Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) MurdR


MurdR
veterán

Nektek mennyi a "szabott" keretetek a telefonvásárlásra havi szinten?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28402) KSparrow válasza MurdR (#28400) üzenetére


KSparrow
senior tag

E70 E61 N95 , E7 , N8 , C7 , 6650 , E90 , N91, N91 8gb, N90, N9, E6, N79, N97 mini, összességében 220 fölött.
És ebben még nincs benne a Booklet 3g, a 808, a Blackberry Z10, meg a 250 többi, ami összeadva már megközelíti egy jófajta használt autó árát.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28403) sz.balazs.95 válasza MurdR (#28401) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem nincs konkrét keretek. amennyi jut. :D
de átlagosan olyan 5-15 ezer megy el egy hónapban telefonra. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28404) bunkomen válasza KSparrow (#28402) üzenetére


bunkomen
tag

Nem gyenge :Y

Nekem jegyzetelve van excelben a bevétel-kiadás:
Összesen: 93 900 Ft - 87 227 Ft
Úgyhogy, ez alapján még pluszba is vagyok. De a pénztárcám nem ezt mutatja :D

[ Szerkesztve ]

Üdv

(#28405) KSparrow válasza KSparrow (#28402) üzenetére


KSparrow
senior tag

szóval nekem is volt limit, 2000/ telefon. ugyanis ennyi volt a heti zsebpénz :D
Aztán egyszer rászántam magam, hog inkább legyen drágább, de ne kelljen ráköltenem (annyit) és vettem drágábban. így jött ki pl egy dobozos, minimális kopású N8 17-ből SIM-olvasó javítással, postával, mindennel. Vagy az N95-öm: hiába vettem 15-ért, amióta megvan, 5 alkalommal nem volt össze bekapcsolva. Áll a polcon, és szép. nem használom, el van téve mint egy múzeumban. Vagy az E70, ami fóliás és új.

Persze, mikor 7280-ast vettem 1400-ért, nem bántam meg, még akkor se, mikor 6000 ment rá csak a tárcsa cseréjére. :U

Bunkomen: nem akartam egyedi árakat írni, mert az maga a horror :D
Ami vicces: nincse rendes E60-om. Van 7 proto, 5 fázis, de végleges nincs :D

Amúgy a mai nap a 7600 protot használtam, de nagyon kényelmetlen volt a 808 és a Z10 mellett. Használom inkább az E52-t, hó végén úgyis vissza kell adnom, mert céges.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28406) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

én eddig összesen elég sokat költöttem telefonra, bár az is igaz, hogy a One S és a Z10 igencsak megdobja ezt az értéket, bár ezeket használatra vettem, nem gyűjteménybe.
azokat nem számolva, gyors körülbelüli számítással olyan 90k ment el eddig a teljes gyűjteményre. :DDD

ja és még vannak azok, amiket azelőtt szereztem, hogy megtaláltam volna ezt a fórumot, amitől újból kedvet kaptam a gyűjtésre.

hát nekem a One S 90k volt, a Z10 pedig 69k. :))
utólag belegondolva: te jó isten, ennyit költeni telefonra :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28407) KSparrow válasza sz.balazs.95 (#28406) üzenetére


KSparrow
senior tag

persze, nekem is a Z10 (21K tokkal) meg a 808 (86K +12K tartozékra) az nincs benne ebben.

Szóval azt hiszem, kijelenthetjük, nem vagyok éppen normális :D

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28408) MurdR válasza KSparrow (#28407) üzenetére


MurdR
veterán

Ezzel más is így van. :D
Ha kész lesz a katalogizálás akkor én is összeszámolom :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28409) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

tök jó, mert nekem még saját időszámításom is van.
időszámítás előtti telefonok azok, amiket 13/09 előtt szereztem, mielőtt újra nekilendültem a gyűjtésnek, időszámítás utáni pedig az azóta szerzett mobilok. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28410) MurdR válasza sz.balazs.95 (#28409) üzenetére


MurdR
veterán

:U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28411) novinyul


novinyul
veterán

Azt hiszem én nem akarom kiszámolni hogy mennyit költöttem eddig :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#28412) KSparrow válasza novinyul (#28411) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát igen, van 1-2 telefonod, amiből kijön nekem... akár 20-nál is több, attól függ, mit nézünk.. :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28413) Dr Dee válasza novinyul (#28411) üzenetére


Dr Dee
újonc

Csatlakozom hozzád! Nem is tudom kiszámolni :-)

Még egy szösszenet: fillérekért veszitek, de drágán adnátok:-)))

(#28414) MurdR válasza Dr Dee (#28413) üzenetére


MurdR
veterán

Tisztelet a kivételnek.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28415) Dr Dee válasza MurdR (#28414) üzenetére


