Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#801) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok!

2015-óta kisebb-nagyobb megszakításokkal nyomtam a játékot.
Most lett ps5 a tulajdonomban,gondoltam faszán folytatom a profilommal a játékot,na már most össze kötöttem a steam-es profilt az epiccel+ playstationos fiókkal. Eredmény: LVL 4
Ahol aktiválnom kellene a profilokat ott külön mutatja a szinteket,hogy melyiken mennyi lennék.De hiába állítom a steames fiókot primary-ra,mégis mindenhol a 4-es szintü profilomat mutatja,steam-ben is ha belépek...

Erre valami megoldás? :W

(#802) tyielow válasza Max_218 (#801) üzenetére


tyielow
aktív tag

Szia.

Pár hete hazavittem PS5-öt, felraktam a RL-t, összekötöttem a fiókokat és minden hibátlanul működik, teljes szinkron.
Hozzáteszem, sokat nem játszok, mert olyan béna vagyok a sony kontrollerrel, hogy 2 ligával lentebb teljesítek :D
Nem lehet hogy véletlenül egy másik, sokkal régebbi fiókodba léptél be, amit már évekkel ezelőtt sem használtál? Én néha belefutok ilyenekbe, ahol fb/google/email regisztrációk vannak.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#803) Max_218 válasza tyielow (#802) üzenetére


Max_218
tag

Nem sajna semmi ilyesmi.
Leválasztalni sem bírom nagyok őket egymásról. Nem értem hogy miért lett ez a lvl 74-ből --> lvl 4..

(#804) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nektek hogy tetszik a Rocket Pass? Én most jutottam el odáig, hogy nem vettem meg, pedig ott van a kredit a számlámon... Annyi sz@rt ad, hogy csak gyűlik a raktárba. Régen, amikor még nem az Epic volt a tulaj, sokkal jobb cuccokat adott a játék...

(#805) fatal` válasza h1mpi (#804) üzenetére


fatal`
félisten

Megvettem, mert visszaadja a krediteket és úgyis elkölteném, de ez a Pass ritkaszar, egy item se érdekel igazából.

(#806) h1mpi válasza fatal` (#805) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor nem csak én érzem így.... xp igazán nem érdekel... ezért is hagyom most ki.

(#807) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Telepítési problémáim vannak.
pc-re leszedtem korábban a játékot, az Epic oldaláról. Minden rendben ment. Most váltottam erősebb pc-re, leszedném ide is, de nem tudok bejelentkezni az epic oldalán az akkor elkészített nevemmel, hanem azt az ablakot dobja csak fel, hogy készítsek új accountot. Nincs csak simán bejelentkezési fül.

(#808) salytmasztor válasza r.levente75 (#807) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Ez nem Rocket League hiba, hanem Epic account probléma.
https://www.epicgames.com/ oldalon próbálj bejelentkezni először, ha nem megy, akkor itt a "Forgot your password"-re nyomj rá és kérj új jelszót a regisztrált emailedre.

(#809) r.levente75 válasza salytmasztor (#808) üzenetére


r.levente75
addikt

Öröm és boldogság, köszönöm! Már tölti is!
Az érdekes az, hogy pont ugyanitt próbáltam bejelentkezni, és nem tudtam.

(#810) tyielow válasza h1mpi (#806) üzenetére


tyielow
aktív tag

Mostanában ha jut időm játszani, akkor csak RL. Már 2 hete kész az összes challenge :D Ja, sok a szar, de ha van közte 5-6 használható nekem már jó az. Így is rengeteg cuccom van, nem számít mennyi újság jön. A pass meg megéri amúgy is.

YouTube: toty1ka

(#811) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van itt valaki aki Gold 3 és Plat 1 között tanyázik? Jó lenne egy "nem bot" csapattárs tovább fejlődni. Esténként kb. fél 9 és fél 10 között tudok lenni a legtöbb nap 1 órát.

tyielow: lehet behúzom én is, mert úgyis elviszem 120-as szintig kb. és akkor visszajön az egész...

