Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) TBT


TBT
addikt

Lara jól néz ki még mindig, de ezek a kártyák nagyon gagyik (nem a megjelenésük, hanem amit okoznak).

Erre így mi szükség volt, de most komolyan?!
Azt az energiát és forrást, amit ebbe a szarba belefektettek, inkább ráfordíthatták volna az AI fejlesztésére is, mert az megint a félkegyelmű szintet idézi (magasabb nehézségi szinten is).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#252) k-adi válasza TBT (#251) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez szánalmas már :)) Robbanó csirke dobálás? :DDD

Most komolyan?

(#253) TBT válasza k-adi (#252) üzenetére


TBT
addikt

Még néhány ilyen videó és a sávszélt sem fogok erre pazarolni (nemhogy pénzt). Sőt, már-már azt is sajnálom lassan, hogy ez az ipari pénzéhes hulladék miért nem tényleg XBox system exkluzív cím.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#254) oriic válasza TBT (#251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#255) k-adi válasza TBT (#253) üzenetére


k-adi
nagyúr

én bízom benne, hogy jó nagy felháborodás lesz majd megjelenés után :D megbukni nem fog, mert Lara és Lara és .... M$.

(#256) Vistaboy válasza TBT (#251) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mondom, sokkal jobb lenne a játék, ha teljes egészében kihagynák ezeket az idióta kártyákat. Ráadásul ennek így az égadta világon semmi értelme, hacsak nem akarsz felvágni a haverok előtt, hogy milyen "tűzrőlpattant" lett Lara. :DDD Kifogyhatatlan tüzes nyíl? Mi a fenének? :F Inkább adnák akkor vissza Lara dupla pisztolyait, azokból eleve nem fogy ki a lőszer. Persze azt nem akarják, majd kártyán meg lehet őket külön venni... :(((

Mindegyik kártya egy szimpla fizetős cheat. Kifogyhatatlan tüzes nyíl. Az ellenfelek lángra kapnak, ha megütnek, valamint több ritka tárgyat dobnak... :W Komolyan, ezekért tényleg csak azok fognak fizetni, akik egy szemernyi kihívást sem akarnak a játékban. Aki pedig ezek miatt előrendeli, az meg is érdemli. ;]

A robbanó csirke pedig... áh, a Nagy Durranás 2-ben még ütött ez a poén, de itt már szánalmas. :(

Remélem, tényleg meg fognak vele bukni, és akkor a Microsoft is belátja végre, hogy nagy öngólt lőttek ezzel a mikrotranzakcióval és fizetős DLC-kkel. :K

Az XBOX-exkluzivitással pedig egy jókora kapufát fognak rúgni szerintem, merthogy nyilván több fog belőle elfogyni, mint a később megjelenő PC kiadásból (Hiszen addigra már tudni fogjuk, mi lesz benne, és visszamondjuk az előrendeléseket), viszont a kezdeti fellángolás után senkinek nem fog így kelleni.

Utána pedig lehet fikázni a PC-seket, hogy megint warezolnak, és a következő rész már teljes egészében XBOX Only fog készülni... :((( Pedig ez nem a mi, hanem a MS hibája, valamint a fejlesztőké, hogy hallgattak rájuk ezekkel a hülyeségekkel kapcsolatban. Érdekes, eddig ki tudtak adni 10 Tomb Raider epizódot a MS pénze nélkül is, akkor ez most miért kellett? Vagy eleve ők találták ki ezt az egészet és azért kellett a sok pénz, mert tudták előre, hogy ez lesz, és nem akartak sokat bukni?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#257) TBT válasza Vistaboy (#256) üzenetére


TBT
addikt

Igen, cheat mindegyik jó pénzért. Bár ahogy a hivatalos csatornákat nézem (fórum, YT, Trébúk, Csiripelő) nem csak mi vagyunk így, akiknek nem tetszik ez a kártyás/mikrotranzakciós dolog. Rengetegen fejezik ki nemtetszésüket emiatt. Ruhák, Challenge mapok és 1-2 Tomb DLC-ként még elfogadható, de a hordamód (Lara áll egy helyben és 500 ellenfelet kell megölnie adott idő alatt) és ez a kártyás fasság nagyon sokat ront a dolgon.

