Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35952) dz1989 válasza ferret77 (#35950) üzenetére


dz1989
senior tag

:W :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#35953) dz1989 válasza nokia párti (#35945) üzenetére


dz1989
senior tag

Minden esetre fura. Mind 2 kodott probáltad( *#7370# és a *#7780#)? Az egyik Leformâzza teljesen a másik csak vissza állitja. (Hirtelen nem tudom melyik melyik.)

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#35954) nokia párti válasza dz1989 (#35953) üzenetére


nokia párti
őstag

Ezalatt a 3 nap alatt elolvastam több száz hsz-t magyar és külföldi fórumokon is, de bármilyen info jöhet. :D
Taskman progit te nem használtad véletlenül?(process szelektáló vagy mi) Mert állítólag a telefon eléggé pazarol, pl: miután megnyitsz progikat és bezárod őket, ugyanúgy futnak hiába nem mutatja a telefon.

Szerk: Igen teljes hard és szoftver reset megvolt, mindent formáztam letöröltem, beállítgattam a telót: kijelző fényerősség 50%-on van, bluetooth, wifi, gps kikapcsolva, gsm hálózat, csom.kap.kapcsolat ha szükségesre állítva. Egyébként tegnap töltöttem 4 órán keresztül kikapcsolt állapotban, délután 2 órakor vettem le a töltőről, azóta volt egy kis fotózás, kb. 10 perc telefonálás, meg kis nyomkodás, 7 csíkból 5 db van most meg. Ez már jobb, mint előtte, de még mindig nem az igazi. :(

2 dolgot kérnék, ha időd engedi: 1:Akkud neked milyen, letudnád fényképezni, majd feldobni ide? Itt is nagy szórás van állítólag. 2: Milyen szoft. van a telódón? Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#35955) dz1989 válasza nokia párti (#35954) üzenetére


dz1989
senior tag

Nem de feltehetem.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#35956) dz1989 válasza nokia párti (#35954) üzenetére


dz1989
senior tag

Küldesz egy videót-e mailben? Kíváncsi vagyok.
Vagy is levideózod?

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#35957) ferret77 válasza nokia párti (#35954) üzenetére


ferret77
tag

Tedd fel a jbaktaskmant. Az elég részletesen mutatja a dolgokat. [link]

(#35958) nokia párti válasza ferret77 (#35957) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi. :R Menni fog ez a szűz INNOV8-on? Vagy kell hozzá mókolni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#35959) ferret77 válasza nokia párti (#35958) üzenetére


ferret77
tag

Semmit, csak simán telepíted.

(#35960) nokia párti válasza ferret77 (#35959) üzenetére


nokia párti
őstag

Arra esetleg vmi tipp, hogy frissítsek rajta szoftvert? :F

(#35961) nokia párti válasza ferret77 (#35959) üzenetére


nokia párti
őstag

Tanúsítványhibát ír ki, ilyenkor mi a baja szegénynek? :D

(#35962) quailstorm válasza nokia párti (#35961) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1.: nem állítottad vissza a dátumot a tanúsítványhoz
2.: nincs meghackelve

ménincsmeghackelve?

(#35963) nokia párti válasza quailstorm (#35962) üzenetére


nokia párti
őstag

Azénincs, mert egy kalap fos ez a teló szoftveresen. Nagyon kényes, amit nem szeret, akármilyen téma, alkalmazás, játék, belassul tőle mint állat, "jobb" esetben meg leszívja az akksit. Ami megy simán az N-es Nokián, az itt szarakszik.
Dátumot próbáltam, nem jó ugyse.

[ Szerkesztve ]

(#35964) dz1989 válasza nokia párti (#35954) üzenetére


dz1989
senior tag

I8510XXHJ3

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#35965) nokia párti válasza dz1989 (#35964) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem is ugyanez a szoft. van rajta, és az akksi is stimmel. Viszont sok helyen más akkuval látom. [link]
No mind1 nem rágodom rajta, kicsit csalódás a telefon ebből a szempontból, de ez van, ezt kell szeretni.

(#35966) quailstorm válasza nokia párti (#35963) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor keress valami szignós appot de szerintem nem fog segíteni mert ilyesminek kicsit komolyabb kell.
Hackhez meg sok app nem szükséges, attól függ hogy csinálod. De te tudod. JBakTaskman nagyon jó.