[ Szerkesztve ]

(#812) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az miért van, hogy ha Casual-ban játszok mindig erősebb ellenfeleket kapok? (mondjuk nem bánom, mert legalább tanulok). Szerintem simán Plat 3-ok és Diamondosok is vannak ellenem. Soha nem volt még olyan mondjuk, hogy gyengébbek ellen lettem volna. Competitve-ben viszont nincs ilyen gondom... Lehet azt hiszi a rendszer, hogy jobb vagyok? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#813) fatal` válasza h1mpi (#812) üzenetére


fatal`
félisten

Mert a Casual MMR az teljesen külön van a Competetivetől (és az összes játékmódra 1 MMR van). Ha valaki nem casualozik de GC, akkor be fogja dobni eleinte a bronzok közé is.

(#814) h1mpi válasza fatal` (#813) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi mondjuk ezen lehetne mit javítaniuk…

(#815) tyielow válasza fatal` (#813) üzenetére


tyielow
aktív tag

Ugyanezt tapasztalom az extra módoknál, bár ott pár éve elég világosan kijelzi a rangokat :D Ha jól tudom most casualon szigorítottak, nem lehet csak úgy ki/be lépkedni. Gondolom akkor az a reális, hogy oda is van vmi (rejtett) rating

YouTube: toty1ka

(#816) fatal` válasza tyielow (#815) üzenetére


fatal`
félisten

Ott módonként külön MMR van, hasonlóan a kompetetívhez. Viszont más az MMR szint és kevesebben játszanak. :) Aki ritkán játszik elképzelhető, hogy GC, de dropshotban csak plat vagy unranked.

(#817) tyielow válasza fatal` (#816) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én most így vagyok, standardban champion megvan egy ideje, néha duoban is, de az extra módokban most nagyon visszadobott. Emlékszem dropshotban megvolt a Dia2-3 is, most meg plat2-3-ba rakott be az új szezon. A hokiban szintén.
Apropó: nincs vmi statisztika arról, hogy melyik autót használják a legtöbben? Ill. melyikkel a legjobb a win rate? Mint LoL-ban hősökre bontva? :D

YouTube: toty1ka

(#818) fatal` válasza tyielow (#817) üzenetére


fatal`
félisten

Új szezonnál lejjebb dob MMR-ben, az extra módokat meg amúgy is gyakran piszkálják.

(#819) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] végre meglett a tournament winner. Szerencsére pont champion ratingen dobott be. :C Rocket pass már 92-es. Minden challenge kész megint. Megy a grind :D Apropó, ezt ismerte valaki?: https://bakkesplugins.com/

YouTube: toty1ka

(#820) h1mpi válasza tyielow (#819) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Grat! Nekem a döntőben lépett ki a másik két csapattársam, amikor nyerésre álltunk.... :W

(#821) tyielow


tyielow
aktív tag

Na, mai nap termése:
- tournament, társam végig afk. a játék nem dobja ki afkért, forfeit sem lehetséges, ha ellépek én kapok 3 óra bant. ellenfelekkel reportoltuk... 3 perc volt a 2nd chanceig. ott meg egy förtelmes társ felhúzott, mikor vége lett a meccsnek, el is felejtettem hogy tournamenten vagyok és meg kell várni az animációt. megkaptam a 2,5 óra bant.
- duoban winstreak, megvan ott is a champion.
- [link] ezen beszartam :D

YouTube: toty1ka

(#822) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] Champion válogatásom. Vége a szezonnak, gondolom megint hullabéna rewardok lesznek.

YouTube: toty1ka

(#823) fatal` válasza tyielow (#822) üzenetére


fatal`
félisten

Az eddig legocsmányabb rewardok vannak. :D Okádék kerék, meg tudod nézni már, talán a hivatalos oldalon is fent van.

