Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#151) HREH


HREH
senior tag

220 óra után 1 napja átálltam DS4 kontrollerre, eddig Kb+M ment, beletelik egy kis időbe, mire elérem a régi skill levelem :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#152) Lézerparaszt válasza HREH (#151) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én meg azt kívánom bár ne kontrollerrel tanultam volna meg, nem megy vele a half flip, viszont billenytű+egérrel meg 100-ból 100x sikerül. Csak hát azzal meg a labdát se találom el kb 100-ból 100x.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#153) had423 válasza Lézerparaszt (#152) üzenetére


had423
aktív tag

Nekem se megy a half-flip. Valami el van kopva a kontrollerbe szerintem, mert be kéne tudnia adni.

(#154) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Keresek egy olyan PC-s játékost, aki a nap folyamán rá ér picit segíteni nekem. Köszönöm!

Press "F" to pay respects.

(#155) Lézerparaszt válasza Imilenni (#154) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én tudok segíteni ha kérdésed van mit hogy kell.

A játék az nem játék!

(#156) Imilenni


Imilenni
addikt

Hy all! :)
kerüljétek ezt a csoportot.
A csoport vezetője elcsalt pár dolgot az egyik felhasználótól. Miután megkérdeztem tőle hogy ez igaz-e, nem jött válasz mindössze letiltott és ez:

Press "F" to pay respects.

(#157) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hogy hogy ilyen kevés hsz van ebben a topicban? Azt hittem egy híres game. :U

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#158) HREH válasza }{3@Đ$}{0ot (#157) üzenetére


HREH
senior tag

Én sem értem, gondolom mindenki játszik és ezért nem írnak ide :DDD
tradelni szoktatok egyébként?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#159) Lézerparaszt válasza }{3@Đ$}{0ot (#157) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem nem nagyon van mit írni ide. Max cserélgetni tudnánk, de nem hiszem hogy engednék hogy trade topic legyen.

A játék az nem játék!

(#160) Espla válasza Lézerparaszt (#159) üzenetére


Espla
aktív tag

Mit lehetne cserélni?

(#161) Imilenni válasza Espla (#160) üzenetére


Imilenni
addikt

Talán a loot-ot? :P

Press "F" to pay respects.

(#162) Zen7


Zen7
tag

Hogy legyen akkor valami téma :DD :

Mit szóltok a kövi Updatehez? https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-anniversary-update-july-5/

Van esetleg valaki aki RLCS-t nézte, Gfinityket nyomonköveti? :)

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#163) had423


had423
aktív tag

Én ritkábban szoktam játszani, néha streameket nézek inkább csak.
Van egy elég ügyes magyar srác: [link]
Keyboard player, de többször is volt már top100-ban tudtommal.

(#164) Lézerparaszt válasza had423 (#163) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vannak még top 100-ban rajta kívül ketten, de Kók van elvileg mindig a legjobb helyen :)

A játék az nem játék!

(#165) HREH válasza Zen7 (#162) üzenetére


HREH
senior tag

Szerintem elég jó lesz az update, az új aréna bejövős, az új crate-ben lévő cuccok is tetszenek. Bár azt kicsit sajnálom, hogy a goal explosionök black market itemek lesznek :(
RLCS meg brutális, talán majd 10 év múlva eljutok erre a szintre :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#166) Lézerparaszt válasza HREH (#165) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is így voltam vele, míg rá nem döbbentem hogy mégse, mert addigra más is eljut arra a szintre :D

A játék az nem játék!

(#167) HREH válasza Lézerparaszt (#166) üzenetére


HREH
senior tag

jogos :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#168) Zen7 válasza Lézerparaszt (#166) üzenetére


Zen7
tag

Na ezaz, meló meg asszony mellett se idő/energia sincs arra hogy az ember profi legyen :DDD
Kronovi már 4k óra felett jár, az 10 év alatt talán összejön nekem is :DDD

Ki milyen rangon van amúgy?

