Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28694) zolikaDB válasza MurdR (#28604) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#28604) MurdR: ha jól emlékszem, a f@szkalap jáksónak is 6250-ese volt, anno egy pohár vízbe tette valami műsorban, és a végén úgy vette ki, h működött.

(#28659) velekeio: ejj, de szép 6310(i). Hogy sikerült megőrizni? Nokia 7710-et egyszer látttam életemben, orosz nyelvűt, prototípust, egy lakótársam a Nokiánál dolgozott, és kapta valami miatt. (kazah a srác és orosz nyelvterületért felelt.) OLX-en láttam egyet elég tűrhető áron, az is proto volt. Ahhoz képest tűrhető árú, h nem sok volt belőle.

(#28660) velekeio: emlékeztek, amikro az Accompli 008 utolsó ára valami 20 körül volt független a MM-ban? Alatta mi van?

(#28661) velekeio: volt P990i-m. Szerettem, de úgy adtam el, h sosem tudtam rájönni, h miért nem működött a kábeles kapcsoalt a PC-vel, pedig leformáztam, telefont, gépet mindent :) Szép emlék!

(#28662) velekeio: az ME45 is valami - eredeti árához képest - piti pénzért múlt ki azt hiszem a Pannonnál, prepaid-del. Nekem van egy ilyen homok színű, németben az segítette a kapcsolattartást 2011-ben, pedig csak 3000 Ft-ért vettem. Annyire szép volt, h akkor még a gumibetétek is épek voltak benne. Már kezdenek elmállani. Szeretnék egy SL45i-t egyszer, vagy egy SX45-öt, ha már komoly Siemens.

(#28692) minolta5: hűűű. Jobb alsó sarokban a Sagem... Mint hosszú távú alternatíva szerepelt egykor álmainkban tesómmal. Csakúgy, mint az mp3-as Alcatel. Az idők, amikor a Telekomból, és a Keleti Pályaudvar aluljárójában a mobilbolt elé kirakott ingyen elvihető Mobilkorokból származtak ismereteink... :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.