(#824) h1mpi válasza fatal` (#823) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átvette az Epic mit várunk… :(((

(#825) tyielow válasza fatal` (#823) üzenetére


tyielow
aktív tag

Hát ez továbbra is szégyenteljes. Egy vacak szöges kerék. Amiből már kaptunk a rocket passal dögivel, csak most ebben benne van a rankod logója. Gyalázatosan szar :D És már szezonok óta sír a nép hogy sokan a rangjukért güriznek hetekig, hónapokig, és ez a jutalom :D Csak kicsit lennének kreatívabbak... Adjanak mellé boostot meg explosiont is akkor már. Mert amúgy régebbről van 1-2 ami egész jó volt. De ez.. úgy érzem a tournament rewawrdoknak, ill. a winért kapott titlénak nagyobb már a súlya. Most is szinte végig Ch1-en voltam egész szezonban, de csak 2 nyüves tournamentet tudtam nyerni. Az egiyket 2v2-ben lecarryzte a társam (elment Gc-nek), a másik meg a legelső dropshot tournamentem volt, az dián sima volt...

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#826) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok!
Elindult az új szezon, ment is pár napig. Most ezt dobja be. Mi a teendőm, mit kell csinálnom és hol?
Xbox-on játszom, annó megvettem a játékot, tehát sajátom!
Ha tudnátok segíteni lépésről-lépésre, hogy merre induljak...
Köszönöm

(#827) fatal` válasza r.levente75 (#826) üzenetére


fatal`
félisten

Érdekes. Össze kell vonni a fiókod egy Epic Accounttal. De ezt meg kellett tenni már vagy 4 szezonnal ezelőtt.
Csináld meg, amit ír.

(#828) r.levente75 válasza fatal` (#827) üzenetére


r.levente75
addikt

Megcsináltam korábban ment is, egyik napról a másikra ezt kéri.
A Fortnite is szarakodik ugyan ezért, nem igazán értem, ha vettem egy boxot és megveszek rá egy játékot, letöltöm, akkor miért kellene bármilyen emailt megadnom és pc-n bejelentkezni bárhova is. Mi köze lehet a boxnak és a pc-nek így egymáshoz.
Valószínű öreg vagyok már ehhez, csak a fiam nem tud vele játszani, miután megvásárolt játékról van szó.

(#829) fatal` válasza r.levente75 (#828) üzenetére


fatal`
félisten

2FA, szimplán engedélyezed, hogy erről a fiókról az adott xboxos RL is működjön.

(#830) r.levente75


r.levente75
addikt

Járt már így valaki? Több mint 3 hete szívok ezzel a fekáliával.
Boxon van egy cím vegén kód, beírom a pc-n, felismer, továbbnyomom, kérdez életkor, kivel játszhat stb. A végén dobja be a fekete levest, adjam meg a kártya adataimat számát, kódját lejaratát, vagy a személyi igazolványomat fotózzam be.
Mondom mi???
4 éve játszok a Rockette és a Fortniteal, mindkettőt a storeban vettem jogtisztán.
Most miért kellene ilyen adatokat megadnom?

(#831) h1mpi válasza r.levente75 (#830) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet kidobott a rendszer ellenőrzésre…

(#832) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Sziasztok újra!

Tudom, lerágott csont a trade-elés, végig is pörgettem a topik kulcsszavas keresésére kidobott hozzászólásait, idegenekkel azonban még mindig nem cseréltem.

Ott van a rengeteg használatlan cucc a raktáramban, csak és kizárólag kreditekre cserélném őket. Megvolt a szezonra az 1000, de múlt héten megcsúszott a kezem és muszáj volt megvennem a Halloween főcímzenét.

Ha van köztetek valaki, aki úszik a virtuális pénzben, akár kis bukóval is cserélnék, hogy mindenki jól járjon, illetve melyik az a trade-elős oldal, ahol kreditért tudom eladni az itemeket? A számomra ismertek elég kaotikusak.

Köszi előre is! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#833) tyielow válasza csuvicsuva (#832) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én amióta átvette az epic és a hagyományos tradelést beszűntették (1-2 éve már ?!), azóta nem is foglalkozom vele. Gyűlik a sok szar a raktárban, ez van. A rocket passokat kitolom általában 80-110 közé, itemekből nincs így sem hiány.