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#169) HREH válasza Zen7 (#168) üzenetére


HREH
senior tag

Gold I Div II Doubles-ben (haverral tolom csak)
Duelben Silver I Div I, az nem megy annyira
Másik 2 Bronze I-II, kb játszhatatlan :DDD

Kronovit meg hagyjuk már, fél kézzel csukott szemmel is megverem 6-0-ra minimum :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#170) Zen7 válasza HREH (#169) üzenetére


Zen7
tag

Majd szólok Johnnyboi spanomnak hogy dobjon össze nektek egy showmatchet :D :D :D

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#171) HREH válasza Zen7 (#170) üzenetére


HREH
senior tag

Hagyd, már lebeszéltem Sandman bácsikámmal, majd ő intézi :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#172) Lézerparaszt válasza Zen7 (#168) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kronovinak nem 4k órája van, mert a RL elődjét is 6 évig tolta, nem kevésbé kocka módon. Ahogy a top csapatok versenyzőinek nagy része is. Szóval aki most kezdi el, kb 8 év lemaradásban van :D
Egyébként nekem 1780 órám van, de nem nagyon rankedezek, mert a formám silvertől championig változik. Akkora a szórás hogy platból viszaesek silverbe, másnap meg air dribling meg minden sikerül úgy, ahogy akarom.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#173) Zen7 válasza Lézerparaszt (#172) üzenetére


Zen7
tag

Hát ha SARPBC-t is vesszük akkor ő már Over 10k :D

1780 óra az nem semmi azért, akkor asszem neked is bejön egy csöppet a játék :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#174) Lézerparaszt válasza Zen7 (#173) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Áhh, Blizzard fan vagyok inkább :D
D3-ban 5k óra, WoW-ban (béta óta tolom) 17 000! óra van. Ahhoz képest a RL-et csak néha megnyitom funolni :D

A játék az nem játék!

(#175) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nemrég vettem meg a játékot.
Szerintetek billentyűvel vagy xbox 360 controller érdemesebb elkezdeni?

Gunner for life

(#176) HREH válasza ProgenXL (#175) üzenetére


HREH
senior tag

mindenképpen kontrollerrel, sokkal finomabb és precízebb irányítást tesz lehetővé
én ~230 óra uitán váltottam kontrollerre (billentyűzet+egérről), most 300 órám van, és már jobb vagyok kontrollerrel, mint régen bill+egérrel

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#177) ProgenXL válasza HREH (#176) üzenetére


ProgenXL
őstag

értem köszi

Másik kérdés. Milyen alapon osztanak bannokat a játékban? Csak azt látom hogy 15 perces bannom van de nem tudom mire fel. :D

Gunner for life

(#178) HREH válasza ProgenXL (#177) üzenetére


HREH
senior tag

Ha competitive (ranked) játékot feladsz, akkor 15 perces matchmaking ban-t kapsz

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#179) Lézerparaszt válasza HREH (#178) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Fel lehet adni, csak kilépni nem.

A játék az nem játék!

(#180) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Sziasztok!
Ha valakinek van kedve játszani az vegyen felsteam-en, (id-m) és írjon privátot. :))

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#181) GamerLaci123 válasza Zen7 (#168) üzenetére


GamerLaci123
tag

Standard: Gold I. div. III. (ehhez keresnék még társakat)
Doubles: Silver I. div. II. (általában haverral tolom de szívesen játszanék mással is)
Duel: Bronze III. div. I. (itt képtelen vagyok rendesen játszani)
Solo Standard: Bronze II. div. IV. (ez meg csak mák. promo után Silver III div. III lettem aztán meg folyton igénytelen teammate-eket kapok és érdekes úgy játszani hogy ha mindenki bolond.)

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#182) Lézerparaszt válasza GamerLaci123 (#180) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha gondolod tolhatjuk. Én nem mondok rankot mert nagyon ingadozik a formám, hangulattól függően. Van hogy championként játszok, van hogy csak silver, mert azt se tudom merre vagyok arccal :D
Nem nagyon rankedezek, de gold 2-3 körül vagyok.

