Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#351) h1mpi válasza Zeki (#350) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Fiad neve nem Ervin10#8367? Ha igen felvettem a friend listre. Valamelyik este 20 óra után gyertek RL-be és adok amit tudok :)

(#352) Zeki válasza h1mpi (#351) üzenetére


Zeki
nagyúr

De az. Oké. Ha ma nem felejtem el, megyünk.:). Köszönöm!

(#353) Zeki válasza h1mpi (#351) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott leszünk! A fiam már megx bekapcsolni az xboxot. :)

(#354) Zeki válasza h1mpi (#351) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#355) Zeki


Zeki
nagyúr

Köszönöm mind a kettő játékosnak a fiam nevében!:)
Nagyon boldog lett!
Kincset érő kocsikat kapott szerinte.
Én meg nem értek hozzá.

:R :R :R :R

(#356) Zeki válasza Zeki (#355) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amúgy ez a Blueprints az mi? Van jópár.
A kincseket merre találni? Mire jók?

[ Szerkesztve ]

(#357) fatal` válasza Zeki (#356) üzenetére


fatal`
félisten

Kincs alatt nem tudom mit értesz.

A blueprint az egy "terv". Megnézheted mi van benne és creditért (ez pénzbe kerül) ki lehet nyitni és akkor megkapod a cuccot, ami benne van. A szerencsejáték szerű ládát váltotta kb. fél éve (azt kulcs nyitotta és véletlenszerű cuccot kaptál).

Általában a cuccok drágák, tradelve más játékosokkal sokkal olcsóbban hozzájuk lehet jutni.

(#358) Zeki válasza fatal` (#357) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valami smaragd meg ilyenek.

Köszönöm a segítséget!

Ingyen van credit, vagy csak rendes pénzért?

[ Szerkesztve ]

(#359) fatal` válasza Zeki (#358) üzenetére


fatal`
félisten

A vége mindig rendes pénz (vagy az eleje). A cuccaid tudod másokkal creditre cserélni (igazából a tradeupolt cuccokból lehet creditet szerezni, ha eladod az import vagy exoticot amit kapsz, de nem mindig éri meg, van amikor meg nagyon is), illetve a rocket pass működik még úgy, hogy 1100 creditbe kerül, amit szintlépéseknél idővel (a passban lévő cuccok mellett) credit formájában visszakapsz.

(#360) Zeki válasza fatal` (#359) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm, felét sem értem.:)
De talán a fiam...

(#361) h1mpi válasza Zeki (#355) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs mit. A másik, aki adott azaz én Fiam volt :)

[ Szerkesztve ]

(#362) Zeki válasza h1mpi (#361) üzenetére


Zeki
nagyúr

Neki is nagy köszönet!
YouTube videókból próbál okoskodni. Magyar nyelvűekből. Jól megvan az bonyolítva. Én egész nap odavagyok a munka miatt. Ő meg a tesóival unatkozgat, amikor nem kell vinni mozgásterápiára vagy logopédiára.

(#363) h1mpi válasza Zeki (#362) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átadom :)

(#364) Zeki válasza h1mpi (#363) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van egy magyar youtube videó, hogy rocket league ládanyitás. Ott van egy halom láda. Az hogy megszerezhető?

(#365) fatal` válasza Zeki (#364) üzenetére


fatal`
félisten

Ahogy pár napja írtam, sehogy. A ládákat (kulcsért voltak nyithatók - pénzért) felváltotta a blueprint (a kulcsot a kreditek).

Most a születésnapi esemény keretében, ha játszol lufikat kapsz és pár cuccot lehet nyitni belőlük, a menüben látszik, hogy miket. (Illetve az aranytojás egy random item)

Ha jól emlékszem, akkor az event 2 hétig tart.

(#366) fatal`


fatal`
félisten

Free 2 Play lesz a játék. Tele lesz smurfökkel a ranked, csodálatos.