(#35967) ferret77 válasza nokia párti (#35961) üzenetére


ferret77
tag

Majd otthon megnézem, hogy signed, vagy unsigned-e a jbaktaskman. vagy te is meg tudod nézni a siscontents progival. Esetleg nézd meg a telóban az alkalmazáskezelő beállításokat. Így állítsd be, ha nem így van: szoftvertelepítés: MIND, online tanusítvány ellenőrzés: KI

(#35968) nokia párti


nokia párti
őstag

Na közben sikerült telepítenem a handy taskman progit. (ezt is ajánlották sokan annó) Érdekes egy csomó minden fut a háttérben azt mutatja a progi, viszont a gyári alkalmazás kezelő ezeket nem mutatta. :F

[ Szerkesztve ]

(#35969) hoxton


hoxton
újonc

Sziasztok!

Nokia BLN-3-as akksit keresek, akinek van elfekvőben az nyugodtan szóljon!
Illetve van tapasztalatotok az emtcompany.com-al?

Köszönöm :)

(#35970) bunkomen


bunkomen
tag

Nokia E72 gmail beállítás sikerült már valakinek? Hiába állítom be, úgy ahogy kéne valami még hiányzik, mert nem működik. Illetve a facebook alkalmazás is a végtelenségig tölt, csak a sima 0.facebook megy rajta. Sajna beáztattam a sonymat, úgyhogy gariba van már egy ideje, úgyhogy most E72-n élek :D

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#35971) lehella válasza bunkomen (#35970) üzenetére


lehella
senior tag

Szia! A Gmail nem fog menni, már én is próbáltam. Egy ideje nem támogatott már. A facebook viszont működik valamilyen régi appal.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#35972) bunkomen válasza lehella (#35971) üzenetére


bunkomen
tag

Ja értem, hát az a régi app se lehet sokkal különb mint ez a webes verzió, szóval akkor marad így. Köszi :)

Üdv

(#35973) matuzsalem


matuzsalem
újonc

Helló mindenkinek.olyan probléma lenne,szereztem egy nagyon tökéletes állapotú N95.T-Mobil rab szegénykém,és sajnos sehogy nem megy a számlálók nullázása.KEY CODE COUNT: 3 , FBUS CODE COUNT: 10
amikor kiolvastatom,nem is ír 120-as szektort.ez miért lehet?tud ebben valaki segíteni nekem?

VERSION: SIMLOCK SERVER
Provider key: 0000000000000000
Config key: 2163000000000000
Provider: Westel 900 GSM Mobile;Hungary
Key Code Count: 3 , FBUS Code Count: 10
=====================================
Parsing Simlock Blocks...
=====================================
[1,1] State: LOCKED Type: MCC+MNC Data: 21630F

[2,1] State: LOCKED Type: MCC+MNC Data: 21630F

(#35974) zorzy4 válasza matuzsalem (#35973) üzenetére


zorzy4
őstag

Miért akarod nullázni?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#35975) ferret77 válasza matuzsalem (#35973) üzenetére


ferret77
tag

(#35976) lehella válasza bunkomen (#35972) üzenetére


lehella
senior tag

Én használom a FB appot és nekem jobban bejön mint a böngészős. Van külön gomb az értesítések megnézéshez, chatre..

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#35977) bunkomen válasza lehella (#35976) üzenetére


bunkomen
tag

Már mindegy, mehettem az új telefonomért :) Habár ma még E72-vel vagyok, mert ebbe az újba már nano sim kell és erre otthon ébredtem rá

Üdv

(#35978) KSparrow válasza bunkomen (#35977) üzenetére


KSparrow
senior tag

Bicska? :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#35979) bunkomen válasza KSparrow (#35978) üzenetére


bunkomen
tag

Nem tákolok :D Délután elvileg szó nélkül kicserélik nanora. Legalábbis pár éve amikor micro kellett, akkor annak nem volt akadálya.

Üdv

(#35980) KSparrow válasza bunkomen (#35979) üzenetére


KSparrow
senior tag

Persze, én is akartam, csak mutatta a Telenor, hogy nem olyan, mint amit pl. Németországban adtak, hogy 3-az-egyben, hanem csak NANO, és semmi adapter nincs mellé.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#35981) bunkomen válasza KSparrow (#35980) üzenetére


bunkomen
tag

Basszus tényleg, hiába van microsim adapterem, ehhez megint kelleni fog egy új adapter. De szerencsére láttam a közelben valaki hirdetett 500-1000ft környékén komplett adapter pack-ot. Ha a telenor nem ad, majd megveszem azt.

