Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#101) yozsee11 válasza GabN73 (#100) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Egynlőre csak annyit, amit a hivatalos oldalon írnak: [link]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#102) GabN73 válasza yozsee11 (#101) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi!

Ezt én is olvastam, abban reménykedtem, hogy van e konkrétabb (hogy fog kinézni, olyan lesz e mint a CS-nél stb)

(#103) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Ha valaki szeretne cserélni Rocket League tárgyakat, akkor írjon rám privátban.
Nekem most főleg ládák kellenének (amik nyitásához pénzes kulcs kell) és cserébe adnék egyéb dropokat, cuccokat (antenna, festés, utánégető, tető kalapok, stb, kb 100+ tárgyam van), amit megbeszélünk.
(Gondolom nem ütközik semmilyen szabályzatba, hogy ezt ide írtam, mert máshogy nem is lehet beszerezni őket, csak játékosok / friendsek között cserélgetni.)

[ Szerkesztve ]

(#104) att88ila


att88ila
tag

Sziasztok!Rocket League be, hogy lehet osztott képernyőn játszani PC? Rámék az exhibitionra beállítom a dolgokat 1vs1 re de nincs osztott képernyő. Billentyüzet + Gamepad lenne a kombináció igy akkor nem lehetséges ketten játszani?
Én igy nem birok osztott képernyön mint a thevr osok!
[link]

(#105) Lézerparaszt válasza att88ila (#104) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem PS4-es kontrollerem van, start vagy options gombbal berak még egy playert. Sima PC kontrollerrel nem sikerült.

A játék az nem játék!

(#106) att88ila válasza Lézerparaszt (#105) üzenetére


att88ila
tag

Nekem egy Logitech f310 gamepadom van.Játék felismeri mert lehet vele játszani multiba meg sezonba is.Hiába nyomkodok rajta startot a gamepadon vagy akár mit akkor se történik semmi.

(#107) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#105) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is ezt mondtam. Konzolos kontrollerrel megy, pc-vel nem. Konzolossal is csak akkor ha fel van rakva hozzá a segédprogram. Ez van, alapjában véve konzolos játék, szerintem nem csinálták meg külön PC-re, csak gyorsan átportolák.

A játék az nem játék!

(#108) tonero


tonero
csendes tag

Ebben a játékban mit jelenet a competitiv multi milyen játékot takar?

(#109) Lézerparaszt válasza tonero (#108) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ranked 1v1, 2v2, 3v3, 3v3 solo.

A játék az nem játék!

(#110) Zen7


Zen7
tag

Sziasztok!

Ha van kedve valakinek steamen nyomni az vegyen fel: TheRiotmaker46 :) .
Kis kihagyás után újra nekiálltam nyomni, majdnem minden délután.

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#111) Yodamest


Yodamest
addikt

Lézerparaszt küldtem privit. :R

[ Szerkesztve ]

(#112) TiMoN válasza att88ila (#104) üzenetére


TiMoN
senior tag

Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám.
Valahogy át kellene kapcsolni "2" re a xbox kontrollert és akkor működik.
Csak az a baj, hogy nem érzékeli hogy bill az elsődleges így nem vált át.
Lehet kell hozzá valami progi v nem tudom.

-TiMoN-

(#113) ogi88


ogi88
tag

Hello!
Rocket League játékban lehet-e még egy új karakter nevet csinálni? Azért kérdezem mert a tesóm ne az én karakteremmel játszon hanem csinálnák neki is egy karaktert.

(#114) Zen7 válasza ogi88 (#113) üzenetére


Zen7
tag

Szia
Tudtommal nem, ha steam-en van meg akkor talán családi megosztással lehetne próbálkozni?? :F

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#115) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali, csatlakozom én is hozzátok :) nightleach a steam nevem :)

(#116) ogi88 válasza Zen7 (#114) üzenetére


ogi88
tag

Köszi Zen!Családi megosztás jó lett csináltunk a tesómnak is egy fiókot a steamen és én megosztottam vele a rocketet.Saját steames nevével bír játszani és alapról kezdte.
Egy pc röl vagyunk bejelentkezve akkor egymás közt megoldható a kereskedelem a rocket ba?