(#367) tyielow válasza fatal` (#366) üzenetére


tyielow
aktív tag

Most hogy mondod, hónapok óta nem láttam smurf accountokat plat-dia határában.
Sose értettem a smurföket, nem is toleráltam... ez kb. ugyanaz nálam mint aki cheatel. Felfoghatatlan. :U

YouTube: toty1ka

(#368) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Ezt kifejtenétek bővebben? Most hallom először. Mármint a smurfölést, nem a F2P-t.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#369) h1mpi válasza csuvicsuva (#368) üzenetére


h1mpi
nagyúr

(#370) Zeki válasza h1mpi (#369) üzenetére


Zeki
nagyúr

Baba, egy halom szót nem értek ebből.

(#371) fatal` válasza Zeki (#370) üzenetére


fatal`
félisten

Röviden: Magas szintűek csinálnak második, harmadik, negyedik stb. accountot és mennek az alacsonyabb rangú meccsekbe (amíg fel nem jutnak az adott acc-kal ugyanoda, vagy közel oda ahol a fő acc van rangban). Persze legtöbbször azért csinálják, mert a kezdő(bb) haverjukkal akarnak játszani és nem akarják a fő acc rangját lerontani (meccskereséskor a csapatban lévő legmagasabb ranghoz keres ellenfelet a játék, nem átlagol).

Illetve vannak még a boosterek, akik ugyanezt csinálják a szezon végi rewardért, pénzért húznak fel magasabb rangba játékosokat.

Így, hogy ingyenes lesz a játék valószínűleg jóval több ilyen lesz.

(#372) csuvicsuva válasza h1mpi (#369) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, bár nekem se teljesen tiszta. Ha jól értelmezem, akkor te nagy nehézségek árán felküzdöd magad X szintre erre jön egy hasonló, vagy alacsonyabb rangú fószer - ki tudja hányadik fiókjával - és bucira ver?

Várhattam volna egy percet fatal hozzászólására. Kösz mindkettőtöknek, most már tudom, hogy csapatban többnyire miért a papíron leggyengébb a legjobb. Persze ez nem törvényszerű, nálunk is előfordult már ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#373) Zeki válasza fatal` (#371) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!
Így már érthető!

(#374) fatal` válasza csuvicsuva (#372) üzenetére


fatal`
félisten

Azért tegyük hozzá, hogy, amikor valaki sokkal jobbnak/magasabb szintűnek (smurfnek) tűnik, az nem mindig van úgy, simán lehet jó napja is, nekem is van ilyen. Meg van, amikor úgy játszom, mint egy silver (diamondban vagyok), legalábbis érzésre.

Többnyire a smurföknek se profilkép a steamen és teljesen default kocsi.

(#375) csuvicsuva válasza fatal` (#374) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ó, de mennyire igazad van az egyik nap ilyen, másik nap olyan forma kérdésében. Nálunk most nagy szünet van, most először sikerült kettőnknek átlépni az elérhetetlennek hitt diamond határt rumble-ben. 4 győzelmem van, de egyedül már régóta nem játszom, csak két ismerőssel. Mondjuk ha jól láttam 40 napig még megy a szezon, gondolom utána lesz f2p. Xboxon vagyok, úgyhogy én az egyéb platformosoknál nem is látok profilképet.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#376) fatal` válasza csuvicsuva (#375) üzenetére


fatal`
félisten

A legtöbb smurf diamond tetején tanyázik, legalábbis másoktól is olvastam már, hogy ez a tapasztalat. Egyedül nehéz feljutni championbe, nekem sem sikerül.

Sajnos ismerőseim abbahagyták, úgyhogy elkezdtem solozni, már le is buktam diamond 2-be :D

(#377) tyielow válasza fatal` (#376) üzenetére


tyielow
aktív tag

Nekem az utóbbi 1 évben egész jó a tapasztalatom a solozással rankeden.
Jó nap ide vagy oda, azért mikor az aréna oldalsó falának tetején egyedül elindulnak és végiglebegtetik a labdát a pályán be a kapuba, az nálam a smurf kategória plat tetején :D Szerencsére rég láttam ilyen virtúózokat, még itt dia I-dia II környékén se.

Amúgy most haverom is rákapcsolt, ő is az én szintemen van, de együtt pl. nem tudunk jól összejátszani...