És a fő problémám pedig az, hogy mivel ezekre fordították az időt és energiát, ezt a játék is megsínyli. Grafikai bugok tömkelege (kilógó, elmosódott, villódzó textúrák) és idétlen AI. A katonák többsége áll egy helyben várva arra, hogy Lara jól megadja nekik a bökőt, nem látnak és nem is hallanak. Csak akkor vesznek észre, ha a tőlük 1 cm-re való ellenfelet is kiiktatod, ha az illető már 1-2 méterre van a másiktól, akkor már nem veszik észre, ha meghal, sőt nem is foglalkoznak a dologgal (magasabb nehézségi szinten sem). WTF
És ez hogy Lara mindenképp megfojtja az ellenfelet, ez már a legalja.

Ez a csaj egy tömeggyilkos, senki ne adja be nekem, hogy ártatlan, meg törékeny, meg túlélő meg vigyázni kell rá satöbbi. Lara nem elégszik meg azzal, hogy leüti (vagy lerántja a vízbe, vagy a susnyásba) az ellenfelet, utána még meg is fojtja, mert kötelező. Nem igazán értem, hogy miért. Hisz ez nem illik sem a jelleméhez, sem a karakteréhez. Elképzelésem szerint az lenne a megfelelő, ha csak szimplán leütné az ellenfelet, hisz így is ki van iktatva a tag, még sem lesz tömeggyilkos (lásd Batman).

A másik pedig a taktikázás. Lara mivel már okos és tud is csapdákat készíteni, simán belecsalhatná az elvont ellenfelet egy általa készített csapdába. Aztán ott Lara kikérdezhetné az ellenfelet a katonák számáról, felszereltségéről, a közelben kószáló veszélyes állatokról és kincsekről. Utána pedig a játékosra lenne bízva, hogy mit csinál Lara az ellenféllel (a csapdában hagyja, leüti, megkötözi, megöli). Érdekes mód a Batman-ben az ellenfél kihallgatását, meg tudták ez oldani már 2011-ben is. Itt is előre megírva lenne a dolog, hogy csak bizonyos ellenfeleknél működne ez (jelezné a játék), de dobna valamit az összképen. 2015 végén pedig erre már nincs lehetőség, mert az idétlen kártyák és mikrotranzakciók gyártása sokkal fontosabb.

Persze ezáltal el is kéne rejteni a testeket, mert az AI-nak feltűnne, ha hiányzik valaki (rádiókapcsolat megszakadt stb) és egyik-másik elkezdené keresni. Ha megtalálnák, kiszabadítanák/felébresztenék/felfedeznék a holttestet és akkor esne le nekik, hogy itt van valaki, aztán mehetne a riadóztatás.
Így, aki hentelni szeret, az is megtalálná a számítását a játékban, az is, aki sunnyogni/lopakodni szeretne és az is, aki csapdázni, taktikázni, felfedezni szeretne. És ott lennének a sírok, amikkel nincs is nagy gond.

Pazarul és hangulatosan néznek ki az egyes sírok, persze a fejtörők nem igazán igényelnek nagy körültekintést/agymunkát az adott pályaszakaszon (meg ezek a lassított csapda animációk sem), de legalább még vannak. Már csak a köztes (hentelős) játékmenetet kellene feldobni és akkor tényleg az Év és a műfaj egyik legjobb címe lenne.
De persze lehet csak nekem vannak túl magas elvárásaim, így 2015 végén (hamarosan 2016-ba lépve). Véleményem szerint a Nextgen nem csak azt jelenti, hogy szebb a játék az előző generációban megjelent részekhez képest (nagyobb felbontás, textúrák és modellekkel való dolgozás), hanem azt is, hogy újítják/bővítik a játékmenetet is (többféle lehetőség legyen, mint az előző részben), hisz ennek ez lenne a lényege, nem pedig az, hogy minden szebb, egyszerűbb és filmesebb legyen, közel zéró játékmenettel, élménnyel és újítással.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#258) k-adi válasza TBT (#257) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az egyik kedvencem, a Splinter Cell sorozat pont ilyen... elcsalás, kihallgatás, test-elrejtése, stb....