(#117) Zen7 válasza ogi88 (#116) üzenetére


Zen7
tag

Örülök hogy sikerült :)

Egy PC-n kétlem, ahhoz partyban kéne lennetek a saját felhasználókkal, hogy tudjatok egymással tradelni.

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#118) flatline#2 válasza Zen7 (#117) üzenetére


flatline#2
tag

Szia,

Én viszont úgy tudom, hogy kell a party a tradehez.
Egyébként ha valakinek van kedve nyomni, akkor én vevő vagyok rá :)

[ Szerkesztve ]

(#119) Zen7 válasza flatline#2 (#118) üzenetére


Zen7
tag

Én is ezt írtam, hogy kénytelenek partyban lenni :)

Vagy pedig keresnek egy 3. játékost aki mint közvetítő szerepet játszik, egyik odaadja neki a cuccot aztán átjelentkeznek a másik felhasználóra és a közvetítő odaadja a cuccot.

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#120) flatline#2 válasza Zen7 (#119) üzenetére


flatline#2
tag

Jah bocsi tényleg, a vesszőt nem annyira figyltem :)

(#121) vakeszqe


vakeszqe
csendes tag

Sziasztok, ha valakinek van kedve játszani vegyen fel :)
steamcommunity.com/id/vakesz

Jelenleg Challenger1-ben vagyok a legtöbb módban.

Bikes for life.

(#122) Doky1988 válasza Lézerparaszt (#107) üzenetére


Doky1988
senior tag

Én Xbox 360-as kontrollerrel nyomom vezetékessel, semmi program nem kell hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#123) Lézerparaszt válasza Doky1988 (#122) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az új generációs konzolok kontrollerére gondoltam :)
Igaz, ezek is mennek külön driver nélkül win 10-en, de így kell hozzá usb kábel és nem rezeg.

A játék az nem játék!

(#124) Doky1988 válasza Lézerparaszt (#123) üzenetére


Doky1988
senior tag

enyém rezeg :)

DokY | www.zsolti.hu

(#125) Sz.antal


Sz.antal
újonc

Sziasztok!

Ha valaki jönne rankedet, én szívesen nyomom. Wck317 (xbox)

(#126) S1M0N


S1M0N
senior tag

Már minimum 1-2 hónapja nem játszottam, most viszont mentem minimum 15 kört, ebből az utolsón voltam csak a vesztes csapat tagja, igaz, csak unranked.
2-3 állandó emberke is összejött, de balance miatt dobált minket össze vissza.
Jól mentek a védések, szinte mindent fogtam, 1x sikerült melléugranom, de pár gólt is szereztem.

(#127) Zen7 válasza S1M0N (#126) üzenetére


Zen7
tag

Csak nem az új szezon végett térünk vissza? :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#128) S1M0N válasza Zen7 (#127) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem, competitive-et még soha nem játszottam, csak "tét nélkül" megyek, de lassan lehet, hogy megnézem előbbit is. :B

(#129) Yodamest válasza S1M0N (#128) üzenetére


Yodamest
addikt

Én rankedet tolok, de igazából olyan mintha normál lenne, nem ragelek ha kikapunk vagy ilyesmi csak a játék a lényeg. Nagyon az alján vagyok bronzban, csak az zavar, hogy elég hülye a matchmaking. Össze-vissza kapom a társakat és ellenfeleket, semmi köze nincs a ranked rendszerhez. Az dönti el a meccseket, hogy kihez dob be a rendszer egy rank nélküli pró játékost (direkt kikapcsolják a rank jelzését a nevük mellett, de az ilyenek 99%-ban eszementül jól tolják) vagy valami expertet. Ha pro státuszban vagyok nem értem miért nem tud pro-kat bedobni vagy ennyire kevesen játsszák ezt a gémet? Vicces amikor így bronzban olyanok jönnek akik végigrepülik az egész pályát még be is fordulnak a levegőben és úgy ütik be a lasztit... közöm nincs ehhez.

