Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) TBT válasza Vistaboy (#550) üzenetére


TBT
addikt

Mindez 2 hónappal a megjelenés után, úgy, hogy a Gamestop karácsonykor 40%-kal olcsóbban adta a játékot (pont XBox One platformon) és úgy, hogy XBox-ra és konzolra nincs warez. :U
Szóval ez az egymilliós eladás kvázi elvárható volt, így 2 hónappal a megjelenés után.
StarCraft 2 Legacy of the Void-ból az első héten elment 2 millió (ugyanúgy 1 platformra jelent meg, mint a Rise of the TR), pedig az is a Fallout 4 napján jelent meg, már nem volt annyi érdeklődő arra sem (RTS műfajra már amúgy sincs), emellett ott vírit már hetek óta a rilóded verzió is a torrent oldalakon, szóval ezek alapján már annyian sem vennék meg, mert az ingyenjátéknál nincs jobb. Meg amúgy is drágák a játékok és/vagy hardverek, majdha többetkeresünkakkorkerülmindenre kifogások. :DDD

Huntress Outfit

Nagyban

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#552) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s megjelenés január 28.

[link]

Live-Die-Respawn

(#553) Pacy


Pacy
aktív tag

(#554) oriic válasza oriic (#552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#555) SpongyaBob válasza oriic (#554) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Remélem az ajánlottban Win10 lesz az OS egy kis fincsi DX12-vel :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#556) TBT


TBT
addikt

Hivatalos bejelentés a hivatalos oldalon, már PC-s képekkel illetve egy fontos infóval!
"Bringing Lara’s first great tomb raiding expedition to life in stunning new detail, Crystal Dynamics and Nixxes Software have added numerous features, including Windows 10 support and 4K resolution."

4K-s felbontás és Nixxes port!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#557) nonsen5e válasza TBT (#556) üzenetére


nonsen5e
addikt

A Nixxes port az nagyon jó hír, mert a Nixxes az AMD partnere, és akkor valószínűleg nem lesz benne GameWorks szeretetcsomag.

4K felbontástól most ájuljak el? :D
Az lenne az alap minden játéknál, hogy akkora felbontáson fut, amekkorát a monitorom tud (vagy amennyit elhitetek a programmal, hogy tud).

A képek alapján tetszetős lesz itt is, de az utolsó eléggé uncanny valley effektus nekem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#558) Pacy válasza TBT (#556) üzenetére


Pacy
aktív tag

Ha már legalább olyan port lesz mint az első akkor én már elégedett leszek vele. A "Nixx" nekünk pc-re jót jelent? Mit portoltak még ők?

[ Szerkesztve ]

(#559) TBT válasza nonsen5e (#557) üzenetére


TBT
addikt

+ Magasfelbontású textúrák, azaz fényéveket fog verni a látvány az XBox One verzióra. Persze csak ha megfelelő vas van alatta. :DDD

#558
Az elmúlt 10 év Hitman, Deus Ex, Thief és Tomb Raider játékok PC-s portjait ők szállították.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#560) nonsen5e válasza TBT (#559) üzenetére


nonsen5e
addikt

Az alapvető, de szerintem az Xbox One-on is jóval magasabb felbontású textúrák vannak elmentve, mint amennyit renderel, tekintve, hogy 640*480-as PS2 játék is milyen tűrhetően néz ki 1080p renderben, és ugye a sz*rból nem lehet várat építeni, így ha nincs jó textúrafájl, akkor abból nem lesz jó látványvilág.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#561) Pacy válasza TBT (#559) üzenetére


Pacy
aktív tag

Ebben az esetben szerintem nem kell félni. Vagyis nem kell ború látónak lennünk. Ezek a gamek szerintem mindig normális portolással kerültek elénk.

(#562) TBT válasza nonsen5e (#560) üzenetére


TBT
addikt

"A Crystal Dynamics és a PC-s kiadást készítő Nixxes Software számtalan új funkcióval készült a PC-s kiadásra: a Windows 10 támogatás mellett 4k-s felbontás, és az NVIDIA-val közösen kifejlesztett forradalmi VXAO-technológia hármasa gondoskodik arról, hogy a Rise of the Tomb Raider maximálisan kihasználja a platform adta lehetőségeket!"

Új Nvidia fícsör? Yay! :DDD

"A január 28 a digitális megjelenést takarja, a dobozos változat január 29-én lesz elérhető (a lemezes változat egyelőre csak az Egyesült Királyságra, Franciaországra, Németországra és Lengyelországra vonatkozóan van megerősítve). Illetve azok a DLC-k, melyek már Xbox-on megjelentek, PC-n is elérhetők lesznek a Season Pass által."