TR sosem lesz ilyen. Ez egy Uncharted 2.0 lett, lássuk be... Ez arról szól, hogy nézed Lara szépen kidolgozott seggét, mész előre, látványos helyek, akciók, ugra-bugri, aztán netalán 1-2 tomb, fejtörő.
Ennyi.
Ez a rész már tényleg egy könnyed fun gamenek készül, a régi nagy TR-es fejtőrök, a sok frusztráció már rég a múlté. Az előző részben is gyerekjáték volt az összes fejtörő.

Szóval kár sírni ezen és most már ti is hagyjátok abba kérlek, mert már ezer kommentet keresztül csak ezt a kártyás-mikrotranzakciós sírást olvasni mindkettőtök részéről. Oké, szar megoldás, megértettük elsőre is. :R

(#259) TBT válasza k-adi (#258) üzenetére


TBT
addikt

És épp emiatt én már semmiféle bizalmat nem szavazok meg előre ennek a játéknak (ellenben az előző részekkel, amiket előrendelésben vettem a 2006-os Legendtől a 2013-as rebootig).
A kritikákra és eladásokra viszont nagyon kíváncsi leszek! Valamiért az az érzésem, hogy ez sehogysem fog akkorát ütni, mint az előző rész (sem élményben, sem eladásokban), de majd 4 hét múlva kiderül.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#260) k-adi válasza TBT (#259) üzenetére


k-adi
nagyúr

tudod az aranyszabályt: never preorder

(#261) TBT válasza k-adi (#260) üzenetére


TBT
addikt

Never say never! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#262) TBT


TBT
addikt

Xbox 360 - új képek

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#263) TBT


TBT
addikt

Az első 27 perc!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#264) TBT válasza TBT (#263) üzenetére


TBT
addikt

Aranyos, hogy Lara gépén (Surface?) Windows 10 fut és Lumia telefonnal szaladgál. Le sem tagadhatná a Micro$$$$$$$oft, hogy $$$$$$$$$egítette a fejle$$$$$$$té$$$$$$$$$$t. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#265) TBT


TBT
addikt

Új videó a hivatalos csatornáról:
Woman vs. Wild - Episode 1: Harsh Environments

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#266) k-adi válasza TBT (#265) üzenetére


k-adi
nagyúr

A ruhái egész szépek és kidolgozottak, a szöges mászó bakancs is király, de még továbbra is marad a torrent listán. :K

(#267) Vistaboy válasza TBT (#265) üzenetére


Vistaboy
veterán

Továbbra is szép a grafika, a játékmenettel sem lesznek gondok, remélhetőleg hozza legalább a 2013-as reboot szintjét, máskülönben egyetlen fillért sem fog érni számomra. Persze a virágárusnál való kipróbálást ettől még borítékolhatjuk, hacsak addig valami nagyot nem villantanak a PC verzióval. A konzolos kiadással meg tőlem azt csinálnak, amit akarnak... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#268) k-adi válasza Vistaboy (#267) üzenetére


k-adi
nagyúr

Villantanak majd újabb cheat kártyákat :D

(#269) TBT válasza k-adi (#268) üzenetére


TBT
addikt

Vagy Lara fokhagymáit DX12-ben és máris megy a pre-order. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#270) TBT


TBT
addikt

Hivatalos Artbook

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#271) Vistaboy válasza TBT (#269) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem igazán érdekel, hogy DX11 vagy DX12 lesz, viszont az annál inkább, hogy minél több sír legyen benne. Elvégre Tomb Raidert akarunk, nem pedig egy gyűjtögetős kártyajátékot. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#272) elektrotank válasza TBT (#270) üzenetére


elektrotank
tag

Tetszik ez az Artbook.