(#130) had423 válasza Yodamest (#129) üzenetére


had423
aktív tag

Még csak most kezdődött a szezon, szóval kell még idő, hogy bronzban csak bronzok legyenek. Pro, expert, veteran... semmit nem jelentenek, xp alapján kapod ezeket. Van aki sokat játszik és mégsem lesz ügyesebb.

(#131) Yodamest


Yodamest
addikt

Ja hogy szezon indulás volt, így már értem :) Furcsa is volt, mert pár hónapja azért szépen tudtam lépkedni felfelé, lőttem a gólokat stb. most meg örülök ha nem vagyok haszontalan a meccseken.

Most próbálgatom igazán ezt a repkedés dolgot, ez nagyon nem áll nekem kézre, de muszáj megtanulni. Csak nézek amikor így a plafonig felrepül valaki és még el is tudja találni a lasztit... úgy érzem, hogy ez nekem sose fog menni. :DDD

(#132) S1M0N válasza Yodamest (#131) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én a kapuban egész jó vagyok, általában ezért is szoktam védekezni, az valamivel jobban megy, mint a támadás, plusz a társak 99%-a csak megy előre, a kapu meg ott tátong üresen, ha én nem maradnék hátul.

Mondjuk nálam eléggé számít a pillanatnyi forma, mert van, hogy minden összejön (kivédek mindent, védésből gól, saját kapuból megindulva gól), valamikor meg a legegyszerűbb dolgokat is képes vagyok elszúrni.

Ma is játszottam pár meccset, az elején ritka rossz voltam, most a végére viszont belejöttem. Lehet nekiugrok a rankednek, amíg még a jobbik formámat mutatom.

(#133) Yodamest válasza S1M0N (#132) üzenetére


Yodamest
addikt

Szintén zenész, én is a kapuba szoktam állni, pont az említett dolgok miatt. Onnan jól rálátni az egész pályára és legalább nem kapunk olyan gólt, hogy előrelövik a labdát az meg szépen begurul... Tegnap lementettem az 1. replayemet is, mert 2 epic savem is volt az egyik meccsen, na mondom ezt meg kell majd vágni :) Egyik sem az a "berobbanós" védés volt, hogy odarepültem és kiboxoltam volna a labdát, inkább ilyen atom reflexből jött kavalkád közepette az autó orrával a kapuból kitunkolós fajta :) De egyből ment cheten a "holly molly" "holy cow" duma, jó volt. :)

(#134) S1M0N válasza Yodamest (#133) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én most egy kapuba visszatolatós epic save-et mutattam be, nem kicsit meglepődtem én is.

Elkezdtem a ranked meccseket, te jó ég, hogy mennyire sz@r vagyok... :U
Mondjuk a csapat összeállítások is nagyon "jók", már értem, hogy miért idegeskednek annyian emiatt... :(((

Látszik, hogy itt nem az eddig megszerzett alap rangok alapján megy a játékoskeresés, már itt az elején is voltak páran, akik igen jól nyomták. Mennyivel nyugodtabb az élet az unranked meccseken... :D

(#135) Yodamest válasza S1M0N (#134) üzenetére


Yodamest
addikt

Na erről beszéltem :) De állítólag csak a szezonkezdés miatt van ez, utána beáll a dolog. Viszont ha az unranked meg tényleg ilyen lájtos, akkor én meg megyek oda addig, ezekhez a repkedő rocketeer playerekhez nincs affinitásom.