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#563) nonsen5e válasza TBT (#562) üzenetére


nonsen5e
addikt

Remélem, hogy legalább 5x nagyobb gépigénye lesz mint a HBAO+-nak...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#564) Pacy válasza nonsen5e (#563) üzenetére


Pacy
aktív tag

Amd esetében egy bányászt kell építeni hozzá Nv-t ismerve. :DDD

(#565) TBT


TBT
addikt

Máris előrendelhető a PC-s verzió. Csupán 50 euro.
A Season Pass 28 euro.
A Digital Deluxe Edition (alapjáték + Season Pass) pedig 77,98 euro.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#566) Edem05 válasza TBT (#565) üzenetére


Edem05
őstag

kicsit sokallom :( jó lesz az Nvidiás kupon szerintem. :)

(#567) TBT válasza Edem05 (#566) üzenetére


TBT
addikt

Ha lesz ugye. Nem vesznek annyian videokártyát, mint amennyi kuponra szükség lenne. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#568) Edem05 válasza TBT (#567) üzenetére


Edem05
őstag

na igen... ebben van valami :D a 2013-as verziót is kuponosan vettem amikor megjelent, remélem most is lesz ilyen szerencsém :)

(#569) Vistaboy válasza oriic (#552) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos erre számítani lehetett, hogy manapság kétféle kiadás készül a játékokból. Van az alap, minden extra nélkül - mondjuk legalább az árat mérsékelték kicsit, 15K sok is lett volna érte -, meg van a minden hájjal megkent gyűjtői, horror áron.

És figyeljétek meg: A sok barom meg fogja venni a 40K-ba kerülő CE-t, csak mert benne lesz egy olyan szobor, amit maximum nézegetni lehet, és egy olyan Season Pass, amiben maximum egy darab értelmes DLC fog helyet kapni.

Habár részemről tökmindegy, mert még az sem biztos, hogy az alapkiadást meg tudom venni, ennek ellenére nem bántam volna, ha lenne egy "átmenet" kiadás, fémtokkal, pólóval és egyéb kisebb extrával szobor nélkül.Manapság már nincs középosztály, nem csak emberek, de játékok terén sem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#570) TBT


TBT
addikt

CD Galaxis előrendelői ajándéka:

Az ajándék poszter sem marad ki!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#571) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Valaki elővásárolta már steam-en?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#572) Edem05 válasza SpongyaBob (#571) üzenetére


Edem05
őstag

igen. daveoff :)

(#573) Vistaboy válasza TBT (#570) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezért kár előrendelni, legalább fémtokot adnának mellé...

Mindegy, így legalább nem maradunk le semmiről, ha majd csak pár hónap múlva vesszük meg. Eddig ugyanis még halványan pislákolt bennem, hogy az alapkiadást valahogy meg kellene szerezni, ha értelmes cuccokat adnak hozzá, de egy poszter miatt nem éri meg dupla árat adni érte.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#574) SpongyaBob válasza Edem05 (#572) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#575) EXA


EXA
aktív tag

Az új nV effect csak nV kártyákon fut majd?

(#576) TBT válasza EXA (#575) üzenetére


TBT
addikt

Elvileg nincs specifikus Nvidia cucc benne. Gameworks sincs benne. Az az új cucc valami újfajta árnyékolási effektet takar a pletykák szerint, úgyhogy megleszünk nélküle.
TressFX és Hairworks nincs helyettük van PureHair. Na ehhez milyen GPU kell majd! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#577) SpongyaBob válasza EXA (#575) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valószínűleg igen, én mondjuk el leszek nélküle.

(#576) TBT

A Purehair-nek az alapja a tressfx 3.0, nem? [link]

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#578) TBT válasza SpongyaBob (#577) üzenetére


TBT
addikt

Hmm. Eddig úgy volt, hogy az TressFX 3.0 marad és AMD égisze alatt (új Deus Ex), most meg PureHair-ozik mindenki, ami valójában TressFX, de mégis köze van hozzá az vídiásoknak is. Valami új spanyolviasz lehet ez, ha az Nvidia és AMD "összedolgozott". Egyre kíváncsibb vagyok a PC-s portra. :DDD
TressFX - GPU gyilkos
Hairworks - GPU gyilkos
PureHair - 2x GPU gyilkos, már a következő VGA-dat is megfektette, amit majd csak évek múlva vásárolsz. Innováció! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#579) SpongyaBob válasza TBT (#578) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Engem már nem érdekel ki szülte, csak nem szeretnék diavetítést a vasamon. Ennyi a lényeg. :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#580) daveoff válasza TBT (#576) üzenetére


daveoff
veterán

PureHair továbbfejlesztett TressFX, csak átnevezték, ugyanez lesz a Deux Ex-ben, nem lesz teljesítménygyilkos szerintem.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#581) EXA


EXA
aktív tag

Wow az elöző részben is volt ennyi grafikai beállítás? Most hírtelen többnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#582) SpongyaBob válasza EXA (#581) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, van ennyi beállítási lehetőség.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#583) nonsen5e válasza EXA (#581) üzenetére


nonsen5e
addikt

daveoff: Kíváncsi vagyok a Deus Ex-ben mit fog művelni a haj effekt. Jensen hátrazselézett haja nem fog úgy lobogni a szélben mint Lara lófarka az biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#584) TBT válasza nonsen5e (#583) üzenetére


