Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Firestormhun válasza GeneraL_XTX (#899) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Egyelőre csak teszterek játszanak vele, holnap 19:00-kor van globális unlock. NDA-t meg előrébb hozták 1 nappal, ezért zúdult ránk most sok cikk és videó.

...

(#902) GeneraL_XTX válasza djculture (#900) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jaaa vpn-es móka :D hát azt kihagyom :D

(#903) RicoRodrigue válasza Firestormhun (#898) üzenetére


RicoRodrigue
újonc

Másik videójában mondta, hogy próbálta vsynch off-al de úgy is droppolt. Másik konfigon egy 780-as kártyával szintén droppolt medium-highon. Ez súlyos optimalizálatlanságra vall az én szememben. :P

(#904) TBT válasza RicoRodrigue (#903) üzenetére


TBT
addikt

Complete verzióra elkészül, addig meg jó kis béta időszak lesz ez.
Batman Arkham Knight-ot is hogyan kipofozták fél év alatt! Így is lehet konzolexkluzívvá tenni egy játékot! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#905) Crytek válasza RicoRodrigue (#896) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs ezzel semmi baj egy gyenge 980-al 30 fps felett van maxon. Pc-n aki többet vár az nincs tisztában a pc-s játékiparral :DDD
Ezerszer jobb mint pl a Metro 2033 Redux......
Várom már hogy tolhassam végre pc-n is xbox 360-on csúnya volt szegényke.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#906) SpongyaBob válasza Crytek (#905) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Csak nehogy meglepetés érjen amikor a nem gyenge 980ti-vel ugyanezt fogod látni :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#907) Crytek válasza SpongyaBob (#906) üzenetére


Crytek
veterán

Engem nem ér meglepetés soha. Én csutka maxra tolok mindig mindent és nem anyázok senki hogy ha csak 3x fps. Ennyit tud egy csúcs VGA ennyi.

Az említett Metro 2033 Redux alatt is 1-2 helye összefossa magát a 980Ti 2x fps-ig szóval nekem a Tomb Raiderben ha végig csak 35 lenne már csodaként könyvelném a Metrohoz képest :C

Next PC Upgrade: 2022

(#908) RicoRodrigue


RicoRodrigue
újonc

Crytek: Ne haragudj de a 980 az már high endnek számít és a játéknak amúgy sincs annyira jó grafikája, hogy ekkora teljesítményt követeljen. A Crysis 3 jobban fut nekem egy 970-en :) Amúgymeg a metróban az ssao-t ha levennéd 0.5-re egyből nem esne be 20 fpsre de te tudod :) A lényeg, hogy optimalizálatlan a játék.

[ Szerkesztve ]

(#909) TTomax válasza RicoRodrigue (#908) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 980 nem "high end",a Ti a high end...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#910) GeneraL_XTX válasza TTomax (#909) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Árban biztosan :P

(#911) Crytek válasza RicoRodrigue (#908) üzenetére


Crytek
veterán

Nem azért vettem 220 ezerért VGA-t hogy butitgassak bármit is a grafikán bármiben.Én nem vagyok 60-120-144+ fps fetisiszta.

Next PC Upgrade: 2022

(#912) RicoRodrigue válasza TTomax (#909) üzenetére


RicoRodrigue
újonc

Ha nem high end akkor mi? Mid level? A 970 meg low end akkor már? :U

@Crytek: én is így vagyok ezzel, de ha zavaróan droppol egy olyan effekt miatt amit észre se veszek akkor lejjebb szoktam venni. Metróban az ssao szintjeit meg nem lehet mondani szemre.

(#913) Crytek válasza RicoRodrigue (#912) üzenetére


Crytek
veterán

Én aki 16-19 fps-en nőttem fel über gretest top ever a max grafikás 24fps :DDD :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#914) RicoRodrigue válasza Crytek (#913) üzenetére


RicoRodrigue
újonc

Huh ne is mondd, nekem nyár óta van normális "gamer" gépem és azóta élvezem a játékokat ultrán az 1080p/60 fps által adott örömökkel együtt :D Azelőtt meg a jó öreg GTX 460-on mondhatni hozzászoktam, hogy a 2013-tól újabb játékok átmentek slideshowba néha. Good old times :U

[ Szerkesztve ]

(#915) Crytek válasza RicoRodrigue (#914) üzenetére


Crytek
veterán

1080p/60 fps ... szóval nem maxon játszol értem :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#916) RicoRodrigue válasza Crytek (#915) üzenetére


