Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#601) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez ekkora kincs? Akkor majd valamikor lwhet megveszen.

(#602) r.levente75 válasza Zeki (#601) üzenetére


r.levente75
addikt

Én egy Black market festést adtam érte trade-ben. :K

(#603) r.levente75


r.levente75
addikt

Tournamentbe sikerült már valakinek bekerülnie? Hetek óta próbáljuk eredménytelenül.
15 perccel előtte lehet nevezni, de nem rak be egyikbe sem.
Elég balfácán egy rendszer...főleg, hogy az egyik challange is ez.

[ Szerkesztve ]

(#604) fatal` válasza r.levente75 (#603) üzenetére


fatal`
titán

Nehéz, mert bugos. Beragad checking in-be, ilyenkor újra kell indítani a játékot. Van hogy ilyenkor restart után külön-külön tournamentbe rak (ez akkor derül ki, ha újra megpróbálod partyba invelni a többieket és nem lehet, vagy nem tud joinolni), ilyenkor leavelni kell és party után megpróbálni újra.

Soloban hasonló a menet, borzasztó szarul rakták össze a rendszert. Azért néha sikerül bejutni, tegnap nyertünk is egyet. :) Amióta berakták a challenget mindenki próbálkozik (nekem már meglett szerencsére).

Szerintem óránként kéne legyen tournament, hogy legyen értelme.

(#605) csuvicsuva válasza fatal` (#604) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De azt sem hiszem el, hogy egyszerre nem tudnak többet indítani. Amikor véletlenül észrevettem, hogy a challenge-eknél megnyílt a Stage 2 fül, akkor egyből sikerült bejutnunk (gondolom kevesen vették észre), viszont előtte hokiztunk, úgyhogy egy elég gyenge csapattól kikaptunk, utána meg már a second chance sem működött.

Viszont ha Levente nem dicsekedett, akkor megteszem én. Bár tudom, hogy nem egy nagy eredmény, de nekünk az. Éltünk a plusz egymillió játékos adta előnnyel és végre sikerült megszerezni mindhármunknak a platina győzelmeket. KBear és én a tavalyi szezonban Rumble-ben már belekóstoltunk, úgyhogy a plusz egy szintnek köszönhetően egész hamar meglett. 3v3-ban Levente állt a legjobban közülünk, őt pont platina aljára rakta, na ott nem is mertünk tovább játszani. Amikor ketten voltunk, akkor többnyire hokit játszottunk, és amit legszebb álmainkban sem gondoltunk volna, Leventének onnan lett meg a maradék 9 győzelme. :C Platina II-III már nem a mi szintünk, de az a lényeg, hogy most már nem kell tovább görcsölnünk, "tét" nélkül játszhatunk.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#606) r.levente75 válasza fatal` (#604) üzenetére


r.levente75
addikt

Gratulálok.
Nem is értem hogyan tud megtelni, amíg vannak jelentkezők.
Ez olyan, mintha competitiveben nem tudnék meccset indítani, mert kiírná, hogy tele van. na mindegy majd próbálkozunk...

(#607) fatal` válasza r.levente75 (#606) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. Igazából nehéz ügy, mert ugye 32 csapat kell egy tournamenthez, kevesebbel nem tud indulni.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy ennél jóval több hely kéne.

Gratula a platinumhoz nektek :)

(#608) r.levente75 válasza fatal` (#607) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon köszönjük, ma remélhetőleg 2v2-ben is fel tudjuk küzdeni magunkat goldIII, divII-ből...

(#609) h1mpi válasza r.levente75 (#608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A fiam is feljutott platba 2v2-ben, én maradtam gold II-ben, még az is erős :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#610) #91456768 válasza csuvicsuva (#605) üzenetére


#91456768
törölt tag

Gg, nem rosszbúl, de jelenleg egy rakás szar a rendszer és idiótán skáláz. Én is hirtelen jóval feljebb mentem és az életről lejövök amikor dia skill ellen kell mennem és nagyjából szart se érek. Nem gondoltam hogy valaha ezt fogom mondani, mégis az unranked mostanában élvezhetőbb számomra.

(#611) Zeki


Zeki
nagyúr

Na, örül a fiam, lett egy szellemírtós autója. Megcsinálta a Haunted Hallows-t és megvehette.

(#612) Zeki válasza Zeki (#611) üzenetére


Zeki
nagyúr

Viszi a fiam egyenest a kapu felé a labdát, erre bejön elé a saját csapattársa és máris kilöki. Gól nincs. Idióta.