TBT
addikt

Hitman-ben állítólag PurePolir effekt lesz a haj helyett. Ez egy vadonatúj vídia technológia (kizárólag zöld kártyákon), amely a fénytörésben és csillogásban jelent majd innovációt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#585) nonsen5e válasza TBT (#584) üzenetére


nonsen5e
addikt

Már az Absolution-ban is jobban csillogott a feje mint a curling pálya, amikor naphosszat sikálnak. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#586) viktor82 válasza TBT (#565) üzenetére


viktor82
őstag

Olcsóban is beszerezhető azért mint 50euró én találtam 36eur-t :K

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#587) daveoff válasza viktor82 (#586) üzenetére


daveoff
veterán

Aha, instantgaming-en 37,99€, ez a legjobb ár jelenleg, és megbízható az oldal. Én most kivételesen megvettem steamen a játékot, sok különbség nincs, kb 3k

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#588) TBT válasza viktor82 (#586) üzenetére


TBT
addikt

Az is 12 000 Ft, annyiért idehaza már dobozos verziót adnak tokkal-vonóval (előrendelői DLC-vel), ami valóban megbízható forrásból származik. :D
G2A-n van 9100 Ft-ért jelenleg, bár arról nem tudom mennyire megbízható.

GMG-n pedig 27%-os kupon van rá, de még azzal is 12 000 Ft-ra jön ki az angol font miatt.

Persze, ha Lara motoros ruci DLC járna hozzá, instant preorder lenne, de így kivárok. Season Pass/Complete verzió amúgy is tartalmazni fog mindent (előrendelői cuccokat is). :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#589) TBT


TBT
addikt

Collector's Edition kapható 38.890 Ft ellenében

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#590) daveoff válasza TBT (#588) üzenetére


daveoff
veterán

Dobozos verziónak semmi előnye, ami jár hozzá "DLC" csak pár skin, nekem nem ér meg annyit, hogy vacakoljak abpostával, meg kp-t kivenni emiatt, stb...
Online veszed, kapod a kódot megjelenéskor, vagy akár előtte, elő is töltheted, fizethetsz kártyával, paypal-lal, stb. :)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#591) TBT válasza daveoff (#590) üzenetére


TBT
addikt

Mindenki ismeri a digitális vásárlás előnyeit (és hátrányait). Csupán az ár miatt írtam, hogy mindenféle kuponnal meg akciókkal kerül annyiba digitálisan, mint a dobozos verzió.

Instant Gaming-en 27,99 euro (8700 Ft). Mondjuk ez már jó ár érte, bár én nem ismerem az oldalt.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#592) daveoff válasza TBT (#591) üzenetére


daveoff
veterán

Az igen, tegnap még 38 volt ugyanitt. Az egyik legkorrektebb kulcsos oldal, bátran ajánlom mindenkinek, megbízható, sok játékom van onnan. Ha kifizetsz előrendeléssel egy játékot, és megjelenésig csokken az ára, akkor jóváírják a különbözetet a profilodban, és levásárolhatod. Természetes fodított esetben nem történik semmi.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#593) P@tron


P@tron
csendes újonc

Lehet már arról tudni valamit,hogy lesz e valami előnye annak, hogy Win 10-en futtatjuk a játékot azon kívül,hogy erősebb gép kell neki?

(#594) TBT válasza daveoff (#592) üzenetére


TBT
addikt

A Bestbuy topikban sajnos ennek az ellenkezőjét mondják. :(
De hát ott ugye jó üzleti érzékkel rendelkező emberek vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#595) ToXeN


ToXeN
tag

Dobozos verzióhoz kapunk majd steam kulcsot is? Nincs DVD olvasóm :)

"The days are long but the years are short"

(#596) TBT válasza ToXeN (#595) üzenetére


TBT
addikt

Igen, a lemezes verzió (ahogy a 2013-as rész is) Steam-es lesz. Mindenképp be kell regisztrálnod, mert a DVD-n amúgy sem lesz rajta minden adat. 2013-ban is hiába telepítettem lemezről, Steam-ről még húzott le valamennyit hozzá. A Rise mérete pedig 25GB szóval bőven kell ehhez net is, mert annyi lemezt tuti nem fognak adni.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#597) daveoff válasza TBT (#594) üzenetére


daveoff
veterán

Bestbuy topikot nem követem, talán nem is baj.:) Egyébként nekem is ajánlották korábban az oldalt, aki ajánlotta az is maximálisan elégedett vele mai napig, és én is. De én nem akarom senkire se ráerőltetni.:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#598) SpongyaBob válasza TBT (#596) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én a GTA V után nem csodálkozok semmin. Kiadták 7db DVD-n :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#599) TBT válasza SpongyaBob (#598) üzenetére


TBT
addikt

Metal Gear 5 Fantom fájás? Volt egy 5MB-os telepítő a DVD-n, a teljes játékot le kellett húzni Steam-ről ahhoz, hogy az ember játszhasson, szóval már én sem csodálkozom semmin sem. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#600) TBT


TBT
addikt

Befutott az Nvidia akciója (Steam-es kód lesz - alul írja is):

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.