Üdv

(#35982) bunkomen válasza bunkomen (#35981) üzenetére


bunkomen
tag

Na kösz telenor. Mivel univerzális a sim kártyám ezért 3800ft lenne a csere. Fogtam magam, átmentem a használt telóshoz és 200ft-ért levágta. Azért hülyének ne nézzenek...

Üdv

(#35983) KSparrow válasza bunkomen (#35982) üzenetére


KSparrow
senior tag

Hogyhogy univerzális?
Amúgy meg: 2 évente ingyen van a csere.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#35984) bunkomen válasza KSparrow (#35983) üzenetére


bunkomen
tag

Ugyanezt kérdeztem. Elmagyarázta hogy az univerzális az az amit te is akartál, csak ugye nekem micro volt és így csak 2in1 volt. De hülye a csaj, utána jutott eszembe hogy augusztusi ez a sim kártya és azért kellett volna fizetni... mint ahogy mondod hogy csak 2 évente ingyenes.

Üdv

(#35985) FoxiestFox válasza bunkomen (#35982) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Annyi hogy bemégy, mondod, hogy szerinted nem jó a SIM, néha eldobálja a hálót, stb... de ha már ott vagy, akkor adjanak helyette nanot. :P
Ez az ingyenes megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#35986) bunkomen válasza FoxiestFox (#35985) üzenetére


bunkomen
tag

Nem is rossz ötlet... :D

Üdv

(#35987) KSparrow válasza bunkomen (#35986) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nem problémáznak/tak, hogy vágott?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#35988) KSparrow


KSparrow
senior tag

Most szombaton (márc. 9-én), a Millenárison újra Veletech! Kint lesz a Mobilmementók is, szóval retró kiállítás is lesz. Ha van időtök, nézzetek el, köszönjetek be!

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#35989) draco31


draco31
veterán

Elromlott a mobilom, így 2 hétig Benq EF81-el járkálok, úgy néznek rám, mint ha leprás lennék kár hogy a 7110-esemnek nem jó a mikrofon érintkezője, akkor szerintem meg is köveznének. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35991) orion1025


orion1025
őstag

Érdekel valakit egy Nokia DT-5 és egy Blackberry MHP-7518 dokkoló? A Nokiás új, a Blacberry használt, de teljesen vállalható állapotban van, az elöl lévő ezüstös csíkon vannak apróbb karcolások. Postázni tudom őket, ha valakit érdekel valamelyik, akkor dobjon rám egy üzenetet, meg egy árat is mellékeljen hozzá, hogy mit érne meg neki.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#35992) bunkomen válasza orion1025 (#35991) üzenetére


bunkomen
tag

Ha valaki a DT5-ből kibarmolja azt a két kis pöcköt oldalt akkor eléggé megnő a kompatibilitási lista ;]

Üdv

(#35993) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Donornak való 7110-e vagy pár alkatrésze a tipushoz (szenzor, stb) van valakinek?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35994) draco31 válasza Earl_Muttley (#35993) üzenetére


draco31
veterán

Nekem van egy komplett működő, ha érdekel, csak a mikrofon érintkező nem jó az a 2db rugós.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35995) FoxiestFox válasza draco31 (#35989) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig az egy csinos telefon, sokáig akartam egyet, csak aztán inkább az N91 mellett döntöttem akkoriban.

(#35996) orion1025 válasza Earl_Muttley (#35993) üzenetére


orion1025
őstag

Nekem van egy előlapom, egy apró karcolással a flip alsó élénél.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#35997) Earl_Muttley válasza orion1025 (#35996) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Flip szenzorod van? Amit oda kell tenni mint a 631pnel a mikrofont pl. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35998) orion1025


orion1025
őstag

Passzolom a kérdést, tájidegen típus nekem a 7110, magán az előlapon csak két dolog van:

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#35999) draco31 válasza orion1025 (#35998) üzenetére


draco31
veterán

Ha anevemearl-nek nem kell, akkor én vevő vagyok rá, már ha jó a mikrofon érintkezője, mind a kettő. Itt mutatom miről van szó. Az egyik nekem beragadt teljesen, már mindent megpróbáltam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#36000) Earl_Muttley válasza draco31 (#35999) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Viheted! :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.