Én lehet bátor leszek és előrendelem, régóta ülök már ezen. Az első részt szerettem. Jobban néz ki minden, bár Lara arcával én nem vagyok teljes mértékben kielégülve - ha az egyik videóból indulok ki, amit láttam róla - (zacskót a fejére ;] ;] ) ettől függetlenül a játék hangulata még meg lehet. Hogy mennyi logikai fejtörő lesz benne, azt meg nem tudom. Csak annyit akarok, hogy több játékidő legyen.

Amúgy a DX12 csak dobna rajta nem?

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#273) TBT válasza elektrotank (#272) üzenetére


TBT
addikt

Igen, a grafikán és a gépigényen is. :DDD
Készülőben van az első DX12-es RTS játék és valami brutális gépigénye van, emiatt nincs kizárva, hogy a 2016-os címek PC-n (DX12 társaságában) is hasonló igénnyel érkeznek.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#274) TBT


TBT
addikt

Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition Unboxing

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#275) elektrotank válasza TBT (#273) üzenetére


elektrotank
tag

Akkor legalább lesz egy ok, amiért gépet kell újítani ;] ;]
És hol lehet megtalálni ezt a gépigényt? :Y

-

Jól néz ki ez a gyűjtői, de egy kérdés merült fel bennem... hol az Artbook? Vagy az a boxos verzióhoz nem jár? :O

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#276) TBT válasza elektrotank (#275) üzenetére


TBT
addikt

Semmihez sem jár ArtBook, azt külön lehet megvenni. A Crystal szereti a rajongókat (lehúzni)! :DDD

Tessék, az első DX12-es fecske:
Ashes of the Singularity

MINIMUM:
OS: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7
Processor: Quad-core Intel / AMD Processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB DirectX 11 Compatible Video Card
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 5 GB available space
Additional Notes: 1600x900 Display Resolution Minimum

RECOMMENDED:
OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel Core i7 or Equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB DirectX 12 (Nvidia GTX 970 or AMD R9 390 Equivalent) Video Card
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Additional Notes: 1920x1080 Display Resolution or Higher

Mivel alfa változat, így valamicskét változni fog a gépigény, mire elkészül, de nem hinném, hogy olyan rohamos mértékben csökkenne majd a gépigény.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#277) elektrotank válasza TBT (#276) üzenetére


elektrotank
tag

Wat? Pedig el is gondolkoztam volna a gyűjtőin... minden gyűjtőihez adtak Artbook-ot szinte... vicc. Mondjuk az a kis üres könyvecske még mindig nem rossz, de csak azért megvenni... lehet hanyagolni fogom.

Nem néz ki rosszul ez a játék, bár nem az én stílusom. 16 gigán ne mond, hogy meglepődtél mert az lassan alap, nekem 12 van most. A kártya kicsit húzosabb, az tény. Mondjuk érdemesebb akkor már amd kártyát venni, az kicsivel jobban teljesít intel alatt. Az i7 meg attól függ melyik kategóriában veszed :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#278) TBT válasza elektrotank (#277) üzenetére


TBT
addikt

Régen járt Artbook is persze, de azóta már elmúlt 1-2 év és rájöttek, hogyha külön eladják, úgyis viszik mint a cukrot és nagyobb bevételre tehetnek szert. Ez mind csak a rajongók miatt van így! Az ő igényüket kell kiszolgálni mielőbb! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#279) elektrotank válasza TBT (#278) üzenetére


elektrotank
tag

Akkor én mától nem vagyok rajongó, ha csak a Collector nem fog max 20-ba kerülni... de attól félek én is :DDD Lehet jobban járna az ember, ha mindent külön-külön vásárolna meg hozzá aztán kész.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#280) TBT válasza elektrotank (#279) üzenetére


TBT
addikt

Az XBox One CE 45 000 Ft körül mozog. X360-hoz nincs CE és nem is lesz.
De maga a játék is 20 000 Ft XBox One rendszeren, szóval a maradék cucc csak 25 000 Ft. :DDD

