Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) macy válasza Sondi1986 (#1999) üzenetére


macy
addikt

Eszedbe ne jusson régiózáras játékot venni.

[ Szerkesztve ]

(#2002) Sondi1986 válasza macy (#2001) üzenetére


Sondi1986
addikt

Mert akkor mi történik?

A windows áruházában is régiózáras a játék?

(#2003) macy válasza Sondi1986 (#2002) üzenetére


macy
addikt

Semmi, csak nem tudsz vele játszani. Valószínű telepíteni se engedi, de az is lehet, hogy csak később zárolják a játékot. Persze akkor, ha nem abból a régióból akarsz ügyködni ami a játékon fel van tüntetve.

(#2004) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Tomb Raider volt újságban is próbálj meg onnan szerezni 1000Ft

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2005) Shirchy


Shirchy
tag

Üdv mindenkinek!

Én egy GTX970-hez kaptam kódot.... Amikor a kódot aktiválni kell kéri a régiót.... Itt mit válasszak,mert Magyarország nincs?????

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#2006) TTomax válasza Shirchy (#2005) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amit akarsz EUn belül.UK-t szerintem.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2007) Shirchy válasza TTomax (#2006) üzenetére


Shirchy
tag

Rendben köszönöm!

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#2008) jupp008 válasza kalozhun100 (#2004) üzenetére


jupp008
senior tag

Ezt kitudnád részletezni ?
Köszi.

(#2009) kalozhun100 válasza jupp008 (#2008) üzenetére


kalozhun100
őstag

[link]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2010) macy válasza kalozhun100 (#2009) üzenetére


macy
addikt

Ez a sima Tomb Raider, nem a Rise.

(#2011) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

A Siberian Wilderness pályán nem férek hozzá egy relichez,sehol nem találok a pályán kötelet.Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#2012) Edem05 válasza RaverShox (#2011) üzenetére


Edem05
őstag

Haladj a sztoriban, aztán megadja.

(#2013) RaverShox válasza Edem05 (#2012) üzenetére


RaverShox
tag

Köszi! :) Később vissza tudok jönni erre a pályára?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#2014) TTomax válasza RaverShox (#2013) üzenetére


TTomax
nagyúr

Oda igen,lesz tábortűz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2015) Edem05 válasza RaverShox (#2013) üzenetére


Edem05
őstag

Igen, az összesre vissza tudsz menni, csak keresned kell egy tábortüzet a térképen.

(#2016) Urby66 válasza Firestormhun (#1998) üzenetére


Urby66
aktív tag

Én a DLgamer-nél vettem meg a játékot. A "NEWAUSGPRA" kupon kódot használva 32,99 EUR volt. Egyenlőre gond nélkül működik. :-)

(#2017) M107


M107
addikt

:R

Nekem nem annyira jött be mint az első rész (2013) :U

Eredeti 2 dvd-s stream kóddal együtt el lehet adni? 12999 Ft volt Strea e-mail beregisztrált címet adom hozzá ez az 1 játékom van, ha persze le lehet adni,
Tudom nem hirdethetek itt, olcsón megszámítom ha valakit érdekelt.
5-6000 Ft ra gondoltam

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2018) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis hírecske, úgy tűnik hogy a honosítás ahhoz a csapathoz került akik már 2 és fél éve a Gta 5-öt csinálják, nálunk van a Far Cry 4 is, úgyhogy készüljünk fel hogy soha nem lesz magyarul a játék, de 2020 előtt biztos hogy nem.

Khm szánalom...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2019) Vistaboy válasza M107 (#2017) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy Steam accountot nem lehet csak úgy eladni, még akkor sem, ha csak az az egy játék van rajta. Esetleg megpróbálhatod a Steam Refundot, ha még nem játszottál vele sokat, bár nem tudom, hogy dobozos játékokra érvényes-e az árvisszatérítés. Ha nem, így jártál.

Sajnos PC-n régóta nem az megy már, mint régen volt, amikor az eredeti lemezeket el lehetett adni végigjátszás után, csak érvényteleníteni kellett az online regisztrációt (revoke). Ma sajnos már amint beregisztrálod, hozzákötődik a Steam (Origin, Uplay, Battle.net, stb.) fiókodhoz, és onnantól kezdve nem adhatod el. A fiókkal együtt sem, mivel az EULA (Végfelhasználói Szerződés) ezt tiltja, és letilthatják azt végleg.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2020) k-adi válasza Vistaboy (#2019) üzenetére


k-adi
nagyúr

És azt honnan tudja a fiókkezelő, hogy nem én lépek be hanem kisjózsika akinek eladtam az accot? Más IP? :DDD de tényleg, kérdem ?

(#2021) SpongyaBob válasza k-adi (#2020) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sehonnan. Ha megegyeztek, mindent átírtok a vevővel email jelszó stb, (nyilván kicsit macerás, de meg lehet oldani) a kutya nem fog rájönni, hogy ki használja a fiókot.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2022) M107


M107
addikt

:R

Csak erre a játékra létrehozott e-mail cím a streamen.
+ a 2 dl dvd eredeti dobozos játék.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2023) k-adi válasza M107 (#2022) üzenetére


k-adi
nagyúr

adok érte 2 kecskét

(#2024) M107 válasza k-adi (#2023) üzenetére


M107
addikt

:R

:DDD :C :C

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2025) vvega30 válasza k-adi (#2023) üzenetére


vvega30
senior tag

+1 hasas macska, Robi a neve ne tévesszen meg!