[ Szerkesztve ]

(#613) csuvicsuva válasza #91456768 (#610) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Persze, ezért írtam, hogy kihasználtuk a lehetőséget. Ha még emlékszel, közöttünk is bőven volt szintkülönbség (tudásban és rankben is). Most viszont kezdi összerakni az embereket. Az elmúlt két szezont általában úgy toltuk, hogy 3v3-ban Levente két golddal felettünk volt, rumble-ben pedig alattunk. Most nagyjából össze lettünk dolgozva. A legdurvább a hoki volt: KBearrel kiegészülve lehoztuk 7-3-ra a besoroló meccseit, berakta őt a rendszer platina 3-ba(!!!). Ami vicces volt, hogy mire megszereztük Leventének a 10 győzelmet, addig KBear lekerült goldba, mi pedig nagyjából maradtunk ahol voltunk.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#614) HREH válasza #91456768 (#610) üzenetére


HREH
senior tag

Érdekes a rendszer amúgy, előző seasonben rumble-ban dia2div2 voltam, megnyertem a 10 placement-ből 7-et ("hivatalosan" ha a felét megnyered, akkor ugyanoda tesz, mint előző seasonben), erre bedob plat3div4-be....
2v2-ben meg egyszerűen sehogy sem tudok dia2div4 fölé menni... :W
de nem is a csapattársammal van a gond, haverral tolom, jól játszik, de amikor a másik csapatból ketten ceiling flip resettel passzolnak egymásnak, majf a gyerek ebből egy double touch-al végződő gólt lő, azzal nem tudok mit kezdeni

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#615) fatal` válasza #91456768 (#610) üzenetére


fatal`
titán

Diaból meg Champből mindenkit levágott 3v3-ban. Mi C1-ben voltunk, mindenki Dia 2-ben landolt. Én még várok hogy normalizálódjanak újra az MMR-ek és majd a szezon végén játszom rankedet, addig csak tournament meg casual.

(#616) Zeki


Zeki
nagyúr

Arany meg gyémánt után mi jön? Van tovább is?

(#617) tyielow


tyielow
aktív tag

Valakinek valami?

YouTube: toty1ka

(#618) Zeki válasza tyielow (#617) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fenec autód van?

(#619) csuvicsuva válasza Zeki (#618) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem ő is azután kajtat. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#620) fatal` válasza Zeki (#616) üzenetére


fatal`
titán

Gold után Platinum van, utána Diamond, Champion, Grand Champion és Supersonic Legend (ide szerintem nagyjából a profik kerülnek).

(#621) Zeki


Zeki
nagyúr

Valami youtube videóst nézett, az grand champion.

Köszi!

(#622) tyielow válasza Zeki (#618) üzenetére


tyielow
aktív tag

Van, egyedi színben, és nem eladó :D De ott van a Fennec Blueprintem, ott a kép. 500 credit megépíteni őket

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#623) Zeki válasza tyielow (#622) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha. Na most elköltötte már a creditjeit, de majd lesz még. :)

Hogy kell megépíteni?

(#624) h1mpi válasza Zeki (#623) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ráköltöd a kreditet és megépül :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#625) Zeki válasza h1mpi (#624) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fenec blueprintet cserélsz?

(#626) Zeki válasza tyielow (#622) üzenetére


Zeki
nagyúr

Neked szántam a kérdést. :)
Mi a játékos neved?

[ Szerkesztve ]

(#627) tyielow válasza Zeki (#626) üzenetére


tyielow
aktív tag

toty1ka. Steam: [link]

YouTube: toty1ka

(#628) Zeki válasza tyielow (#627) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem talál az xboxon

Elküldte a meghívót.

[ Szerkesztve ]

(#629) tyielow válasza Zeki (#628) üzenetére


tyielow
aktív tag

Elfogadtam. Közben nyertünk mégegy tournamentet :DDD [link]

YouTube: toty1ka

(#630) HREH válasza tyielow (#629) üzenetére


HREH
senior tag

Platinum tournament volt?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#631) fatal` válasza tyielow (#629) üzenetére


fatal`
titán

Mi is nyertünk még egy diamond tourt, úgyhogy megvan a zöld title is :D

(#632) HREH válasza fatal` (#631) üzenetére


HREH
senior tag

Gratula, nekem még egy sem akar összejönni, nemhogy három :D
Tele van a diamond tournament champion-okkal sajnos, aztán sosem sikerül még döntőbe sem kerülni (egyszer sikerült csak eddig), nemhogy még nyerni is :(

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#633) Zeki válasza tyielow (#629) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gratula! Este 8 körül nem akarsz online kenni? Cserélne veled a fiam.

(#634) tyielow válasza HREH (#630) üzenetére


tyielow
aktív tag

Elvileg diamond, mert Dia Torunament Winner kitüntetést kaptam a nevem alá.
Ha nyerek megint, akkor lesz zöld? Hol van ezekről leírás? :D

Amúgy az egyik tournamentről lecsúsztunk, mert pont akkor jött fel a 3. srác mikor lehetett joinolni. De becrashelt neki a játék, 3-4 perc volt mire beinveltük, de közben haver joinolt, akkor Cancel, kilép, viszszainvel, stb. De hiába csináltunk új partyt még az előző regisztrációhoz ragaszkodott a játék hiába léptünk ki. SZóval játék kilép, újraelindít, újra összeinvelni a partyt, join, addigra meg már kiírta h tournament is full. Ami szerintem abszurd. Tudom hogy szarok a szerverek, de nem az lenne normális, ha van félmillió játékosom, akkor félmilliónak biztosítok helyet? Konkrétan 5-6 perc után kiírja hogy tele...