PC-re és PS4-re pedig már nem lesz CE, a jelen információk szerint.
Persze lehet addig meggondolják magukat, mert a pénz nagy úr. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#281) elektrotank válasza TBT (#280) üzenetére


elektrotank
tag

Elmehetnek a sunyiba :DDD De nem is baj, szerintem meggondolják magukat... Witcher 3 is csak azért került ki több platformra mert nagyon nem volt pénz, ezt írták is. De ők össze sem hasonlíthatóak a Crystal-al, a Redes srácok nagyon korrektek és elmondták mi a helyzet. Bár szerintem jól tették a gondok ellenére is, hogy kiadták más platformra. Sokan ps4-en tolják vele :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#282) Vistaboy válasza elektrotank (#279) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az már régen volt, amikor egy gyűjtői kiadásért 20K-t kértek. Manapság sajnos pont ezért csomagolnak szinte minden CE mellé szobrot is, hogy elkérhessenek érte 150 dollárt, ami eleve 40K-t jelent alaphangon. Erre még ráadásul nálunk rámegy a USD-EUR 1:1-ben váltása, ami további 5K-val megnyomja az árat. Egy ilyen CE itt 45K-ba fog kerülni és ahhoz képest semmi sincs benne, ami miatt megérné - talán csak a szobor annak, aki hajlandó érte kiperkálni a felárat.

De most komolyan: ekkora dobozban lazán elfért volna az artbook is, ahelyett a sok papírszemét helyett. És még hogy magyarázta, hogy ez nem pusztán azért van benne, hogy teleszemetelje a lakást, hanem, hogy hozzáadjon a kicsomagolás-érzéshez... na, köszi. Papírfecnit én is tudok csinálni, ha esetleg hiányzik ez a feeling... :DDD

Szerintem nem lesz ebből PC-re sem a 2013-as kiadáshoz hasonlító Survival Edition. Az a fémtok is elég szegényesre sikeredett, a hozzáadott extrák pedig szinte kivétel nélkül mind apróságok. Ha a 45K-ba kerülő CE mellé ilyen szegényes felhozatalt adnak, akkor ebből nem fognak a szobor nélküli kiadás mellé tenni semmit sem. Lesz a normál kiadás 15K-ért, meg a CE 45-ért, oszt csókolom...

Persze ez minket nem zavar, mert nekünk meg lesz a Complete Edition ingyen Marika néninél, ha így folytatják. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#283) Vistaboy válasza TBT (#280) üzenetére


Vistaboy
veterán

Dehogynem lesz Collector's Edition. Lesz PC-re és PS4-re is. Hülyék lennének lemondani egy biztos bevételi forrásról, mivel, ha már megfigyelted, szinte azonnal, elővételben elkelnek az efféle játékok. A CD Galaxis oldalán szinte minden drágább kiadásnál ott van a "Második Kör" kitétel, mivel az előjegyzések alapján már akkor elkelnek a gyűjtőik, amikor még meg sem jelent a játék... :U

Sajnos pont emiatt tartunk ott, ahol tartunk. A jómódúbb rajongók szinte azonnal ugranak - a szobor miatt - a gyűjtői kiadásokra, míg a kevésbé tehetőseknek már lassan az alapjáték 15-20K körüli ára is nagy érvágást jelent. Sajnos én az utóbbiakhoz tartozom. :(

Mondjuk itt esetleg amiatt merült fel az ötlet, hogy ne legyen CE a PC és PS4 kiadásból, hátha van olyan elvetemült, aki képes amiatt XBOX One konzolt venni, csak hogy CE kiadásban lehessen meg neki a játék. Sosem lehet tudni. :U

Vagy esetleg arra számítanak, hogy bukta lesz a játék, így már az is csoda lesz, ha normál kiadásban megveszik azt PC-re és PC4-re, nemhogy kétszer annyiba kerülő CE formájában... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#284) elektrotank válasza Vistaboy (#282) üzenetére


elektrotank
tag

Na ja, én is néztem mi a túró az a szalma :O És miután kibontottam, mit tegyek vele? Tegyem a tyúkok alá? :DDD Doboz a dobozban féle kicsomagolás volt.
Amúgy max a Crystal-nál jelent annyit. Pl. a MIGHT AND MAGIC HEROES VII gyűjtői változat sok mindent tartalmaz és 30k, sőt a CD galaxis-n polót meg posztert is kapsz hozzá :D
Reklám OFF :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#285) Vistaboy válasza elektrotank (#284) üzenetére