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2026) jbauer05 válasza M107 (#2022) üzenetére


jbauer05
tag

Legközelebb ha leírod valahol, hogy Steam akkor jegyezd meg, hogy úgy kell leírni, hogy STEAM és nem Stream. Amúgy próbáld meg itt elcserélni.

[ Szerkesztve ]

(#2027) kalimist


kalimist
aktív tag

Kijött a dx12 patch.

(#2028) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Frissült a Tomb Raider :C

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2029) TBT válasza SpongyaBob (#2028) üzenetére


TBT
addikt

DX12-vel.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2030) M107 válasza jbauer05 (#2026) üzenetére


M107
addikt

:R
THX

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2031) TTomax válasza TBT (#2029) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ennek fényében hogy látod az előző kijelentésed? [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2032) SpongyaBob válasza TTomax (#2031) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én pl. úgy hogy DX12 sokkal szarabb bench eredmények jöttek mint mint DX11 alatt, milyen érdekes :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2033) TTomax válasza SpongyaBob (#2032) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mire akarsz ezzel kilyukadni?Gondolom arra,hogy az nV fizetett azért is,hogy minden kártyán lassabb legyen a dx12-es mod? Az eredeti kérdésre is várom a választ... hiszen a patch addig ki sem jöhetett volna amíg a pascal kinn nincs ugye?Manapság úgy látom trendi lett mindent az nV nyakága varrni,ha igaz ha nem.Inkább élvezd am dx12öt,hiszen azért vettél 390et igaz?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2034) TBT


TBT
addikt

Fejlesztői blog arról, miért is jó nekünk ez a DX12.

Dat Benchmark + Dat Ass:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2035) SpongyaBob válasza TTomax (#2033) üzenetére


SpongyaBob
veterán

NV cím, nincs ezzel semmi gond... Csak, hogy idézzelek tegnapról, ahol az AMD gyorsabb saját portáján, ezt akarom ezzel mondani. :K Szóval egyáltalán nem meglepő az eredmény. 390-et pedig azért vettem, mert én azt akartam ;)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2036) TTomax válasza SpongyaBob (#2035) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én azt nem is mondtam,hogy baj van,ezt éppen te mondtad,és most meg is cáfoltad magad.... az első kérdésre még mindig semmi sehol...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2037) jbauer05


jbauer05
tag

Valamit elkúrhattak, mert jött egy újabb 60 mb-os patch.

[ Szerkesztve ]

(#2038) TBT válasza jbauer05 (#2037) üzenetére


TBT
addikt

Nem lep meg, az egész PC-s port egy tákolmány, látva a fájlrendszert belülről. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2039) TBT válasza TBT (#2038) üzenetére


TBT
addikt

Na ez tényleg gáz. A 69MB-os patch után már a játék sem indul el. Nixxes muszáj fullba nyomni a kretént? :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2040) jbauer05 válasza TBT (#2039) üzenetére


jbauer05
tag

Elindul az, csak nem elsőre, nekem harmadjára indult el.

(#2041) jbauer05 válasza jbauer05 (#2040) üzenetére


jbauer05
tag

Amúgy nem egy világ megváltó ez a dx 12. Csak a min fps-t tornázza fel egy kicsit, ami az én 750ti kártyám esetében kb 3 fps.

[ Szerkesztve ]

(#2042) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Megint jött hozzá egy kemény 1MB-os patch :DDD

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2043) TTomax válasza jbauer05 (#2037) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam 70.1MB

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2044) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Afterburner valaha menni fog DX12-ben vagy el is felejthetem itt is mint az oly csodás MS Store-ban? :U
Ohh, még a Fraps se megy, nagyon állati. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2045) TTomax válasza cyberkind (#2044) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mondom megy a steam overlay...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2046) Vistaboy válasza k-adi (#2020) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nyilvánvalóan sehonnan. Mindent meg lehet oldani, én csak figyelmeztetni akartalak, hogy az accountok eladását tiltja az EULA, emiatt - ha rájönnek -, letilthatják a fiókot, és akkor az, akinek eladtad, a semmiért fizetett.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2047) keIdor válasza cyberkind (#2044) üzenetére


keIdor
titán

Biztosan lesz majd frissítés mindegyikhez, türelem. Emiatt az 1-2 játék miatt felesleges idegeskedned. Még csak most lépjük át a küszöböt DX12 ügyben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2048) cyberkind válasza TTomax (#2045) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem megy még mindig, minden újra lett indítva.

Paranormal Cocktivity

(#2049) sheep válasza cyberkind (#2048) üzenetére


sheep
addikt

Nem szóltam

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2050) k-adi válasza sheep (#2049) üzenetére


k-adi
nagyúr

csak írtál :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.