Zeki: leszek :D

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#635) fatal` válasza tyielow (#634) üzenetére


fatal`
titán

Ha hármat nyersz, akkor kapsz zöldet. Championig zöld, GC-nél piros (glowing, nem tudom a magyar megfelelőt), SSL-nél pedig fehér.

(#636) Zeki válasza tyielow (#634) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ehh, sajnos xbox és steam között nem lehet tradelni. Nem engedi a különböző platformok között. :(

(#637) fatal` válasza Zeki (#636) üzenetére


fatal`
titán

Elvileg a f2p és a közös epic account óta lehet.

(#638) tyielow válasza fatal` (#637) üzenetére


tyielow
aktív tag

Elvileg. Gyakorlatilag elfogadtam Zeki barátkérelmét, közös party, és a trade-re kattintva közölte a játék, hogy nem lehet. Mit kéne még tenni? ...

YouTube: toty1ka

(#639) fatal` válasza tyielow (#638) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom sajnos, nincs konzolom. Viszont Epic Accountos fiókkal már tradeltem (Steamesként) és nem volt semmi gond.

(#640) tyielow


tyielow
aktív tag

[link]
"Your other tradable items can be traded regardless of which platform you acquired them on, but you can only initiate trades with players logged into the same platform as you."
Vagyis mindegy milyen platformon szedted össze a a cross-platform inventorydba a cuccokat, ha tradelni akarsz, azonos platformon kell bejelentkezni...

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#641) Zeki válasza tyielow (#640) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha leszedem a laptopra a játékot és ott cserélünk, bekerül-e az xboxos cuccok köze?

(#642) fatal` válasza Zeki (#641) üzenetére


fatal`
titán

Ha közös epic accountra teszed az Xboxos fiókkal, akkor igen. Kivétel ezalól a kreditek, azok csak azon a platformon látszódnak, amin szerezted.

(#643) Zeki válasza fatal` (#642) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

(#644) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] ennek a videónak a hatására elkezdtem tegnap a ranked solot. Hááát :D még néhány szezonnal korábbról gold tetejéről ad ellenfeleket. Volt aki szívesen végigjátszotta a 10. gólomig. Kíváncsi vagyok hogy pusztán a 10 meccs után hova rak be.

YouTube: toty1ka

(#645) Zeki válasza tyielow (#629) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szia, letöltöttem laptopra a játékot, beléptünk az xboxos accounttal . Mikor leszel online a cseréhez?

(#646) tyielow válasza Zeki (#645) üzenetére


tyielow
aktív tag

Általában este vagyok 18-22 között. Mint most.

Amúgy nagyon gyász ez a tournament. Konkrétan a megnyílt csatlakozáskor rögtön rányomtam, hogy join, majd 5 perc "Checking in..." után közölte, hogy tournament full. :W :W

YouTube: toty1ka

(#647) fatal` válasza tyielow (#646) üzenetére


fatal`
titán

Ha beragad a checking in, indítsd újra a játékot. Ez sem mindig működik elsőre, de ha nem joinol be rögtön, biztos, hogy nem is fog. Néha nekünk is csak harmadikra sikerül, néha egyáltalán nem.

Bugos sz*r.

(#648) csuvicsuva válasza tyielow (#646) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pont most akartam kérdezni, hogy aki általában tud csatlakozni, az mind PC-s? Most direkt kipróbáltam az Epices verziót, sikerült csatlakoznom, erre ketten voltunk három ellen. Xboxon se mindig sikerül (partival azóta sem tudtunk csatlakozni), tegnapelőtt a 23 órásra bejutottam, de két akkora kókler mellé rakott be, hogy ihaj. A második esélynél szerencsére másokat kaptam, de ott meg semmilyen esélyünk nem volt. Most pedig a második esélyre nem engedett be... Nem értem miért nem indítanak óránként. Vagy pedig a francnak rakták be a challengbe. Ez negyvenakárhány nap múlva sem lesz jobb.
Egyébként elképesztő, hogy mekkora különbség a pörgős Xbox One S és a PC verzió között. Butítgatom, butítgatom, de szaggat, meg mintha kis túlzással egy teljesen másik játék lenne.

fatal: nem mai darab a gép az biztos, de legalább jól testre lehet szabni. Viszont maradok a konzolnál, azt már megszoktam. Azon gondolkoztam még, hogy ki kéne kapcsolni a cross-platform játékot, hátha akkor könnyebb bejutni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#649) fatal` válasza csuvicsuva (#648) üzenetére


fatal`
titán

Gyenge a géped akkor. Konzolon sokkal nagyobb az input lag és az fps is limitált. Mikor 144hz-es monitorra váltottam olyan érzés volt, mintha legális cheat lenne :DDD

(#650) Zeki válasza tyielow (#646) üzenetére


Zeki
nagyúr

Látja a fism hogy vagy, de nem enged tradelni a játék. ? Pedig pc-n vagyunk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.