzolni kreditért?

Jokerzz: aki jobban benne van a játékban biztos tud profibb tanácsot adni, de én őszintén nem tudok semmire gondolni csak, hogy játssz :D Ha új vagy akkor gyakorolj a traningben, majd próbáld ki élesben is. Én billentyűzettel tolom, de kontrollerrel vszinű jobban lehet irányítani. De mivel megszoktam régről, így nem érzek késztetést rá, hogy átszokjak.

(#482) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok, az hogy lehet hogy a legjobb eddigi eredményem 2v2 rankeden silver 3-as volt most pedig a 10 meccs után gold 3 lettem?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#483) fatal` válasza h1mpi (#482) üzenetére


fatal`
titán

A F2P, a várható magas új játékosszám miatt és az új rangok miatt alakítottak a rangrendszeren.

(#484) tyielow válasza fatal` (#483) üzenetére


tyielow
aktív tag

Így van. Újraformálták a rangokat. Nagyjából Gold 2-3 körül kezdi mindenki tiszta lappal a játékot, ha jól értelmeztem a múltkori kiírást. Ma neki is látok én is :D

YouTube: toty1ka

(#485) fatal` válasza tyielow (#484) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem egészen így van :) Szép is lenne ha C1-ből G3-ba dobna vissza. BakkesMod miatt úgy látom kb. 20 MMR-t vett el (besoroló meccsek előtt), az a régi Diamond 3 div4.

De lehet az MMR határok is módosultak, mert láttam, hogy aki C2-ben volt az is leesett diamondba besorolás után.

(#486) tyielow válasza fatal` (#485) üzenetére


tyielow
aktív tag

Hát én úgy értelmeztem hogy akkora reform van, hogy márpedig DE, hiába voltál dia meg egyebek, új lapokkal indít mindenki és kell elfoglalni a helyedet a ranglétrán. Ezt nem merték akkor meglépni? :D A határok tuti módosulnak. IGazodik az új játékosbázishoz, a mennyiséghez

YouTube: toty1ka

(#487) fatal` válasza tyielow (#486) üzenetére


fatal`
titán

Nem is mondott ilyet senki, csak igazítottak rajta. Nem resetelték az MMR-t.

Szerintem a határokat is felesleges volt módosítani, az új játékosok nyilván nem rögtön championben kezdenek. Na mindegy, majd kiderül mi lesz, ha besoroltam :) Gondolom dia lesz.

(#488) tyielow válasza fatal` (#487) üzenetére


tyielow
aktív tag

Amen. Maholnap én is nekiállok, majd beszámolok.

YouTube: toty1ka

(#489) h1mpi válasza fatal` (#483) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát engem megszivatott ezzel, mert nem vagyok gold szinten... és alig tudok játszNi

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#490) HREH válasza h1mpi (#489) üzenetére


HREH
senior tag

Ha gondolod, csinálok egy új accot, aztán mehetünk pár meccset.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#491) h1mpi válasza HREH (#490) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most tettem le, de ha megadod a neved bejelöllek. Én h1mpi vagyok ott is. Még tartom a gold2 szintet, de vért izzadok minden meccsen... :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#492) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

udv
eddig gamepasson keresztül volt meg a játék és úgy játszottunk vele
de ma már nincs benn gamepass és elvileg ingyenesnek kene lennie nem de? (xboxone)
sikerukt csak közben meg a régi teljes arat írta ki

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#493) Zeki


Zeki
nagyúr

Akkorvazért nem megy mert nincs benne a game passban? Mert a fiamat sem engedi be az xbox

(#494) fatal` válasza Zeki (#493) üzenetére


fatal`
titán

Nem mennek a szerverek.

Gamepassból kikerült, ingyenes lett 1 órája.

(#495) Zeki válasza fatal` (#494) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor az ingyenesség miatt nem mennek a szerverek?

(#496) fatal` válasza Zeki (#495) üzenetére


fatal`
titán

Vagy configolnak valamit, vagy túlterheltek.

(#497) h1mpi válasza fatal` (#496) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Epic Games hozzányúlt :C :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#498) WhiteAngel89 válasza Zeki (#493) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

ha csak gamepassbol volt meg, storeba rá kell menni és beszerezni mint ingyenes jatek
de most a szerverek se mennek

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#499) fatal` válasza WhiteAngel89 (#498) üzenetére


fatal`
titán

Már mennek.

(#500) Zeki


Zeki
nagyúr

A Rocket League most ingyenes.
De meddig lesz az? A fiam nagyon meg skarja vetetni a Rocket pass-t, de ha fizetős lesz a játék, akkir majd azt is meg kell vennem. Annyit azért nrm ér.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.