Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Vistaboy válasza Xerxész (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyelőre annyit tudni, hogy az előző rész (Tomb Raider Reboot) közvetlen folytatása, ahol Lara kénytelen elfogadni azon tényt, hogy sírrablónak született. Az eddig kikerült képek és a teaser videó alapján egy északi fekvésű - vagy hegyvidéki - terepen kell kalandoznunk, de pontos információk nincsenek róla.

Egyébként pont emiatt akadtak ki a rajongók, hogy egy multiplatform játék közvetlen folytatásáról beszélünk, amit az összes gépre ki kellene adni, ahol az előzmények megjelentek. Erre csak XBOX-exkluzív lesz, még ha nem is véglegesen, de akkor is szemétség ez a kiadó részéről, akármennyi pénzről is van szó. Egyetlen szerencséjük, hogy szép számmal vannak elvakult fanatikusok, akik képesek venni egy XBOX One-t, csakhogy ne kelljen várniuk fél-egy évet, mire folytathatják Lara kalandjait... bár én nem tartozom ebbe a táborba, igaz, eddig minden TR részt megvettem és kijátszottam, de ha ezt csak egy év múlva adják ki PC-re, valószínűleg kevesebben vesszük meg, mintha egyszerre jelenne meg minden platformon.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.