Dr Dee
újonc

Igen :R

(#28416) korcsillio válasza MurdR (#28408) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem alig van pár db(kb.15-20) :(

(#28417) zorzy4 válasza Dr Dee (#28413) üzenetére


zorzy4
őstag

Ja ezt a fajtát ismerem. Mondjuk ha idegeneknek kínálom, nyilván én is teszek rá valamennyit, de általában nem azért veszek telefont. hogy eladjam.
Egy szép összeget én is tudnék mondani ha összeszámolnám. Ami pedig a darabárat illeti, nálam is van ugye amit pár százért vettem de akár 10000et is ér, de nem derogál ki adni egy 10est sem ha olyan a cucc. Mondjuk nálam ez a plafon, miniállbérből gyerek mellet ez is szép. Ne feledjük hogy sok itt a diák, és a keresetünk sem egyforma. Nem várható, hogy mindenki az ebayról rendeljen 20-30 ezrekért, meg hát az nem is művészet :N . Télen hajnalban, sötétben, a szemerkélő havas esőben kimenni a piacra, és kiguberálni a csöves cuccai közül az értékes telefon, na az valami :K . És nem csak az az élmény hogy fillérekért kapja meg az ember.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#28418) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Motorola eladó valakinek??? Emberi árban érdekel 3688,3690,V50,V51, V60, V70.... esetleg régi startac...illetve még mindig keresek Ericsson T68-at arany színben elsősorban!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28419) KSparrow válasza zorzy4 (#28417) üzenetére


KSparrow
senior tag

Naja, mikor megvettem a 8850 dokkolómat, akkor az árus már pakolt el, mert télen a hóban nem adott el semmit, és fázott. 200-at megért :D ráadásul nem is piaci nap volt, csak kilógtam a suli melletti piacra egy lyukas órában :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28420) stufen2


stufen2
tag

Annyira "ritka a világon", hogy mindjárt találtam 4-5 ebayes hirdetést negyed ennyiért, meg egy rakás lejártat.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#28421) sz.balazs.95 válasza stufen2 (#28420) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

hát nem adja olcsón az biztos.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28422) MurdR válasza stufen2 (#28420) üzenetére


MurdR
veterán

Mennyiért mentek el?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28423) MurdR


MurdR
veterán

Kell valakinek Samsung N400? 15öt megér? Ha minden igaz nagyon szép állapotú.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28424) novinyul válasza MurdR (#28423) üzenetére


novinyul
veterán

N400??????? Azt honnan? :Y

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#28425) LaciGSM válasza MurdR (#28423) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Kell STIPI STOPI de csak a motoros antennás N400. a másik változat nem kell!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#28426) susu88 válasza LaciGSM (#28425) üzenetére


susu88
csendes tag

Én 2 másodperccel korábban küldtem a privátot :D
- ja nem is, másfél perccel...

[ Szerkesztve ]

(#28427) MurdR


MurdR
veterán

Jó. Akkor ez most arra kezd sarkallni hogy megvegyem magamnak :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28428) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Vele van vkinek tapasztalata? -> [link]

(#28429) sz.balazs.95 válasza zolikaDB (#28428) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

elég vastagon fog nála a ceruza.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28430) ferret77 válasza zolikaDB (#28428) üzenetére


ferret77
tag

Á ez nem normális. Nem volt még üzletem vele, de tele van vele az apród és mindig hülyét kapok, amikor meglátom az árait.

(#28431) zolikaDB válasza ferret77 (#28430) üzenetére


zolikaDB
veterán

Akkor jó. Vettem tőle egy akksit 1500-ért. Előre utaltam, én butus. Ma 3-kor jött egy mail, h az apja rosszul lett és kórházba került, de ha kiengedik, már küldi is. Én meg írtam neki, h betegséggel nem viccelünk, meg örülök, h ugyanabban a stílusban ír apa és lánya is, illetve ha ennyire kellett az 1500 huf, legyen vele boldog... Max ha nem hazudik, megkövezem magam.

(#28432) sz.balazs.95 válasza ferret77 (#28430) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

engem meg az bosszant, hogy mennyi király cuccot árul, de annyira el van szállva az árakkal, hogy egy sem érné meg nekem, pedig tök dzép állapotban van a nagy részük. :(
(meg ha megérné sem tudnám megvenni, mert nincs rá pénzem.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28433) zorzy4 válasza zolikaDB (#28431) üzenetére


zorzy4
őstag

Amikor ezt még 25000ért árulta, felajánlottam egy tízest érte, de válaszra sem méltatott.
Hány napja nem küldi az akkut?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#28434) MurdR válasza ferret77 (#28430) üzenetére


MurdR
veterán

Pedig jó telójai vannak Neki.