A játék az nem játék!

(#183) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

A Collectors Editiont érdemes megvenni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#184) Outblast


Outblast
tag

Valaki nem tud valami jó oktató jellegű oldalt leírást esetleg traininget a repülés megtanulásához? látok olyanokat akik fixen követni tudják a labdát a levegőben, de nekem ez valahogy még nem nagyon akar menni :)

(#185) HREH válasza Outblast (#184) üzenetére


HREH
senior tag

Ne csodálkozz, az az egyik legnehezebb dolog a játékban.
"Air dribble tutorial"-ra keress rá YT-n.

}{3@Đ$}{0ot:
Megéri, ha akarod a kocsikat és az achikat belőle, olcsóbban jön ki.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#186) }{3@Đ$}{0ot válasza HREH (#185) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Már úton van, Super-gamer oldalról megrendeltem. Jelenleg ott jön ki a legolcsóbban.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#187) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ha akar valaki akkor felvehet monsteren3rgy néven aztán nyomhatjuk, mondjuk nem vagyok egy pro, esetleg teamspeak csapatot tud valaki aki vesz fel embereket?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#188) Outblast


Outblast
tag

Ládanyitáshoz kulcsot csak a játékon belül érdemes venni? vagy valami oldal ahol esetleg olcsóbban hozzá lehet jutni?

(#189) HREH válasza Outblast (#188) üzenetére


HREH
senior tag

Megbízhatóság szempontjából érdemesebb a játékon belülről szerintem.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#190) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Amiket kaptam dobozokat, azokat el lehet adni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#191) had423 válasza }{3@Đ$}{0ot (#190) üzenetére


had423
aktív tag

El lehet őket cserélni. Van erre pár oldal azt hiszem, én nem annyira vágom ezeket.

(#192) GamerLaci123 válasza }{3@Đ$}{0ot (#190) üzenetére


GamerLaci123
tag

Én ezeken az oldalakon szoktam üzletelgetni:
[link]
[link]
egész egyszerűen használható és értelmezhetőek a dolgok is. Ajánlom figyelmedbe... csupán idő belefektetésével is szert lehet tenni egész drága dolgokra. :K

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#193) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Asszem maradok a bill+egér kiosztásnál mert nekem ez a joystick érzékenysége baszott nem jó. Kicsit hozzáérek és már 3 szaltót dob a kocsi. Vagy csak én vagyok a béna......... :O :O

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#194) HREH válasza }{3@Đ$}{0ot (#193) üzenetére


HREH
senior tag

Controller deadzone-t vedd feljebb.
Javasolt a kontroller, sokkal precízebb vele az irányítás.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#195) }{3@Đ$}{0ot válasza HREH (#194) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Nálam nem úgy tűnik. Deadzone 0.25 - 0.30-ra van állítva.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#196) Lézerparaszt válasza }{3@Đ$}{0ot (#195) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én meg inkább venném lejjebb de nem tudom, mert akkor elkezd balra húzni az autó. Jó kis kínai ps4 controller...

A játék az nem játék!

(#197) }{3@Đ$}{0ot válasza Lézerparaszt (#196) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Nekem ilyenem van: [link]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#198) Zen7 válasza }{3@Đ$}{0ot (#193) üzenetére


Zen7
tag

Ha tudsz akkor inkább kontrollerrel nyomd, de ha az nagyon nem adja, akkor én KBM-ban tudok segíteni neked gombkiosztáson vagy akár játékon belül bármiben (mechanikailag) hogy mit érdemes csinálni :)

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#199) }{3@Đ$}{0ot válasza Zen7 (#198) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

KBM?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#200) HREH válasza }{3@Đ$}{0ot (#199) üzenetére


HREH
senior tag

KeyBoard+Mouse :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.