(#136) S1M0N válasza Yodamest (#135) üzenetére


S1M0N
senior tag

Remélem is, mert nagyon jó, amikor a kezdőket és a profikat is pont úgy osztja el a játék, hogy pont együtt legyenek, véletlenül sem vegyesen, aztán jött is a 7-0 (igaz, itt a végére 3 az 1 ellen maradtam), meg az 5-0, ezek után meg tényleg nem sok kedve van a játékhoz az embernek... De ha már belekezdtem, végigszenvedem, mondjuk alapból nem vagyok ma túl jó, remélhetőleg lesz ez még másképp. :K

(#137) Zen7 válasza Yodamest (#135) üzenetére


Zen7
tag

Szezonkezdés szörnyű.... soft reset kicsit hard -ra sikeredett nekik :D
És az unranked rendszer is megborult... anno ritka volt hogy expert-et láttam már, most meg rengeteg semi-pro,pro,veteran,expert-et dobál, sőt még volt rookie is, belegondoltam mennyire hamar leraktam volna a játékot ha engem mondjuk semi-pro -ként master/legend ellenfelekkel rak össze annak idején... :/
De remélhetőleg még max 1-2 hét és normalizálódik jobban a helyzet :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#138) S1M0N válasza Zen7 (#137) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én veteran vagyok, de sokszor olyan ellenfelekkel rak össze (3v3), hogy sima 5-6-7 gólokat kapunk, a veteran/legend, stb. ellenfelek úgy röpködnek a sztratoszférában, hogy én csak nézek ki a kapuból és reménykedek. :DDD

De vannak jó meccsek is, amikor kb. azonos képességűekkel akadok össze, ilyenkor én is meg tudom mutatni, hogy mit tudok.

Ami viszont feltűnt, hogy az esetek 90%-ában az eddigi kapuban várós, majd onnan megindulós stratégiám itt kb. semmit nem ér, sokkal agresszívabbnak kell lennem.

Unranked meccseknél szeretek kapuskodni, rankednél meg többször is megszóltak az elején, hogy ne ácsorogjak, csak én meg olyan vagyok, hogy nem szeretem üresen hagyni a kaput, így most is azért kb. a félpályánál szoktam mozogni.
Ami viszont negatívum, az az egyes csapattársak hozzáállása. Ha 3 emberből 2 csak 40-50 pontot tud összehozni, a 3. meg tart mondjuk 200-nál, akkor egyből megy az "én egyedül vagyok, 3v1" sírás, miközben nem gondol bele, hogy bárkinek lehet rossz napja, vagy csak rossz köre, plusz az ellenfél is erősebb.
Mondjuk az ilyen beszólásokat én elengedem, persze a durvábbaknál azért elgondolkozok, hogy kell-e ez nekem, illetve, hogy igaza van-e valamilyen szinten, de ahogy írtam, nagyon függ ez az összesorsolt játékosok képességeitől is.

Nekem is van, hogy minden összejön (rankeden is), valamikor meg a már említett 40-50 pont sem, pedig próbálkozok, védekezek, de nem ad mindenre pontot a játék, pl. a védéseknél is igen furcsán adja be a save és epic save-eket.

(#139) Zen7 válasza S1M0N (#138) üzenetére


Zen7
tag

Most már kezd unranked is normalizálódni, eddig mindig simán nyertünk, mert jóval tapasztalatlanabb ellenfeleket kaptunk, de az elmúlt pár napban már voltak izzadós meccsek, főleg mikor már S3 championoket is kaptunk
De amúgy ma változtattak rankeden egy patchel, talán így már tűrhetőbb lesz :)

3v3-ban kevesebb lehetőség van az általad írt "kapuban várós megindulós" gólra, mert ott ritkább hogy mind3 támadó elbízza magát és túlságosan is feljön, 2v2-ben viszont annál többször, amikor az ellenfél elbízza magát és előrejön , elég egy pontos lövés és szépen bepattog a kapujukba, ők meg csak szaladnak utána :DDD