Én a leírásaitól kapok hülyét.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28435) KSparrow válasza sz.balazs.95 (#28432) üzenetére


KSparrow
senior tag

annyira nem király cuccok.
Ilyenem pl volt, rettenetes, örültem, hogy megszeabadultam tőle. Ilyenem meg van, és még felesleges is.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28436) sz.balazs.95 válasza KSparrow (#28435) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pedig én mindkettőt szívesen megvenném tőle, de mondjuk 4k-ért a kettőt, és nem annyiért, amennyiért hirdeti.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28437) zolikaDB válasza zorzy4 (#28433) üzenetére


zolikaDB
veterán

Elvileg tegnap ment át a pénz, tehát ma, holnap, holnapután max meg kellene érkeznie...

(#28438) KSparrow


KSparrow
senior tag

Lepakoltam őt, 35 óra a life timer ;]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28439) MurdR válasza KSparrow (#28435) üzenetére


MurdR
veterán

De még ez a duma basszus.... rendesen fogom a fejemet, hogy ennyi f.szságot hogy lehet összehordani egy hirdetésben. :U

"2 generációs, vagyis 900/1800 Mhz-en dolgozi, ami azt jelenti, hogy az USÁ-ban, (de különben mindenütt) nem lehet használni, mert ott 1900 Mhz-en dolgoznak a mobilok, (Ausztráliában nem tudom, ott meg azt hiszem 450/900/1800Mhz-en dolgoznak a készülékek), tehát elméletileg mindenütt a világon lehet a készüléket használni, csak Észak-Amerikában nem. Na, de nagyon belemélyedtem a témába, de az a lényeg, hogy Magyarországon és Európában a készülék működik" :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28440) sz.balazs.95 válasza MurdR (#28439) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28441) MurdR válasza MurdR (#28439) üzenetére


MurdR
veterán

"Csodálkozom, hogy a Motorola nem előzte meg technikailag, hiszen - ezt csak érdekesség képpen megírom Önöknek -, hogy a mobiltelefont egy ukrán származású, név szerint : Marty Cooper USA állampolgár találta fel. A finnek résen voltak, (mert a Benefon gyakolatilag a Nokia elődje, talántestvére), és kifejlesztették a DUAL SIM-es első mobiltelefont avilágon. Ennek a Benefon Twin + -nak van egy testvére, az csak símán Twin (plusz nélkül), a külömbség csak annyi, hogy ez egy SIM-e kezel. Arról nincs konkrét infóm, hogy Magyarországon kereskedelmi forgalomba hozták-e, de valószínűsítem, hogy igen, mert magyar menü is van benne, (vagy utólag tették bele), nem tudom szakirodalmat olvasva nem találtam erre vonatkozóan adatot" :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28442) novinyul válasza KSparrow (#28438) üzenetére


novinyul
veterán

Na add csak ide :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#28443) Earl_Muttley válasza MurdR (#28441) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Meg minek ír litániát egy 500 /elszállt/ forintos használatihoz?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28444) KSparrow válasza novinyul (#28442) üzenetére


KSparrow
senior tag

ha résen lettél volna, .... Veletechen is kint volt ;]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#28445) stufen2 válasza MurdR (#28422) üzenetére


stufen2
tag

40-50 font

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#28446) Dr Dee válasza KSparrow (#28444) üzenetére


Dr Dee
újonc

Te meg miért nem tanulsz? :((

(#28447) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Amúgy nem azért hogy eltereljem a témát, de anno ugye volt szó a mostani telefonokról is.

Samsungra elég sok negatív dolog volt, de azért mutasson nekem valaki olyan garanciarendszert ahol zokszó nélkül cserélnek háznál kijelzőt meg sallangokat, teljesen gariban a hetekig bent rohasztás helyett. :D

(Az S3 most nem hogy 8 hónaposnak de 8 naposnak se néz ki... :D)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28448) sz.balazs.95 válasza Earl_Muttley (#28447) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A Samsungnak valóban kiemelkedő a szervízhálózata.
Más kérdés, hogy szükség is van rá. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28449) Earl_Muttley válasza sz.balazs.95 (#28448) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az egyetlen probléma ami nem esztétikai volt az a simolvasó, és nem lettek volna kötelesek cserélni mert én basztam el mint kiderült.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28450) kadam4 válasza Earl_Muttley (#28447) üzenetére


kadam4
tag

"mutasson nekem valaki olyan garanciarendszert ahol zokszó nélkül cserélnek háznál kijelzőt meg sallangokat, teljesen gariban a hetekig bent rohasztás helyett."

Válasz: Nokia

Nekem pont tegnap cseréltek kijelzőt garanciába, kb 2 órát volt a Nokia szervizben a telefonom.

http://www.mobilgyujtemeny.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.