YouTube: toty1ka

(#834) csuvicsuva válasza tyielow (#833) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De én pont a sok szartól szabadulnék kreditért cserébe.

Nézegetem én ezt az aoeah.comot, de nem tudok rájönni a mikéntjére.

Lehet, hogy Xboxon körülnézek a hivatalos csoportban, aztán csak eljutok egyről a kettőre.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#835) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#834) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Regisztráltam erre a RL Garage-ra, de hogy baszki senki nem képes reagálni az üzenetekre, az hihetetlen. Valaki ki tud segíteni legalább 300 kredittel? Természetesen nem ingyen kérném.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#836) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#835) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megoldódott. Nem mintha bárki követné még a topikot. :))

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#837) HREH válasza csuvicsuva (#836) üzenetére


HREH
senior tag

Én követem, csak nincs kreditem, elment a pass-ra :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#838) tyielow válasza csuvicsuva (#836) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én meg nentom miről van szó :D

YouTube: toty1ka

(#839) fatal` válasza HREH (#837) üzenetére


fatal`
félisten

Én is követem, de már nem játszom, csak nagyon ritkán. Kreditem sincs. :D

(#840) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lesz titanium white Octane a shopban. Aki lemaradt anno, az megveheti olcsóbban, kb. 1000 kredit lesz. (Dec 24-31.-ig)

[ Szerkesztve ]

(#841) fatal` válasza h1mpi (#840) üzenetére


fatal`
félisten

Ezt behúzom szerintem, hátha még visszatérnek a haverok játszani.

(#842) h1mpi válasza fatal` (#841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még eladásra is jó, minap 19K kreditért láttam eladót, a gyerek is kihagyott egy évet most meg ezt nyomja állandóan. Mondjuk biztosan az is vonzó, hogy kb. egy szintet minden lejjebb esett. most már majdnem Champion, korábban meg a dia is csak álom volt.

[ Szerkesztve ]

(#843) fatal` válasza h1mpi (#842) üzenetére


fatal`
félisten

A storeban vett cuccok trade lockosak, azokat nem tudod eladni.

(#844) h1mpi válasza fatal` (#843) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ohh azt nem tudtam :) Akkor marad :P

(#845) HREH válasza h1mpi (#840) üzenetére


HREH
senior tag

Na mondjuk ez komolytalan, teljesen elveszíti az exkluzivitását az összes item, mert szépen lassan mindegyik a shopba kerül... gratulálok Epic!

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#846) csuvicsuva válasza tyielow (#838) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig még te válaszoltál, amikor segítséget kértem trade-eléshez.

Egyelőre egy narancs Octane-et és egy TW Striker Fennecet tudtam elsózni, úgyhogy valamennyire pluszban vagyok, de azt hiszem, hogy itt meg is állok, mert kábé fél percenként 38 trade ajánlatot kéne feladnod, hogy talán valaki elvigye. Féláron. Fél óráig alkudva.

Egyébként az egész onnan indult, hogy megvolt az 1000 kredit a passra, de múltkor megcsúszott az ujjam és meg kellett vennem 300-ért a Halloween főtémát. Na most ez ugye másfél hónapja volt. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#847) h1mpi válasza HREH (#845) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a mentalítás ismerős pl. a World of Tanksból, több olyan tank volt, ami már sose jön be a játékba, évekkel később mégis meg lehetett venni... :U Ezzel sok olyat szívhattak meg, akik kiadtak érte több 10 000 vagy 100 000 Ft-ot...

[ Szerkesztve ]

(#848) fatal` válasza HREH (#845) üzenetére


fatal`
félisten

Szerintem nagyon helyesen. Ezek kozmetikai szarok egy játékban, milliós játékos bázissal, semmi szükség rá, hogy exklúzív legyen teljesen egy item.

Inkább a F2P-t nem kellett volna erőltetni, alig használható a játék miatta.

[ Szerkesztve ]

(#849) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#850) r.levente75


r.levente75
addikt

Mióta nem lehet vendégként osztottba játszani online? Eddig ment most nem engedi!
Másnál is ilyen?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.