Vistaboy
veterán

Korábban már linkeltem, de most megint beteszem, mert újra aktuálissá vált. Én valami efféle csomagot szerettem volna venni a Rise of the Tomb Raiderből is:

Tomb Raider Survival Edition (2013) 12.000 Ft.- Szerintem itt kezdődik az az összeállítás, ahogyan érdemes egy játékot megvenni, és ez az az ár, amit én optimálisnak tartok érte. Nem kell bele 20K-ba kerülő szobor, mert én soha nem fogok fizetni egy játékért 40 ropit, legyen akármilyen jó is. Viszont legyen benne több minden, nem csak puszta DVD tok, benne egy lemezzel és egy két oldalas leírással, amin ott a kód, oszt csókolom... :U

Csak hát sajnos a mai trend azt mutatja (Mindegy, hogy mire fogjuk: a gyengülő forintra, vagy a magas adókra, a lényeg ugyanaz.) -, hogy az eltelt három év alatt oda jutottunk, miszerint már a sima alapváltozat is többe fog kerülni, mint akkor a gyűjtői volt. A CD Galaxisban az alapkiadást 13K környékén lehet előrendelni, de ez még a megjelenésig változhat, és inkább felfelé fog módosulni, mint lefelé. :(

Vagyis, még ha lesz is a Rise of the Tomb Raiderből egy ugyanilyen Survival Edition, mint a 2013-as Tomb Raiderből, akkor az minimum 20K környékén fog nyitni árban. :O Az pedig már bőven az a határ, amit erősen meg kell gondolnom, hogy rááldozok-e egyetlen játékra? A legdrágább játék, amit vettem eddig, a Mass Effect 3 CE volt, amit 17K-ért adtak, de már ott is szívtam a fogam, hogy ez nagyon sok (Mondjuk összeg tekintetében a WoW-ra költöttem eddig a legtöbbet, a havidíjakkal és a kiegészítőkkel együtt, de azóta már megbántam, hogy megvettem, mert a havidíjat nem tudom fizetni, így felesleges pénzkidobás volt...).

Na, hogy a végére is érjek - megint csak jártatom a szám, elnézést :DDD -, ezzel azt akarom mondani, hogy részemről még bízok annyira a készítőkben, hogy legalább olyan jól képesek voltak megcsinálni a játékot, mint a 2013-as Tomb Raidert, és amennyiben tényleg hozza azt a szintet, plusz lesz belőle emberi áron egy olyan kiadás, ami fémtokot és egyéb extrákat tartalmaz (Max. 20K), akkor lehet, hogy megveszem. De ha nem, akkor ráérek, mert normál kiadást kapni fogok évek múlva is, amikor már jóval olcsóbb lesz, egyedül az extrák miatt szoktam előrendelni, más miatt nem éri meg.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#286) TBT


TBT
addikt

Az új videó:
Woman Vs. Wild Episode #2: Guerilla Combat

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#287) Vistaboy válasza TBT (#286) üzenetére


Vistaboy
veterán

Még több gerilla, még több gyilkolás, még több akció... :(

SÍRKAMRÁKAT kérnénk egy Tomb Raider játékba, megoldandó ügyességi és logikai feladatokat, csapdákat, rejtélyeket, felfedezéseket, nem pedig erőszakot. Abból van bőven így is mindenhol.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#288) elektrotank válasza Vistaboy (#285) üzenetére


elektrotank
tag

Egyetértek! Ma már elég lusták extrákat is adni hozzá, csupán plussz zsetonért... pl. a BF-hez se járt talán a fémtokon kívül más, és még így is elég húzos az ára most is.
(Fate/stay night powa, ha jól látom :D :C )