RicoRodrigue
újonc

De maxon játszok, de nekem az fps is számít a látvány mellett. Crysis 3-ban minden very high csak az élsimítás TXAA 4x-es, hogy ne essen le 60 alá sokszor (nekem nem számít az élsimítás a maximumba mielőtt ezzel jönnél). Witcher 3-ba csak a hairworks van kikapcsolva mert -20 fps-t eredményez és nem is néz ki olyan jól. Nekem bőven megteszi így. Nagy előrelépés a régi, folyamatos drop és stutterek után amik lowon!! is jelentkeztek 30 fps körül :)

(#917) Rison77


Rison77
senior tag

Ez így azért annyira nem nem vészes.

(#918) nonsen5e válasza RicoRodrigue (#912) üzenetére


nonsen5e
addikt

1 Titan X low-end
2 Titan X mid-range
4 Titan X high-end...
:U ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#919) Crytek válasza Rison77 (#917) üzenetére


Crytek
veterán

Pff TR a haj cucc nélkül mint az élet levegő nélkül elképzelni sem tudom :F Hogy tudnak így játszani a népek nem értem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#920) SpongyaBob válasza Rison77 (#917) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Érdekes, hogy a purehair offon van. Ennyire megenné a VGA-t? Az fps-ek láttám simán beleférne az on.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#921) daveoff válasza SpongyaBob (#920) üzenetére


daveoff
veterán

Ez nekem is feltűnt, pedig azt írják, hogy nem erőforrás igényes az effekt. Csak NV-n bugos, lehet ezért offolta. Biztos jön majd hozzá javítás.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#922) Rison77 válasza SpongyaBob (#920) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát azért amikor már beindul a játék, eléggé karcolgatja a 60 fps-t. Gondolom egy 5-10 fps-t biztos húz rajta .

(#923) TBT válasza SpongyaBob (#920) üzenetére


TBT
addikt

Az mekkora szánalmas már, hogy PureHair bekapcsolása mellett AMD kártyán nem lesz havas Lara haja, ez a feature kizárólag Nvidia kártyán érhető el.
Érdekesmód az XBox-nál meg tudták oldani Nvidia jelenlét nélkül is. Okádék ez a PC Gaming, itt is csak a mutyizás megy.

De azért jó látni, hogy egy GTX950 is szépen viszi a játékot, és köröket ver a nála erősebb R9 270X/280X kártyákra is.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#924) Sonja válasza TBT (#923) üzenetére


Sonja
veterán

Fordítva. AMD kártya mellett havas lesz lara haja, míg nVidia kártyával nem. Ez egy bug, pont előtted írták kettővel.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#925) SpongyaBob válasza TBT (#923) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, ez pont fordítva van :) Már ennek is hogy lehet örülni, hogy van hó Lara haján :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#926) daveoff válasza TBT (#923) üzenetére


daveoff
veterán

Pont fordítva, AMD-n havas lesz, NV-n nem.

Elkéstem....:)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#927) EXA válasza TBT (#923) üzenetére


EXA
aktív tag

Én is nagyon örülök neki, hogy a 280x-et otthagyja egy 950 is...

(#928) daveoff válasza EXA (#927) üzenetére


daveoff
veterán

De a 280X-en legalább havas lesz Lara haja...:DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#929) EXA válasza daveoff (#928) üzenetére


EXA
aktív tag

Tényleg nV karikon azért megy olyan jól, mert ott ezt nem kell számolni a kártyáknak. :DD

(#930) nonsen5e válasza TBT (#923) üzenetére


nonsen5e
addikt

A linkedből, hogy jön le, hogy a 950 köröket ver a 280X-re?
Game-debate-en (linkeden compare GPU gomb) annyit látok, hogy a sima 280-nál van 5%-kal előrébb a 960, aminél több mint 5%-kal erősebb egy 280X.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#931) Drenadar


Drenadar
veterán

nem ma jelenik meg a játék?

A steam még nem engedi elindítani :(

(#932) Rison77 válasza Drenadar (#931) üzenetére


Rison77
senior tag

A játék feloldásáig körülbelül 8 óra van hátra.

(#933) S1M0N válasza Drenadar (#931) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#934) Drenadar


Drenadar
veterán

köszi mindenkinek... :)

nagyon kíváncsi vagyok már, hogy megérte-e?

(#935) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvasgattam vissza kicsit és láttam, hogy beszéltetek de konkrétan erre nem találtam választ.