Ha rankeden solo-ban nyomod, akkor inkább legyél védekező felfogású, figyelj a sarokból becsorgó labdákra, falra, minél messzebb tisztázod annál jobb, persze azért érdemes néha-néha kisegíteni a társakat elöl :DDD

A pont nem számít annyit, mint amekkora fontosságot sokan titulálnak neki... sokszor volt hogy középpályán blokkoltam egy meccsen számos lövést/passzt és azért ugyebár nem ad pontot egyáltalán, és volt olyan is, hogy jóformán csak a saját falunkon voltam egész meccsen és csak clear-ekből 300 pontot szedtem össze
No meg egy jó assist ugyanolyan fontos mint egy gól és mégis kevesebb pontot kapsz érte. :K

Ha steam-en nyomod akkor tudok segíteni neked pár dologban, akár csak gyakorolni

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#140) S1M0N válasza Zen7 (#139) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én csak 3v3-ban játszok (vagy 4v4), a kapuból megindulás azért hozott már elég sok gólt, valamint nem egyszer volt már, hogy felszabadításból sikerült betalálnom.

S3 champion ellen sikerült 2x is játszani, szóval tényleg eléggé kaotikus ez a ranked nekem.

(#141) Zen7 válasza S1M0N (#140) üzenetére


Zen7
tag

Ó persze nekünk is jópár összejön, csak úgy értettem hogy 2v2-ben több ilyen van, mikor elbízza magát a másik csapat

Ma jött egy kis patch, elvileg feljebb dobálja a játékosokat pár divisonnel, tehát jobban széthúzza a játékosokat mert az alsó 3 rang elég sűrű volt, így remélhetőleg már kevesebb S3 championnel kell mennni :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#142) S1M0N válasza Zen7 (#141) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, mentem most pár kört, klasszisokkal jobb lett a balance! :C

Mondjuk egy Rocketeer + Legend + Ismeretlen rangú csapatot berakott ellenünk, de az is szoros mérkőzés volt, ráadásban kaptunk ki 2-1-re.

(#143) Zen7 válasza S1M0N (#142) üzenetére


Zen7
tag

Grat hozzá! Csak így tovább! :)

Mi vasárnap 2v2-ben hoztunk össze egy 4es win streaket, mire 5. meccsre kaptunk egy S3 GrandChampiont meg neki a társa champion kerékkel ment szóval ő se lehetett kispályás, hát 4-3ra kaptunk ki úgy hogy mi Shooting Starba épp hogy felmentünk S3 vége elött 2 héttel.
Eszméletlen volt milyen gyorsan játszottak, tényleg nagyon fel kellett szívnunk magunkat hogy partiban legyünk.

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#145) HREH válasza Espla (#144) üzenetére


HREH
senior tag

köszi, úgyis kell már valami méltó folytatás PS4-re az Uncharted 4 után ;]

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#146) Lézerparaszt válasza Zen7 (#143) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nagyon nagyon sok a boostolt játékos most, szóval ne ijedjetek meg ha grand champion title vagy kerék van valakin :)

A játék az nem játék!

(#147) SyriusEzo


SyriusEzo
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek lenne kedve együtt játszani?
Nagy igényt tartok a Discord-ra vagy TS-re (discord-ot jobban preferálom) :C :DD

(#148) Lézerparaszt válasza SyriusEzo (#147) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Milyen rangban vagy? Csapathatunk pár karikát ha kb egyformák vagyunk.

A játék az nem játék!

(#149) SyriusEzo válasza Lézerparaszt (#148) üzenetére


SyriusEzo
csendes tag

Hát én nagyon zeller vagyok ebben a játékban csak 28-as szinten vagyok :P

(#150) Lézerparaszt válasza SyriusEzo (#149) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vegyél fel Steamenaztán nyomhatjuk, csak a szintkülönbség miatt olyanokat fog dobni ellenünk hogy nyerni nem nagyon fogunk :D
Hypper a nevem és egy koponya az avatarom.

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.