TBT: Nem rossz ez, de azért ennél többre számítok. Ebbe a videóban csak embereket öltünk konkkrétan, remélem nem minden erről fog szólni! :)

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#289) TBT


TBT
addikt

Befutott a launch trailer is a maga 3 percével - egyelőre csak a RollingStone magazinhoz

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#290) TBT válasza TBT (#289) üzenetére


TBT
addikt

Löncs tréler a jútyubon

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#291) Vistaboy válasza TBT (#290) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, ahogy nézem, a sztorival nem lesz gond, kellően misztikus, ahogy azt kell. A helyszínek is szépek és változatosak lesznek, a grafikáról pedig már eddig is tudtuk, hogy gyönyörű. Szóval, most már csak annyit kérnénk szépen, hogy a végigjátszás során nagyjából olyan arányban kelljen ellenfelekkel hadakozni, a pályát felfedezni és sírokban mászkálni, mint amilyen arányban láttuk őket a videón. Valamint azt, hogy kártyák nélkül is végig lehessen játszani. Ebben az esetben már én is azt mondom, hogy megéri megvenni.

Kíváncsian várom a tesztet az XBOX One kiadásról.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#292) elektrotank válasza TBT (#290) üzenetére


elektrotank
tag

Tetszik, de remélem nem csak Lara feneke miatt lesz érdemes végigjátszani ;]
Az, hogy megveszem, még mindig az árától függ. Talán igen, talán nem.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#293) k-adi válasza elektrotank (#292) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már csak megéri 1x végigvinni ;] minél szebb a grafika annál jobb lesz a játékélmény. :C

(#294) elektrotank válasza k-adi (#293) üzenetére


elektrotank
tag

Igaz! Ha lesz benne TressFX, mint az előzőben (miért ne lenne), az jó. Még jobb lenne, ha netalántán egy BoobsFX-t is tennének bele ;] ;]
Akkor nem csak egyszer tolnám ki :))

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#295) TBT válasza elektrotank (#294) üzenetére


TBT
addikt

TressFX 3.0 és DX12 kíséretében érkezik PC-re az AMD szerint, szóval talán még kupon is lesz belőle olcsón. :D

Gondolom konkrétabb dolgokat az XBox-os megjelenés után fognak mondani, hisz addig tart a Microsoft embargója.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#296) elektrotank válasza TBT (#295) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem a kártyám még nem támogatja a dx12-t, szóval nem tudom mennyire jelent ez veszélyt számomra, de reménykedem benne, hogy annyira nem :DDD

Kiváncsi leszek, hogy a CD galaxison jár e majd hozzá valami, pl. poló... a többi boltot néztem, ott ajándék dlc-t és szilikon karkötöt ígérnek az előrendelőknek. Ez nem sok.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#297) Vistaboy válasza elektrotank (#296) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem fogsz semmilyen hátrányt elszenvedni amiatt, ha nem támogatja a kártyád a DX12-t. Annyira nem fogja még egyetlen játék sem használni az új API-t, hogy észrevehető különbség lenne DX11 és DX12 között. Esetleg a TressFX 3.0-t nem tudod bekapcsolni majd, de ez nem lesz akkora hátrány. Amikor a 2013-as Tomb Raider kijött, ott sem volt valami hű, de nagy "vasziszdasz" a TressFX, nagyon lefogta a gépeket és a látvány is inkább rosszabb lett, mint jobb.

Fentebb linkeltem, amikor megvettem, ott van kép összehasonlításnak.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#298) TBT


TBT
addikt

Befutott a japán Launch Trailer is.
(Néhány új jelenettel.)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#299) elektrotank válasza Vistaboy (#297) üzenetére


elektrotank
tag

Akkor megnyugodtam :D Azért a TressFX még mindig jobb, mint a Nvidia HairWork... :D Persze legalábbis szerintem.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#300) TBT


TBT
addikt

XBox One bundliban már kapható!

Az IGN pedig nyomat a játékról Stream-et ma 22:00 órától.
Az újságírók már játszanak vele (hogy kész legyen a hype review jövő hétre), sőt YT-on olyan is van már, aki be is fejezte... :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.