Az előző rész az AMD Gaming evolvedes volt nem? Most ez meg NV-s? Vagy rosszul emlékszem az előzőre? Ez mi?

Nincs valami pc-s bench eredmény vga-ra lebontva, hogy melyiken, hogy fut?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#936) SpongyaBob válasza .LnB (#935) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nvidiás.. Oh yeah :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#937) Drenadar válasza .LnB (#935) üzenetére


Drenadar
veterán

felesleges izgulni, jól fog futni a mi kártyánkon is :)

(#938) .LnB válasza Drenadar (#937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem azért, csak hányok az NV logo-tól betöltéskor. :D Majd kilövöm valami -nointro parancsal gyorsan.
Még nem vettem meg, gondolkodom rajta. Előző nem volt rossz, de mély nyomokat sem hagyott bennem.
Mennyiért mennek kulcsok aprón (nem tudom most megnézni, tiltva van apró melóba, telórol meg nem akarok keresgélni)

Vicceltem NV fanok, nem kell rögtön ráugrani erre.! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#939) Drenadar válasza .LnB (#938) üzenetére


Drenadar
veterán

nem tudom, én nem aprón vettem a kulcsot, 10k volt.

az aprón a kulcs árusítás meg tiltott ha jól tudom...

(#940) .LnB válasza Drenadar (#939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várok még vele. Hétvégére Division beta úgy is, és elméletileg Kôna: Day One. Aztán mostanában Unravel, Adr1ft.. és mellette a multik is amiket nyomok. Pedig lenne kedvem. Majd benézek ide mik a vélemények. Ha nagyon kimagasló, hosszú, tartalmas akkor lehet bele fog férni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#941) Drenadar válasza .LnB (#940) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem most még több béta meg alfa játék nem hiányzik :D :D

(#942) TBT válasza Sonja (#924) üzenetére


TBT
addikt

Én egy német hardvertesztes oldalon láttam, hogy Very High grafikán R9 290 kártyán nem volt havas Lara haja, míg GTX970 kártyán igen. Még képekkel mutogatták is, meg is lepődtem, hogy mi a rákostészta ez, nem is említették még 1-2 hete hogy lesz ilyen Nvidia only effekt. De akkor csak a német teszt tévedett. Bocsi érte, én azt vettem alapul.

Tegnap volt egy táblázat és ott nem mutatott olyan minimum/átlag FPS értékeket a játék (R9 280X kártyáknál), mint a GTX950 videójában, ezért írtam is, hogy a GTX950 valamennyivel jobban teljesít a játék alatt. De persze a GTX950 teszt a játék eleje volt, az R9 280X értékeit pedig a játék közepéből, egy nagyobb nyílt területen nyerték ki. Lehet, hogy annál a résznél már a GTX950/960 sem remelekne annyira.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#943) Edem05


Edem05
őstag

Értékelések:

Eurogamer Italy - 9/10
VideoGamer - 9/10
PC Gamer - 83/100
Metro GameCentral - 8/10
IGN Spain - 93/100
Vandal Online - 91/100
Hobby Consoals - 91/100
3DJuegos - 9/10
DarkZero - 9/10
Multiplayer.it - 9/10
PCGamesN - 9/10
Meristation - 9/10
GameWatcher - 9/10
SpazioGames - 85/100
PC Invasion - 8/10

Ez bíztató szerintem. :)

(#944) .LnB válasza TBT (#942) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ez volt az akkor valamit nagyon félreértettél: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#945) TBT válasza .LnB (#944) üzenetére


TBT
addikt

Nem, ezt most látom először. Itt tényleg AMD részen van havas haj. Már a németek sem precízek... :(((

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#946) #85552128 válasza TBT (#945) üzenetére


#85552128
törölt tag

Javítva lesz a véglegesben állítólag. Amivel a tesztek készültek az még nem a retail/patchelt build.

[ Szerkesztve ]

(#947) daveoff válasza Edem05 (#943) üzenetére


daveoff
veterán

Húú, ez jó nagyon!:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#948) TBT válasza #85552128 (#946) üzenetére


TBT
addikt

Akkor ma már lesz is patch?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#949) daveoff válasza TBT (#948) üzenetére


daveoff
veterán

Úgy tűnik igen. Vagy az is lehet, amivel a tesztelők játszottak az nem az a verzió volt, amit mi kapunk ma. De hivatalos infót még nem láttam róla.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#950) k-adi válasza Edem05 (#943) üzenetére


k-adi
nagyúr

lefizetve 10/10 :B ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.