YouTube: toty1ka

(#378) csuvicsuva válasza fatal` (#376) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát én ott sosem leszek. Ha solo standardra gondolsz ott csak én érzem azt, mintha mindenki egymás ellen dolgozna? Ha egyedül voltam, akkor is inkább a sima 3v3-ba mentem.
Közben rájöttem, hogy csak platinába kóstoltam bele. Na ilyen régen volt elindítva játék. :))

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#379) fatal` válasza csuvicsuva (#378) üzenetére


fatal`
félisten

Sima standardra gondoltam csak egyedül. Solo standardban máshogy vannak a rangok, mert nehezebb feljutni (és nem is mindenki játszik ebben a módban). Solo standardben plat tetején már championok vannak.

(#380) #91456768 válasza fatal` (#366) üzenetére


#91456768
törölt tag

Eddig se volt túl acélos a ranked, konkrétan le se szarják a fejlesztesét a mm-nek. RP-ből dől a pénz és ennyivel letudják az egészet. Standard 3v3 pörög a legtöbbet nálam, idegesítő a rendszer szerencsétlenkedése. Sokszor a saját csapatomba kapok kb silver skilllel rendelkező játékost, sokan afkolnak, majd lost connection hibával kilépnek. Az f2p hír hallatán nagyon elgondolkoztam hogy megpróbálok valami más játékmódot.
Lehet az 1v1-et kéne bevállalni, ami elég combos.

[ Szerkesztve ]

(#381) tyielow válasza #91456768 (#380) üzenetére


tyielow
aktív tag

Most, hogy mondod. sokat nem variáltak a rendszeren mm-ben. Annyi, hogy bejöttek a nem standard játékmódhoz is a rangok , de az önmagában nem alakítja át az mm-et. Normális balansz sose lesz egyik játékban se kb. Pl. Battlefield V-ben hatalmas szívás, a balance, és ott még competetive/ranked sincs :D Szóval mi kéne? Mint LoL-ban, bejelölni rankedre csatlakozáskor hogy milyen a postod? VÉdekező / támadó / ball chaser ? :D JAAA és a kedvencem, hogy bekapunk 2 gólt az első fél percben és fel akarják adni / szó nélkül kilépnek. ÉS NEM LEHET REPORTOLNI. Nincs olyan h report afk / leave.... ez mi már...

YouTube: toty1ka

(#382) #91456768 válasza tyielow (#381) üzenetére


#91456768
törölt tag

Lehet reportolni, csak szart se érsz vele :D mindegy, most jéghokira ráraboltam. Kíáncsi vagyok, meddig jutok el

(#383) S1M0N válasza #91456768 (#382) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ez az, ugyan úgy lejjebb megy a rangod, akár már egy meccs után is, míg sorozatban aratott győzelmeknél (5-6, vagy több is akár) volt, hogy nem változott...
Az ilyen esetekben azért valamilyen védettséget adhatnának, mert volt, hogy simán vezettünk 3 góllal, aztán az addig remekül játszó csapattársnál valami bekattant, elkezdte védeni az ellenfél kapuját, a miénket meg támadni.
De valószínűleg nem fognak vele törődni komolyabban. Persze van, amikor random emberekkel is remekül lehet összejátszani, tudják mi a dolguk, de sajnos a legtöbb esetben megy egymás akadályozása, 2-3-an megyünk egy labdára, miközben én vezetem azt, tehát semmi értelme nincs, hogy ők is ott legyenek, középre helyezkedni persze nincs eszük. Valakiknek meg állandóan labdába kell érni, ellehetetlenítik a többieket, ezzel is csak ártva a csapatnak, aztán meg anyáznak, hogy miért van csak annyi pontom, amennyi, miközben mindig oda kell tolakodnia.

(#384) tyielow


tyielow
aktív tag

SELF-PROMOTION
Feltettem egy videót az elmúlt időszakból. Nem sokat játszottam az utóbbi néhány hónapban, de diamondos videóm még nem volt. Akit érdekel: [link]

YouTube: toty1ka

(#385) Zeki válasza tyielow (#384) üzenetére


Zeki
nagyúr

Uhh, sok jó autód van, meg tudod hogy kell a levegőből támadni. :)
A fiamnak jó pár autód bejövős. Hogy lehet ilyenekhez hozzájutni?

(#386) Zeki


Zeki
nagyúr

Kredithez csak pénzért lehet hozzájutni?
Kinézett a fiam valami 7000 kredites autót.

(#387) tyielow válasza Zeki (#386) üzenetére


tyielow
aktív tag

Az nagyon drága... ha ennyit játszik, szerintem érdemes ezekre a rocket passokra előfizetni. kb. 3000 Ft, és rengetek cuccot dob a játék. Ráadásul egy bizonyos szint elérése után a játék legalább ugyanakkora értékben vissza is ad kreditet, amit szintén el lehet költeni. Csak nézzétek meg, hogy meddig tart a még aktuálisan futó "pass", mert ha 1 hét múlva lezárul, akkor már nem érdemes fizetni rá, hanem a következőre, amikor elindul.
A kérdésedre válaszolva: a régi, tradelős rendszerben csere-beréltem az autók nagy részét. A többi az ilyen vásárolható 1-2 eurós cucc volt, azokat is szerintem akciósan vettem, 40-50% leértékelésekkor.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#388) csuvicsuva válasza tyielow (#387) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elvileg már vége kellett volna, hogy legyen a mostani szezonnak/passnak, de meghosszabbították. Kb 30 nap lehet még hátra, gondolom akkor lesz f2p a játék.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#389) h1mpi válasza Zeki (#386) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ajánlom az aoeah.com-ot. Sokat vásárolunk ott és eddig 100%-ig megbízható volt. Sokszor veszek kreditet (töredéke az ára, mint az ingame shopban) ott és a játékbeli shopból veszek cuccot. Aztán meg van, amikor direktben veszem meg aoeah.com-ról, amit kinéztem. Jóval olcsóbb minden, hisz másik player “gifteli” át.

[ Szerkesztve ]

(#390) Zeki válasza h1mpi (#389) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#391) fatal` válasza h1mpi (#389) üzenetére


fatal`
félisten

Lolga.com szintén (szerintem ugyanazok üzemeltetik, mint az aoeahot mert a legtöbb item ugyanannyiba kerül), evvel sem volt még gondom.

Még egy alternatíva, amit gyakran alkalmaztam: Credit aoeahról/lolgaról, majd tradelés itemet creditre (rocket-league.com/trading). Sokszor jóval olcsóbb, mint ha direktben az itemet veszem meg, mert rengeteg olcsó cucc van. Némelyik black market festés is párszáz creditért megy.

Persze így figyelni kell a tradeléskor, hogy ne verjenek át, meg vannak scammer accountok, amik linket küldenek, ha ráírsz steamen, amik adathalász oldalra visznek, aztán kisemmizik a raktárad. De általában ilyenkor gyanúsan olcsók a cuccok a többihez képest. Érdemes rlinsideren körbenézni mi mennyit ér kb.

(#392) h1mpi válasza fatal` (#391) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt a tradelős oldalt nem is ismertem, köszi :R

(#393) batyuska100


batyuska100
senior tag

Hali, valaki meg tudja mondani, hogy mikor lesz ingyenes a játék? Körbegugliztam, de nem találtam konkrét adatot róla. Már nagyn régóta nézegetem a játákot, de pénzt nem akartam kiadni érte.

(#394) fatal` válasza batyuska100 (#393) üzenetére


fatal`
félisten

Nincs konkrét dátum, valószínűleg a szezon végétől (aug. 31.)

(#395) batyuska100 válasza fatal` (#394) üzenetére


batyuska100
senior tag

Az már szerencsére nincs messze, de akkor nem tudok vele sokat játszani, mert újra kezdődik az iskola..

Csak most tűnt fel, hogy mennyire elirtam az előző hszt.

Köszi a választ!

(#396) Zeki


Zeki
nagyúr

Érdemes most megvenni a Rocket pass-t, vagy várható valami akció?

(#397) HREH válasza Zeki (#396) üzenetére


HREH
senior tag

Akció nem szokott lenni rá, 1000 kreditbe kerül, amit visszakapsz, ha 110-es szintig elviszed a passt.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#398) Zeki válasza HREH (#397) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#399) batyuska100


batyuska100
senior tag

Egyépként még mindig nem ingyenes a játék :(

(#400) fatal` válasza Zeki (#396) üzenetére


fatal`
félisten

Nincs most pass, az előzőnek vége, a következő nem tudni mikor indul (valószínűleg majd a free to play-jel és a következő szezonnal együtt).

Akció soha nincs rá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.